Jäärajale, Rummu järvele 18.01.04 (Tulemused ja pildid)

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Confer kirjutas:Kõrvalistuja mõttetera: "Mida kõvemini hoiad käetoest kinni, seda kindlam tunne on! " :)

Nali naljaks, õhtul läksin tagasi, mingi 16:30, siis oli 3 Audit ja üks Transit veel seal, üks Audi oli vist ikka päris pahasti lumme kinni jäänud, müttasid seal, kuid välja said lõpuks. Tegin ka siis oma 2 tiiru peale, kuna oli juba pime ja naine nõudis kindlat maad, siis sai ka tulema. Aga päeval oleks ikkagi teile kõigile ette jäänud ja tüli teinud ;)
Ega tegu ei olnud punase audiga? Need jaurasid ja jõid seal kogu päeva ning tagatipuks kisasid ka välja, et bmw ei ole auto ning jäärajale ei ole sellega asja, linnaauto pidavat olema :? :evil: Kaugel ei olnud ka sellest, et oleks mul rajal külje maha sõitnud :evil: Alko ja auto ei lähe kuidagi kokku!

Ma ei usu, et sa oleks jalgu jäänud :D Ma olin ise ka esimest korda rajal ja esialgu sai igas kurvis spin peale tehtud :oops: Mida aeg edasi, seda paremini hakkas asi sujuma. Tooks siinkohal välja Cardo kultsed sõnad- Sõita, sõita ja veel kord sõita(see lindis ka ;) )

Suured tänud kõigile kes õpetusi jagasid ja sõitu tegid kaameramehele :D
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

kas ma ka ikka kuskile filmi lindile jäin :):)?

käristasin mis ma käristasin oma diisliga aga aeg sai hea :lol: :lol:
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
indro
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 31.01.2003 02:34 14
Peamine sõiduk: Audi
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas indro »

Ain kirjutas: Ega tegu ei olnud punase audiga? Need jaurasid ja jõid seal kogu päeva ning tagatipuks kisasid ka välja, et bmw ei ole auto ning jäärajale ei ole sellega asja, linnaauto pidavat olema :? :evil: Kaugel ei olnud ka sellest, et oleks mul rajal külje maha sõitnud :evil: Alko ja auto ei lähe kuidagi kokku!
Selgituseks ütlen niipalju, et need audid, kes teiega täna viisakalt jääd jagasid olid audiclub-i liikmed.

See punane audi (vanem 80) ei olnud üks meie seast aga kurb siiski, et ka audi-ga selliseid inimesi sõidab.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

indro kirjutas: Selgituseks ütlen niipalju, et need audid, kes teiega täna viisakalt jääd jagasid olid audiclub-i liikmed.

See punane audi (vanem 80) ei olnud üks meie seast aga kurb siiski, et ka audi-ga selliseid inimesi sõidab.
Ei ütle ühtegi halba sõna audi-clubi kohta, kuid mina kuulsin seal teistegi seast, et "krdi bmw-d jäävad siin jalgu kõigile....."
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8456
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Üritus oli lahe.
Kahju et oma masinaga ei saanud tulla. Esisillas mingi kolin sees ja ei tahtnud rohkem lõhkuda.

Tänud Hannole , kes mulle oma liikurit laenas ja sain ka käe valgeks.
Tänud ka Raivole , IX on ikka tiba teine teema kui tagavedu :D

Kas videod on ka võimalik üle vaadata???
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Tarmo kirjutas:Kas videod on ka võimalik üle vaadata???
Videoga läheb natuke aega :( Enda laptopil ei ole FireWire kaarti ja tänu sellele venib video vaatamine tuleviku poole.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Ain need kuldsed sõnad olid sinule ja krt reetsid suure maailmasaladuse nüüd välja :) irww . Tegelikult on ikka nii , et kiirust hoida tuleb seda tunda ja viimased 10 minutit rajal üritasin leida kontakti jääga natuke suurematel kiirustel kuid tulemus oli see et ei ole võimalik. Sel rajal oli 3 osa . Üks oli karedaks sõidetud ala millel tasus püsida , teine oli kareda osa äär mis oli lahti sõidetud lumest ja pidamine oli kehv ja kolmas juba lumeäär mille all oli libe jää. Üritasin saada just nii et esirattad oleks kontaktis esimese ja tagarattad kolmanda osaga , aga õnnetuseks ei püsinud lumi jääpeal kinni ja selle reeglijärgi kiirelt sõita ei saanud kuigi on ka üks kiirelt liikumise võimalus. Kas uus libedatreening tuleks nüüd Männikul või on veel linnaümbruses analoogilisi kohti , kas keegi teab ?
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Cardo kirjutas:Kas uus libedatreening tuleks nüüd Männikul või on veel linnaümbruses analoogilisi kohti , kas keegi teab ?
Lasnamäel ju ka karjäär olemas :)
See peaks eriti sinu masina karterikaanele meeldima :)
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Aitähh Kimmo aga ma mäletan , et see lõbu läks mul õhtuse remonditöökojas istumise maksma :) . Tegelikult on probleem selles ,et madalamad masinad sinna ei pääsex ja enamik ei saanud ka mäest ülesse , niiet see on vaid valitud seltskonna üritus. Muud pakkumised oleks ju ka head.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
RNT
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 04.03.2003 21:07 22
Asukoht: Pealinn
Kontakt:

Postitus Postitas RNT »

Tänud Muhvile, et sain ta spoilerite tugevust testida :) Hoolimata täiesti süüdimatult käituvast käigukastist peab ütlema, et nelivedu jääl on hoopis teine tera kui muud variandid.
-- E30 316i (2.7) --
Fun is not a straight line!
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Niih, lõpuks siis ka ajad:

Pilt

Kahjuks jäid paaril inimesel ajad võtmata, kuna lõpupoole läks liiklus rajal väga tihedaks, ning ajavõtt pea võimatuks.

Ise olen rahul, rada oli hea ning ilm ja tunne super :)

Järgmiseks aastaks aga tuleb korralikud rehvid muretseda ning autole ka miskine põhjakaitse teha. Kuna lumes ja vallides mütates kipub see lumi täpselt süütebooli ja jagaja kaane ning küünaldele minema :mad:

Millal siis uuesti?


Ahjaa, see seltskond tolle vanema punase Audi 80 polnud küll AC seltskonnast, seega Indru ära pahanda :roll:
530d
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Nüüd oleks vist minu kord passlik tänada RNT-d kes selgitas neliveo iseärasusi ja toetas mind rohkem rahulikuks kruiisamiseks seadistatud automaatkasti kirumisel ning Cardot, kes aitas mul mõista, et tegelikult saab kõiki kurve läbida kõige kiiremini tagaveolise auto sõiduvõtteid kasutades.
Muidu tulemusega väga rahul kuna esimene ring pakkus üllatusi Cardo poolt ümberpaigutatud rajatähise näol ning mõnest kinnijääjast põhjustatud segadusega, teine seekord oma õige koha leidnud rajatähise ja teises kohas ukerdajaga. :)

Huvitav oleks olnud teada RNT aega nii oma kui minu auto roolis. Sirge peal sõitis ta minust ca 15km/h kiiremini
Kasutaja avatar
Svenska
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 18.04.2003 00:45 44
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Svenska »

Confer kirjutas:Kõrvalistuja mõttetera: "Mida kõvemini hoiad käetoest kinni, seda kindlam tunne on! " :)

Nali naljaks, õhtul läksin tagasi, mingi 16:30, siis oli 3 Audit ja üks Transit veel seal, üks Audi oli vist ikka päris pahasti lumme kinni jäänud, müttasid seal, kuid välja said lõpuks. Tegin ka siis oma 2 tiiru peale, kuna oli juba pime ja naine nõudis kindlat maad, siis sai ka tulema. Aga päeval oleks ikkagi teile kõigile ette jäänud ja tüli teinud ;)
Pakun, et see minu S4 oli, mis põhjapeal ühe korra istus :) Õnneks teine quattro tõmbas välja. Aga fun on see jäärada!
Kasutaja avatar
Erkki_V
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 26.10.2002 14:28 39
Asukoht: Raplamaa Kohila v. Aespa ja Soomes Helsinki

Postitus Postitas Erkki_V »

Mnjaa tundub et teil oli seal lõbus, huvitav miks mina pean alati olema sel ajal kui toimub miskine suurem üritus nädalavahetusel tööl :evil:
marx
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 02.10.2003 10:49 36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas marx »

Ei tasu karta, et jää ei kanna. Võrtsjärve teate...muidugi teate, seal võib kihutada igas suunas nii kaugele kui tahad. Järv on autosid täis, nii et kannab!!
Vasta