24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas Pille »

Suur-suur tänu kõigile!MarkoA- aitäh, et kogunemiselegi jõudsid! Oli tore näha sind ja perekonda!

Nagu pildilt näha, siis oli meil nii kabriosid, babyracereid. Pärast lühidat kogunemist Rimi parklas suundusime Meremõisa poole. Maanteel moodustasime rivi ja kuna ma sõitsin kõige ees, siis oli mu võrratu vaade tahavaatepeeglist.

Meremõisas täiesti juhuslikult parkisime autot vanuse järjekorras :cool: Seejärel tuli Sanderil idee, et puu otsast võiks olla päris hää pildistada. Parkisime siis ümber. Kusjuures, mul alles kodus tuli meelde, et kui me ümber parkisime, siis lapsed juba kimasid babyraceritega ringi ja ühtegi neist puu otsast pildistatud fotole ei jäänudki :P

Tegime ära ka kohustusliku katusevõistluse. Ma ise osaleda ei tahtnud, sest ma tean, et mu katus on kõige kiirem. (Sanderiga tegime küll väike eelvõistluse, sest ta polnud näinud kui kiirelt läheb Z3 katus kinni). Mõned eelmise aasta osalejad ka loobusid võistlemisest, sest kellel oli osa katuse osi kodus, jne. :lol: Võistlustulle läksid Sanderi üks auto, Sanderi teine auto, Reili auto ja kampa võtsime ka ühe Audi. Võitjaks osutus Sanderi Z4, mille katusesüsteem on tõesti kiire. Teise koha omanikuks sai Sanderi teine auto :D

Pildid-mäng tehtud, väike jutuajamine veel ja enamus asusid koduteele. Ikkagi töönädala õhtu ja lastel uneaeg kah. Kuna ma oma lapsele lubasin, et ta saab grillida ning ta oli väga õnnetu, kui ma teatasin, et lähme grillimata koju, siis jäimegi sinna grillima. Potsataja koos abikaasaga jäid ka. Põõsast leidsime mingi resti kah, kuhu vorstid panna ning sašlõkivardad toetada.

Ilm oli ilus, tuulevaikne, päikeseloojang oli ka kaunis. Nii see pidigi olema :)

Suur tänu kõigile, kes said tulla kogunemisele, pildistamisele ja grillimisele! Nende puu otsast tehtud piltide osas peaks jah vaatama milline on kõige parem ning äkki keegi oskab seda pisut sättida nii, et sobiks fotovõistlusele.

ps, potsatajal tekkis mõte - võiks teha talvel ühe linnakruisi kabriodega. Jõuluvanakostüümides. Mõte päris hää! Seedigem seda :cool:
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas Tauri »

NB! pehme klaasiga versioonidel siis katuse avamine peale ülessoojenemist garaazis või pesulas ja pärast vastupidi...
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas Pille »

Tunnike Mustika all soojas parklas parkida, samal ajal võib ju sisseoste teha ja ongi kõik avatav, suletav ja mittepragunev :D
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas hanno »

Pille kirjutas:Tegime ära ka kohustusliku katusevõistluse. Ma ise osaleda ei tahtnud, sest ma tean, et mu katus on kõige kiirem. (Sanderiga tegime küll väike eelvõistluse, sest ta polnud näinud kui kiirelt läheb Z3 katus kinni). Mõned eelmise aasta osalejad ka loobusid võistlemisest, sest kellel oli osa katuse osi kodus, jne. :lol: Võistlustulle läksid Sanderi üks auto, Sanderi teine auto, Reili auto ja kampa võtsime ka ühe Audi. Võitjaks osutus Sanderi Z4, mille katusesüsteem on tõesti kiire. Teise koha omanikuks sai Sanderi teine auto :D
Minu algaja silmale tundus võistlus täitsa tasavägine ning lõpusirgel tundus isegi, et Reili E36 võtab võidu. Täpp i peal aga võttis oodatust kauem aega ja värskema väljalaskeaastaga masinad rebisid mööda. Ses suhtes oli minu jaoks täitsa üllatus, et nende aastatega suures joones pole see kiirus katuse peale panemisel oluliselt tõusnud.

Aga vältides sellelt ürituselt puudumise muutumist klassikaks (enne eilset oli skoor 50-50% :)), sai kohale tuldud ja nähtud täiesti ilusat rivi ilusatest autodest. Ja seda ilusam see oli, et kõik olid erinevad.
Ja Babyracereid ikka ka mõned olid, niiet õhu läks korda.
Aitäh Pillele
Kasutaja avatar
TEH
Huviline
Postitusi: 504
Liitunud: 09.01.2003 22:27 22
Peamine sõiduk: B8R-line, E36 325i, E30 328i(?)
Asukoht: Reval

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas TEH »

Ise avastasin ka selle alles eile hilisõhtul. Oleks heameelega tulnud iseig. :|
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas hanno »

Pille, ega siin muud üle ei jää, kui järgmist korda tuleb hakata korraldama märtsikuus, niiet kõikide soovijateni info jõuaks :) Kui varem hakkame pihta, siis leian ka võimaluse abiks olla.
Pilt
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas hanno »

Minu pildid - rõhk Babyraceritel ja nende juhtidel.
Pilt
Klikka pildile.
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas Helis »

Mõned pildid ka minupoolt- klikka pildil!
Aga jah üritus oli tore, ilm soosis ja Sanderi kaamerast viimane pilt kukkus täpselt nii välja nagu seda mõtlesime. Tuli mõte ronida puu otsa- mõeldud tehtud :mrgreen: Kindlasti tasuks see pilt kalendrisse konkureerima panna! ;)
Ega muud kui jääme jõulusid ootama ja jõuluvana kostüüme :lol:
Pilt
Kasutaja avatar
Sander.
Huviline
Postitusi: 261
Liitunud: 19.10.2009 16:43 21
Peamine sõiduk: BMW 640xd F06
Telefon: 56500423

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas Sander. »

Helis kirjutas:Mõned pildid ka minupoolt- klikka pildil!
Aga jah üritus oli tore, ilm soosis ja Sanderi kaamerast viimane pilt kukkus täpselt nii välja nagu seda mõtlesime. Tuli mõte ronida puu otsa- mõeldud tehtud :mrgreen: Kindlasti tasuks see pilt kalendrisse konkureerima panna! ;)
Ega muud kui jääme jõulusid ootama ja jõuluvana kostüüme :lol:
aga helis, ma võin sulle orginaal pildi anda ja sätid ilusti paika kõik ja siis tuld :P
Tore õhtu oli
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Re: 24. augustil BMW kabriode ja babyracerite miiting!

Postitus Postitas Helis »

Sander. kirjutas:
Helis kirjutas:Mõned pildid ka minupoolt- klikka pildil!
Aga jah üritus oli tore, ilm soosis ja Sanderi kaamerast viimane pilt kukkus täpselt nii välja nagu seda mõtlesime. Tuli mõte ronida puu otsa- mõeldud tehtud :mrgreen: Kindlasti tasuks see pilt kalendrisse konkureerima panna! ;)
Ega muud kui jääme jõulusid ootama ja jõuluvana kostüüme :lol:
aga helis, ma võin sulle orginaal pildi anda ja sätid ilusti paika kõik ja siis tuld :P
Tore õhtu oli
saada helis.mahmastol@gmail.com ;) kas tegid jpg v RAW ?
Vasta