Alarmiga tõsine jama.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Joosep325i
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 12.03.2007 23:28 28
Asukoht: Pirita

Alarmiga tõsine jama.

Postitus Postitas Joosep325i »

Lähen auto juurde ja signa ei taha puldist maha minna. Võtmest ma uksi lahti ei saa, kuna uus kesklukk on paigaldatud, mis töötab ainult puldist. Pult on korras, probleem on konkreetselt signalisatsioonis. Keegi oskab rääkida, kas signal on enda "patarei" või töötab ta akust. Tundub et elektrit pole signas sees vms. Ei tea, ei saa autosse sisse :lol:
Alarmiks mingi mongoosi jama on.
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4690
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Hehee, edu sulle, mul oli just eelmine nädal sama teema :P
Selle kohta võid lugeda siit:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=45060

Igatahes proovi kuidagi kapott lahti saada (või pagass, kui aku seal) ja proovi teist akut. Tavaliselt hakkavad signad lollitama, kui voolu hakkab väheks jääma. Vähemalt nii ma olen aru saanud...
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
Joosep325i
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 12.03.2007 23:28 28
Asukoht: Pirita

Postitus Postitas Joosep325i »

Fred22 kirjutas:Hehee, edu sulle, mul oli just eelmine nädal sama teema :P
Selle kohta võid lugeda siit:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=45060

Igatahes proovi kuidagi kapott lahti saada (või pagass, kui aku seal) ja proovi teist akut. Tavaliselt hakkavad signad lollitama, kui voolu hakkab väheks jääma. Vähemalt nii ma olen aru saanud...
Jumal tänatud, et mul aku on pagasnikus ja pagasi saab võtmest lahti. (pole kesklukuga seotud) :D

Ei tea rsk, kui autol õhujahutus sisse lülitatud oli, siis mootor ei tahtnud käima minna, tegi sellist häält nagu aku oleks tühi old + pole pikemat otsa veel selle autoga sõitnud ja auto seisis ennem ca 3 kuud lihtsalt niisama. Kas selline variant on võimalik, et aku nüüd üleöö täitsa tühjaks sai ja selletõttu signa ka eram ei funka?
Kasutaja avatar
Dancce
Huviline
Postitusi: 367
Liitunud: 10.10.2005 18:08 55

Postitus Postitas Dancce »

Aku tundub tõesti tühi olema!
E71 X6, E93 330d; F31 330d
Kasutaja avatar
J1anno
Huviline
Postitusi: 160
Liitunud: 08.09.2006 11:40 56
Peamine sõiduk: e61
Telefon: 56203430
Asukoht: Tartu

Re: Alarmiga tõsine jama.

Postitus Postitas J1anno »

Noh aga kas signa LED põleb?
Mine auto juurde ja pane jalaga mõnus litakas vastu ratast ja vaata kas siga hakkab röökima(eeldusel, et on põrutusandur). Saad teada kas sigas voolu on.
Kasutaja avatar
Joosep325i
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 12.03.2007 23:28 28
Asukoht: Pirita

Re: Alarmiga tõsine jama.

Postitus Postitas Joosep325i »

J1anno kirjutas:Noh aga kas signa LED põleb?
Mine auto juurde ja pane jalaga mõnus litakas vastu ratast ja vaata kas siga hakkab röökima(eeldusel, et on põrutusandur). Saad teada kas sigas voolu on.
Signas on vool 0. LED on kustu ja ennem muidu auto siutsus hoiatuseks ka siis, kui käe ukselingi alla panid või isegi siis, kui keegi mööda kõndis :lol:
Kasutaja avatar
Joosep325i
Huviline
Postitusi: 172
Liitunud: 12.03.2007 23:28 28
Asukoht: Pirita

Postitus Postitas Joosep325i »

Asi oligi selles, et aku oli liiga tühi. Käisin laadimas, seal öeldi et aku on nii tühjaks lastud, et eram pole midagi teha.
Vähemalt nii palju voolu sinna tekkis, et sain signa maha ja alarmi vea teada. :D
Nüüd siis uut akut vaatama, võib lukku panna. Enda lollus :(
Vasta