Mootoripadjad

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
visitor
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 17.09.2006 17:07 06
Asukoht: Võru

Mootoripadjad

Postitus Postitas visitor »

Mis on vahet erinevate BMW-de mootoripatjadel. väliselt on nad väga sarnased, mõni natuke suurem, mõni väiksem. kinnitused sobivad. Aga kas neil on mingi oluline vahe, miks nad ei ole teineteisega vahtatavad? Pean silmas just E36 ja E34 keredel. Küsin kuna mul oleks suht kiiresti vaja ja pole aega tellida kusagilt originaali.

Ise arvan et lihtsalt suurematel mootoritel tugevam ja diislitel võibolla natuke pehmema seguga kummist, kuna diiselmootor teatavasti märksa rohkem vibreerib.
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

vaata mõne bmw mootoripadja ristlõiget, siis saad aru.
visitor
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 17.09.2006 17:07 06
Asukoht: Võru

Postitus Postitas visitor »

Saan aru et ristlõikes on vahe aga kui panna võimsama mootori padi (mis on ilmselt suurema läbimõõduga). Kas see muudab midagi oluliselt?

Olukord on konkreetselt selline et oleks vaja 318tds mootori patja, aga oleks saada 325tds mootoripadi. Kinnitused peaks silma järgi sobima. (mõõtnud ei ole). Ja minu traktoristi loogika järgi peaks see veel parem saama kuna mõeldud suurematele jõududele ja peaks rokem vastu pidama.
Mõtlesin lihtsalt et küsin targemate käest ennem nõu. ei julgenud nii omapead osta.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4226
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

kui kinnitus ja kõrgus klapib, siis hädapärast ajab asja ikka ära, kuid hangi ikka sobiv mingi aja jooksul kui rutem ei saa
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

kunagi mingi suvaline padi sai e39 525tds-ile alla pandud ja millegi peale ei kurtund(va. hommikul tühikäigul olev vibra). Nüüd siis uus ja all. Ma ei ostnud uut kuna lootsin ca 2 kuud ei Saue Igor võtab auto laiali, kuid siis ostin uue...
Vasta