KIIRE! auto uksed lukus! LUKKU

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
koit107
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 02.08.2006 16:06 46
Asukoht: Saaremaa

KIIRE! auto uksed lukus! LUKKU

Postitus Postitas koit107 »

võti süütelukus, uksed lukus, alarmi pult enda käes kuid uksi lahti ei tee, patareid uued, teist võtit pole. Mida teha?
Viimati muutis koit107, 28.01.2008 18:33 41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Bmw525ix
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 27.10.2007 12:21 42
Asukoht: Võru

Postitus Postitas Bmw525ix »

Touring? kui jah siis pagaasniku kaudu..muugid lahti :D
Aga kui sedaan...Klaas sisse :D
Kui nii ei sobi...Kutsu autoabi.300kr(vist)ja teevad lahti.
Edu
Mr.Spurway.Cooke
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 03.06.2007 18:00 01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mr.Spurway.Cooke »

miks klaas sisse ? mina näiteks lükkasin klaasi ja ukse ülemise serva vahele klotsi ja siis sellest pilust terastraadiga urgitsedes tõmbasin nupu üles.

st. tegelikult kõigepealt lükkasin noa vahele sain klaasi natuke eemale, siis pistsin lapiku kruvika ja kangutasin veel natuke ja siis lükkasin mutrivõtme ja siis pistsin klotsi.
viin ära vanu raamatuid ja heliteoseid ... 53600903
Kasutaja avatar
rt23
Huviline
Postitusi: 911
Liitunud: 11.04.2007 14:45 36
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas rt23 »

Mr.Spurway.Cooke kirjutas:miks klaas sisse ? mina näiteks lükkasin klaasi ja ukse ülemise serva vahele klotsi ja siis sellest pilust terastraadiga urgitsedes tõmbasin nupu üles.

st. tegelikult kõigepealt lükkasin noa vahele sain klaasi natuke eemale, siis pistsin lapiku kruvika ja kangutasin veel natuke ja siis lükkasin mutrivõtme ja siis pistsin klotsi.

uks pärast ilusti ette ka jäi, sest kui liigapalju painutada hakkab klaas eemale hoidma ja tuul sisse vuhisema :roll:
tel.53365288-Toomas 56285941- Taavi
Asukoht: Viljandimaa.
maestro
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 30.01.2007 18:58 27
Asukoht: Tallinn/Tartu

Postitus Postitas maestro »

Mis autoga küll tegu :?: :roll:
BMW E39 528i Shadowline 98' -˃ Volvo V70 Move 05' -˃ Toyota LC120 05' -˃
Honda CR-V 16'
Mr.Spurway.Cooke
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 03.06.2007 18:00 01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mr.Spurway.Cooke »

rt23 kirjutas:
Mr.Spurway.Cooke kirjutas:miks klaas sisse ? mina näiteks lükkasin klaasi ja ukse ülemise serva vahele klotsi ja siis sellest pilust terastraadiga urgitsedes tõmbasin nupu üles.

st. tegelikult kõigepealt lükkasin noa vahele sain klaasi natuke eemale, siis pistsin lapiku kruvika ja kangutasin veel natuke ja siis lükkasin mutrivõtme ja siis pistsin klotsi.

uks pärast ilusti ette ka jäi, sest kui liigapalju painutada hakkab klaas eemale hoidma ja tuul sisse vuhisema :roll:
jäi küll, ma miski sentimeeteri kangutasingi eemale teda selle kaare kohalt kuskilt. muideks klots pole päris õige sõna ... oli teine kiilu moodi asi mul. terastraat oli miski umbes kahemilline, näpitsatega keerasin sellise konksu moodi asja ja sellega urgitsesin nupu lahti.

sügisesed vihmad ja detsembrikuu sõitsin ilusti ära. ei pand küll tähele et midagi sisse tilgub.
viin ära vanu raamatuid ja heliteoseid ... 53600903
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Siis sul läks hästi! Ma pidin käigukangi juurest võtmed traadiga läbi samasuguse pilu välja kangutama, kuna autol topeltlukustus, siis nupu kangutamisest ei piisanud.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kidd
Huviline
Postitusi: 81
Liitunud: 22.05.2006 08:11 51
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Kidd »

Mul oli eelmine kevad sama kogemus, võti autos, uksed lukus. Õnneks sai kodust teine pult toodud. Mõtlesin, et peaks automaatlukustuse maha progema, aga noh, kohe ei viitsinud. Vandusin endale, et kunagi ei jäta võtmeid ette.

Läksin maale rehve vahetama ja võtsingi võtmed ilusti süütelukust ära ja jope taskusse, ise olin veel väga rahul, et ei unustanud. Rehve vahetades hakkas palav, viskasin jope tagaistmele, uks kinni ja laksti jälle uksed lukus :)
Abikaasa rääkis just toas seda eelmist korda kui võtmed autosse jäid ja siis tulin mina nagu täielik idikas ja ütlesin, et jälle õnnestus. :)

Tuli pagasiruumi lukk sisse lüüa, sealtkaudu sain jope tagaistmelt kätte.
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kalev
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 10.09.2005 21:37 46
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Kalev »

See topeltlukustus peaks igal juhul peale minema, va kui nupust alla surud... Siis alarm äkki kuidagi valesti paigaldatud?

Ja uuematüübi kesklukku ei saa pagasnikust avada, vähemalt mul on nii. Lukustada saab.
F11
koit107
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 02.08.2006 16:06 46
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas koit107 »

Sain ukse lahti :lol: tagumise ukse klaasi sain natuke alla ja siis traadiga urgitsedes sain nupu üles......nüüd igatahes varuvõtit tegema sest mine tea millal jälle mõistus alt veab :D
Vasta