Kuido Kuul ja http://www.diislikeskus.ee/

Üldised arutelud ning näpunäited
Igor525
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 18.07.2005 19:40 01
Asukoht: Hesse

Re: esindus

Postitus Postitas Igor525 »

md5 kirjutas:
Pumba tihendite vahetus võtab aega erinevatel hinnangutel 1-4 tundi. Ei usu, et Eestis ühtegi esindust oleks, mille tunnihind 5000 krooni on. Kui just plaatinast tihendeid ei panda.
esindus pumba ei hakka remontida, vaid müüb sulle pigem uue a 16k + töö

vastu saad aga garantiid

mis tdside puhul vist ainuke norm. lahendus :D
Kasutaja avatar
md5
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 14.12.2007 12:07 21

Re: esindus

Postitus Postitas md5 »

hollow kirjutas:pärast ka kompuga asja sättimas ja jäi rahule tööga...samuti toodavad sigahead puitlaast briketti ;)
Nad väitsid ise ka, et ei tea elektroonikast midagi. Oled kindel, et Kuul sulle tasuta teenust ei lubanud selle reklaami eest? Kui seal keegi kompuutrit sättis, siis on auto kordasaamine sama kindel kui Keno loto. Ei välista muidugi, et vahest joppab.

Aga, nagu ma juba ütlesin - kes tahab, võtku teatavaks. Sina käi seal niipalju kui soovid.
Kasutaja avatar
md5
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 14.12.2007 12:07 21

Re: esindus

Postitus Postitas md5 »

Igor525 kirjutas: esindus pumba ei hakka remontida, vaid müüb sulle pigem uue a 16k + töö
Ma pole kursis sellega - ongi nii, et tihendeid ei vahetata, tuleb uus pump osta? Siis oleks loogiline arvata, et plokikaanetihendi mineku korral tuleks uus mootor osta (garantiiga).
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Re: esindus

Postitus Postitas hollow »

md5 kirjutas:
hollow kirjutas:pärast ka kompuga asja sättimas ja jäi rahule tööga...samuti toodavad sigahead puitlaast briketti ;)
Nad väitsid ise ka, et ei tea elektroonikast midagi. Oled kindel, et Kuul sulle tasuta teenust ei lubanud selle reklaami eest? Kui seal keegi kompuutrit sättis, siis on auto kordasaamine sama kindel kui Keno loto. Ei välista muidugi, et vahest joppab.

Aga, nagu ma juba ütlesin - kes tahab, võtku teatavaks. Sina käi seal niipalju kui soovid.
siinkohal mainin ära, et ei ole ise enda autoga seal kunagi käinud... ei tunne yhtegi seal töötavatest või selle firma omenikeks olevatest inimestest... minujaoks on täiesti võõrad inimesed ja täiesti võõras firma... lihtsalt jutt sellest, et mul sõber mitme autoga seal käinud ja siiani rahul
Salucom
Huviline
Postitusi: 110
Liitunud: 10.09.2007 21:53 24
Asukoht: TARTU + Cargo/ELS

Re: esindus

Postitus Postitas Salucom »

hollow kirjutas:sellega taheti öelda, et UM ei vaheta tihendeid... võtab kätte ja vahetab pumba ära... uue pumba hind 15k ja töö raha 5k.
Et ongi nii? Lähed teenindusse plokikaane tihendit vahetama. Ja öeldakse, et si**a me Sul polkikaane tihendit vahetame, kui siis ainult koos uue plokikaanega?

See jutt ju vähe BS!

Ain: Hollow räägib pumbast ja sina plokikaanest! Kaks erinevat asja! Ühel Um vahetab tihendeid, aga teisel mitte!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: esindus

Postitus Postitas Indrek_M »

hollow kirjutas:lihtsalt jutt sellest, et mul sõber mitme autoga seal käinud ja siiani rahul
Jätaks äkki sõbrad, sõprade sõbrad, ämma tuttavad ja NSR mängust välja? :)
Räägiks ikka isiklikest kogemustest ja emotsioonidest.
md5 pani oma kogemuse ja emotsiooni kirja ... olgu see kui objektiivne tahes - pole mõtet hakata kõrvalistel isikutel kohut mõistma ja oletama kuidas mis täpselt oli ja kes on loll.
Võetagu info teadmiseks, tehtagu omad järeldused, pole mõtet huupi materdada. Igaühe oma asi, kas selle info peale viib oma auto sinna remonti või ei vii.
Indrek
olaaf
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 27.07.2007 10:49 24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas olaaf »

Sai käidud seal 97a e36 325tds kütteleket remontimas, töö tehti kiirelt ja korralikult, hind oli normaalne.
midagi ära ei lõhutud, lisaks vahetati veel pihustite küljes vanad voolikud ära mis õnnetud välja nägid.

kokkuvõtteks igaühele oma.
jätkub kliente nii esindusse kui ka kõrvalistesse kohtadesse.

üldine seisukoht on vist selline, et ise oled süüdi, et vana autoga sõidad - osta esindusest uus kaovad ära igasugu teised võimalused, hooldad esinduses - loomulikult on väljaminekud siis suuremad.
Keith120
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 11.08.2006 13:55 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Keith120 »

Kalev kirjutas:
kuid kas sa ise kujutad ette, et keegi, kes päevast päeva autoga tegeleb, võiks nii käituda
Noo sellest ei tasu rääkidagi.... Sõbrad kes on autoremonti õppinud ja Eesti erinevates autoremondi töökodades praktikal/tööl on käinud on igasuguseid imelugusid rääkinud "töötvõtetest ja tegemisest".

Paar paremat, mis meelde tuli:
Klient tellis autole uue sumpa, kollest lõpuni(naisterahvas), sumpa lubati 2päevaga kohale tuua, aga millegipärast ei tulnud, ülemust tõi noorele meistrile kastitäie torujuppe ja põlvesid ja õhtuks oli sumpa olemas.

Õlivahetus- klient tuli oma õliga või soovis vähe paremat õli sünt/pool, aga autosse valati ikka seda kõige odavamat Adinoli.

No juppide vahetamine see tavaline.

Saksast tulnud auto hooldus: Rihm enamvähem, rullik korras, kirja pandi et läksid vahetusse- no muidugi klienti pidi maksama vahetamise + uued jupid.

Kunagi käisime ühes töökojas vanamehega ja keegi rämedalt gaasitas ja hoidis tükk aega piirajas üht väikest Pesukotti. Minut hiljem mindi proovisõidule täielik WRC :shock: , ja mis kõige pullim, klient helistas Bossule ja boss ütles et: jah just poisid läksid proovisõidule. Huvitav mida nii remonditi :roll:

Nii et mitte miski ei pane mind autoremondi juures imestama... Pole ime kui see aku sõitis need päevad, mis ta remondis oli Maidu või Kaido autopeal, mida iganes... Ja tihti juhtub et autod ei pea lihtsalt remonti vastu. Ja tegu pole mingite nurgataguste töökodadega, hea meelega kirjutaksin kes/kus, aga kuna mina pole otseselt nende juhtumitega seotud siis ei saa kirjutada, kuna keegi tuleb kohe ütlema, et viid töökoja maine alla, et nad on 4 aastat seda nime maksma pannud jne. Tõesti kahju, tavaliselt päris ülemused ei teagi asjast midagi.

Ja muidugi vabandan kui kedagi solvasin, aga tean ka mõnda kes teevad võõrast autot nagu omale- hoole ja armastusega. ;)
Jääb üle soovida, et paremini huiaksid (autod tööle ajaks, klemmid kinni keeraksid, nuppe ei lõhuks jne) ja töö hinda tõstaksid
Et siis igasuguseid saapapuhastajaid tuleks vältida ja esinduses lasta remontida? Seal ma usun et kindlasti töö korralikum ja kallim.
uskumatu ,et tänapäeval ka veel nii tehakse ... eriti häirib see õlivahetuse jutt , ega kunagi ei tea küll mis õli sisse kallatakse
VeikoS
Klubiliige EKBK
Postitusi: 174
Liitunud: 04.10.2007 23:41 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas VeikoS »

olaaf kirjutas:Sai käidud seal 97a e36 325tds kütteleket remontimas, töö tehti kiirelt ja korralikult, hind oli normaalne.
midagi ära ei lõhutud, lisaks vahetati veel pihustite küljes vanad voolikud ära mis õnnetud välja nägid.

kokkuvõtteks igaühele oma.
jätkub kliente nii esindusse kui ka kõrvalistesse kohtadesse.

üldine seisukoht on vist selline, et ise oled süüdi, et vana autoga sõidad - osta esindusest uus kaovad ära igasugu teised võimalused, hooldad esinduses - loomulikult on väljaminekud siis suuremad.
Kuidagi kahtlane, ainuke positiivne kogemus on inimesel kellel on siin foorumis esimene postitus.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

ma teen siis täna oma kogemustel põhineva arvamusavalduse... sai helistatud kodanikule ja ta ei olnud mitte kade inimene andma soovitusi ja nõuandeid mida eelnevalt kontrollida ja kuidas ja kust (nimelt andis otsad mul diisel vectra vända andur) ja tänu nendele soovitustele sain ma selle kindlaks ise teha, et selles on viga
alpinist
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 30.05.2007 10:55 58

Postitus Postitas alpinist »

Ma ei saa aru, jäid tühja akuga teepeale, helistasid sõbrale, panite juhtmed külge, käima ei läinud ja otsustasite kohe uue aku osta?Sellel hetkel ju uskusite, et aku on juust, kui kohe tuli otsus poolteist tonni välja käia.
olaaf
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 27.07.2007 10:49 24
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas olaaf »

VeikoS kirjutas: Kuidagi kahtlane, ainuke positiivne kogemus on inimesel kellel on siin foorumis esimene postitus.
ilmselt on positiivseid kogemusi ikka veel mõnel inimesel - muidu oleks see kontor seal kinni pandud juba ammu...
mis näitaja see postitus ka on?
Ega ei pea ju igale poole alati kirjutama,
Ma olen seda foorumit juba aastaid lugenud, samuti on peres bmw juba mõnda aega, ühel meeltesegasel Novembrikuu päeval otsustasin ära ka regada.
Siiamaani olen kõik vajaliku info ilma totraid küsimusi foorumis küsimata kätte saanud ;)
Kasutaja avatar
need4beat
Huviline
Postitusi: 1041
Liitunud: 22.10.2009 23:09 47
Peamine sõiduk: 530d touring
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kuido Kuul ja http://www.diislikeskus.ee/

Postitus Postitas need4beat »

On kellelgi veel kogemusi antud firmaga? :D
Viimastest postitustest 9 aastat möödas aga firma veel eksisteerib, ei "Kuuurija", "Pealtnägija" ega ka "Kaua võib" pole neid peedistanud seega võiks nagu arvata et abi sealt saab? :mrgreen:
372 Design
Kasutaja avatar
TELK
Huviline
Postitusi: 1620
Liitunud: 24.10.2006 22:29 13
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Uus Saue vald

Re: Kuido Kuul ja http://www.diislikeskus.ee/

Postitus Postitas TELK »

Umbes aasta tagasi käisin seal ühe E36 Td-ga, millel kadus jõud ja pihusti tuli hakkas põlema, kui turbo taha tuli. Eelnevalt olin mitmeid juhtmega pihusteid proovinud, kuid abi sellest polnud. Kuido juures tehti väike diagnost, mis kahjuks tulemust ei andnud. Sain siis soovitusi. El. pihusti juhtmed kuni ajuni üle kontrollida. Kui terved siis aju õhtal. Sõitsin siis ääsmäele Lauri juurde. Seal uus aju peale ja voilaa. Auto töötas nagu 5 kopikat. Ühesõnaga mina antud kohaga rahul.
Vasta