Rekordiüritusest konkreetsemalt.

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

lahe, et kuupäev on paigas ja tõesti ikka toimub miskit :)

paneks mõned mõtted kirja...
kollerimees kirjutas:Samas arvan ka, et paljud jätavad tulemata kui see üritus toimub Haapsalus. Mõelge sellele kui pikk see maa on. Tulla näiteks Räpinast.
kui selliselt mõelda, siis tuleb asi Paides läbi viia.

a kuna rivi tahab sõita ka, siis võiks Paidest näiteks Rapla poole ajama panna?
Rapla ligidal Märjamaa poole peaks ka üks lennuväli olema. seal saaks siis ka mingeid pilte ja värke teha.
ja Raplast saab väga hästi ümber linna mööda, et Märjamaa poole suund võtta (kohe peale linnasilti mingi 100meetri pärast vasakule ringteedele keerata, läbi mingi industriaal-ala :P).
ja kas enne Paidet pole ka mitte üks lennuväli? ma mäletan, et kui ma väikse põnnina Tartust Raplasse sõitsin, siis alati jäi parematkätt mingi hobilennuväli (jupp maad peale Tartut, aga enne paidet vist), mille kohal pidevalt lennukid ja langevarjurid hõljusid. kahjuks täpset asukohta ei mäleta...

et suht ideaalne oleks lennuväljalt lennuväljale sõita.

edit**
leidsin ühe kaardi ka:
http://www.pilots.ee/platsid/Estonia.jpg
mõtlesin siis neid lennuväljasid, mis asuvad Rapla ja Paide juures.
( http://www.pilots.ee/platsid/ <-- aadressilt näeb pilte ka (kliki kaardil))

või kui Rapla jääb mõne jaoks liiga kaugeks, siis äkki Võhma poole minna? seal ka mingi lennuväli, aga seda pole ma kordagi oma silmaga näinud.

samas Paidest Raplasse sõites, enne Raplat on 2 mõnusat VÄGA PIKKA sirget, kus saaks mingi terava teleobjega vast suht palju pemme pildi peale.
Kehtna ja Valtu vahel (kust keerab Keava peale) on veel näiteks üks mõnus puiesteega kurv
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Rapla ja Märjamaa vahel on Kuusiku lennuväli ja see on lihtsalt üks suur muruplats :P. Paljud pemmid kipuvad liiga madalad sellejaoks kindlasti olema ja kui suur hulk autosid sealt üle käiks, siis ei jääks sellest platsist eriti midagi järgi.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Kustas kirjutas:Rapla ja Märjamaa vahel on Kuusiku lennuväli ja see on lihtsalt üks suur muruplats :P. Paljud pemmid kipuvad liiga madalad sellejaoks kindlasti olema ja kui suur hulk autosid sealt üle käiks, siis ei jääks sellest platsist eriti midagi järgi.
Eriti kuna meil ka ilma valida ei õnnestu ... väga vabalt võib lihtsalt see päev vihma sadada ja siis oleks igasugune mitteasfalteeritud plats lihtsalt mülgas.
Indrek
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Haapsalust otseteel Pärnusse jääb ka üks endine lennurada tee peale ;) Praegu see muidugi sõidetav maantee, aga seda ma arvan saaks ka kasutada...
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Kairi kirjutas:Haapsalust otseteel Pärnusse jääb ka üks endine lennurada tee peale ;) Praegu see muidugi sõidetav maantee, aga seda ma arvan saaks ka kasutada...
Kairi, see ongi see nn. Varbla lennuväli, millest siin juba juttu oli.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Selle lennuvälja pakkusin mina juba koosolekul välja ja kohta lähen mõõtma ja vaatama arvatavasti kolmapäeval! siis vaatab edasi kas see vatla lennukas sobib või mitte!!
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Rain530 kirjutas:
Kairi kirjutas:Haapsalust otseteel Pärnusse jääb ka üks endine lennurada tee peale ;) Praegu see muidugi sõidetav maantee, aga seda ma arvan saaks ka kasutada...
Kairi, see ongi see nn. Varbla lennuväli, millest siin juba juttu oli.
Ups, ma ei lugenud vist seda posti siis :oops:
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

muru peal tõmbabki põhja kenasti puhtaks siis :D
a noh. paide ja võhma on põmst siis samasugused põllud?

ja kui tehagi Haapsalus ja sealt Vatlasse sõita, siis on see imo suht mõttetu sõit, sest kes see ikka tühermaale pemme tuleb vaatama :P
saaremaale sõitjad ainult näeks..

variant oleks siis Raadilt Ridali lennuväljale kruiisida läbi Põlva - põlvas nagunii valgusfoore pole Pilt
tartu linnaosadest saaks ka võibolla mööda hiilida?
Ridali lennuväli on selline viisakas - seal pidevalt tiirutatakse(era väikelennukitega ka) ja on tõesti rohkem lennuvälja kui põllu moodi. mul võibolla on pilte isegi alles kusagil
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Ma miskipärast ei arva, et bemm on kehvem auto kui Audi. Audiklubi tegi just seal Nurmsi lennuväljal. On jah seal muru, kuid ikkagi lennuväli, mitte soo. Oleks ise selle lennuvälja kasutamise poolt. Sinna saaks ju loa kah. Vat miskipärast ei usu, et saaks ridalisse ja see on kauge ka narvakatele ning pealinnlastele. Minuarust ainus sobiv koht. Teine koht oleks äkki see mis Pärnust Virtsu sõites teepeale jääb, aga sealt käib elav liiklus läbi. Igaljuhul minu auto kannatab ka murupeal sõitmist ja koht on ka asukohamõttes ideaalne.
Veelkord edu korraldajatele ja ärge unustage lõunaosariike.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Muruplatsiga kaasneb risk, kui näiteks juhtub 3 päeva sadama, siis on üritus mokas, pooled autod ei saa liikuma.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

vull kirjutas:
ja kui tehagi Haapsalus ja sealt Vatlasse sõita, siis on see imo suht mõttetu sõit, sest kes see ikka tühermaale pemme tuleb vaatama :P
saaremaale sõitjad ainult näeks.


Tegemist siiki ei ole auto n2itusega kuhu on oodatud 1000ded pealtvaatajad! Vaid rekordi pystitamisega, mida v2hem on igasuguseid k6rvalisi faktoreid seda parem. me ei hakka korraldama mingit suurt kruizi yhest eesti otsast teise vaid see yritus toimub kindlal l6igul. Ja kindlasti ei hakka lennuv2ljade vahel s6itma
Kalts
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 01.03.2008 20:23 31
Asukoht: Tallinn-Tabasalu

Postitus Postitas Kalts »

Kuulge rahvas... Aga Pärnus ju ka suur ja korralik lennuväli.Sinna saaks arvatavasti ka loa.
E39 525tds;E39 520i. Tel:58161162
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Viljandis kah on.
E 39 535 1997.a.
Kalts
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 01.03.2008 20:23 31
Asukoht: Tallinn-Tabasalu

Postitus Postitas Kalts »

Viljandi oma on Pärnu omast tunduvalt väiksem
E39 525tds;E39 520i. Tel:58161162
--kala--
Huviline
Postitusi: 677
Liitunud: 20.02.2007 14:27 31
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas --kala-- »

Lennuväljadest saab Haapsalus kaks paraleelset rada kasutada mis on mõlemast otsast uhendatud ja yhe ringina saaks ca:5km aga kui suurem huvi organiseerijatel võin minna ja täppsemalt mõõtma minna sest siisama seal käies ei pööra suurusele tähelepanu.
Ei jää kellelegi jalgu ja võib päev ottsa tiirelda seal, luba tuleb ainult taodelda.
<powered by 330xd 09>
Toyota LC HJ61
VW b5 tdi
Kasutaja avatar
Margus_
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 02.12.2005 14:06 11
Peamine sõiduk: Babyracer

Postitus Postitas Margus_ »

Minu arvamus on selline, et kui teha üritus ühes Eestimaa nurgas nagu näiteks Haapsalus, siis langeb nii mõnigi tulija Tartust või kuskilt Võru kandist näiteks välja. See ikka päris tubli trippamine siia (eriti, kui tuleb nii meeletult palav suvi kui ennustatakse) :P . Sellepärast oleks Paide kant kuldne kesktee enamvähem ja vastuvõetavam ma usun.
--kala--
Huviline
Postitusi: 677
Liitunud: 20.02.2007 14:27 31
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas --kala-- »

selles suhtes õigus aga meil oleks lihtne kohale tulla
kuigi mina oleks nõus selle nimel minema võrrugi
<powered by 330xd 09>
Toyota LC HJ61
VW b5 tdi
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Margus_ kirjutas:Minu arvamus on selline, et kui teha üritus ühes Eestimaa nurgas nagu näiteks Haapsalus, siis langeb nii mõnigi tulija Tartust või kuskilt Võru kandist näiteks välja. See ikka päris tubli trippamine siia (eriti, kui tuleb nii meeletult palav suvi kui ennustatakse) :P . Sellepärast oleks Paide kant kuldne kesktee enamvähem ja vastuvõetavam ma usun.
No kuulge....kui selline üritus on toimumas, siis oleks ma nõus Tallinnast isegi Võrru sõitma :roll: Üritus toimub kohas kus see on võimalik ja kindlasti ei valita seda kellegi kodukoha järgi, et kõigil oleks kuldne kesktee kohale sõita. Antud üritusel on väga karmid nõuded just juba guinessi enda poolt ja sellepärast valik teede suhtes väike.
no_name
Huviline
Postitusi: 544
Liitunud: 17.02.2008 15:49 18
Asukoht: igalpool

Postitus Postitas no_name »

Ja milleks auto on, ongi sõitmiseks ja kui ei suuda tartust haapsallu sõita..siis peaks autot hakkama vahetama :roll:

Selle ürituse jaoks ei tohiks küll olla raske sõita ühest eesti otsast teise, ning pole see eesti meil ka teab mis suur riik, et peaks ööbimistega seda pikka vahemaad sõitma ;)
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Veel üks väike mõtlemisaine. Rahvale tuleb teha see kuidagi huvitavaks. Juhul kui toimub Haapsalus.Olen rääkinud siinpool mõne bmwlasega ja kuna justnimelt on inimesed saanud mööda pükse nende Kiltsi lennuväljal toimunud üritustega, siis lihtsalt paljud ei taha sinna sõita. Pikk maa sellejaoks, et sõita 5km 1. käiguga kolonnis 5 kilomeetrit. Ärge nüüd saage minust VALESTI aru aga usun, et peaks siiski sellele mõtlema. Siinmail on ka V12 mootoriga isendeid ja ege eriti ei taheta nendega sõita nii kaugele. Mina isiklikult tuleks küll kohale. Miks ma seda nii kindlalt väidan!!? Sest, et olen asjapulk kahes klubis veel ja sellest on juttu olnud. Klubid on Vorustreet (palun mitte segi ajada võru streetcrimesiga) ja shadowz car club estonia. Muide Regiole tuginedes on näiteks Räpinast Haapsallu 336km.
Rohkem ei taha siin teemas läbustada. Kuid püüan nõu ja jõuga abiks olla.
Parimatega... K.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

täpselt nagu siinmailgi on neid v12 motosid liikvel.. kui inimene ei jaksa 4 kuuga kütuse raha kokku saada siis on midagi ikka valesti natuke- ja maanteel on v12 ikka öko auto. Ja V12 ongi maanteele mõeldud :P

rada valitakse sinna, kus on kõige paremad tingimused ürituse läbi viimiseks, olgu ta siis Haapsalu, Pärnu, Tartu, Võtsjärve taga või kusagil mujal!
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

a mismoodi see siis välja hakkab nägema?
saadakse kusagil lennuväljal kokku, siis sõidetakse mingil lõigul.... aga edasi? teatud punkti juures võib lihtsalt laiali minna?
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

vull kirjutas:a mismoodi see siis välja hakkab nägema?
saadakse kusagil lennuväljal kokku, siis sõidetakse mingil lõigul.... aga edasi? teatud punkti juures võib lihtsalt laiali minna?
Lugupeetud kodanikud!
Täna on 04.03. Üritus toimub 23.08. Palun andke natuke aega atra seada. Praegu küsimustega pommitades ei tee te kahjuks midagi lihtsamaks.
Vaatame ja kaalume kõiki variante.
Selge on see,et kõigile sobivaks neid teha ei saa.
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
indro
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 31.01.2003 02:34 14
Peamine sõiduk: Audi
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas indro »

Kuna ühe variandina on siin välja käidud Haapsalu lennuväli, siis teadmiseks niipalju, et 23. August toimub seal üks teine üritus.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

indro kirjutas:Kuna ühe variandina on siin välja käidud Haapsalu lennuväli, siis teadmiseks niipalju, et 23. August toimub seal üks teine üritus.
Tean juba :cool: :cool:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Angel_L
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 07.05.2003 14:36 56
Asukoht: Harjumaa

rekordi üritus

Postitus Postitas Angel_L »

kollerimees kirjutas:Viljandis kah on.
Viljandi lennukas on muru rajaga ja see ei sobi. Sest nagu eespool juba juttu oli ei pea muru rohkearvulisele automassile vastu. Hiljem on muru songitud ja lennukite jaoks rada kasutuskõlbamtu mõneks ajaks.
--kala--
Huviline
Postitusi: 677
Liitunud: 20.02.2007 14:27 31
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas --kala-- »

mul tuli hull ideee :D
paluks politsei abi ja sõidaks Tallinna-Pärnu mnt.´l tallinast välja kahe realisel teel vasakul pool ja keeraks mingi aeg tagasi et saaks piisav km arv sõidetud
mul on müni tuttav politseinik ja ma kysiks huvipärast mis ta sellisest asjast arvaks.
Kindlasti on ka maanteeameti luba tarvis. Teeks vara hommikul või hilisemal õhtu tunnil.
On mõni toetaja või laidate suure kaarega maha? :mrgreen:
<powered by 330xd 09>
Toyota LC HJ61
VW b5 tdi
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

ergo555 kirjutas:mul tuli hull ideee :D
paluks politsei abi ja sõidaks Tallinna-Pärnu mnt.´l tallinast välja kahe realisel teel vasakul pool ja keeraks mingi aeg tagasi et saaks piisav km arv sõidetud
mul on müni tuttav politseinik ja ma kysiks huvipärast mis ta sellisest asjast arvaks.
Kindlasti on ka maanteeameti luba tarvis. Teeks vara hommikul või hilisemal õhtu tunnil.
On mõni toetaja või laidate suure kaarega maha? :mrgreen:
Sarnane asi on meil arutelus, aga sellest räägime juba siis kui midagi kindlamat teada.
Mercedes EQS 450+ 2022
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

politseinik peab ikka ise ka kõrgemate ninade poole pöörduma :p

a kui heinaväljad ei sobi, siis oleks ainuke variant ikkagi mingi kõvema pinnaga maajupp?
ja kuna heinaväljalt heinaväljale sõit pole ka otstarbekas, siis peaks asi alguse saama ikkagi Varblast, Pärnust või Tartust? edasine vist pole oluline kuhu sõidetakse
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Inimesed palun rahunege, asi on arutamisel ja kaalumisel on paljud kohad!
Kindel on see et ei ole m6tet hakata niisama inimesi tylitama (politseis olevaid s6pru v6i kusagil mujal olevaid tegelasi)
Sest selleks on vaja teatud dokumentatsiooni, plaane, paigutusi jne..... Kui meil peaks olema vajadus lisa k2tele siis anname sellest ise teada!



Palun j2tke see asi korraldus teamile.

NB!! kui teil midagi t6esti tarka ja head ettepanekut on, siis palun saatke see meile PS-i, sest t6esti ei ole aega tyhja l66pimisega aega raisata!!


Parimat soovides Martin_S
Vasta