e36 differ õline

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Mäx
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 10.04.2004 14:04 03
Asukoht: Saue

e36 differ õline

Postitus Postitas Mäx »

Mure siis selline, et sai diffris õli vahetatud ~ kuu aega tagasi. Nüüd kanalis käies märkasin, et differ oli õline. Näha oli, et õli on välja tulnud mõlemalt poolt nn veotelgede vahelt. Enne õlivahetust oli differ kuiv, st et ei lasknud kuskilt õli läbi.

???
Kasutaja avatar
tsjuvak
Huviline
Postitusi: 270
Liitunud: 20.03.2004 18:08 09
Kontakt:

Postitus Postitas tsjuvak »

mul sama prob...kes teab whats wrong? :?: :idea:
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Võib olla ka sellien asi et ennem oli pisut paksema vistkoosusega õli sees ning nüüd vedelamat pannes hakkas see läbi imbuma..
Üldiselt on vaja seal need simmerid ära vahetada....
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Simmerid jah... endal sai just see aasta seda tehtud ja peale seda on kõik kuivana püsinud. Kusjuures väga paljudel E36 kerega autodel, millele ma alla olen vaadanud, on asi märg olnud. Simmerid ise samas võrdlemisi odavad ka minu teada.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

meph kirjutas:Simmerid jah... endal sai just see aasta seda tehtud ja peale seda on kõik kuivana püsinud. Kusjuures väga paljudel E36 kerega autodel, millele ma alla olen vaadanud, on asi märg olnud. Simmerid ise samas võrdlemisi odavad ka minu teada.
Vana tuntud 3se probleem läbi ajaloo - pooletoobine tihend rooli ja istme vahel :(

Nagu ka tuhandeid maksvad tagasilla tala pukside vahetused jne jne jne

Simmer maksab alla 200 krooni.
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

..
Vana tuntud 3se probleem läbi ajaloo - pooletoobine tihend rooli ja istme vahel :(

Nagu ka tuhandeid maksvad tagasilla tala pukside vahetused jne jne jne

Simmer maksab alla 200 krooni.
Ehk oled nii lahke ning räägid pooletoobilisusest täpsemalt.. Ehk saab siis teada kuhu keegi kuulub Sinu mõõtude järgi..
Viimati muutis Raino, 15.10.2004 20:23 30, muudetud 2 korda kokku.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

Aare kirjutas:
meph kirjutas:Simmerid jah... endal sai just see aasta seda tehtud ja peale seda on kõik kuivana püsinud. Kusjuures väga paljudel E36 kerega autodel, millele ma alla olen vaadanud, on asi märg olnud. Simmerid ise samas võrdlemisi odavad ka minu teada.
Vana tuntud 3se probleem läbi ajaloo - pooletoobine tihend rooli ja istme vahel :(

Nagu ka tuhandeid maksvad tagasilla tala pukside vahetused jne jne jne

Simmer maksab alla 200 krooni.
Mis tagasille puks e-36 see tuhandeid maksab,sai alles asi tehtud mingi 188 eeku tükk.hmmm pooletoobine....keda sa selle nimega siin kutsud siis postitusest ei saa selgust.
Kasutaja avatar
Arvo T
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 25.11.2003 23:05 52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Arvo T »

acid kirjutas:
Aare kirjutas:
meph kirjutas:Simmerid jah... endal sai just see aasta seda tehtud ja peale seda on kõik kuivana püsinud. Kusjuures väga paljudel E36 kerega autodel, millele ma alla olen vaadanud, on asi märg olnud. Simmerid ise samas võrdlemisi odavad ka minu teada.
Vana tuntud 3se probleem läbi ajaloo - pooletoobine tihend rooli ja istme vahel :(

Nagu ka tuhandeid maksvad tagasilla tala pukside vahetused jne jne jne

Simmer maksab alla 200 krooni.
Mis tagasille puks e-36 see tuhandeid maksab,sai alles asi tehtud mingi 188 eeku tükk.hmmm pooletoobine....keda sa selle nimega siin kutsud siis postitusest ei saa selgust.


sai kogetud, et sillapuksidega selline lugu, UMis ca 190 eeku tk ja B-osana ca 450eeku.
Mäx
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 10.04.2004 14:04 03
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mäx »

hmm
Viimati muutis Mäx, 30.10.2004 11:51 01, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
marek320
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 19.08.2004 19:41 57
Asukoht: Worldwide

Postitus Postitas marek320 »

simmerlingid on odavad, aga töö see eest on kallis, sai just käikukasti omad UM-is vahetatud ja difril ka vaja vahetada:(
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

marek320 kirjutas:simmerlingid on odavad, aga töö see eest on kallis, sai just käikukasti omad UM-is vahetatud ja difril ka vaja vahetada:(
Tö on kallis aga mitte just raske...See on pisut aega nõudev.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Mäx
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 10.04.2004 14:04 03
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mäx »

tagant kostub ka undamist. Kahtlustan diffrit, aga kuidas seda kindlaks teha? Ja kas on võimalik diffrit remontida (mingeid laagreid vahetada näiteks) või peab kohe uue ostma?
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Mäx kirjutas:tagant kostub ka undamist. Kahtlustan diffrit, aga kuidas seda kindlaks teha? Ja kas on võimalik diffrit remontida (mingeid laagreid vahetada näiteks) või peab kohe uue ostma?
Idee järgi saab küll difrit remontida aga see on paras tegevus.Neil seal kippuvad laagrid ära väsiam ning hammasrataste hambad kah...
Kui kiirentada mingi 90 peale ning siis lasta gaash maha ja kui kukub ulguma siis on tegu diffriga.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Mäx
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 10.04.2004 14:04 03
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Mäx »

Mul on nii, et kui kiirus üle 50-60 tõuseb, siis juba undab päris kõvasti. Äkki on hoopis rattalaager?
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Mäx kirjutas:Mul on nii, et kui kiirus üle 50-60 tõuseb, siis juba undab päris kõvasti. Äkki on hoopis rattalaager?
Täitsa vabalt võib olla rattalaager.Tõsta auto ülesse nig keeruta ning loksuta tagu rattaid. Siis saad selgema pildi.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Vasta