E36 kell

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
tavido
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 06.11.2004 22:44 01
Asukoht: Tartu

E36 kell

Postitus Postitas tavido »

Küsimus lühike ja lollakas :oops: . Nimelt ei saa E36 kella õigeks (see elektrooniline variant kuupäeva ja temperatuuri näidikuga). Kui hoian memot all hakkavad minuti kohad vilkuma ja neid on ka võimalik ka muuta ( salvestada ei saa ). Seda kohta, mis tunde näitab muuta ei oska kuna nii kui mingit nuppu puutun kui minutid on õiged taastub algse näidu ( ehk siis vale kella aja mida ma muuta ei oska). No ja kui SET-i suht kaua all hoida siis viskab kõik põlema, kuid ikkagi kella õigeks ei saa . Kindlasti asi imelihtne aga no ma hakkama ei saa :D .
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ma ka leiutasin seda tükk aega... mul käis nii, et kõigepealt asi vilkuma, siis näpid paika asja ja siis vajutad korra set'i. Peaks asja siis mällu jätma... ei tea kas sul täpselt sama tarkus seal on.. neid päris palju erinevaid. Kui tahad võid mulle helistada ja kusagil kokku saada.. võin koolituse teha :) 5140229 abiks :)
tavido
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 06.11.2004 22:44 01
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tavido »

Selge, eks ma proovi. Siuke küssa sulle ka veel, et küsisin su käest selle kõlarite aluse metalli kohta, et istmete taga on ka metall ja sa panid pildid üles aga nende pealt ei saand aru et kas sa lõikasid siis istmete tagant ka v. Sest isu woofer pagassi panna, et muidu pidi heli isloaatorina see rohkem toimima.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Umm... kas sul on sedaan või coupe? Sedaanil vist tõesti metall istmete taga, ei ole täpselt vaadanud, coupel on tagaistmed allaklapitavad ja seal ei ole metalli. Põmst saad sa inverteritoru endale taha selle klaasialuse plaadi sisse ka teha. Hetkel ei oska kommenteerida, milline see metall istmete taga välja näeb ja kas seda tasub lõigata (ei tea kas seal on kere jäikuse tagamiseks talasid või ei ole).
Vasta