M: Uued BMW varuosad - AutoINT varuosaagent

Siia varuosade müügi ja vahetuse kuulutused
Vasta
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5288
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: E53 X5 4,4
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

M: Uued BMW varuosad - AutoINT varuosaagent

Postitus Postitas eero » 23.03.2020 13:07 15

AutoINT pakub abi varuosade, tarvikute ja tööriistade hankimisel kõikidele eraisikutele, autoparki omavatele filrmadele ja autoremondi töökodadele, kellel ei ole aega või ei taha ise mööda erinevaid e-poode vajalikku taga otsida. Kirjuta või helista julgelt ;) aitan valida ja soovitan täpselt sellised varuosad, nagu vajad ja võimalused lubavad ja saadan kõik korraga kodulähedasse pakiautomaati, kust saad möödaminnes mugavalt kaasa haarata.

PAKUME KÕIKIDE AUTODE ORIGINAAL- JA B-KAT. VARUOSI :!:

Ajapikku on nõudlusest lähtuvalt lisaks BMW-le lisandunud automarkide sekka, mille varuosi igapäevaselt oma klientidele saadan näiteks SAAB, VOLVO, VW, AUDI, ŠKODA, MERCEDES-BENZ, OPEL, MINI, TOYOTA, NISSAN, CITROEN, PEUGEOT, jpt., aga läbi käib kõiki, sh ka nt. veoautosid SCANIA, IVECO, UNIMOG jne. Pakiautodest peamiselt VIVARO, TRAFIC, TRANSPORTER, VITO. Kõigiga saab vabalt hakkama, olgu sõidu-, paki- või veoauto.

Kogemused varuosamüügiga üldiselt ulatuvad aastasse 2001 ja AutoINT BMW varuosamüügi ajalugu alates aastast 2008.
Selle aja jooksul kogunenud praktilised teadmised erinevate automarkide iseärasustest ja erinevate varuosatootjate toodangu kvaliteedist aitvad valida teile vajaduste ja võimaluste kohased õiged varuosad. Võib öelda, et meie teame mida me teile müüme :cool:

Valikus on varuosad kõikidelt tuntud ja vähemtuntud tootjatelt.
Tänu kohapealsele hoolikalt kujundatud laoseistule ja igapäevasele koostööle kõigi kohalike ja ümberkaudsete riikide suurimate varuosade hulgimüüjatega saab enamusjuhtudel soovitud varuosad kätte kohe või 1-2 tööpäeva jooksul. Ka suurema osa originaalvaruosi hangime 4-5 tööpäevaga.

Tootegruppide valik on piiritu. Tasub küsida kõike mis pähe tuleb varuosadest kuni määrdeainete ja tarvikute-lisaseadmeteni.

Kotist müüki ei toimu :!: Eranditult iga müük on arve alusel, millega saab kaasa GARANTII, nagu Eesti seadused seda nõuavad.
Lojaalsetele klientidele on püsivad hinnasoodustused ja eripakkumised.
Varuosade kättetoimetamine pakiautomaatidesse on reeglina üle Eesti TASUTA! Kokkuleppel saadan ka DPD või Cargobussiga.
Väga väikestele tellimusele võib lisanduda postikulu.

www.autoint.ee
Tel. 24h 5256627, e-mail bmw@autoint.ee

Asukoht:
Pilt
X5 E53 4,4 - E30 325ixa - Z3 M44
Vasta