imelik kopsimine armatuuri alt

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
guido500
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 24.03.2006 16:18 30

imelik kopsimine armatuuri alt

Postitus Postitas guido500 »

sihuke mure et armatuuri alt tuleb mingi kerge kopsimine või klõpsatused. umbes sarnane hääl kui lülitada välisõhk sise õhu peale et miskit klapid sulguvad. esineb see kindla intervalli järel, just täna telefoni stopperiga mõõtsin - tulemus 3,5-3,6 sekundi tagant. ja see kopsimine jätkub ka siis kui puhur nulli keerata. mis asi see võib olla? autoks on 98a E36 325tdsA kliimapaneeliga.
tänud
bemar, bemar, über alles! :)
Kasutaja avatar
andresv
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 30.06.2004 15:01 23
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas andresv »

Endal samad sümptomid aegajalt.
Kusjuures täna nagu seda klopsimist tähele ei pannud (sai sõidetud 120 km). Võibolla asi selles, et kliimat sisse ei lülitanud.
Kusgilt jäi kõrva, et see on normaalne.

Minu varasem teema siin
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... ht=#350950

soojakraani kordategemine asja ei muutnud ning ega too sellist häält ka ei teinud, too vidin töötab hääletult.
guido500
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 24.03.2006 16:18 30

Postitus Postitas guido500 »

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=30072

leidsin otsinguga ühe teema, kus üks ühele sama probleem, ja samuti 3,5sek tagant. tõenäoliselt on ehk probleem mõnes vigases relees või muus viguris.
aga jah olen ka kuulnud et pidi suht tavaline asi olema ja väga muretseda ei tasuks. lihtsalt see kloppimine häirib
bemar, bemar, über alles! :)
Kasutaja avatar
tfk
Huviline
Postitusi: 512
Liitunud: 30.11.2006 09:52 20
Peamine sõiduk: 730d
Kontakt:

Postitus Postitas tfk »

see pole midagi hullu! niipalju kui mina BMW -sid pidanud on kõigil see sümptom olemas! see tuleb just siis kui soenduse järgi keerad ja suvel kui ei kasuta soojendust siis ei ole ka klopsimist! käisin elektriku juures ja sain teada et tegemist ongi sellise süsteemiga ma täpselt aru saantki aga mingi impulssidega süsteem. aga jah midagi karta pole see normaalne nähtus:)
Vasta