Lõuna-Eesti tuur 2.-3.juunil.

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Suletud
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

Kõrs-iga mul infovahetus puudulik ei mõista selle nimekirjagi miskit ette võtta
Ma ise lisaks kõik kuna seltsis alati segaseb :D
Ja ei usu, et kedagi ära aetakse aga kindlasti on mingi tähtaeg millal peab kõik selge olema, et saaks piirkonna ööbimiseks ära broneerida.

PS on aluseks, et inimesel on tõsine soov ja kavatsus üritusest osa võtta.
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

Selle toitlustuse osas oleks ka ikka suht varsti vist vajalik kindel inimeste arv.... või mis kõrs? kuidas asjalood on? :P

Ja tänud ka minupoolt, et korraldatakse selline kaunis eesti tundma õppimise retk :P
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Niih jutt siis selline,et mina tulen 100% kindlalt.Arvatavasti magan telgis,kui ei viitsi siis saan autos ka hakkama :lol:
Kaaslase kohta on veel asi lahtine,aga annan teada kui asi selgub :)
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Paistab lõbus road-trip tulevat :P
Paraku ise ei ühine kuna hõivatud aga kui näen bmw-rongi siinkandis liikumas, eks ma siis lehvitan :cool:
Kell 11.00-11.30 üllatus (kuidagi ei tahaks praegu avaldada)
Tõstaks natuke põnevust kah osalejate seas ;) Usun et see üllatus peaks küll kõigile meeldima, arvestades et iga päev seda just ei näe ja seega üllatus on oma nime väärt :roll:

Meeldivat reisi!
raimo_r
Huviline
Postitusi: 2108
Liitunud: 05.04.2005 16:05 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas raimo_r »

2.päev väljumine kell 9.00-9.15
Kell 10.00-10.30 Vastseliina Ordulinnus
Kell 11.00-11.30 üllatus (kuidagi ei tahaks praegu avaldada)
Kell 12.00-14.00 Värska Setomuuseum koos lõunasöögiga. Valisin oma soovi kohaselt seto rahvusliku söögi hinnaga 88 krooni nägu. Pilet 20 kr.,giid 75kr.
Kell 14.30-15.00 Ilumetsa Põrguhaud
Kell 15.30- 16.30 Meenikunno raba koos Mustjärve ja Valgjärvega. Kes soovib võib siia tšillima ja grillima jääda. Põhi sõit oleks läbi.
Kell 17 umbes oleksime Põlvas tagasi ja siit 4 tunniga peaks kõik ikka koju tagasi jõudma, niisiis kell 21.00 kodus tagasi.
See kava EI OLE reaalne

Meenikunno raba koos Mustjärve ja Valgjärvega - Valgejärvele saab küll ainult mööda kruusateed ja vanasti oli see ikka megalt treppis.
E30 325iX '86 (müüdud) || E53 X5 4.6is '02 (müüdud) ||
E30 M3 '88 || E39 530d M-Technik || E60 550iA '06 ||
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

Olen Raimoga nõus, arvan, et esimese päeva kava vajaks ka natuke korrigeerimist, tõesti jõuab ehk üksi selle ajaga kõik kohad läbi sõita aga arvestada tuleb sellega, et sõidame kolonnis - lendstarti ju teha ei saa. Ja need viimased autod kes hiljem kohale jõuavad saavad selle rõõmu ainult, et teada uue vaatamis väärsuse koha kuhu edasi sõita.

Teise päeva kava kohta siis niipalju, et nii vara ei tõuse julgelt kohe pooled üles.

Ei olnud norimisena mõeldud, vaid kui väike vihje. ;)
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Aaro kirjutas:Olen Raimoga nõus, arvan, et esimese päeva kava vajaks ka natuke korrigeerimist, tõesti jõuab ehk üksi selle ajaga kõik kohad läbi sõita aga arvestada tuleb sellega, et sõidame kolonnis - lendstarti ju teha ei saa. Ja need viimased autod kes hiljem kohale jõuavad saavad selle rõõmu ainult, et teada uue vaatamis väärsuse koha kuhu edasi sõita.
Andke nüüd korraldajale natuke armu.
Ta on teinud kõik töö ära teie eest.
Tegi plaani valmis, mis sisaldab väga palju huvitavat.
Kui kusagil poole maa peal tundub, et ollakse aja hädas, siis saab ju lõpust mõned vaatamisväärsused vahele jätta ja lõpp-punkti edasi sõita.
Las kava olla nagu ta on - nagu ka igal üritusel, siis peaks ka selle kava all olema kirjas "korraldaja jätab omale õiguse teha programmis muudatusi" :D:D:D

Ise kahjuks ei saa osaleda, kuna plaanid juba 2 järgnevaks kuuks varasemalt paigas.
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

AARE530 kirjutas:
LonelyWolf kirjutas:Nu mida pepse siin :D
Ma vist mingi looduslapse we ;)
Welcome to the club- kunagi metsamasina peal töötades ei raatsinud talvel haagissuvilas niigi vähest vett raisata ja õhtune pesemine käis lumega, jalgadega ka jalgupidi lumehange ja olemas :P

Poleks mul vaja ka ei telki ega majutust sel ajal, selleks on mul mahakäivad tagaistmed :D

Kahjuks või õnneks mina selle üritusega ei ühine, et oma juuri avastada :D...
Aare, sinuga peaks kaitseliidulaagris lihtne olema, sapoorilabidas ja korteriprobleem lahendatud :D
ei taha teist autot
gsm +358401771916
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

See kava EI OLE reaalne

Meenikunno raba koos Mustjärve ja Valgjärvega - Valgejärvele saab küll ainult mööda kruusateed ja vanasti oli see ikka megalt treppis.[/quote]

Teadmiseks et Meenikunno raba, Mustjärv ja Valgjärv on ühe ja sama tee ääres ja praktiliselt kõrvuti. Teekonna kohta nii palju, et Tartust Taevaskotta sõitsin umbes 40 min.(kiirus90-100km/t), niisiis kolonn peaks tunni ajaga ikka kohale jõudma. Samas Põlvast Rõugesse tuleb umbes 45 km ja selle peaks ka tunni ajaga ära sõitma. Üksi sõidaksin need vahemaad kõik poole selle ajaga, mis on arvestatud.Kui hommikul ei viitsi nii vara välja sõita, miks nõuate siis, et õhtul õigel ajal koju jõuaks.Pealegi kedagi ei sunnita sõitma, kui küllalt sai võib igal ajal otsa kodu poole keerata.Lõpude lõpuks nii suurele seltskonnale on see esimene kord korraldada ja tundub, et ka viimane. Keegi teine ei võtnud ju vedu korraldamisel, aga me oleme ise seda teekonda aastas korra ikka sõitnud (mitte küll täis mahus, aga erinevate marsruutidega küll.) Tegelikult on Lõuna-Eestis veel väga palju ilusaid ja huvitavaid kohti, kus käia.
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

Kasutaja KÕRS meil nagu mingi hetkeline arusaamatus selle nimekirjaga:

Kas inimesed saavad liituda või ei saa :?:

Samas paluks nimekirjas olevatel isikutel, kes näevad nimekirjas enda nime taga :?: täpsustada kiiremas korras ööbimis võimalused.

Liitumise osa paigas :!: Kõik soovijad saavad liituda 21 maini :!:
Viimati muutis LonelyWolf, 17.05.2007 00:02 44, muudetud 1 kord kokku.
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

Suured vabandused korraldaja ees. Loodetavasti jäävad kõik rahule, ilma igasugu paanikat tegemata.
Korraldajal õigus muuta päevakava ja sõidu graafikut - vastavalt olukorrale aga jätaks esialgu kõik nii nagu plaanitud
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Kasutaja avatar
RaigoS
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 26.12.2006 07:29 28
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas RaigoS »

Kas selle ürituse kohta oleks võimalik saada ka mingeid kalkulatsioone raha suhtes (piletid, ööbimine jne)?
Raigo Siitam
raigo@proled.ee
http://www.proled.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Päris huvitav teema siia tekkinud. Tahaks ka oma liikuri loodusesse üle pika aja viia ja seltskonda nautida. Paraku on sel hetkel käsil lõputööga seoses prototüübi ehitus. Eks näis. Kas on võimalik veel peale 21. st liituda?
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

:idea: Märgistada autod lindiga on põnevust tõotav idee. Pakuks välja märgistada autod valge lindiga kuna meil siin oli ka üks Priivatsust nõudev noorpaar ;). Peaks maha korraliku Foorumi pulma näituseks :D
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

LonelyWolf kirjutas::idea: Märgistada autod lindiga on põnevust tõotav idee. Pakuks välja märgistada autod valge lindiga kuna meil siin oli ka üks Priivatsust nõudev noorpaar ;). Peaks maha korraliku Foorumi pulma näituseks :D
Kle mis asja sa siin seletad jälle... :lol:
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

eee, ei midagi ;) Hr Kõrs pakkus välja idee märgistada autod lintidega :lol:
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Kasutaja avatar
Maris
Huviline
Postitusi: 478
Liitunud: 18.01.2007 16:12 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Maris »

Kuulge ei kiusa Helist!!!!
Ma arvan et ta mõtles privaatsuse all seda, et tahaks paar tundi ka magada öösel.. ehk siis vaikut ja rahu! ;)
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Rate.ee VS Eesti BMW Klubi möllab jälle :?
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

hea meelega tuleks ka aga 2sel on sünnale minek :) eks neid üritusi tuleb suvel veel kindlasti ;)
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

Täpsustuseks siis minu poolt, ööbimisega probleemi ei teki, ilmselt magan autos sest olen piisavalt laisk et telki mitte üles panna :P võib küsimärgi tagant ära võtta, kedagi kaasa kah vedama ei hakka.

Pühapäevane "ärkamisaeg" on muidugi optimistlik aga küll kuidagi hakkama saab.
Veel ei oska öelda kas tartusse kogunemisele jõuan, kui ei siis liitun teiega järgmises kogunemiskohas.

Tänud juba ette ja edusoovid korraldajetele.

terv
erich
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

praeguste plaanide baasin sättisin ennast ka rivvi koos kaaslasega...polegi ammu mingit rivisõitu teinud
´17 4Drive
Kasutaja avatar
janayza
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 24.02.2007 12:01 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas janayza »

Mind vist pakitakse ka kaasa :lol:
Janayza ja Tieego
Kasutaja avatar
RaigoS
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 26.12.2006 07:29 28
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas RaigoS »

keegi pärnu poolt ka veel liikumas peale minu on?
Raigo Siitam
raigo@proled.ee
http://www.proled.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Zaix kirjutas:keegi pärnu poolt ka veel liikumas peale minu on?
Aaro ja Rain530 näiteks ;)
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

janayza kirjutas:Mind vist pakitakse ka kaasa :lol:
jep jep... sa oled kaasa arvatud juba.
ma juba ootan õhinaga millal see üritus toimub
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

Niih selline värk veel :!: palun täpsustage ööbimise osa nimekirjas :!:
see käib siis nende kohta kelle nimesabas on :?:
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Mina soovitavalt tuba ... aga võin vabalt ka telgis magada.
Indrek
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

OT;
Võimalik, et mul ei oleks telgis magamise vastu midagi, aga ühe ürituse pärast telki muretseda ka ei taha. Lisaks telgile vaja muretseda veel ka magamiskotid jne.... liiga kulukaks läheks see reis... targem oleks kuhugi Hispaaniasse põrutada selle raha eest :lol: ... Ehk saab varsti mingi esialgse eelarve ka, et palju reis maksma läheb (ööbimine).
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Jaanus_P kirjutas:OT;
Võimalik, et mul ei oleks telgis magamise vastu midagi, aga ühe ürituse pärast telki muretseda ka ei taha. Lisaks telgile vaja muretseda veel ka magamiskotid jne.... liiga kulukaks läheks see reis...
Telk on küll selline asi, mille pealt kokku hoida pole mõtet, seda võib kasutada mingi 10 aastat ja ta teenib ennast igaljuhul tagasi, samuti magamiskotid ju. Ja minu meelest on ikka jube mõnus magada soojas magamiskotis nägu värske õhu käes... ;)
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

AARE530 kirjutas:
Zaix kirjutas:keegi pärnu poolt ka veel liikumas peale minu on?
Aaro ja Rain530 näiteks ;)
No mina ei julge lubada, et Pärnust liigun. Pigem Tallinna seltskonnaga ikka kuna arvatavasti olen sel ajal Tallinnas. Ja üsna suure tõenäosusega lähen kellelegi kaardilugejaks :D
Suletud