Bmw 325 TD Õlivoolikust

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
liisu03
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 16.06.2008 00:40 33
Asukoht: Pärnu

Bmw 325 TD Õlivoolikust

Postitus Postitas liisu03 »

Tere,vabandan ette ära kui postitasin valesse kohta. Olen alles uus.
Mure selline et voolikust õli tilgub,7päeva tagasi ostsin uue õli-oli norm. Nüüd veidi alla normi juba. Käisin remondi mehe juures,tema vastas et jah,tilgub. Vaja voolik tellida-kuid sellega läheb pea kuu aega- kuskilt saksamaalt pidi tellima.Tellimine oleks kallim tulnud kui see õlivoolik ise. Nii siis palun teid kalleid Bmw omanikke-kellel oleks müüa õlivoolik.Asun ise pärnus. Jutt võib olla mõne jaoks kahtlane.Tunnistan kohe et olen neiu-naisterahvas,ja autode tehnilisest poolest ei tea mitte kui midagi. Kui kellelgil peaks mõni selline voolik kuskil vedelema oleksin väga tänulik.Vajadusel võtke e-meili kaudu ühendust liisu03@hot.ee
Kasutaja avatar
rorschach
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 04.06.2008 20:19 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rorschach »

Teema oleks pidanud minema ostufoorumi Varuosad alafoorumisse. Tuleks ka abiks, kui saaks teada, mis kerega masin on, kas E36, E46 või mis.
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Ei ole küll ära märgitud, millise õlivoolikuga tegu on, kuid kui on asjaga kiire, siis võta vana voolik kaasa ning pöördu selle murega sellisesse firmasse nagu Hydroscand. Sealt leiad kindlasti midagi sarnast.
Mini
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 18.06.2004 11:25 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mini »

Ma pakun, et tegu on õliradika toruga.
Ole palun nii kena, Liisu, ja püüa kirjeldada, kus kohas täpsemalt see voolik Su autol asub ja kust see voolik tilgub. Siis on Sind ehk natuke lihtsam aidata. Kui Su enda jaoks natuke liiast, siis kindlasti leiab mõni Pärnus pesitsev entusiastist foorumikasutaja nii palju aega, et aitab lekke täpsustada. Ja vajadusel ka varuosakoodi tuvastada.
Kui tegu on õli jahutusradika torudega, siis ühe toru kahest ma sain Soomest, suhteliselt kiirest tänu sõbrale, teist ootasin United Motorsist tellides 1,5-2 kuud eelmisel kevadel - läks aega, kuni toru jõudis tarnijalt Saksa kesklattu. Kummagi toru hind oli ca. 650 krooni. Aga kuna radika ühenduspesad olid oksüdeerunud ja tihend ei pidanud enam õli kinni, tuli ka radikas välja vahetada.
330XD E91 Touring traktor & FunRide-E30 318iS
liisu03
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 16.06.2008 00:40 33
Asukoht: Pärnu

Tehtud

Postitus Postitas liisu03 »

Tere,üks selle foorumi kasutaja kirjutas meilie ja sain abi. Vaatas asja ära ning hoopis tuli välja et tihendid vaja kuskilt vahetada :d Nii et kõik korras.
Vasta