Aitame Viljandi Väikemõisa Väikelastekodu!

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Valdek kirjutas: kui kunagi veel sinna läheme...siis viime kindlasti lapsed lihtsalt BMWdega sõitma...ma usun, et see oleks neile hea ja südamlik elamus...
:roll:
Eks see oleks üsna tore kindlasti, aga sel juhul kindlasti ajal kui teed kuivad ja ilm soe, kuna sellise libeduse puhul, mis eile sealkandis oli, siis usun, et mitte sõiduoskuse puudumise vaid teiste turvalisuse tõttu ei oleks see eile kindlasti kuigi hea mõte olnud. Ma ei tea, kui õige see info on, kuid ühe teise klubi (nimesid ei nimeta) autod olid lastele kiirendusvõistlusi vms teinud, nii et lapsed tagaistmel olid...ja kiirused suht suured. Vot selline asi ei ole kindlasti mõeldav ja kui seda kuulsin, pidasin targemaks seda mitte kommenteerida. Aga nii mulle rääkis üks sellele klubile lähedalseisev isik... :roll:
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Tauri kirjutas:Täiendatud nimekiri panustajatest:

Selleks korraks siis ülekannetega kõik- kuna momendil palju soodukaid käimas siis vaatame kas saame ca 850 EEK-ga ka tolmuimeja :D
Nimekiri on küll ilusasti pikk :)

Aga "noname" tolmukatest soovitan kaarega mööda käia, kunagi sai sellisesse ämbrisse lennatud ning rohkem ei soovi.

Märksõnad, mida kasutada oleks Electrolux, Philips jms...
Muidu peab poole aasta pärast jälle uue masina ostma :(
530d
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo ma usun, et esialgu ikka abx küll, olen isegi kunagi suhteliselt nimetu masina ostnud, a näe töötab juba pea viis aastat ja ei tee teist nägugi ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Valik sai tehtud odavama klassi tolmuimejate seast ja sõelale jäi EIO. Euronicsi kauplusejuhataja tegi korralikult alet ja nii tuligi välja. Kuna polnud teada, et mis otstarbel uut tolmuimejat vaja (kas vana katki, polnudki tolmuimejat vms) siis usun, et kingitud aparaat teenib oma eesmärki

Eks oleks rohkem rahagi kogunenud, kui oleks varem korjama hakatud, kuid täna kohapeal käinuna tean, et asi mida need lapsed tegelikult vajavad ei ole mitte materiaalne ja see on kahjuks midagi, mida me neile anda ei saa. Siit läbijooksnud idee võtta antud asutus nö. "kaitsva tiiva alla" on küll õilas, kuid kas me ikka endale anname aru, millise vastutusega tegemist on. Need lapsed on kaotanud oma perekonnad ja tunnevad puudust püsivast armastusest, kuid seda me neile ei paku ja ehk esialgu tihedamini neile enda seltskonda pakkudes ajame hoopis väiksed ilmakodanikud segadusse. Laste autodega sõidutamise osas teevad otsuse ikka kasvatajad- seal oli ka haigeid ja väärarenguga lapsi- kuidas nendega käituda ja olla on omaette küsimus.

Igatahes oli tegemist toreda ettevõtmisega ja usun, et BMW klubilised võtavad veel tulevikuski midagi sarnast ette!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Te olete head inimesed :!:
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Olen Tauriga 100% nõus ,et seal oli puudu vaimne abi.
Loomulikult aitavad meie viidud asjad neid palju ,kuid rohkem on neile vaesekestele vaja armastust mida meie kohe kindlalt ei suuda pakkuda sellisel viisil.

Pealegi ,et nende lastega tegeleda on vaja ka tugevat närvikava.Ja pean ausalt tunnistama ,et kohapeal selgus kurb tõsiasi et minul jääb seda nende laste puhul vajaka :(

Aidata tahaks veel neid kindlasti kuid peame tõsiselt arutama kuidas täpselt.
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

ma võiks pool päeva küll lastega mängida kuskil liiva kastis autodega :D senikaua mängiksin heatahtlikult kuni keegi mulle kruusiga pähe ei paneks :P .
ise ei jõudnud kuna auto vajab sutsu tegemist ,aga noh loll on see kes vabandust ei leia :P .
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Meie p-tuningu rubriigist saadud leedu klubi galeriis oli ka midagi heategevusest!

http://galerija.bmw-klubas.org/bkaledos2004_eivitas

siin on natuke mõtteainet, mida saaks kasutada- suurematest üritustest on tulemas vastlad!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Krissu
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 06.07.2004 13:47 48
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Krissu »

Mina pole siiani üle saanud seal nähtust. Ma niii nõrk ka. Üks pisikene (vist oli kahe aastane) tüdruk ronis mulle sülle ja kui maha hakkasin hiljem panema, siis hakkas nutma..... :( . Nii kurb oli. Ku*adi narkomaanidest ja alkohoolikutest lapsevanemad :evil: .
Lihtsalt Krissu
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

OT: Leedukad meist vähemalt ühes asjas ees - sümboolikat vaadates on nad BMW poolt ametlikult tunnustatud. Täiesti ilma norimata ja tagamõtteta küsin - kuidas maarjamaa klubiga on? kas selles suunas liikuda on ka otsustatud
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Head Uut aastat,

Lugesin teemat ja vahelduva eduga olin nõus ja mitte?
Soovitusi: lühikese ajaga midagi suurt teha on raske ( teil õnnestus )
Kui te tahate olla heategijad , siis soovitaksin avada arve, mille eesmärk oleks heategevus, las see number kõlksub siin lehel aastaläbi, ( esilehel , mis on kõigile nähtav ) ja siis iga aasta lõpus vaatab keegi kindel isik summa üle ja ühtselt arutate kellele annetada , kui palju.
See oleks minumeelest normaalne ja kõigile teretulnud.
Raha kogumine ja annetamine on eelkõige parim, asjad asjadeks, aga kõik asutused teavad ise kõige paremini, mida neil vaja on ning saavad siis osta.

Peace
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

kahjuks on eestlane selline tuim tykk ja ilma konkreetse eesmärgi ja kampaaniata ei kipu annetama ( eriti ülekannet tegema) ja alati saab uurida, etmis asju vaja on- raha sihtpärase kasutamise üle ei ole mõtet oma aega ja närve raisata!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

Priit Peljo kirjutas:Kui te tahate olla heategijad , siis soovitaksin avada arve, mille eesmärk oleks heategevus, las see number kõlksub siin lehel aastaläbi, ( esilehel , mis on kõigile nähtav ) ja siis iga aasta lõpus vaatab keegi kindel isik summa üle ja ühtselt arutate kellele annetada , kui palju.
See oleks minumeelest normaalne ja kõigile teretulnud.
Raha kogumine ja annetamine on eelkõige parim, asjad asjadeks, aga kõik asutused teavad ise kõige paremini, mida neil vaja on ning saavad siis osta.
Ma kardan, et selline asi ei toimiks juba sel põhjusel, et iga inimene, kes raha on annetanud, tahaks näha, et see raha ka temale südamelähedasse kohta liiguks. Näiteks mina panustaks iga oma sendi loomakaitsesse, samas kindlasti on siin inimesi, kel on hoopis miski muu südamelähedane teema.
Kuna aga erinevaid nišše, kuhu iga annetatud senti vaja on, on TOHUTULT, ei rahuldaks selline asjade korraldus ilmselt lõpuks pooli inimesigi. Ja kes siis oleks õiglane otsustama, miks üks või teine teema olulisem on ja peaks rohkem annetusi saama?

Seetõttu ongi targem teha kampaaniaid mingi kindla sihi tarbeks, kus kõik soovijad saavad osaleda täpselt nii palju kui tahavad ning suudavad. Ja lõppude lõpuks on siis inimesed teadlikud, kuhu nende annetus konkreetselt läheb ning saavad seeläbi ikkagi ise otsustada oma panuse üle antud kampaanias.

Selline teguviis, kus ette võetakse erinevaid heategevuslikke kampaaniaid, on väga õige suund ja annab kõigile soovijatele võimaluse heategevusega tegeleda täpselt nii sügavuti kui parasjagu soovi ja võimalusi. Ja fakt on, et üks korralik kampaania teenib alati rohkem kui avatud arve terve aasta jooksul. Räägin (loomakaitse) kogemustest ;)
ilonae
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 31.12.2004 18:03 05
Asukoht: Väikemôisa

Postitus Postitas ilonae »

Tere!
Suur tänu selle mõtte algatajatele ja teokstegijatele! Head uut ja teguderohket aastat!
Juba pühapäeva õhtul, kui käisin majas, oli III rühma lastel palju rääkimist, et kes külas käisid ja kes nad olid. Automark ei tulnud hästi meelde. Ja esmaspäeval üritasid II rühma lapsed ka omapoolseid muljeid rääkida ning küsiti, et nad ju tulevad ikka veel meile!
Aitäh selle kõige eest!
Kõik, mis tõite, oli väga vajalik. Ja tõesti loodan, et teie külaskäik ei jää viimaseks! Alati ei ole asi ka materiaalses, vaid hingelises. Need lapsed tunnetavad nüüd, et neist hoolitakse ja nad ei ole mahajäetud. Ja lisaks muidugi elamusi.
Tervitustega
Ilona
Väikemõisa Väikelastekodu direktor
Vasta