M50 mootor ei tööta korralikult

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
pennzoilboy
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 28.05.2008 13:50 31
Peamine sõiduk: E46 320D
Asukoht: Harjumaa

M50 mootor ei tööta korralikult

Postitus Postitas pennzoilboy »

Tere, sellinne probleem tekkis, et mingi kuu aega tagasi tegin bemmul suurema hoolduse ja väikse remondi (survelaagri vahetus). Kuna survelaagri vahetus on tülikas töö, tuli terve mootor mul laiali kiskuda ning maha tõsta. Kokku pandes töötas ilusti nagu kellavärk. Mootoril ei ole tühikäigul häda midagi, aga sõitma hakates ning hoogu kogudes hakkab kakkuma nagu saaks kusagilt lisaõhku kätte, ise arvan, et äkki gaasisiibri ja sisselaskekollektori vaheline tihend võib läbi olla või mis arvate???, linnas on tõesti vahel tüütu sõita, kui sedasi kakub!!
Autoks on 320 i 110 kw doch 24 v
Feel The Joy
Kasutaja avatar
mystery
Huviline
Postitusi: 776
Liitunud: 13.08.2005 02:47 02
Asukoht: EST, FIN, SWE.

Postitus Postitas mystery »

Teema vales kohas. Kontrolli õhulõdvik üle kriitilise pilguga, seal võib mõrasid ja auke olla.

Martin.
Kasutaja avatar
pennzoilboy
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 28.05.2008 13:50 31
Peamine sõiduk: E46 320D
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas pennzoilboy »

On jah vales kohas :oops: ei pannud tähele, uustulnuk!!, eks ma vaatan üle jah :!:
Feel The Joy
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Mul 141 kw 525 mootor ja maadlesin samalaadse asjaga. Loe lugejate autode alt minu teemat ja vaata kuidas probleemis lahti sain.
Kasutaja avatar
marko323
Huviline
Postitusi: 1050
Liitunud: 14.08.2006 16:35 52
Asukoht: saue

Postitus Postitas marko323 »

mul tekitasid küünlad seda.
Kasutaja avatar
pennzoilboy
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 28.05.2008 13:50 31
Peamine sõiduk: E46 320D
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas pennzoilboy »

Proovisin eetriga ka, voolikud on kõik korras. Järelikult liigset õhku ei saa mootor kätte, kuid ikka kakub, loomulikult on jube kütuse hais ka üleval, arvan et lihtsalt saab liigset kätte, millest võib järeldada ka meeletuid summasid mis rahakotist lendavad :?
Feel The Joy
Kasutaja avatar
ziilike-uduz
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 09.05.2007 16:51 41
Peamine sõiduk: 325Ti
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ziilike-uduz »

Minu masinal sama häda praegu, voolikud ja lõdvikud on korras, kyynlad vahetatud jne. Ise kaldun arvama, et ei saa kytet peale. Proovin kütusefiltri vahetuse ära lähiajal.
Ei ole sündinud mehaanik
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

No neil on üsna tavaline mittetöötav süütepool.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
rallyiff
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 30.10.2009 09:17 18

Re: M50 mootor ei tööta korralikult

Postitus Postitas rallyiff »

kuna teema pealkiri on õige siis ei hakka uut teemat tegema ja küsin siit .
panin oma e28-le m50b25 non vanose. problem selles et vahest sureb välja kui siduri ära lahutan.
kas võib asi olla selles et külge läks m20 hooratas, mis on üle poole kergm kui m50 oma, tundub nagu ei jõuaks elektroonika järgi nii ruttu, või on kellelgi mingeid muid nõuandeid millest see tingitud võiks olla
Kasutaja avatar
rallyiff
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 30.10.2009 09:17 18

Re: M50 mootor ei tööta korralikult

Postitus Postitas rallyiff »

Aega palju möödas ja tekkinud on uus probleem!! Nimelt siis mootoril ei ole enam kõrgelt jõudu?
Vajutan gaasi põhja ning läheb ja läheb kuni kõige magusama jõu kohani, ehk siis mingi 5000rpm ja siis on nagu sein ees!? Sealt üles hakkab koguma ja jõudu ei ole. Viga hakkas pihta mingi aeg ning vaatasin et õhulugeja lõdvik on juba algusest pale kahtlane ning panin selle korralikku, midagi ei paranenud! Päris häiriv on sõita kui see mõni üksik kord kui tahaks tühjaks lasta ja ta ei lähe :evil:

Ehk on kellelgi mingit head nõu anda või on kellelgi sarnast probleemi esinenud.
Kasutaja avatar
rallyiff
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 30.10.2009 09:17 18

Re: M50 mootor ei tööta korralikult

Postitus Postitas rallyiff »

kütusepupmp sai osta vileuus 1,5 aastat tagasi ning koos sellega ka filter, ning filter ei tee sellist nalja nii täpipealt sama pöörde pealt vaid koinib nii kuidas jumal juhatab. Täna sõitsin taga jälle ning oleks nagu tunne et keeraks nagu süüte valeks, aga spekuleerimine ei ole õige lähenemine sellisele asjale, seega ootan endiselt ettepanekuid kus kohast viga hakata juurima või kellelgi on sarnast asja olnud
Vasta