Vihmaga jõud kadunud.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Vihmaga jõud kadunud.

Postitus Postitas acid »

Auto siis e36 2,0 91aastast.Mingi jama niiskete ilmadega jõud lännu.nüüd jällegi 2-korda um-is käidud viga ei leitud.Pakkus variandi et see ammu teada veetrass umbes ja aju saab vett.Ka see kontrollitud,kanalid puhtad ja aju pole vett saanud.
Kus soovitate veel diagnosti minna peale um.
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

sama problem

Postitus Postitas Gerrit »

mul sama kamm peale öist vihma. vahest peale pooletunnist sõitu läheb nagu yle, vahest mitte.
Vajutad lapatsi põhja, auto vaevalt yle 60 liigub. Ja üldse nagu jõnksutab sõidu ajal, kui see jama on. ning samal ajal on kytysekulu meeletu, vähemalt kella järgi:(

e28 st on jutt.
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Postitus Postitas Sander »

Tere, huvi pärast küsiks kas teil juba küünla juhtmed ja süütepooli juhe vahetatud? Kui ei siis tuleks nad üle kontrollida, ma vahetasin süütepooli ja 6-nda silndri juhtme juba ära (olude sunnil), läks nats paremaks küll, kuigi mul päris ära jõud ei kadunud vihmaga, lihtsalt mootor hakkab vahele jätma. Endal siis e28 535, millel e34 3,5 mootor.
Hinnad kah süütepooli juhe 250 eeku, 6-es küünla juhe 550 eeku, küünla juhe tavaline 300 eeku.
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
truumu

Postitus Postitas truumu »

lambda pistik vett täis
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

tahtsin just sama õelda mis truumu... mul oli sama jama eelmine suvi... lambda pistiku puhastamine ja korrastamine eemaldas probleemi...
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

Sander kirjutas:Tere, huvi pärast küsiks kas teil juba küünla juhtmed ja süütepooli juhe vahetatud? Kui ei siis tuleks nad üle kontrollida, ma vahetasin süütepooli ja 6-nda silndri juhtme juba ära (olude sunnil), läks nats paremaks küll, kuigi mul päris ära jõud ei kadunud vihmaga, lihtsalt mootor hakkab vahele jätma. Endal siis e28 535, millel e34 3,5 mootor.
Hinnad kah süütepooli juhe 250 eeku, 6-es küünla juhe 550 eeku, küünla juhe tavaline 300 eeku.
Pole ju küünla juhtmeid.
Lamda pistik ei ole vett täis ka kontrollitud ja bensukulu mul ka nagu ei suureneks silmnähtavalt.Viimane kord hakkas asi pihta peale autopesu,siis lamda ei saa ju tilkagi vett.
Kasutaja avatar
Gerrit
Huviline
Postitusi: 147
Liitunud: 14.06.2004 21:48 38
Asukoht: Mustamägi

Postitus Postitas Gerrit »

kas minu e28 kohta sama jutt? ja kus see lamda pistik v6iks olla?

eile oli jalle sama asi, peale vihma ja vihma aeg s6itsin mingi pool tundi kuni tund niimoodi vaikselt, t6mmet ei olnud ja kiirust /kiirendust ka. Ja kui siis hakkas l6puks iga pedaalivajutuse peale rebima nii et vihmast marja tee peal kais ratas pidevalt ringi. Igatahes kindlasti on viga niiskuses, iseasi kas siis syytejuhtmed, v6i lambada.
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

Ma täna käisin jällegi lambda pistiku üle ja tegin ka aju puhastuse ära kuigi niiskusest polnud seal jälgegi.Huvitav on veel ka see et kui ajust sai vead ära kustutatud,siis läheb asi veel hullemaks peale 3-4 päevast sõitu asi jälle normis,kuni vihmani siis hakkab kõik algusest pihta.
Kui ka külma mootoriga see viga mul on,siis ei tohiks ju mitte lambda jamada(andur ju uus ja heitgaasid korras),sest lambda hakkab ju minu teada tööle alles töösooja mootoriga.
Vasta