palju läheb maksma

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

palju läheb maksma

Postitus Postitas toivoku »

mu bemari mootori kap remont umbes, kas 4 tuhandega tulen välja või on vaja juurde? nagu et uued kolvid plokki tahaks kah mingit paremat ja muu mis asjaga kaas käib, uut käimakotti tahaks ka. hindadest ma ise ei tea midagi eriti aga et umbes võiksite öelda kas tulen 4 kiloga välja või ei tule
Kasutaja avatar
Mati_H
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 11.02.2003 00:37 28
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mati_H »

Arvan, et mitte kuidagi ei tule. Mootori kap remont olenemata margist 10-15 kilo :o. Käimakoti vahetusega selgub veel kindlasti, et sidur ja kardaan kah vaja vahetada ;)
Mati @ 525`90
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

ma ei mõtle just nii et vahetan terve mootori välja vaid aint ploki ja kolvid ning rõngad, käimakoti saan juba 800 eeguga 5 se :D . 4 kiloga saab tegelt 2 mootorit juba :D
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
ma ei mõtle just nii et vahetan terve mootori välja vaid aint ploki ja kolvid ning rõngad, käimakoti saan juba 800 eeguga 5 se :D . 4 kiloga saab tegelt 2 mootorit juba :D [/quote]

Mis sul sellel mootoril siis häda on? Kolbe
seal naljapärast ei vahetata, samuti ei puurita
ega lihvita, ega see o...i mootor pole:D
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

nuauto juba 25 aastat vana ja need kulun ei ole? mina küll arvan et on. pakkuge siis mingi summa ja mis asjad tuleb välja vahetada. tahaksin ploki ja klapikambri vahetada, ploki vist ostaksin tutika kui saaksin hinna teada aga klapikambri ikke kasutatud. aga et siis pakkuge mida oleks vaja. ma olen ju noor ja loll ja ei tea eriti nendest asjadest.
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

võtab õli, mahlad segi, tossab, aurab?
seleta natuke lahti, siis oskab ka öelda mis viga on. Kui sul ainult karbussiga jaMadis K, siis vaheta see prooviks kõigepealt ära.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

tahan et asi korralikult liikuma hakkaks, mõtsin et uus plokk siis rõngad ja veel asjad mis vaja lähevad. nu ma tahaks et autoga ei tuleks veel niipea probleeme sest see mootor mis präägu vahel on aina rohke lagunem, pyhapäeval lendasid rihmarattad minema koos rihMadis Ke ja muu kraamiga, minek kah auto ei ole nii hea kui peaks olema, suitseb kohutavalt kui mootori soojaks tõmbab, karpa jaMadis K, klapikambri kaant ei saa korralikult kinni keerata kuna kuskilt on vint maas. oi jah sela sada asja mis vajavad tegemist parem oleks kohe kap remont mootorile siis oleks yks paar aastat muretut sõitu. nagu öeldud alla 10 kilo ei saa autot mis ei vajaks putitamist. tahan mootori korda teha täiesti või siis lasta teha korda ja siis rahus sõita ja tunda mõnu oma autost. käigukasti tahaksin kah 5 vast välja vahetada ning kunagi oli autol pritsung ja tahaks nendest juthmetest mis seal tilbendavad lahti saada . oi jah pikk tekst on küll jah. tihendid vajavad kah vahetamist.
Margus_H
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 30.09.2002 15:39 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus_H »

Tore näha, et remondi jaoks raha oled leidnud. Kahju, et 200 eeq aku eest üle jõu käis:D
Kasutaja avatar
Martti
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 07.01.2003 18:24 25
Asukoht: Tallinna oblast
Kontakt:

Postitus Postitas Martti »

sul ilmselt ees siis klapisääred, kolvirõngad, paar klappi või halvemal juhul rohkem ja tihendid. Endal oli 325, millel sai tehtud sama teema 3 aastat tagasi, siis läks koos juppide ja tööga 7000 EEK-i.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

ma pool oma kodu maha myyn vist :D . 200 eeku ei käind yle jõu aga plnd millegiga tulla linna sellele järele :( . mul nüüd kaob telefon siis igast muud kraami arvuti ja veel staffi.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
ma pool oma kodu maha myyn vist :D . 200 eeku ei käind yle jõu aga plnd millegiga tulla linna sellele järele :( . mul nüüd kaob telefon siis igast muud kraami arvuti ja veel staffi. [/quote]

Tekkis üks provokatiivne küsimus.

Jutu loogika tundub viitama virtuaalomanikule.
Äkki paneme jutu kinnituseks auto pildid ka siia
üles. Mis marki karpa seal peal siis on ja
milline kollektor;)?
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

mine vaata lugejate auto alla. krt teadsin et midagi sellist juhtub et keegi ei usu aga noh mul savi mul ta siin majaees seisab ja ootab et ma need rihma rattad kinnitaksin ja ta garaazi ajaksin.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
mine vaata lugejate auto alla. krt teadsin et midagi sellist juhtub et keegi ei usu aga noh mul savi mul ta siin majaees seisab ja ootab et ma need rihma rattad kinnitaksin ja ta garaazi ajaksin. [/quote]

Kuskandis siis elad? Pildilt tuli Vääna suvilate rajoon
igatahes ette:)
Aga räägi siis ikka mis karpad sul peal on ning kuidas
sa sissepritse siis karpaga asendasid. Mis mudel on ja
mitu tükki. Uudishimu.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

solexi 4a1 karpa asun sakus muidu suvilate rajoonis, yksainus karbuss on, mina ei ole karpa peale seda värgendust ymber ehitanud seda tegi eelmine omanik . ja yksainus karbuss on peal. jätan karpa kah peale sest seda natukene lihtsam parandad kui midag ipuruks läeb. ja käigu hoovastik on kah puruks, oli ennem traadiga kinni tõmmatud, krt tegelt sellele autol paljud asjad traadiga kinni :( . yritan teha mis uudan et saaksin jälle liikuma.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
solexi 4a1 karpa asun sakus muidu suvilate rajoonis, yksainus karbuss on, mina ei ole karpa peale seda värgendust ymber ehitanud seda tegi eelmine omanik . ja yksainus karbuss on peal. jätan karpa kah peale sest seda natukene lihtsam parandad kui midag ipuruks läeb. ja käigu hoovastik on kah puruks, oli ennem traadiga kinni tõmmatud, krt tegelt sellele autol paljud asjad traadiga kinni :( . yritan teha mis uudan et saaksin jälle liikuma. [/quote]

mis auto sisselaskekollektori panid?
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
solexi 4a1 karpa asun sakus muidu suvilate rajoonis, yksainus karbuss on, mina ei ole karpa peale seda värgendust ymber ehitanud seda tegi eelmine omanik . ja yksainus karbuss on peal. jätan karpa kah peale sest seda natukene lihtsam parandad kui midag ipuruks läeb. ja käigu hoovastik on kah puruks, oli ennem traadiga kinni tõmmatud, krt tegelt sellele autol paljud asjad traadiga kinni :( . yritan teha mis uudan et saaksin jälle liikuma. [/quote]

:D
mismoodi traadiga bmw käiguhoovastikku parandatakse?
Seleta mulle ka:D
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

ma ytlen et mina ple sedasysteemi aretanud ja ei kujuta ettegi mis asi või kuidas tehtud. kui huvi on tule ja vaata :D . kuskilt uurisin selle karpa kohta ja vist sisselaske on pandud mesa oma kuna vist oli karpa mesale sobiv või mäletan ma midagi kehvasti.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
ma ytlen et mina ple sedasysteemi aretanud ja ei kujuta ettegi mis asi või kuidas tehtud. kui huvi on tule ja vaata :D . kuskilt uurisin selle karpa kohta ja vist sisselaske on pandud mesa oma kuna vist oli karpa mesale sobiv või mäletan ma midagi kehvasti. [/quote]

No kuidas virtuaalne auto siis edeneb:)?
Minuteada läheb selline sisselase, kus on
üks karbuss, külge ainult M20 mootorile.
M30 mootorile läheb 2 kollektorit ning neid
solexi karbusse 2 tk (kodus on kogemata selline).
Bmw käiguvahetushoovastikku ei saa traadiga
kuidagit moodi parandada, kui vaid, siis splindi
asemel. Kuidas siis isa auto sõidab ja palju
endal vanust on? 13 tuleb ära?:D
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

davai aare kus sa elad? ma läen präägu garaazi yritan ta käima saada tulen näitan sulle auto ära koos yhe karbussiga ja sa siis tõmbad mu auto käima ja ma sõidan ilusasti tagasi. oled nõus?
või siis tuled ise sakku tulen sulle sakku ema autoga vastu kuna ei viitsi eriti putitada enda autot ja elan natukene sakust väljas ja näitan sulle ära. ota mul on mootorist kah ju pildid olemas :D . pedaalid :D http://www.zone.ee/toivoq/oli_kord/toivoq%20048.jpg?2
http://www.zone.ee/toivoq/oli_kord/toivoq%20040.jpg?2
http://www.zone.ee/toivoq/oli_kord/toivoq%20039.jpg?2
ja tõestuseks et minu auto ikkagi istun ma ise selle aktusel olen vasakul pool
http://www.zone.ee/toivoq/oli_kord/toivoq%20030.jpg?2
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
davai aare kus sa elad? ma läen präägu garaazi yritan ta käima saada tulen näitan sulle auto ära koos yhe karbussiga ja sa siis tõmbad mu auto käima ja ma sõidan ilusasti tagasi. oled nõus?
või siis tuled ise sakku tulen sulle sakku ema autoga vastu kuna ei viitsi eriti putitada enda autot ja elan natukene sakust väljas ja näitan sulle ära. ota mul on mootorist kah ju pildid olemas :D [/quote]

:D
ma just lugesin tehno rubriigist neid tõsiseid
pärleid su sulest (paha tuju vist). Tundub ühte
tegelast SR foorumist meenutavat see stiil:D
Riputa need mootori pildid siis üles jah. Siis
saaks ka targemaks.

Seleta mulle veel seda traadist käiguvahetushoovastikku?
Kuidas see õigupoolest toimib? Või milline see bmw
käiguhoovastik üldse välja näeb? Seleta, siis tahaks
rahvas ka kuulda....
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

olen ise jah SR foorumist kaa ja autoga palju jamamist olnud :( . pildid on näed olemas sulle ja katsu nüüd vastupidist tõestada et ikkagi virtuaal auto.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
olen ise jah SR foorumist kaa ja autoga palju jamamist olnud :( . pildid on näed olemas sulle ja katsu nüüd vastupidist tõestada et ikkagi virtuaal auto. [/quote]

Kuskohast selline lasteaed küll tuleb?:o
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

njah mis siis et olen loll aga näed pildi peal ju täiesti olemas et yksainust karbuss on peal. käigu hoovastikul on see jama et käigu klang vajub nagu alla ära aga seal on nagu yhed augud kust panen selle traadi läbi ja tõmban kangi ylesse tagasi traadiga. krt kui sa ei usu siis olen valmis ennast koos selle autoga kuskile vedama, mis sest et olen 17 noor ja loll aga sellepärast veel ei pea mu kallal ilkuma, ise olid kah kunagi sama vana. uvitav kas sa ikke oeld vanem kui mina?
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
njah mis siis et olen loll aga näed pildi peal ju täiesti olemas et yksainust karbuss on peal. [/quote]

Kas sul endised kasutajanimed olid näiteks Crusader, Racer?

Aare@:D
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

toivoku, soovitan sul leida mõni sõber, kes asjandusest rohkem jagab. vii auto tema juurde ning õpi kõrvalt kuidas asjad käivad.

btw. ei näinud sul kapoti all jahutustiivikut. muretse endale selline enne kui hilja.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

jah sa ei näinud seda kuna see radikasse lendas. ei ole olnud crusader ega mõni muu vant. olen SR foorumis toivoku rates toivoku hinnavaatluses toivoku ja igalpool mujal kaa. aga kled aare kapoti aluse nägid nüüd ära mis sa enda õigustuseks ytled nüüd?
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
njah mis siis et olen loll aga näed pildi peal ju täiesti olemas et yksainust karbuss on peal. käigu hoovastikul on see jama et käigu klang vajub nagu alla ära aga seal on nagu yhed augud kust panen selle traadi läbi ja tõmban kangi ylesse tagasi traadiga. krt kui sa ei usu siis olen valmis ennast koos selle autoga kuskile vedama, mis sest et olen 17 noor ja loll aga sellepärast veel ei pea mu kallal ilkuma, ise olid kah kunagi sama vana. uvitav kas sa ikke oeld vanem kui mina? [/quote]

No siis tuleb politseiga ju pahandust kui
autoga sõitma lähed:o Ära niimoodi mine,
trahvid on suured. Ma ei öelnud lollist
midagi, ainult lugesin kõik su postid läbi
ning väljamõeldud juttu oli seal tubli pool:D
Lihtsalt kriminalistikat valdavale inimesele
on paari postiga asi selge. Kelle auto see
seal pildil siis on??
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
jah sa ei näinud seda kuna see radikasse lendas. ei ole olnud crusader ega mõni muu vant. olen SR foorumis toivoku rates toivoku hinnavaatluses toivoku ja igalpool mujal kaa. aga kled aare kapoti aluse nägid nüüd ära mis sa enda õigustuseks ytled nüüd? [/quote]

kuskohas seda siis näha saab?:o
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

minu isiklik, masin seisab minu maja ees , veel ple minu nimel asi kah kuna ei saaks ylevaatuselt läbi sest mootor tossab õudsalt ja palju muud kah toon klaas taga jne. ise käisin paides järel sellel, ilgem peavalu oli, aare sa ei ole midagi tõestada suutnud et ma mingi feik või sisi auto ple minu oma. ja pealegi elan siin metsas siin palju erinevaid koperatiive kus vahel saan sõita, varsti saan 18 ja loodan selleks ajaks ka auto korda saada, lube hakkan mai kuus tegema. loodan et siis kui load käes on et siis ka auto korras ja liigub. vot nii. ja näed isegi et yksainus karpa on vahel.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

[quote][i]Algselt postitas toivoku[/i]
minu isiklik, masin seisab minu maja ees , veel ple minu nimel asi kah kuna ei saaks ylevaatuselt läbi sest mootor tossab õudsalt ja palju muud kah toon klaas taga jne. ise käisin paides järel sellel, ilgem peavalu oli, aare sa ei ole midagi tõestada suutnud et ma mingi feik või sisi auto ple minu oma. ja pealegi elan siin metsas siin palju erinevaid koperatiive kus vahel saan sõita, varsti saan 18 ja loodan selleks ajaks ka auto korda saada, lube hakkan mai kuus tegema. loodan et siis kui load käes on et siis ka auto korras ja liigub. vot nii. ja näed isegi et yksainus karpa on vahel. [/quote]

oota oota, küsimus oli, kus see kapotialuse
pilt siis on?
Vasta