Autopesu autole ei meeldi.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Autopesu autole ei meeldi.

Postitus Postitas acid »

Kas kellelgi kogemusi(E-36,2,0l1991)peale pesu auto paar päeva jummala uimane,tõmmet pole.Pesu siis kodusel viisil vooliku ja svammiga alt ega mootorit ei pese.Huvitav veel et vihmaga kas ma ei saa aru või seda lihtsalt ei teki.
Kasutaja avatar
userxxx
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 20.05.2004 19:08 11

Postitus Postitas userxxx »

Vesi satub kusagile pistiku vahele vast, kas aju karp on kuiv seal aku taga pesas, äkki jookseb sealt juhtmete vahele kuskilt peasemisel, või lamda otsad saavad märjaks või midagi..... lihtsalt pakun.
Mul jälle selline asi, et külmalt sõites esimesed 10 minti oleks nagu kõvasti jõudu rohkem autol, kui soojaks läheb, sisi jääb uimasemaks.
Keegi selel kohta ei oska kosta midagi :?
Kasutaja avatar
Cado
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 14.07.2004 19:43 51
Asukoht: Harjumaa.

Postitus Postitas Cado »

userxxx kirjutas:Vesi satub kusagile pistiku vahele vast, kas aju karp on kuiv seal aku taga pesas, äkki jookseb sealt juhtmete vahele kuskilt peasemisel, või lamda otsad saavad märjaks või midagi..... lihtsalt pakun.
Mul jälle selline asi, et külmalt sõites esimesed 10 minti oleks nagu kõvasti jõudu rohkem autol, kui soojaks läheb, sisi jääb uimasemaks.
Keegi selel kohta ei oska kosta midagi :?
Nii hakkab käituma näiteks siis kui ostad autole universaal lambda mitte originaali. Külmalt kõik ok. aga soojalt jääb uimaseks.
ivarreinbusch
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 23.03.2003 16:39 02
Kontakt:

Postitus Postitas ivarreinbusch »

userxxx kirjutas:Vesi satub kusagile pistiku vahele vast, kas aju karp on kuiv seal aku taga pesas, äkki jookseb sealt juhtmete vahele kuskilt peasemisel, või lamda otsad saavad märjaks või midagi..... lihtsalt pakun.
Mul jälle selline asi, et külmalt sõites esimesed 10 minti oleks nagu kõvasti jõudu rohkem autol, kui soojaks läheb, sisi jääb uimasemaks.
Keegi selel kohta ei oska kosta midagi :?
Aga mainiks oma poolt ära et kylmast peast ära piitsuta masinat. See lisahobujõud 5 minutiks ei ole väärt seda remonti mis pärast pead tegema
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

Teema juurde tagasi minnes,tahaks öelda,et aja juurde ja lambda juurde vesi ei pääse.Ja vihm teeb ikkagi ka halba.
Ega midagi hakkama autot kõvasti voolikuga kastma,ehk leiab vea ülesse.
Suurest veest läbisõites läheb salongivalgustus ka põlema ja nupu asend pole sugugi tähtis.
Vasta