Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5624
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas eero »

Cardo kirjutas: Kuu-Uurijad saavad tiguliikujate eriauhinna :D
:mrgreen: :mrgreen:
Igatahes. Miks sõita rattad alt ära ja kopsud välja joosta kui samad punktid saab ka kruisides ja jalutades? :p
Krdi kahju et emumäele laagrisse ei jäänud ja hommikul edasi ei teinud.
Sellise kontrollajaga on way etem, sest on aega rõõmu ka tunda mitte ainult ora p..ses silmad ruutus närvitseda.
Super!
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2399
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas TarmoV12 »

Cardo kirjutas:... Aga see on ju mäng, auhinnaks on vaid Diplom, kas sellepärast tuleb unetuid öid magada ????

Esi kolmik on nagunii tagumistest peajagu üle ja viimaseid need mõned punktid ei päästaks....
seda juttu ma olen varem juba kuulnud. Sinu kui mängukorraldaja kohustus on tagada kõigile võistkondadele võrdsed võimalused ja siin pole vahet, kas mängu auhinnaks on miljon krooni või pakk Kasekese batoone .. ega tõepoolest kedagi mingid auhinnad antud juhul eriti ei huvita, mäng käib puhtalt au ja kuulsuse peale :P
oled sa ise mõnes mängus osalenud võistlejana ja seda mänguhasarti tajunud ?? .. võibolla siis saaksid aru, miks me siin vingume mingite tühiste punktide pärast :P

aga ikkagi oled suure töö teinud ja väga toreda mängu kokku pannud, aitäh veelkord ;) ... lihtsalt edaspidi võiksid mainitud asjades suhtumist muuta ja oma bläkke tunnistada.

või mis teised kaasvõistlejad arvavad ?
V8
Axept
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 04.05.2007 16:06 03
Asukoht: Tallinn

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas Axept »

Sinu kui mängukorraldaja kohustus on tagada kõigile võistkondadele võrdsed võimalused
Mina kui Perutajate meeskonna liige, kes me samamoodi jõudsime Emumäe punkti uduga ja puid tornist ei näinud, arvan et korralduse suhtes olid kõikidele mängijatele täpselt võrdsed tingimused loodud, isegi võrdsemad kui eelnevatel mängudel.
Sest start oli kõikidel täpselt samal ajal, punkte ei olnud eraldi grupeeritud, seega punktide järiekord oli ka tiimidele täpselt samasugune, ülejäänud on juba mängijate teha. :)
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas Tarmo »

Lisasin esimesse postitusse mõned pildid ;)
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas Cardo »

Täpsustamaks kes tahavad megakorraldatud mängu siis ükskord võiks aru saada.
Mina või... ( ma ei räägi teiste eest ) teen seda mängu puhtalt omast vabast ajast, kui keegi arvab, et Cardo pistab 3000 puhtalt oma tasku siis jah, pistan küll, aga olen kulutanud üle 3000 raha ja pea nädala oma vabast ajast. Seega võin pingutada küll mängu hea sujumise ja ülivõrdsete tingimuste ja maeiteamilleeest, aga siis ma tahaks saada ka väärilist tasu. 500.- tund korrutage 8-ga ja veel see omakorda 7 päevaga ja arvutage palju see mäng siis maksaks.
Hetkel kulusid tulusid kokku lüües, on isegi kahtlane, kas ma oma õhtusöögi välja teenin.
Jah teil on ka kulutused ja need ei ole mitte väikesed, aga Teil on ju selline litsimajas käimise tunne, tulen, maksan ja siis vaatan, kas sain täie rahaeest või mitte. Kui miski ei meeldi, pole piisavalt prinkis või liiga misiganes, on hää kohe viriseda. Mina aga pean pesema voodilinad, rätikud ja korteri üüri maksma. Aga minupuhul jaab kasum teenimata, saan vaid tagasi pesupesemiseks kulutatud pesupulbri raha. Ma ei tea kui mõistetav see piltlik seletus oli, aga eks igaüks ise otsustab.
Oleks osalenud 20 tiimi oleks rahaliselt ka saanud pisut peale, kasvõi saanud kinos tasuta käia.

Ma võin ju neid lisapunkte anda, aga eks igaüks saab ise aru kui võimekas ta oli ja milles tal puudu jääb, milles minul puudu jääb teavad juba kõik.

Kõik startisid võrdselt, kõik teadsid, et kes jääb pimedapeale riskib ju ise sellega. Kui võrdne siis oleks, või kuidas suudaks seda võrdseks teha võttes ja lisades punkte, ei saa, sest siis tuleb mängu mingi X kulutatud aeg.

Ausalt, ma ei viitsi neid mänge enam teha, kulutatud ajast on kahju, samas annab see mäng pisut ka endale, see on ainuke asi miks seda jätkata. Juba ka sellepärast, et Janno on näinud vaeva ja teinud toimiva mängukeskkonna, seda niisama riiulisse oleks ju tobe jätta. Kui keegi leiab, et suudab seda mängu paremini teha, siis palun koht on vaba, vajadusel aitan kõrvalt mõningase nõuga ja jõuga kui seda soovitakse.

Ma ei taha siin halada. Lihtsalt nii see olukord reaalselt on. Homme kirjutan tulud kulud välja ja siis annan sellest teilegi teada.

Kui iga tiim maksaks 200.- peale, siis saaks Cardo, Tarmo, Helis üksinda 1 korra kinos käia ja saaks ka trükkida SR10 Diplomid. Hetkel on minu kasum ( -237 ) eeku. Kui üldiselt ümardada, siis olen nullis. Eks ise otsustage. Helis ja Tarmo ei ole selle arvestusega teeninud mitte sentigi, nende kulu mida ma tean oli kah 7,50eeku 3 jäätist , teenisid nad pisukese õhtusöögi lõkke ääres.

Jah lõunasöögist oleks võinud sellise eelarvega loobuda, teinekord tean, mõtlen ainult enda kõhu ja rahakoti peale.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
spark
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 24.07.2010 11:09 07

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas spark »

tänud veel ...
kui bensujaamas sai niisama mängu kohta küsida, siis ei teind kuulmagi, aga kui ütlesid koodi siis ulatati kohe märk
ja ilmselt polnud meie ainsad kes talt arbuusi müüjanna nime igaksjuhuks küsisid :)

1 punkt oli imelikult paigaldatud, mida me ka ei leidnud - vesiveski
kuigi sai seda plaati mitu korda mitme inimese poolt üles tõstetud - ilmselt oli sinna värsket rohtu peale kraabitud ja ei tulnud selle peale, et kättpidi kobada ...
aga see selleks ... :cool:
mart284
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 10.10.2008 21:43 09
Asukoht: Puisniidu

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas mart284 »

Cardo - vaevalt sa seda mängu rahateenimise nimel teed! Siiani on ju ainult 1 tiim kõvasti kirunud, teised on rahul olnud, seega elu on lill ju.

Veel üks pisiasi - korraldaja on ALATI kõiges halvas süüdi, ilus ja hea on mängijate toodud :) :)

Maasika tiim jäi asjaga rahule ja on ka järgmine kord rivis! EDU!
Igal õigel mootoril on 16 küünalt
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas Raitz »

Eks see on igaühe enda asi, mis ta pärast mängu mõtleb, AGA...mina ei suuda oma mõtteid küll niimoodi mõjutada ja suunata, et "ku*adi ÄGE!!!" asemel mõtleksin "ku*adi CARDO!!!". Sry, aga kõrvalt tundub see nii naljakas :lol:

Mängu toimumine päevasel ajal, supipaus, mõtlemist/katsetamist nõudvad vastusekoodid, abivalmis inimesed, maakivist hoonete arvukus, öine kontakt Eestimaa floora ja faunaga, kenad paigad ning ülikosutav vesi lõpp-punktis, olid just need mis seekord erutasid. Kummardus neile, kes seda kogeda võimaldasid.


PS! Ma olen päris kindel, et kui meil kulunuks 200.- näo peale rohkem, oleksin unustanud kõik ja oma kirve väga teravaks ihunud :P

Raitz@Perutajad
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Mõned pildid raja keskosast:
http://picasaweb.google.com/jjanno/201007Soiduroom10

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5624
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas eero »

Kui ma Varbolas kas üle raadio valesti kuuldud või muud moodi valesti sisestatud koordinaatide järgi vööst saadik sõnajalgades ja krt teab mis oblikates kahlasin, mahalangenud roigaste vahel mudasel järsul kallakul ennast kuuse- jms võsast kinni hoides edasi vinnasin ja ikka ei leidnud midagi siis mõtlesin küll, et kui ma selle märgi otsa peaksin ikkagi sattuma siis keeran selle krdi rulli ja torkan Cardole kuskilt august sügavale sisse.
:mrgreen:

Aga mõistagi oli see hetkeemotsioon ja mittetõsiselt võetav :lol:
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
mart284
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 10.10.2008 21:43 09
Asukoht: Puisniidu

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas mart284 »

Kannatamatult ootame tulemusi...
Igal õigel mootoril on 16 küünalt
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas Cardo »

Hetkel on Nimetud vaid, kes Mustvee punkti koodi on saatnud.

Pildimänguga läheb aega, kuna see on üsnagi mahukas töö, siis tuleb seda teha kui on aega niisama arvutitaga istuda, võibolla mõni vihmasem ilm, samas 9-22aug mind ei ole, kas seal kus olen nett levib veel ei tea, seega pildimängu tulemused jäävad x aega, kuid äkki saame me need kuidagi mingile kaardile üles märkida, oleks vägagi popp ülevaade. Põhimängu tulemused saab ehk Janno koos mõistatustega ehk juba täna üles riputada, jätame ka siis mingid päevad aega protestide esitamiseks.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
ate
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 13.10.2008 11:42 04

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas ate »

Cardo kirjutas:Hetkel on Nimetud vaid, kes Mustvee punkti koodi on saatnud.

Pildimänguga läheb aega, kuna see on üsnagi mahukas töö, siis tuleb seda teha kui on aega niisama arvutitaga istuda, võibolla mõni vihmasem ilm, samas 9-22aug mind ei ole, kas seal kus olen nett levib veel ei tea, seega pildimängu tulemused jäävad x aega, kuid äkki saame me need kuidagi mingile kaardile üles märkida, oleks vägagi popp ülevaade. Põhimängu tulemused saab ehk Janno koos mõistatustega ehk juba täna üles riputada, jätame ka siis mingid päevad aega protestide esitamiseks.
Sellest võistlusest saab kirjutada ainult ülivõrdes.
See oli selline, millest on juba paar aastat räägitud ja taga nutetud, et tehke ometi ära.
Tulemuste kohapealt on nüüd küll niimoodi, et "pärast kaklust rusikatega ei vehita".
Kirjutan seda sellepärst, et kindlasti oleks meie tiim (Nimetud) valinud teistsuguse võistlustaktika kui oleksime teadnud, et tulemas on kaks mängu - kaks arvestust.
Pildimäng on ka tore aga me tulime mängima Sõidurõõm X – "Juubileumi" võistlust ning tore oleks näha ka ühtset lõpptulemust. Otsustamiseks tegin väljavõtted reeglitest, mis enne võistlust üleval rippusid.
Meie saime reeglitest aru, nagu allpool tsiteeritud ja kahju oleks oma võistkonnakaaslastest, kes andsid selle mängu eest maksimumi ja mõtlesid kaasa vastavalt reeglitele mis võistluse alguses kõigile ühtemoodi teada olid.

Kokkuvõtvalt oleme selle retkega väga rahul ja tulevastel võistlustel ajalisel sobivusel kindlasti rivis.
Cardo kirjutas: 18.07.2010 13:08 28

Täpsustan siis pisut, et vajadusel saaksite end ette valmistada.

Osadesse kohtadesse jõudmiseks peate autod jätma suurele teele või mõistatuses täpsemalt kirjeldatud kohtadesse, edasi liikuda jalgsi. Reeglist kinnipidamist kontrollivad kaasvõistlejad ja korraldajad. Rikkumist karistatakse eelnevatest punktidest ilma jäämisega.
Osadel kruusateede lõikudel on kokkuleppeliselt piiratud kiirust 70km/h, et vältida asjatut kihutamist ja kuiva ilma puhul meeletuid tolmupilvi. Kuigi LE lubab seal kiiremini sõita, siis oleme viisakad ja ei sea ohtu enda ega teiste turvalisust. Kruusateedel on väga kurvilisi teelõike mis võivad ootamatult peale pikki sirgeid üllatada. Korraldajad sel korral saavad kasutada kiirusradarit. Täpsemalt koosolekul.

Kõik kes soovivad saada lisapunkte varuge kaasa fotoaparaat.
Sel korral saate kahte tüüpi fotode eest erinevalt punkte.
Variant 1 annab iga BMW-Klubi foorumi mänguteemasse ülesriputatud foto eest 1 punkti.
Variant 2 seevastu 2 punkti.
Mida peate pildistama, sellest ka ennem mängu koosolekul.

Kes ei oska pilte netti üles riputada, võiks seda avalikult mainida, KINDLASTI AITAME.
Piltide tegemiseks mängu jooksul on aega kui suudate mõistatused normaalselt lahendada. Ärge kulutage liigset aega, kui mõnda ülesannet ei suuda lahendada, kasutage vihjeid. NB! Kui ei soovi, ei pea fotosid tegema.

Reeglites toodud punkt mis hõlmab starti võib muutuda. Võimalik, et start on 2 minuti tagant.
Cardo kirjutas: 05.07.2010 20:47 02

Mängu reeglid on avateemas nähtavad.

Olulist :
Start on kell 11:00 - toitlustuskoha lahtioleku aja parendamiseks, et vähendada ajanappust.

Mängus kasutame eelnevast suvest tuttavat fotomängu. Teil on võimalik lisapunkte teenida, sellest hetkel reeglid vaikivad. Vajalik fotokas millest saate pilte laadida kas arvutisse ja sealt netti, või mõnel muul popil moel võrku üles riputada. Sel korral saate piltide eest erinevalt punkte, kuid täpsemalt koosolekul.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas iisak »

Cardo kirjutas:Hetkel on Nimetud vaid, kes Mustvee punkti koodi on saatnud.
Kuidas seda nüüd mõistma peab?
Meie olime ju esimesed kes 28BERN koodi saatsid... :roll:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas Cardo »

iisak kirjutas:
Cardo kirjutas:Hetkel on Nimetud vaid, kes Mustvee punkti koodi on saatnud.
Kuidas seda nüüd mõistma peab?
Meie olime ju esimesed kes 28BERN koodi saatsid... :roll:
räägime nendest, kes peale napoleoni protesti nägid teksti "loobu punktist"
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
mart284
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 10.10.2008 21:43 09
Asukoht: Puisniidu

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas mart284 »

Cardo kirjutas:
iisak kirjutas:
Cardo kirjutas:Hetkel on Nimetud vaid, kes Mustvee punkti koodi on saatnud.
Kuidas seda nüüd mõistma peab?
Meie olime ju esimesed kes 28BERN koodi saatsid... :roll:
räägime nendest, kes peale napoleoni protesti nägid teksti "loobu punktist"
Maasikad leidsid selle Berni ja paadi kah üles, ju me siis olime kah enne Napoleoni kohal :)
Igal õigel mootoril on 16 küünalt
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Tulemused ning küsimused üleval:
http://jjanno.planet.ee/bmwo

jJanno
exTouring
mart284
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 10.10.2008 21:43 09
Asukoht: Puisniidu

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas mart284 »

jjanno kirjutas:Tere

Tulemused ning küsimused üleval:
http://jjanno.planet.ee/bmwo

jJanno
VÄGEV! Maasikas esimeses mängus päris kenal kohal :)
Igal õigel mootoril on 16 küünalt
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas iisak »

Pilt
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2399
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas TarmoV12 »

päris tihe rebimine 9x punktidega meeskondadel, samuti eesotsas :D .. vägev :mrgreen:
V8
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Sõidurõõm X – "Juubileum" järelkaja

Postitus Postitas Cardo »

1 Nimetud 106 17:24:27 +90 pilti
Potsatajad 106 12:45:48 +75 pilti
Ziil- Udus 104 13:45:24 +6 + 14 pilti
Maasikas 96 13:33:19 +12 +11 +5 pilti - pildid on kadunud !!
Perutajad 95 20:01:01 pildid puudu
Shadows 93 09:53:54 +34 pilti +3pilti puudu
iLAlõuad 92 15:40:16 + 4 + 13 pilti +2 pilti puudu
Verde 84 15:32:47 +8 +10 + 1 +1 pildid kadunud !! postitaja spark
Kuu-Uurijad 73 18:09:49 +11 pilti
Smurfid 71 15:24:58 +38 pilti



Aega põhjendatud protesti esitamiseks on 3 päeva !!
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta