Probleemid valdekuga vol2.

Üldised arutelud ning näpunäited
Suletud
RainerE34
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 06.02.2008 21:59 57

Probleemid valdekuga vol2.

Postitus Postitas RainerE34 »

Käisin õhtuti mõnikord kontrollimas kuidas mu auto edeneb, enamus kordasid kohtasin mõnda alkoholi järgi haisevat tüüpi, kes mitte midagi öelda ei osanud. Hiljem tagasi tulles sain Valdekult lihtsalt sõimata,et mida ma "töllerdan" siin. Valdek ise lubas helistada kui töö valmis,aga polnud mu kõnedele vastanud, ega ise helistanud üle kahe nädala.

Teine asi, tulin ükskord varuosasid tooma, parkisin ainukesele vabale parkimiskohale garaaži ukse ette, järgmine hetk tuli uksest välja mingi vanem heleda peaga naine kes lõi ukse vastu mu autot ja hakkas karjuma, et parkisin garaaži ukse kinni ja pean auto mujale ajama, kuigi teritoorimil ei olnud vaba parkimiskohta. Lisaks sisse astudes oli põrand nii libe ja õline,et oli tükk tegemist püsti seismisega.

Ei tea kas tuntud firma on tõesti nii alla käinud, aga minu kogemused on tõesti ainult halvad...
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Probleemid valdekuga vol2.

Postitus Postitas Valdek »

RainerE34 kirjutas:Käisin õhtuti mõnikord kontrollimas kuidas mu auto edeneb, enamus kordasid kohtasin mõnda alkoholi järgi haisevat tüüpi, kes mitte midagi öelda ei osanud. Hiljem tagasi tulles sain Valdekult lihtsalt sõimata,et mida ma "töllerdan" siin. Valdek ise lubas helistada kui töö valmis,aga polnud mu kõnedele vastanud, ega ise helistanud üle kahe nädala.

Teine asi, tulin ükskord varuosasid tooma, parkisin ainukesele vabale parkimiskohale garaaži ukse ette, järgmine hetk tuli uksest välja mingi vanem heleda peaga naine kes lõi ukse vastu mu autot ja hakkas karjuma, et parkisin garaaži ukse kinni ja pean auto mujale ajama, kuigi teritoorimil ei olnud vaba parkimiskohta. Lisaks sisse astudes oli põrand nii libe ja õline,et oli tükk tegemist püsti seismisega.

Ei tea kas tuntud firma on tõesti nii alla käinud, aga minu kogemused on tõesti ainult halvad...
Ootan foorumi adminnidelt vastust. Pikemat aega keegi igavleb kuskil...antud teema kohta teen hommikul koos IP aadressiga politseile avalduse.
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Re: Probleemid valdekuga vol2.

Postitus Postitas kimmo »

Valdek kirjutas:Ootan foorumi adminnidelt vastust. Pikemat aega keegi igavleb kuskil...antud teema kohta teen hommikul koos IP aadressiga politseile avalduse.
Sorri, ei oska sinu ja Raineri vahelisi arusaamatusi lahendada.
Janek
Klubiliige
Postitusi: 1555
Liitunud: 18.11.2003 16:13 10
Peamine sõiduk: E46 320d
Telefon: 56659473
Asukoht: Vilppula (soome)

Re: Probleemid valdekuga vol2.

Postitus Postitas Janek »

RainerE34 kirjutas:Käisin õhtuti mõnikord kontrollimas kuidas mu auto edeneb, enamus kordasid kohtasin mõnda alkoholi järgi haisevat tüüpi, kes mitte midagi öelda ei osanud.
Vot alkoholiga selles firmas on küll jutt väga vale ,käin ise ka päris tihti õhtuti seal ja pole kunagi veel näinud et keegi jooks seal.Selle tarbimiseks pole lihtsalt seal aegagi rääkimata täis olekust veel.Selles firmas ikka tehakse tööd mida tuleb uksest aknast sisse pidevalt.
Tel:56659473
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Probleemid valdekuga vol2.

Postitus Postitas Toots »

RainerE34 kirjutas:Käisin õhtuti mõnikord kontrollimas kuidas mu auto edeneb, enamus kordasid kohtasin mõnda alkoholi järgi haisevat tüüpi, kes mitte midagi öelda ei osanud. Hiljem tagasi tulles sain Valdekult lihtsalt sõimata,et mida ma "töllerdan" siin. Valdek ise lubas helistada kui töö valmis,aga polnud mu kõnedele vastanud, ega ise helistanud üle kahe nädala.

Teine asi, tulin ükskord varuosasid tooma, parkisin ainukesele vabale parkimiskohale garaaži ukse ette, järgmine hetk tuli uksest välja mingi vanem heleda peaga naine kes lõi ukse vastu mu autot ja hakkas karjuma, et parkisin garaaži ukse kinni ja pean auto mujale ajama, kuigi teritoorimil ei olnud vaba parkimiskohta. Lisaks sisse astudes oli põrand nii libe ja õline,et oli tükk tegemist püsti seismisega.

Ei tea kas tuntud firma on tõesti nii alla käinud, aga minu kogemused on tõesti ainult halvad...
Kui siin neid asju kirjutad,anna ka oma tel number,et asjaosalised saaks sellest sinuga rääkida,mitte ära siin niisama pritsi.
Minulgi oleks sinu käest üht-teist küsida...
Minu numbri leiad allkirjast!
kaarmaster-jaan
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 13.12.2007 19:50 44

Postitus Postitas kaarmaster-jaan »

ma tegin juba vol 2.
ja tore kaugelt kõva mees oled muidu.
ütle siis juba kes sa oled kui sul nii suur suu on?
kaarmaster jaan @ work
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

ja ja ja viimati kui mina valdeku juures käisin oli tal prügikast liiga täis!
ja sinnasõites mingi vend sõitis kogu aeg sabas ja oli närvis et ma nii aeglaselt sõidan!
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

asjaosaliste soovil või selgituste tegemisel võib uuesti avada, seniks aga lukku.
Suletud