E36 318i ja bensuhais kapoti all

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Arvo
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 02.01.2003 15:12 25
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

E36 318i ja bensuhais kapoti all

Postitus Postitas Arvo »

Nii, probleem järgmine... auto ajab sõites sisse kuskilt kapoti alusest periooditi tugevat bensiinihaisu. Salongi jõuab siis ventilatsiooni kaudu. Bensuvoolikud olid niisked - sai ära vahetatud, enam kuskilt märg ei ole, loiku alla ei teki aga hais on ikka kohati väga tugev ja ebameeldiv... samas vahepeal mitu päeva ei haise üldse (viga on nõiaväel alati kadunud kui mul on aega olnud asjaga tegeleda:P). Olen tähele veel pannud, et vahest on suurema pahvaka sisse löönud pärast tugevamat pidurdamist. Ise olen mõelnud, et äkki sisselaskekollektori vahelt lekib aga pakkuge veel variante mis viga võiks olla, tahaks lähipäeval asja korda teha, praeguste niiskete ilmadega ei kannata ilma ventilaatorita enam eriti sõita.
Kasutaja avatar
Tonnk
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 07.10.2004 11:43 37

Postitus Postitas Tonnk »

Mul oli sarane probleem siis kui UM'is bensupump ära vahetati ja korralikult paagi kylge keeramata jäeti ja yhendusvoolik kahe paagi sektsiooni vahel lekkis. Salongis polnud muidu bensukat tunda aga kui akent veidi sai paotatud siis tuli päris korralikult sisse. Aitas vooliku ja pumba korralikult kinnitamine.
kiire1
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 18.02.2004 13:18 24
Asukoht: viimsi

Re: E36 318i ja bensuhais kapoti all

Postitus Postitas kiire1 »

Arvo kirjutas:Nii, probleem järgmine... auto ajab sõites sisse kuskilt kapoti alusest periooditi tugevat bensiinihaisu. Salongi jõuab siis ventilatsiooni kaudu. Bensuvoolikud olid niisked - sai ära vahetatud, enam kuskilt märg ei ole, loiku alla ei teki aga hais on ikka kohati väga tugev ja ebameeldiv... samas vahepeal mitu päeva ei haise üldse (viga on nõiaväel alati kadunud kui mul on aega olnud asjaga tegeleda:P). Olen tähele veel pannud, et vahest on suurema pahvaka sisse löönud pärast tugevamat pidurdamist. Ise olen mõelnud, et äkki sisselaskekollektori vahelt lekib aga pakkuge veel variante mis viga võiks olla, tahaks lähipäeval asja korda teha, praeguste niiskete ilmadega ei kannata ilma ventilaatorita enam eriti sõita.
mul omal sama jama. kui käima paned siis vaata kas on pihustid ikka kuivad mul on 2 tükki märjad auto soojemax läheb siis kaob hais ära. järelikult kuumaga paisuvad pihusti tihendid ja ei lase enam läbi . 1 tihendi hind Um-s 30 eeku
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

ei lähe küll teemasse, aga kui mul veel diiselaudi oli, siis sellel hakkas mingi hetk rämedalt tulema dislahais salongi, sai siis kapott lahti tehtud ja päris ära kohkutud, kuna peale kapoti avamist hakkas igasse ilmakaarde diislit pritsima. Ehk siis oma ajal olid ära elanud mingid kummi ja riide sarnasest materjalist voolikud, mis suundusid vist pritserenni või kuidas seda ka ei nimetata. Pritsis ikka päris korralikult :)
Vasta