BMW Festival & Open Track Day 2012, 01.05.2012 Läti

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Re: BMW Festival & Open Track Day 2012, 01.05.2012 Läti

Postitus Postitas ImreR »

Mina olin esmaspäeva õhtul kohal. Ööbimine Tallink Hotel Riga-s oli meeldiv, ka auto sai hotellis ööbimise. Võtsin parkimise hotelli all(esimest korda sain autoga liftis olla). Hommikul olin varakult kohal. Kohe ei lastud alasse sissegi. Vastuvõtt oli hea. Anti sõitjatele ja kaaslastele käepaelad, juhatati kuhu auto parkida ja kohe saime ka inimese, kes meid päeva jooksul kõige olulisega kursis hoidis. Esimese asjana tegin kohe diagnostika(kutsuti kohe juurde seal telgis). Küsis, mida ma teada tahan, eks see inglise keeles seletamine raske oli, aga sain niipalju teada, et mootori töö on korras ja üleüldse muid vigu ka ei näidanud.
Rajale pääsedes(mida olin pikalt oodanud) elasin kohe ennast välja ja proovisin pingutada nagu ikka harjunud olen. Muidugi ma polnud kursis(teadsin et on kiire, aga et nii kiire :shock: ) eriti raja olemusega. Üsna pea sain selgeks, et tavaautoga seal maksimumi ei tohi/saa võtta(olin harjunud, et e30 touringu sõitsin kohe põhja, ka Saugal) ja näpukad on kerged tulema ning need oleksid fataalsete tagajärgedega. Muutsin natukene süidustiili ja see sai karistatud. Viimases kurvis stardi sirgele väljudes oli hoog liiga suur ja käisin ka väljas ära. Õnneks oli seal ruumi ja muru(natuke sain raputada, aga õnneks ei midagi hullu).
Ülejäänud päev oli minujaoks suht must tänu autoga seotud jamale ja see tõmbas ka ürituse jälgimisele/osalemisele kriipsu peale. Hakkasin otsima võimalusi kuidas ennast ja kaaslasi ning auto koju saada. Õnneks auto halastas ja saime ikka omaljalal koju. Kui veel käia taolistel üritustel(mida kindlasti teen), siis kaalun sügavalt kas sõita rajal või mitte :D
Drifti oli ka näpuotsaga, seda sai ka natuke vaadatud. Ilusaid autosi oli palju, kahjuks vanakooli pille oli vähe. Korraldus väga hea ja sügav kummardus neile just selle eest, et väliskülalistele oli kogu üritus tasuta ja nad tegid kõik selleks, et meil oleks see ka meeldejääv.
EBK Kossutiim
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige EKBK
Postitusi: 449
Liitunud: 12.11.2004 12:31 38
Asukoht: L-Virumaa

Re: BMW Festival & Open Track Day 2012, 01.05.2012 Läti

Postitus Postitas Jaks »

Üritusel käidud ja igati rahul.
Ehk siis tegevust oli ja ei pidanud niisama passima.
Kui tuul oleks ka väiksem olnud siis ei oskaks midagu muud tahtagi :P
Seekord sai käidud E30 cabrioga, enne olen käinud E24 635-ga, seega järgmine kord peaks olema kord e34 M5 käes.
Ja mis siin salata, et raja serval seistes tekkis ikka isu rajal sõita küll.
E63 ja F25
Varuosadeks E24 628 ja E23
Vasta