Kogunemine 02.04.05, kell 17.00, Sikupilli Prismas

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Mina hakkan juba vaikselt sättima :lol: Raban veel Oliver-i peale.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4226
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Näedsa tuleks ka kui asi toimuks 21-22 , aga kelder on armas täna :( .
Ja **** plokikaan haaras ka pool näppu enesesse :evil:
Kui mingi õhtune piljard kujuneb siis andge teada.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Piljardit ei toimu, rahvas läheb hoopis aini juurde :P

Ja sikupillis käis meil kõigepealt külas turvamees, peale seda falck'i patrull ja siis politseipatrull :p
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ühesõnaga ei tohi enam poes ka käia, ja kui lähed, siis ei tohi enam autos oodata :lol:
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

milles teema?

kas keegi paarutas või mis? kui falck tuli sikupilli soovil või palvel asja kontrollima, et mis kogunemine seal toimub siis miks kutsuti politsei? peeti streetraceriteks?
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Lihtsalt mingi noor kukk arvas, et teenib endale punkte :lol:
Pärast kui Falck-i auto seal käis, siis oli ainus probleem, et me seal suitsu ei teeks ja küsisid ega me mingi streetracerid ei ole, muidu oli nagu ok. Sai Falck välja sõita tuli teisest otsast mendi auto ja nemad arvasid, et me ei tohi seal üldse koguneda, ala kui naine läheb poodi, siis peavad kõik minema, keegi ei tohi autode juurde jääda :lol:
Mina ei tahaks jonni jätta ja koguneks uuel nädalal samuti sinna, ainult, et siis ei teeks äkki suitsu. Tahaks nagu teada millise seaduse järgi ma ei tohi parklas oma auto juures seista, näiteks kui kaasa läheb poodi.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4226
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

krt mix ma jälle millestki põnevast ilma jäin :D , mulle oleks vestlus mendiga eriti meeltmööda olnud . Mittemingisugust õigust ei ole neil teid laiali ajada . Võtku ja tõestagu kus on kirjalikult seadus millepõhjal nad otsuse vastu võtavad. Muul juhul on sul endal õigus politsei minema saata kui inimõiguste rikkujat ja võimu kuritarvitajat.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo nääd siis, ole järgmine kord kohal ja tee neile säru :lol:
Kurjam, mida rohkem ma selle peale mõtlen, seda tigedamaks ma lähen :lol:
Mercedes EQS 450+ 2022
truumu

Postitus Postitas truumu »

krt! see ajab tõesti kopsu üle maksa!
järgmine kord olen ka kohal kõigi oma 3 BMW-ga
klubil ometi ju superhea maine, kahju, et mõni jobu peab selle ära rikkuma...
seniajani pole klubiga liitunud just sellel põhjusel, et ei taha mainet rikkuda mõne spontaanse rikkumisega, kuid tundub, et peame siiski kogu perega klubiga ühinema ja tõestama, et bemmi omavad mitte ainult "rullnokad" ehk siis adrenaliinipuuduse all kannatavad teismelised...
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Tigedaks ajab selline asi tõesti. Autod olid kõik ilusti pargitud, suitsetamist keelavat silti pole ka. Falcki patrulli suhtumine oli normaalne, aga Politsei patrull andis kül soovida :evil: Umbkeelsed venelased ja sellise fa fa fa suhtumisega. Kui me nende tuleku peale kohe autodesse ei jooksnud ja kummi vilinal minema ei läinud, siis tulild minut hiljem veel meelde tuletame ja kätega vehikma, et laske nüüd jalga siit :evil: :evil: Järgmine kord saadan lihtsalt pikalt, teen autos suitsu ja tiirlen autode ümber nii kuidas tahan :evil: :evil:
truumu

Postitus Postitas truumu »

peakski kogu foorumi kokku ajama, viisakalt käituma ja vaataks, mis siis saama hakkab :D
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8462
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

kui kannatab siis tuleks ka järgmine nädal kohale.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Jah, üritus oli lahe, täitsa vahva vaadata kuidas noor venelasest falck-lane esihammaste vahelt tatti pritsis. Nu ja siis keelati veel pildistamine ka ära :D
GREEDY
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 06.11.2004 21:52 42
Asukoht: Järvamaa ja Fin

Postitus Postitas GREEDY »

Muide igasugune kogunemine vist ikkagi kuidagi avaliku korraga seoses.Kunagi nagu olen kuulnud. Päris niisama kuskil hulgeim masinaid kokku ajada ,siis peaks ikka poe omanikega nõu pidama. Asi ju toimub nende parklas!Alati saab asja kahtepidi mõista. :roll:
Mida mõttleb poe juhtkond kui nende all parklas on suuremas koguses BMW-sid :shock:
Ei jõua ju igale targale seletada ,et meil ei ole kurje kavatsusi.
Soovitaks pigem mõistvat suhtumist kui massiga lööma minna.
Jõudu :cool:
Ma ei ole eksind,ma lihtsalt ei tea kuhu minna.
truumu

Postitus Postitas truumu »

samas on parkla tasuta ja kõigile avatud(mida reklaamivad ka sildid tee ääres)
miks peaks keegi mulle ütlema tulema, et kuna sul on BMW, siis parklasse on sissesõit keelatud
ja kus on kvoot, mis keelab üle 5 BMW parklas olemise?
see absurd ju?
järjekordne tõestus sellele, et meil veel pikk maa õige demokraatiani
muidugi asi teine, kui läheb kummi suitsutamiseks või muud moodi oma "kõvaduse"näitamiseks...
kui aga on hunnik fänne koos, kes rahulikult soojas kohas muljetavad, käituvad viisakalt, ei lagasta, siis miks peaks see kellelgi harja punaseks viskama?
seda enam peaks propageerima bemmiklubi üllaid eesmärke?
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Siiski ju tegemist väikse kogunemisega, käiakse poes ja minnakse edasi mujale. Noo loodame, et ilmad lähevad soojemaks ja saame kuskil uulitsal koguneda. Ise olen mõelnud mõnda mõnusat kohta kuskil Pirita kandis, aga kus, seda veel ei teagi :roll:
Mercedes EQS 450+ 2022
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Ega keegi ei helistanud 110 ning küsinud, milles asi? Ning millise seadusepunkti rikkumises konkreetselt teid süüdistati? Mis oli härrase politseiniku nimi ning mis oli täpne intsidendi toimumise kellaaeg. Kui esitada tagantjärgi kirjalik infopäring, siis on (vist) neil kohustus ka vastata. Võtkem asja rahulikult ning üritagem vältida massiaktsioone. See vist ei ole kuulsus, mida me saavutada üritame. Mõistetav, et kohapeal olev üksik kontrollorgan üritab enese kohalolekut vahest pisut vääralt õigustada ning seetõttu oleks ehk abiks asjapoolte (Politsei ning parkla omanikud) rahulikum ärakuulamine.

Loodame, et tegemist oli üksiku politseinikuga ning Eesti Politsei üldine suhtumine rahumeelsete ning viisakate kodanike vastu on ikka natukene teistsugune.

jJanno
exTouring
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Viljar kirjutas:Noo nääd siis, ole järgmine kord kohal ja tee neile säru :lol:
Kurjam, mida rohkem ma selle peale mõtlen, seda tigedamaks ma lähen :lol:
See kindlasti ei ole asi, mida nüüd tegema hakata.
Üks võimalus pöörduda keskuse poole ja ka neilt küsida, milles probleem.
See aga, et hakkame lihtsalt ühe patrulli pärast mingit aktsiooni korraldama, ei ole mõttekas.
truumu

Postitus Postitas truumu »

siis peaks rohkem bemmiklubile reklaami tegema, ehk saab selle "rullnoka sündroomist" ka üle ja inimesed vaatavad bemariomanikele ka suurema respektiga ?
võiks ju teha mingi reklaamikampaania, mis seletaks tavaliiklejale klubi põhimõtteid ja suunitlusi?
foorumis ju piisavalt liikmeid, kes pressiga seotud...
või nagu SR-foorum tegi selle lastele kingituste jagamise aktsiooni
praegu on küll selline tunne, et kui sõidad BMW-ga, vaadatakse sind nagu pidalitõbist...
Viimati muutis truumu, 20.03.2005 20:55 12, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Soovitaksin ka asja rahulikult võtta.
1. viibisite te eravaldusel. Omanikul on õigus nõuda teie lahkumist ka juhul kui ta ei ole vastavaid silte üles riputanud. Omanike esindajateks olid antud juhul Falk ja Politsei. (vaevalt et nad omapäi kohale tulid)
2. Tõenäoselt on omaniku poolt turvale ette kirjutatud kohustus mitte lubada sanktsioneerimata kogunemisi. Põhjusi ei pea mitte kaugelt otsima.
3. kui on soovi ka edaspidi seal koguneda võiks rahulikult turva käest küsida, kelle poole peaks pöörduma vastava loa saamiseks. Muidu maksate kätte sama ebaviisakalt kui teiega kohtunud politsei isikkoosseisu kehvem osa..
truumu

Postitus Postitas truumu »

tegelt jah, Muhv, Sul mõtted liiguvad õiges suunas...
samas pakun välja, et meie firmas saaks rahulikult soojas ruumis suhelda, seda enam, et parkimisplats on suht-koht suur
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Mõni nädal tagasi insallisime sõbraga tema autosse muusikat (E30). Kuna väljas oli väga külm ja kummagil polnud sooja kohta töö tegemiseks välja pakkuda, siis otsustasime minna Prisma maa-alusesse parklasse. Mina ise sõitsin sinna oma autoga (E36). Tegelesime rahulikult oma asjaga kui järsku märkasime kahte turvameest meie poole liikumas. Üks turvamees oli vanem, teine aga päris noor poisike alles. Ma mõtlesin kohe, et turvad vaatavad, et kaks rullnokka "bemmidega" ja ajavad meid sealt ära.
Astusid ligi ja vanem turva küsis:"Remondite autosid?"
"Mitte päris." vastasin mina. Siis said nad aru, et me paneme muusikat autosse. Siis ütles vanem turva pahaselt:"Perkla ei ole selleks ette nähtud, et siin autosid remontida ja prahti tekitada!" Noorem turva ütles ka veel juurte, et parkla ei ole selleks, kuid sõbralikumal toonil. Mina jälle vastu:"Me ainult paneme muusikat autosse. Ja kogu prahi oleme ilusti kilekotti korjanud." Turvad vaatasid natuke ringi ja tõepoolest oli autode ümber kõik puhas. Jälgisid natuke meie tegemisi ja läksid ära. Ära minnes ütles noorem veel korra heatahtlikult:"Peaasi, et kõik pärast puhas oleks."
"Kui enne mind oli puhas, siis on ka peale mind puhas." ütlesin mina, mille peale sõber jaatavalt noogutas ning jätkasime rahulikult oma tööd.
Kui ma oleks ülbelt hakanud pärima, et:"Näita mulle kus siin mõni silt on, mis keelab tümaka installi!?" siis oleks meid raudselt sealt minema saadetud.

Mõni aasta tagasi juhtus aga selline lugu:
Sain hilja õhtul Roc-Al-Mare (kirjapilt on vist natuke vale :oops: ) parklas kahe sõbraga kokku, et niisama juttu ajada. Saime siis natuke seal oldud kui äkki nägin politsei patrulli mööda sõitmas ja ütlesin:"Raudselt tuleb siia." ja tuligi. Kukkusid pärima, et mis me nii hilja parklas teeme. Hääletoon ei olnud neil just kõige sõbralikum ja käitumine piisavalt üleolev. Sõber vastas neile sama üleolevalt:"Kas ei või niisama juttu ka enam rääkida või!?" See oli muidugi suur viga, et ta niimodi vastas, sest kohe peale seda lauset kästi tal auto pakiruumi lahti teha ja kogu turvavarustus ette näidata. Auto vaadati põhjulikult läbi, ka kummi mustrile visati pilk peale. Ja mis te arvate, millega saab politsei toonklaasi tumedust mõõta - taskulambiga loomulikult. Meie vaatasime seda protseduuri selliste nägudega :shock: :shock: :shock: kõrvalt. Mitte et selles midagi imelikku oleks :lol: , lihtsalt toonklaas mille läbipaistvust "mõõdeti" oli tagumise klaasi oma :?. Kuan auto varustus oli täiuslik, rehvi muster piisav ja toonklaasi läbipaistvus vastas normidele :lol: , siis ei saanud nad ka millegi eest talle trahvi kirjutada. Ma kartsin, et vaadatakse minu auto ka üle, sest tagumistel rehvidel oli ka ilma mõõtevahendita (taskulambita) traate näha, kuid minu õnneks nad seda ei tenud. Istusid autosse (muide auto oli E36) ja sõitsid minema. Ei jõudnud politsei suurele teele välja sõita, kui ma märkasin eemalt teist patrulli mööda Paldiski mnt. sõitmas. Ütlesin jälle:"Mis te arvate kas nad tulevad ka meid kontrollima." ja mis ma oskan öelda - dega vu. Õnneks oli see politsei ekipaaž palju sõbralikum ja läbiotsimiseks seekord ei läinud. Niipalju veel nende kohta, et mõlemad olid venelased ja autoks Opel, eelmised kes BMW'ga sõitsid olid eestlased.

Põhimõtteliselt tahtsin ma oma jutuga seda öelda, et kellel munder sellel võim ja selle reegli vastu ei tasu eksida. Ja see reegel ei kehti mitte ainult politsei kohta, vaid kõigi turvalisust tagavate organite kohta. Õnneks on ka siin erandeid ja mina olengi enamasti erandite otsa sattunud.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo ja eks ta ole :roll: Oleme ju ometi korduvalt seal kokku saanud ja ülevaatamisi teinud, pole kunagi probleeme olnud, aga nüüd tuli mingi noor nolk ja arvas, et näitab võimu ja muud ei midagi. Ma ei usu, et seal nüüd Sikupilli omanikud käskisid meid sealt minema ajada.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Marger
Huviline
Postitusi: 480
Liitunud: 17.10.2002 09:20 24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Marger »

Kas täna ka siis keegi end sinna veab.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Aga olgem ausad, tegelikult on ju täna reede :lol:
Kui siis vast ikka homme "laupäeval" ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
truumu

Postitus Postitas truumu »

Viljar kirjutas:Aga olgem ausad, tegelikult on ju täna reede :lol:
Kui siis vast ikka homme "laupäeval" ;)
et siis kus ja millal homme?
ehk saame naisega ka siis liitumisavaldused täidetud? :D
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Täna võiks ka... jube igav on... velge ka ei viitsi nühkida täna rohkem... näpud on valusad.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ma usun, et võiks selle asja homme natuke varem teha, näiteks 17.00 siis saaks kuskil väljas olla, jamasi vähem ja õhk puhtam ;)

Mul autos avaldused olemas, nii et pilt, lubade koopia kaasa ja sellega peaks asi ok olema :)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Alexeid
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 05.08.2004 11:25 55
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Alexeid »

Tulen ka homme linna, et võin kuskile kohale tulla Klubi rahvaga kohtuma.
Kahjuks ei tunne eriti veel kedagi :oops:
Kasutaja avatar
Marger
Huviline
Postitusi: 480
Liitunud: 17.10.2002 09:20 24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Marger »

Alexeid kirjutas:Tulen ka homme linna, et võin kuskile kohale tulla Klubi rahvaga kohtuma.
Kahjuks ei tunne eriti veel kedagi :oops:
Pole hullu tule aga kella 17.00-iks Sikupilli Prisma maa alusesse parklasse.
Ilusa ilma puhul oleme äkki väljas seekord.
Vasta