Juhtmete olemasolu.

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
joffe
Huviline
Postitusi: 1992
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas joffe »

Tulevikus on (lasta) panna oma autole tagumiste akende el.tõstukid. Ukse seest ma leidsin ainult 3- se juhtme pundi, mis kõigi eelduste kohaselt on kesklukuga seotud. Aknalülitite juurde keskkonsoolis tuleb ka tagumiste akende juhtmepunt. Kus need juhtmed lõpevad, mis lülitist nagu tagaakende juurde peaksid minema? Kui nüüd peaks ukse sisse läbi selle peene kummilohvi juhtmed suunama, kuidas sealt pistik läbi aetakse? Põhiküsimus- kes üldse võtaks ette ja mitu raha võiks see ettevõtja küsida, kui LASTA paigaldada need süsteemid tagaustesse? Lülitid on kõik olemas ja ka hoovastik koos mootoritega saadaval. Ja veel küsimus: kui võtsin maha keskkonsooli tagumise osa, leidsin sealt suht tagaosast ühe vaba pistiku . Mis otstarbeks on see mõeldud, kui sinna midagi oleks taha ühendatud? Aitäh, kes vastata vaevub!
hansu
Huviline
Postitusi: 1387
Liitunud: 02.10.2005 23:06 07
Peamine sõiduk: BMW F11 535D ´13

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas hansu »

Juhtmed lõpevad uksepostis. Kõige lihtsam on muretseda uus uksejuhtmepuu.
joffe
Huviline
Postitusi: 1992
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas joffe »

Jah, pool tundi tagasi sain ka asjast aru ja sai käidud paaris lammutuses, kuid nad kuradid lõikavd ju kõik selle kummilohvi kohalt läbi ja asi jääb ilma pistikuta. :(
Kasutaja avatar
pikk66
Huviline
Postitusi: 784
Liitunud: 21.02.2007 21:31 20
Asukoht: Põltsamaa

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas pikk66 »

Sul on nagu ma aru saan, siis 94 aasta e34? Sel juhul oled õnneseen, et kere poolt kõik juhtmed veetud ja ainult ukse siseseid juhtmeid vaja. Millagi 1992 aasta keskelt otsustas Bayeri tehas, et veab masinasse ainult need juhtmed, mis lisad telliti ja näiteks minu 93 aasta 525i-l tuleb kerepoolsed juhtmed ka kõik uued vedada, et taha el. tõstukid panna :cry: Esimesed el. tõstukid orig olemas kusjuures.
BMW-le kindel
joffe
Huviline
Postitusi: 1992
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas joffe »

Jah, nii ta on ja tunnen kaasa, kui kavatsed asja ette võtta. ;)
Kasutaja avatar
pikk66
Huviline
Postitusi: 784
Liitunud: 21.02.2007 21:31 20
Asukoht: Põltsamaa

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas pikk66 »

Kavatsen ette võtta jah, tõstuki mehhanismid, lylitid värgid juba sygisest riiulil :D Kahjuks ise nii loll elektri osas, et vaja mõni asjalik elektrik leida. Aga sellega kahjuks Põltsamaal kitsas :(
BMW-le kindel
joffe
Huviline
Postitusi: 1992
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas joffe »

Aga kui hea tahtmine on, pole miski takistuseks. Näiteks mina käisin tagaluugi juhtmestikku Patriku juures vahetamas, aga vaata avatarist, kus ma elan. Sama sinul, võta kellegagi ühendust(pole tegelikult tähtis, kus ta asub, olgu ta kasvõi Patrik), räägi ära täpselt, mida vaja teha ja mis selleks olemas on ja noh, küsi algatuseks kasvõi hinnapakkumist. Vanasõnagi ütleb, et küsija suu peale ei lööda. :)
Kasutaja avatar
iaanek
Huviline
Postitusi: 976
Liitunud: 02.05.2007 18:02 50
Asukoht: tallinn

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas iaanek »

pikk66 kirjutas:... Millagi 1992 aasta keskelt otsustas Bayeri tehas, et veab masinasse ainult need juhtmed, mis lisad telliti ...
Minu tootmisaja lõpust pärit E34-l oli kaabeldus el. istmetele, tag. el. akendele, OBC IV-le, püsikiirushoidjale ja tagumisele sigaretisüütajale, kuigi neid asju küljes polnud :roll:
..
Kasutaja avatar
pikk66
Huviline
Postitusi: 784
Liitunud: 21.02.2007 21:31 20
Asukoht: Põltsamaa

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas pikk66 »

Sellest õnnetust 1992 aasta mingist kuust sai nn. täiskaabelduse lisavarustuse lehelt tellida. Ju Sinu auto esimene omanik oli ettenägelikum/rahakam kui minu autol :D
BMW-le kindel
joffe
Huviline
Postitusi: 1992
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas joffe »

iaanek kirjutas: Minu tootmisaja lõpust pärit E34-l oli kaabeldus el. istmetele, tag. el. akendele, OBC IV-le, püsikiirushoidjale ja tagumisele sigaretisüütajale, kuigi neid asju küljes polnud :roll:
Missugune see tagumise sigaretisüütaja juhe on? Ega äkki see pole, millest ma esimeses postituses kirjutan?
Lauri_R

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas Lauri_R »

joffe kirjutas:
iaanek kirjutas: Minu tootmisaja lõpust pärit E34-l oli kaabeldus el. istmetele, tag. el. akendele, OBC IV-le, püsikiirushoidjale ja tagumisele sigaretisüütajale, kuigi neid asju küljes polnud :roll:
Missugune see tagumise sigaretisüütaja juhe on? Ega äkki see pole, millest ma esimeses postituses kirjutan?
mul oli tagumise sigaretisüütaja jaoks ainult selle valgustuse jaoks veetud pistik :) - aga noh, sellest piisas :mrgreen:
edit: kahe klemmiga väike valge pistik kui ma õigesti mäletan. Asus kohe selle kaane taga.
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Juhtmete olemasolu.

Postitus Postitas Mikk__M »

pikk66 kirjutas: Kahjuks ise nii loll elektri osas, et vaja mõni asjalik elektrik leida. Aga sellega kahjuks Põltsamaal kitsas :(
Neid pole siinmail tõesti palju. Aga võta minuga ühendust. Äkitsi annab miskit ikkagi välja mõelda. Tean paari pädevat autoelektrikku. Ja ega alati peagi ju autot nende juurde tegemisse viima. Mina olen tihtipeale ka nii teinud, et lähen küsin nõu ja teen ise. Ma ei tahaks uskuda, et tagumiste elektriakende paigaldamine oleks raketiteadus. Terake tervet talupojamõistust ja asi saabki tehtud :cool:
Tel: 58348320
Vasta