roolilatt

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
maakas
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 14.01.2003 14:50 06

roolilatt

Postitus Postitas maakas »

autoks e36 320 92a.roolil v'ike loks sees .teenindusest teati raakida,et roolilatt tuleks vahetada.on kellelgi sellise asjaga kogemust olnud,mis latta maksab ja vahetus.tanud
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[quote][i]Algselt postitas maakas[/i]
autoks e36 320 92a.roolil v'ike loks sees .teenindusest teati raakida,et roolilatt tuleks vahetada.on kellelgi sellise asjaga kogemust olnud,mis latta maksab ja vahetus.tanud [/quote]
olen tegelenud selle asjaga. uus latt maksab u 10-12K:o
ning [b]üldjuhul[/b] neid ei remondita. aga leidub ka erandeid.
kahjuks mingeid nõuandeid rohkem anda ei oska.

väike loks ei tohiks midagi hullu teha.
võibolla paras aeg hakata raha koguma:P
530d
maakas
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 14.01.2003 14:50 06

Postitus Postitas maakas »

aga kuidas enda oma korda said?sul oligi see erand,äkki räägid lähemalt
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[quote][i]Algselt postitas maakas[/i]
aga kuidas enda oma korda said?sul oligi see erand,äkki räägid lähemalt [/quote]

asjapulk kes mul asja uuris, ütles, et üliväike loks on. sellest on nüüd veidi üle aasta möödas, ning loks pole nagu küll suuremaks läinud.

ta ütles, et võiks proovida põhimõtteliselt selle remontimist, kuigi ta pole ennem seda teinud ja seega mingit 100% ei saa lubada, et asi korda saab.

aga kui Sa oled kindel, et asi vajab remonti ning sõita ei saa, siis saada mulle meil ning ma võin Sulle ta nr saata.
530d
maakas
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 14.01.2003 14:50 06

Postitus Postitas maakas »

no mul on mingi poole sendine loks.ei viitsi siis vist praegu rabelema hakata.tänud sellegipoolest
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

[quote][i]Algselt postitas maakas[/i]
no mul on mingi poole sendine loks.ei viitsi siis vist praegu rabelema hakata.tänud sellegipoolest [/quote]

millega sa seda mõõtsid, joonlauaga?:D

hmm, ma nagu ise ei saanudki aru et loks, kui vend natuke tüüris oli, siis tema pani alles tähele...seega igaksjuhuks küsi targemate käest järele, et kas Sul ikka kannatab sellega sõita.
530d
Vasta