BMW Cup III, Rapla ringrajal, 9. oktoobril, Tulemused

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Ruut kirjutas:
Silwer kirjutas:Mul 318Is oli täiskomplektne (kogu salong, varuratas ja 45 liitrit kütust) - pagassist oli vaid lahtine kola välja tõstetud... :)
siis möödaminnes ajasin su masina kellegi teise omaga segamini. seljuhul oli mul vist kaalueelis - varuratta viskasin välja.
Võib olla sa vaatasid minu teist autot mis on muidu väga sarnane aga on seest tühjaks roogitud ja ka luugid on fiibrist...

Aga rohekm mul 318is enam ringrajal sõita ei lubata - naine kardab, et pärast hakkan seda kah "tuunima"... :lol:
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

Silwer kirjutas:Võib olla sa vaatasid minu teist autot mis on muidu väga sarnane aga on seest tühjaks roogitud ja ka luugid on fiibrist...
vist ikka ei vaadanud sinu oma, sellel teisel olid ju luugid valged. ju see oli siis kellegi teise must, kus ees kaks istet ja tagumine oli puudu. aga palju selline kaaluvähendamine (fiibrist luugid) sulle ajalist võitu andis? kas suudad seda hinnata?
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Silwer kirjutas:
Ruut kirjutas:
Silwer kirjutas:Mul 318Is oli täiskomplektne (kogu salong, varuratas ja 45 liitrit kütust) - pagassist oli vaid lahtine kola välja tõstetud... :)
siis möödaminnes ajasin su masina kellegi teise omaga segamini. seljuhul oli mul vist kaalueelis - varuratta viskasin välja.
Võib olla sa vaatasid minu teist autot mis on muidu väga sarnane aga on seest tühjaks roogitud ja ka luugid on fiibrist...

Aga rohekm mul 318is enam ringrajal sõita ei lubata - naine kardab, et pärast hakkan seda kah "tuunima"... :lol:
Mille jaoks see IS siis on? Ikka rallispordiks ju ja mida kiirem seda parem ;) Tänavapeal võib tavalise 318-ga ka sõita :lol:
X3 3,0D E83 & 123c E82
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

Silwer kirjutas: Aga rohekm mul 318is enam ringrajal sõita ei lubata - naine kardab, et pärast hakkan seda kah "tuunima"... :lol:
Mis tast tuunida , niigi esimene :D
Lahe üritus oli. Ootan siis juba jäärada.
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas M4rt »

e36-ga on ikka väga imelik sõita :) . Muidu kes see hull selle clio-ga sõitis?
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige EKBK
Postitusi: 158
Liitunud: 26.04.2005 15:15 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

M4rt kirjutas:e36-ga on ikka väga imelik sõita :) . Muidu kes see hull selle clio-ga sõitis?

Mina olin see hull kes clioga mööda rada kooles ja ette jäi :oops:
Tahtsin lihtsalt proovida ringraja sõitu, täna esimest korda rajal nii et ehk annate andeks, rohkem rinkale ei roni ka selle clioga 1.2 moto ja 43kW pole seal ka midagi tarka peale hakata.
Tuleb miskit muud vaadata seal sõitmiseks või ruttu M535i korda teha :P
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kahjuks jah, ei jõudnud ise ka sinna, kuigi tundub, et oleks päris lahe olnud, aga sel juhul muidugi pealtvaatajana, viiene 3.0 motoga pole eriline rinkapill ka... :) Vbl järgmine kord õnnestub :)
rajko
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 29.05.2003 18:39 12

Postitus Postitas rajko »

ega see vana viiene ka teab mis hea ringil pole. Suht veidralt käitus, kord oli alajuhitav, kord ülejuhitav ja siis jällegi tahtis kõigi 4 rattaga välja libiseda. A mõni e36 tundus küll jubedalt alajuhitav olema, nagu üldse ei tahtnud keerata.
Mingi põhjus oli kindlasti rehvides ka.
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Sul oli alajuhitav või :)

Ise täheldanud siiani rohkem seda tagumise otsa libisemise probleemi, aga too vist sellest, et ma pole raatsinud korralikke (uusi kõva firma omi, 3500 tükk jne) rehve osta.

Muide 535 on PITA ringrajal sõita, kui LSD korras ei ole. Kraabib kord ühe, kord teise rattaga ja tuiab vasakule-paremale.
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
AndresS
Huviline
Postitusi: 776
Liitunud: 21.03.2003 11:52 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AndresS »

Tänud ka minu poolt organisaatoritele.
Kuigi mu auto mootorit oli nüüd vahepeal väheke juurde näpitud, olid rehvid vahepeal teistpidi pidamise kaotanud... tulemus esimese etapi tulemusega samasse 57.7 auku.

Ilm oli hea ja esimesed kaks kohta võtnud E30-eid oma silmaga (sirge peal) liikumas näha (ja kuulda) oli ka hea.

Kuid siiski, tulevikus võiks vähemalt üks etapp ka lumel&jääl toimuda ;)
rajko
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 29.05.2003 18:39 12

Postitus Postitas rajko »

Aare kirjutas: Muide 535 on PITA ringrajal sõita, kui LSD korras ei ole. Kraabib kord ühe, kord teise rattaga ja tuiab vasakule-paremale.
Nüüd sain eriti hästi aru et mul see LSD ei toimi eriti. Nii ta kippus olema jah. Kurvest välja kiirendades kraapis sisemist ratast tühja, ja päris korralikult. Alguses arvasin et kõrgel pöördel lihsalt sidur libiseb, aga nii see ei olnud.
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

Aare kirjutas:Muide 535 on PITA ringrajal sõita, kui LSD korras ei ole. Kraabib kord ühe, kord teise rattaga ja tuiab vasakule-paremale.
nomaeitea sama veermikuga kuuesel polnud saugal küll väga hull sõita ja lsd-st polnud seejuures haisugi. rapla rajale jääb kuuene vist veidi suureks. tundub, et rapla rajale on e30 kõige parema suurusega bemm.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
indro
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 31.01.2003 02:34 14
Peamine sõiduk: Audi
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas indro »

Mina olin siis üks neist, kes selle ajavõtuga seotud oli. Kuna oma klubi tarbeks on süsteemi kasutatud vaid 1/4 miili jaoks (ja sedagi vaid korra), siis päris nii asi ei töötanud, nagu oleks võinud. Siiski sai enamuse ajad kirja ja stopperiga võetud aegu oli mõne üksiku puhul tarvis. Kui mitte varem, siis homme hommikul saadan aegade toorfile korraldajale. Läppar koos aegade pole lihtsalt hetkel käeulatuses.
rajko
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 29.05.2003 18:39 12

Postitus Postitas rajko »

ülekanne ei sobinud mu arust eriti. Kohati tundus väga vägistamisena see 2 käiguga sõit. 3.07 diffriga oleks ehk parem olnud. 3's käik jäi jällegi lahjaks, selline vahepealne käik oleks hea olnud.
58.53 oli mul vist parim aeg, esimese korra kohta täitsa hea ma arvan.
Kasutaja avatar
Amority
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 29.09.2005 14:49 39

Postitus Postitas Amority »

vazrider kirjutas:
M4rt kirjutas:e36-ga on ikka väga imelik sõita :) . Muidu kes see hull selle clio-ga sõitis?

Mina olin see hull kes clioga mööda rada kooles ja ette jäi :oops:
Tahtsin lihtsalt proovida ringraja sõitu, täna esimest korda rajal nii et ehk annate andeks, rohkem rinkale ei roni ka selle clioga 1.2 moto ja 43kW pole seal ka midagi tarka peale hakata.
Tuleb miskit muud vaadata seal sõitmiseks või ruttu M535i korda teha :P
Muud ei ole midagi öelda, et kui sea seal kulged siis arvesta ka teistega. Passisin sul vabasõidus 1,5 ringi sabas ning tekitasid piisavalt palju segadust kui me kahekesi seal su sabas passisime ning sa rajalt ka välja hetkeks ronisid. Järgmine kord ära unusta peegleid ;)
http://www.monkey.ee : : Spordi- ja vabaajariided otse maaletoojalt!
___
"AMORITY":"Lovers of their own selves” [2Tim 3:2] For men shall be lovers of self, lovers of money, haughty, unthankful.
marco80
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 10.08.2004 09:31 15
Asukoht: Rakvere, Tel.5142605

Postitus Postitas marco80 »

Üritus oli väga mõnus :cool:

Sai 1. korda selle autoga rajal käidud. Aga need originaal kummid ikka liiga kõrged ja kitsad auto jaoks :? Ja muidugi LSD peaks ka vahel olema. Kogu aeg üks ratas siblis niisama.

Aga kevadeks tahan LSD ära osta ja lähevad ka 17 või 18" veljed alla ;)
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

ise seal ei käinud, aga kas keegi siis seal viljandi mnt alguses teisi ka ootas? mina nägin seal ainult ühte autot seismas (vist marco80). ülejäänud BMW'd sõitsid sealt mööda. lihtsalt infot ootaks, et kas järgmine kord on mõtet ootama jääda, või ikkagi ise kohale kimada?
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

Marco 80 oli esimene . Pärast oli hulgim
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige EKBK
Postitusi: 158
Liitunud: 26.04.2005 15:15 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Amority kirjutas:
vazrider kirjutas:
M4rt kirjutas:e36-ga on ikka väga imelik sõita :) . Muidu kes see hull selle clio-ga sõitis?

Mina olin see hull kes clioga mööda rada kooles ja ette jäi :oops:
Tahtsin lihtsalt proovida ringraja sõitu, täna esimest korda rajal nii et ehk annate andeks, rohkem rinkale ei roni ka selle clioga 1.2 moto ja 43kW pole seal ka midagi tarka peale hakata.
Tuleb miskit muud vaadata seal sõitmiseks või ruttu M535i korda teha :P
Muud ei ole midagi öelda, et kui sea seal kulged siis arvesta ka teistega. Passisin sul vabasõidus 1,5 ringi sabas ning tekitasid piisavalt palju segadust kui me kahekesi seal su sabas passisime ning sa rajalt ka välja hetkeks ronisid. Järgmine kord ära unusta peegleid ;)

Parempoolse peegli ees oli mul täpselt see number mis sai lolli peaga sinna pandud, pärast kui võistluseks läks parandasin selle vea.

Vabandust selle eest mööda ei lasnud eks teinekord olen jälle targem ja vahin rohkem peegleid ja tean ka reeglit, et vasakule tõmban siis kui kiirem vaja tagant mööda lasta :|
Viimati muutis tanele28, 09.10.2005 22:09 24, muudetud 1 kord kokku.
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Amority
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 29.09.2005 14:49 39

Postitus Postitas Amority »

Jap, täpselt siis kui sa välja ronisid lasin mina vasakult kiirema auto ilusasti mööda :lol:
http://www.monkey.ee : : Spordi- ja vabaajariided otse maaletoojalt!
___
"AMORITY":"Lovers of their own selves” [2Tim 3:2] For men shall be lovers of self, lovers of money, haughty, unthankful.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Tänan ka omalt poolt ürituse korraldajaid. Hoolimata rohkest osalejate arvust sujus kõik kui õlitatult.

Kuigi mu auto andis endast parima, ei suutnud Muhv rooli taga olukorda alati päris adekvaatselt hallata ning seetõttu paluksin siia varsti ilmuvaid aegu mitte auto süüks ajada. :cool:

Tulevikuks pakuks klubile veel välja ühe idee. Nimelt korraldada selle BMW cup raames ka nö BMW historic cars cup. Mõte selles, et vaikselt, aga visalt hakkab klubi ridadesse imbuma tõeliseid pärleid, mida hoole ja armastusega taastatakse. Üritustel neid aga näha pole kuna mingit "raja looma" neist masinatest pole või pole neid vanakesi enam kohane piinata. Seega võiks olla klass kus näiteks ca 50% punktidest annaks ringi aeg, teise poole aga auto välimus ja taastusstoori. Ühesõnaga, midagi sarnast nagu autoaudios SQ hindamine.

Leian, et päeva venitama see ei hakka - sõiduks piisaks rahulikult ühest paari ringilisest voorust - küll aga oleks kõigil osalejatel sõitude vaheajal midagi vaadata. Samuti lisaks see kogu üritusele täiendava, väärikale klubile omase, ajaloolise mõõte.
Kasutaja avatar
xjan
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 03.10.2002 10:09 07
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56561000
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas xjan »

pigem ikka rajaautod rajale ja näituseautod niisama näitamiseks e. igaüks võistelgu omas klassis... midagi selle vastu nüüd muidugi mul poleks kui vahepeal veidi vanemaid kenasi masinaid vaadata....

korraldajate ees vabandan, et rajal seda riisi kasutasin ;)
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Ma siin päris imestan, et oma 57.2miskit ajaga päris konkurentsist väljas ei olegi vist juttude põhjal :)

Kuigi jah... tundub, et tänase rehvivalikuga saaks kogu selle ringi ka üheks suureks kurviks sõita :D
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Ruut kirjutas: aga palju selline kaaluvähendamine (fiibrist luugid) sulle ajalist võitu andis? kas suudad seda hinnata?
Raske öelda - pole nagu millegiga aja poolest varasemast võrrelda aga arvan et ta halba ei teinud. Aga tundus et kogu auto veermik tahaks nüüd saada uut häälestust et paremini toime tulla auto väiksema massiga...
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige EKBK
Postitusi: 158
Liitunud: 26.04.2005 15:15 46
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Amority kirjutas:Jap, täpselt siis kui sa välja ronisid lasin mina vasakult kiirema auto ilusasti mööda :lol:

Tegelt pärast kui reegleid natuke selgitati sai võistluse käigus üks honda ka mööda lastud paremaltpoolt ilusti :P
E28 525e & E28 535i
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

meph kirjutas:Ma siin päris imestan, et oma 57.2miskit ajaga päris konkurentsist väljas ei olegi vist juttude põhjal :)
:D kuni 2L oleks tegija olnud
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Tõsiselt meeldiv pühapäev oli :)
Ning osalejate arv oli väga üllatav, positiivses mõttes.

Sai rajal näha nii mõndagi kiiret autot, mis ka Dragrace-idel ilma teinud. Silmale ilus vaadata, kõrvale hea kuulata :cool:

Väga tore oli ka näha jällegi võistlejaid, kes Cup-i tiitli nimel olid kõvasti vaeva näinud ning ka viimasele sõidule kohale tulnud. Palju uusi võistlejaid lõid ehk "kaardipaki" parasjagu segamini, aga seda huvitavam ju sõit oligi.

Eks nüüd ole jälle mõtlemiseainet, et kuidas säärast osalejate hulka paremini hallata ning sujuvamalt üritust läbi viia. Arenemise ruumi veel jagub.

Tahaks tänada ka audiklubi tublit seltskonda, kes sel korral ka juba digitaalselt ajavõttu pakkusid. Loodetavasti järgmisel aastal on teie süsteem veelgi täiuslikum ;)

Ning vabandan veelkord, et suutsin oma targa peaga auhinnad ehk õli maha unustada. Katsun kindlasti järgmise nädala jooksul teenitud auhinnad kätte toimetada (vähemasti tln piires). :oops:

Ning miks ka mitte üks jääraja etapp üritusse lisada :)

Aga sellest vast millaski tulevikus...
530d
Märt
Huviline
Postitusi: 489
Liitunud: 28.01.2003 14:53 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Märt »

Ja mul,pealtvaatajalgi oli lahe kuulata sellist vägevat paukumist ja näha ilusat rajasõitu !

Siin mõned pildid kah(vajuta pilte !):

osa I
Pilt

osa II
Pilt
Kasutaja avatar
Amority
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 29.09.2005 14:49 39

Postitus Postitas Amority »

vazrider kirjutas:
Amority kirjutas:Jap, täpselt siis kui sa välja ronisid lasin mina vasakult kiirema auto ilusasti mööda :lol:

Tegelt pärast kui reegleid natuke selgitati sai võistluse käigus üks honda ka mööda lastud paremaltpoolt ilusti :P
Vigadest õpitakse. Ma ise olen varasemalt aktiivselt ringrajavõistlustel võistelnud ja seetõttu paljud asjad elementaarsed :D
http://www.monkey.ee : : Spordi- ja vabaajariided otse maaletoojalt!
___
"AMORITY":"Lovers of their own selves” [2Tim 3:2] For men shall be lovers of self, lovers of money, haughty, unthankful.
Kasutaja avatar
simbanna
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 22.09.2005 18:27 04
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas simbanna »

Väga ilusad pildid sul, Märt! :)
Ja üritus oli ka lahe! :D Kõik sujus ladusalt ja muidu ka mõnus. Ei ole kunagi niimoodi vabalt Raplas ringelda.
Vasta