Kiltsi lennuväljal kogunevad kuulsad DJ´d

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Nonii, esimene päev on möödas...
Väike ülevaade ehk? Ilm on möga, eriti streetrace'iks, sajab ja öösel sadas eriti kõvasti (gogo telkimine! :)).
10 000 inimest pole (õnneks) kuskilt näha, heal juhul paar tuhat ja kujutan ette, et korraldajad on väga õnnelikud kui enam-vähem 0 jäävad asjaga. Hea külje pealt on muidugi Marcel Woods ja tema set. Lihtsalt uskumatu mees ja uskumatult hea muusika, vend oli täiesti omas mahlas ja nautis kogu oma tegevust. Aga selline maailmaklassvend nagu Michael Splint mängis vahepeal ainult minule ja mu sõbrale terves angaaris. :P
Politseinikke näha eriti ei ole, vahepeal ühe tiiru tegid. Turvasid on arvatavasti rohkem seetõttu, et oodati rohkem rahvast, aga 2000 inimese peale on see täitsa OK.

Inimesed...on sellised seal nagu ma kartsin, perssejooned ja kommi laksu all hüppavad ringi, ise sittagi aru ei saa, kes ja millal esineb.

Prügikaste on ainult esinejate alal, seal, kus telgitakse tuleb ise hea vaadata, et sodi kuskile suvaliselt maha ei viska, vaid korjata kilekotti vms. Kiirendusel olid positiivse küljena kohal Ando ja Pesur ;) + veel mõned teised huvipakkuvad isendid. Aga minu meelest oli seal korralikuks võistlemiseks osalejaid nii kiirenduses kui ka tuuningshow'l liiga vähe. Ajamõõtmine saadi käima alles (mõlemal rajal) selleks ajaks kui sadama hakkas ja starterpuud ma põlemas ei näinudki. Startergirl'iks oli siis sedapuhku Silwer. :lol:

Mujal maailmas oleks selliste DJde peale rahvas megalt kohal ja naudiks neid täiega ka ilma piixus olekuta, aga Eestis on valdavalt mingid Ida-Virumaalt või maakolkast tressipükstes kutid ja silmituks joonud naisterahvad.

Minu ülevaade on minu ja mu sõprade isiklik arvamus. :!:
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Tanel_P kirjutas:Nonii, esimene päev on möödas...
Ilm on möga, eriti streetrace'iks, sajab ja öösel sadas eriti kõvasti (gogo telkimine! :)).
OT: varsti ei ole enam streetrace vaid kohuke streetrace nagu rock race´iga juhtus. mõtle kui hea reklaam jälle K erakonnale... politsei saateid vaatavad paljud inimesed ja seal on suvel ka streetrace pidevalt ära mainitud. nüüd nt; piibe maanteel kogunesid jälle kohuke streetrace´rid ja politsei käis kogunemist laiali ajamas.

sry OT :oops:
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Eks nende mõistetega on nagu on, vahepeal tehti suurt vahet dragil ja streedil, aga kohati ei saa enam sellest aru. Drag nagu ametlik ja street illegaalne?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Tanel_P kirjutas:Nonii, esimene päev on möödas...
Ei hakanud kogu postitust siia quotema, kuid otsutades oma sõprade arvamuse ja nüüd ka Taneli arvamuse põhjal, olen rahul, et sinna ei hakanud minema, sõprade sünnipäevad on iga kell tegijamad:D
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Tanel_P kribas:
Mujal maailmas oleks selliste DJde peale rahvas megalt kohal ja naudiks neid täiega ka ilma piixus olekuta, aga Eestis on valdavalt mingid Ida-Virumaalt või maakolkast tressipükstes kutid ja silmituks joonud naisterahvad.
Äkki on tränapauk hääbuv "kultuur" :roll: :roll: :idea:

Saksamaa mis valdavalt on selle muusikaliigi(liikide) sünnimaa, seal ju enam nii väga seda ei manustata.
Lööma on hakanud seal rokim pop ja räpp.
Aga mitte eesti räpparitest ei tahtnud ma rääkida :oops: :lol:

Sry OT


terv Are
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Mina tulin sealt igastahes ära...juba laupäeva hommikul oli seal raske mingeid kaineid inimesi leida. Ma saan aru, et üks koht oli kiirenduseks ja nii...kõik võisid osa võtta, aga laupäeval lasid mingid pXXsis tüübid 100ga seal alal, kus olid telgid ja inimesed kõndisid. Prügi ja klaasikilde vedelas igal pool. Lisaks veel see juhtum, mida mainisin oma auto teema all. Sai kõrini, parem nautisime muusikat RMK telkimisalal ühes ilusas mereäärses kohas. Mina end enam sellisele üritusele ei vea. Tänan tähelepanu eest.
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Sai ka käidud ja kohal oldud mõlemal päeval. Tõesti kuidagi masendavalt vähe kiirendajaid oli ja inimesi ei tundunud ka palju olevat ning kuna see maa ala seal oli väga suur siis tundus veel eriti tühi.

Dj scot, marcel woodsi ja Whirl & Mayeri setid olid väga head:P
Esimese päeva rikkus ära ilm. Teine päev oli juba täitsa okei ,kuid need parklas kiirendajad ja see meeletu prügi... :?

Kuna tuuning autode rida oli uskumatult väike siis panin enda auto ka sinna välja - kuigi mingeid tuuning elemente mu autol ei ole sai rida vähemalt täiendatud. :roll:
Lancer EVOLUTION 9
ArgoE
Huviline
Postitusi: 202
Liitunud: 03.11.2005 21:54 39
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas ArgoE »

ma muud ei oska öelda kui aint, et minuarust keerasid korraldajad selle yrituse pekki no mis korraldus se on kui kiirendus rajal toimub kaklus nii, et ykski turvamees ei liiguta ennast :? :? :?
Honda CBR1000RR 128kw
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Khm... nõustun eelkõnelejatega :P

Ise pidasin laupäeva ööni vastu, kusagil kahetestajal hakkasin tagasi tulema. Selleks ajaks igatahes see lollimäng mida superfinaaliks kutsuti, veel läbi ei olnud saanud. Huvitava vahemärkusena peab muidugi nentima, et oma klassis jäin kolmandaks :P

Tr22nsualale ise ei jõudnud, kuid kommentaare kohapeal inimestelt kuulates ei oleks tahtnud ka jõuda :) Tõenäoliselt oleks olnud seal võimalik alaealisi kommilaksu all tibisid enda telki lohistada, aga noh.. not my thing :P

Kokkuvõttes vist eesti kiirendusajaloo kõige läbikukkunum üritus üldse. Loodame, et midagi sellist enam ei kordu.
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Keda huvitab siis järelkaja:
http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=56432

Kes sai peksa, kes sõitis 200ga kummidesse, kes pani niisama piirdesse jne.
Arvan iseenesest, et selle ürituse võib siin ka lukku panna.

:mad:
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Tanel_P kirjutas:Keda huvitab siis järelkaja:
http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=56432

Kes sai peksa, kes sõitis 200ga kummidesse, kes pani niisama piirdesse jne.
Arvan iseenesest, et selle ürituse võib siin ka lukku panna.

:mad:
Nõustun eelnevatega street race oli läbiajaloo halvim. Esinejad olid vinged. Kiirendus ajas mind nii vihale et astusin poole superfinaali pealt minema sealt.
Teema võib tõesti lukku panna.
Arx700
Huviline
Postitusi: 539
Liitunud: 29.05.2006 15:12 30
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arx700 »

jumal tänatud et ma sinna ei länud :?
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

hmm- huvitav lähenemine- teema lukku?

tavaliselt kiidetakse selliseid üritusi "taevani" aga nüüd lukku kuna kiirendajaid oli vähe?

nagu aru saan siis üritus kukkus läbi ja kohalolijad käitusid täpselt nii nagu vanadel aegadel streetidel kiirendades- purjuspeaga rahva vahelt läbi?

siinkohal ei manitseiks mitte ainult korraldajaid, vaid eeskätt Eesti Politseid, kes hindas rahva hulka väheseks ja ei teinud kohapeal laus kontrolli.

Eks igal halval asjal on ka omad head küljed (kui seda loeb mõni mundrimees siis ole hea ja vii see mõte esmaspäeval ka koosolekule) nimelt koguneb sellistele üritustele hulk nokastanud noori, kes arvavad, et võivad nina täis ringi kihutada. Paratamatult teevad nad "karu teene" ka kõigile teistele kohalviibiatele ja loovad arusaama, et sellistel üritustel just ainult sellised osalejad ja pealtvaatajad ongi! Aga kas on? Mina küll ei usu. Seega peaks politsei tegema sarnastel üritustel ja kogunemistel väga intensiivset kontrolli ja eemaldama liiklusest ( tänase seadusandluse korras ka ühiskonnast) nii palju tegelasi kui nad sellesk on ise põhjust andnud. :!:

siin kohal kõigile respect, kes proovisid anda oma panuse ürituse õnnestumisse!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

hmm- huvitav lähenemine- teema lukku?
Lihtsalt isiklikult olen sügavalt nördinud korralduse poolepealt ja turvalisuse poolelt sellest ka selline lähenemine! Sorry
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Tanel_P kirjutas:Startergirl'iks oli siis sedapuhku Silwer. :lol:
Mida see peaks tähendama? Ma pole see nädalavahetus isegi Haapsalu lähedal käinud, rääkimata siis mingil nõmedal üritusel osalemisest...
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Raivo
Huviline
Postitusi: 3609
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Silwer kirjutas:
Tanel_P kirjutas:Startergirl'iks oli siis sedapuhku Silwer. :lol:
Mida see peaks tähendama? Ma pole see nädalavahetus isegi Haapsalu lähedal käinud, rääkimata siis mingil nõmedal üritusel osalemisest...
Räägi räägi, sa lihtsalt ei mäleta enam :lol:

Aga mulle tundus juba eos see üks kahtlane narkotrall, just nagu too sun dance festival. Kari teismelisi kes pilves peaga ringi hüppavad ja samas kiltsis oli suur tõenäosus, et nad meeltesegaduses ka stripile satuvad!
530d
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Jaanus_P kirjutas:ma kuidagi pessimistlik selliste ürituste suhtes :( . kujutan juba ette... purupurjus alaealised on üle joonud/tõmmanud ja tuigerdavad rajal, oksendavad igal pool ja nii mõnigi on saanud lihtsalt alkoholi mürgituse. teiseks on nad juba nii kõvad mehed tänu viimastele jookidele, et kui ikka muusika ei ole tema maitse siis tuleb ka DJ´le peksa anda jne. ma arvan, et tuleb üks lahe üritus :)
ei tahaks parastada, aga mis ma ütlesin :D
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Jaanus_P kirjutas:
Jaanus_P kirjutas:ma kuidagi pessimistlik selliste ürituste suhtes :( . kujutan juba ette... purupurjus alaealised on üle joonud/tõmmanud ja tuigerdavad rajal, oksendavad igal pool ja nii mõnigi on saanud lihtsalt alkoholi mürgituse. teiseks on nad juba nii kõvad mehed tänu viimastele jookidele, et kui ikka muusika ei ole tema maitse siis tuleb ka DJ´le peksa anda jne. ma arvan, et tuleb üks lahe üritus :)
ei tahaks parastada, aga mis ma ütlesin :D
Asi polnud esinejates need olid vinged vaid mind isiklikult ajas närvi kiirendus ;)
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Silwer kirjutas:
Tanel_P kirjutas:Startergirl'iks oli siis sedapuhku Silwer. :lol:
Mida see peaks tähendama? Ma pole see nädalavahetus isegi Haapsalu lähedal käinud, rääkimata siis mingil nõmedal üritusel osalemisest...
Ma veel tervitasin ka sind! Ma ei tea, mitu õlle sa siis ära jõid...:)

http://www.kaicc.pri.ee/APJ/S4010008.html
Kes see mütsiga seal siis on?
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

See ei ole kohe mitte silwer vaid üks "sr tiimi" liikmetest =)

Aga jah... kiirenduse osa oli nii läbikukkunud, et lausa halenaljakas :p
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

meph kirjutas:See ei ole kohe mitte silwer vaid üks "sr tiimi" liikmetest =)

Aga jah... kiirenduse osa oli nii läbikukkunud, et lausa halenaljakas :p
Kindel? Ma küsisin ka veel, et kas oled ikka Silver. Ta vastas jaa. Väline sarnasus peab küll siis ikka silmatorkav olema. :roll:
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Nagu ma juba varem ütlesin ei olnud see mina...
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
Kristjan_T
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 07.10.2004 12:57 54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kristjan_T »

To;Tanel P

Äkki küsid veel kord
E30 316 3,5l
Indrek I
Huviline
Postitusi: 508
Liitunud: 17.01.2003 12:34 31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek I »

Kristjan_T kirjutas:To;Tanel P

Äkki küsid veel kord
no kus tal muidu postituste arv tõuseb :lol:
Suletud