Huvitav nähe

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Alar_P
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 28.05.2004 11:30 42
Asukoht: Tallinn

Huvitav nähe

Postitus Postitas Alar_P »

Nii nüüd tuleb autol vigu välja nagu seeni peale vihma. Kohapeal seistes, nt foori taga, pöörded kõiguvad ca 300 pöörde ringis ja seda siis kui rooli pöörata või pidurit vajutada. Ühe sõnaga kui mõni tarbija taha rakendada hakkavad pöörded kõikuma, samas kui sisse lülitada kojamehed või tagaaknasoendus on pöörded normaalsed.
R4, R6, V6
Arti
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 17.06.2004 14:14 15
Asukoht: Jüri
Kontakt:

Postitus Postitas Arti »

Mul ka vahest nii et kui vaikse hoo pealt piduriga jõnksutada, siis hakkavad pöörded kõikuma. Lambda sai muidu vahetatud.
Kasutaja avatar
Alar_P
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 28.05.2004 11:30 42
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Alar_P »

Eelmise omaniku sõnutsi lamda suht hiljuti vahetatud, miskipärast kardan, et asi on laadimises.
R4, R6, V6
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

pidurid ju seotud vaakumiga võimendi nimelt ja kui sõkkuda pedaali siis ju norm kui midagi häälega muutub.ja rool on seotud ju geneka rihmaga mis veab ka roolivõimendipumpa ja kui rooli keerad siis peab ta töö ju kah muutuma ja jällegi norm kui mingi häälemuutus toimub aga seda mõlemal juhul ainult korra ent kui sul jääbki kõikuma siis on midagi mäda tõesti
Kasutaja avatar
Charly
Huviline
Postitusi: 509
Liitunud: 08.01.2004 10:27 00
Asukoht: Tallinn, Kristiine

Postitus Postitas Charly »

Alar, Lamda sai Truumu juures vahetatud kevade alguses vist.....seda laadimise värki ei oska öelda...mul 1 kord oli autol seistes aku nii tühjaks jooksnud, et mitte mufigi ei liigutanud..kutsusin Patriku...too vaatas ja diagnoosis, et aku on tühi..noh..mul suured silmad, et tip-top aku....laadisime tema auto pealt täis....hiljem mõõtsime uuesti...laadis korralikult geneka pealt, ning voolukadu oli normaali piires...mingit viga ei leidnud..noh..tookord arvasin, et äkki olin ööseks mõne tarbija taja unustanud.
ex-Audi A2, ex-Fleetwood, ex-GT4, ex-944
525 ´94 & Hybrid ´08
56 201 649
Kasutaja avatar
piloot
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 08.12.2003 14:49 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas piloot »

pöörete kõikumine rooli keeramisel või piduriga mängimisel tõesti normaalne nähe - kogemused paljude eri marki ja vanusega autodega (seda kõike muidugi roolivõimuga ja abs-iga autodel).
Kasutaja avatar
antennipea
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 14.06.2004 12:17 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas antennipea »

:D Mis see ABS siia puutub,see nähtus on tingitud pidurite vaakumvõimedist nägu ülal juba mainitud.
Kasutaja avatar
piloot
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 08.12.2003 14:49 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas piloot »

antennipea kirjutas::D Mis see ABS siia puutub,see nähtus on tingitud pidurite vaakumvõimedist nägu ülal juba mainitud.
puutub niipalju, et ainult abs-iga autodega see pöörete kõikumise kogemus. miskipärast ei ole ilma abs-ita autode puhul seda täheldanud. mh?
Vasta