E32-de kokkutulek kus oli kokku 2354 Hp, Pildid

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Ka mina vastaks praeguse seisuga eitavalt. Võimaluse avanedes muidugi külastaks kokkutulekult põgusa visiidiga.
Kasutaja avatar
Toomas919
Huviline
Postitusi: 376
Liitunud: 26.10.2005 15:28 31
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas919 »

olen tulija+kolm sõpra
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

580.- on üks öö või kaks ööd kokku? Kui kaks ööd kokku siis aru ma ei saa mida sa nendele lubasid, et nii odavalt pääseb :lol:

Selle raha eest võib seal grillida ja tsillida lausa nädal aega :lol:

Ja mina bronniks selle ühe ühese toa ära!

Kas joogid peab kohapealt ostma või saab oma eelistatud margid kaasa võtta?
Viimati muutis arnie, 06.05.2007 12:41 16, muudetud 1 kord kokku.
E32 750i 220kW :)
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Küll OT, aga omast kogemusest julgen kindalt öelda, et koht on super, kuna isegi seal ühe nädalavahetuse pidutsenud. Muljed on siiani head nii, et soovitan :)
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

arnie kirjutas:580.- on üks öö või kaks ööd kokku? Kui kaks ööd kokku siis aru ma ei saa mida sa nendele lubasid, et nii odavalt pääseb :lol:

Selle raha eest võib seal grillida ja tsillida lausa nädal aega :lol:

Ja mina bronniks selle ühe ühese toa ära!

Kas joogid peab kohapealt ostma või saab oma eelistatud margid kaasa võtta?
Arine, 2 ööd + 3 söögikorda + saun iga õhtu(kasvõi terve päev)+ jõgi kohe sauna kõrval ja veel erinevaid seltsivaid ja lõbusaid mänge.
No jookidega on nii, et võib ka ise kaasa võtta, kui autos ruumi on :) seal baarist saab Samuti mis on mõnes mõttes mugavam.
Üheseid tube kahjuks hetkel ei saa bronnida, peab vaatama kui palju inimesi kokku tuleb aga panen su nime kirja ja kui võimalus siis bronnin ära(PS!! Me ei lähe ju sinna siiski magama :cool: )
V8
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Rain530 kirjutas:Küll OT, aga omast kogemusest julgen kindalt öelda, et koht on super, kuna isegi seal ühe nädalavahetuse pidutsenud. Muljed on siiani head nii, et soovitan :)
On tõesti väga ilus koht ;) oleks võimalus olnud oleksin kohe sinna jäänud :D
V8
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Kõik kes tulevad, kui on, võiksid kaasa võtta võrkpalli, jalgpalli, noolemängu jne...kaasa. Ja ehk kellelgi on mikrofoni :?:

Kõik teised siit foorumist, kes tahavad kaasa tulla, andke palun ka endast märku!(PS! tulla saate kellegagi kellel on e32, muid autosid sinna ei sooviks, siis ei oleks see enam e32-de kogunemine!)
V8
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

parbmw- kirjutas:Kõik kes tulevad, kui on, võiksid kaasa võtta võrkpalli, jalgpalli, noolemängu jne...kaasa. Ja ehk kellelgi on mikrofoni :?:

Kõik teised siit foorumist, kes tahavad kaasa tulla, andke palun ka endast märku!(PS! tulla saate kellegagi kellel on e32, muid autosid sinna ei sooviks, siis ei oleks see enam e32-de kogunemine!)
m inu autosse mahub suhtkoht kindlasti 2 inimest juurde.. 7mene siiski 4 inimese auto :)
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

toivoku kirjutas:
parbmw- kirjutas:Kõik kes tulevad, kui on, võiksid kaasa võtta võrkpalli, jalgpalli, noolemängu jne...kaasa. Ja ehk kellelgi on mikrofoni :?:

Kõik teised siit foorumist, kes tahavad kaasa tulla, andke palun ka endast märku!(PS! tulla saate kellegagi kellel on e32, muid autosid sinna ei sooviks, siis ei oleks see enam e32-de kogunemine!)
m inu autosse mahub suhtkoht kindlasti 2 inimest juurde.. 7mene siiski 4 inimese auto :)
Minu autosse mahub kah 2-3 inimest kindlasti veel,liikuma hakkan tallinnast...olenevalt sellest,kas võtan kellegi kaasa või mitte.
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

minulegi mahub 2-3 inimest, ja liigun samuti Tallinast umbes 19.20 paikku.
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Tervist, minu poolt muutus asi nii, et tulen ikkagi kaksi ja hind ka ära ei hirmutanud :lol:
Seda ma ennist mainisingi, et kuidagi odavalt (580.-) ja kaks päeva, siis vist oleks pidanud seal ka mingid talgud tegema :lol:

NB! Autos on ediselt kaks vaba kohta ootamas hääletajaid :)
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

arnie kirjutas:Tervist, minu poolt muutus asi nii, et tulen ikkagi kaksi ja hind ka ära ei hirmutanud :lol:
Seda ma ennist mainisingi, et kuidagi odavalt (580.-) ja kaks päeva, siis vist oleks pidanud seal ka mingid talgud tegema :lol:

NB! Autos on ediselt kaks vaba kohta ootamas hääletajaid :)
Selge, panin kirja ;)
No selle raha eest on koht seda väärt!..telkides oleks ka natukene niru ööbida :roll:
V8
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

kas telgiga olemise võimalus on? see hotellis olemine pole vahest kõigile (mulle) see mida ühelt kodust välja pääsemise ürituselt sooviks. kui selline võimalus on, siis kas sellega muutub ka kohal oleku hind? kas väliolemisele on planeeritud meelelahutust (muusika)? pakuks välja, et tegelased, kes kuidagigi suudavad mingist muusikariistast midagi naabrit mitte häirivat välja pigistada, siis võiks kaasta kõik võimalikud riistad sellise meelelahutuse tootmiseks. mul on omaltpoolt olemas viisipidamatus, aga selle luban koju jätta :D
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Provokaator kirjutas:kas telgiga olemise võimalus on? see hotellis olemine pole vahest kõigile (mulle) see mida ühelt kodust välja pääsemise ürituselt sooviks. kui selline võimalus on, siis kas sellega muutub ka kohal oleku hind? kas väliolemisele on planeeritud meelelahutust (muusika)? pakuks välja, et tegelased, kes kuidagigi suudavad mingist muusikariistast midagi naabrit mitte häirivat välja pigistada, siis võiks kaasta kõik võimalikud riistad sellise meelelahutuse tootmiseks. mul on omaltpoolt olemas viisipidamatus, aga selle luban koju jätta :D
Ööbimise suhtes saatsin sulle ps-i :!:

Muusikat hakkab andma meile muusikakeskus aga mina ei ole vastu kui keegi ise mingit pilli või dj pulti näpib ;)
V8
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Upitaks teemat :lol: ja arnie+1 on makstud.
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

arnie kirjutas:Upitaks teemat :lol: ja arnie+1 on makstud.
Kirjas ;)
V8
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Kuna rahvas hüppab aina alt ära :mad: , siis ei saa me piisavalt inimesi kokku, summa mis pidin 2 päeva eest välja käima pidi jaguma vähemalt 24 inimese peale, seega umbes 12-15 inimest(kes hetkel on 99% tulijad) kui peaks selle summa enda peale võtma, siis läheb kogu lõbu veel 2korda kallimaks ja seega pidin kokkusaamise natukene muutma, nimelt kohale peaksime kõik jõudma 12. paiku(koht kust stardime peab ka veel välja mõtlema), pakime asjad lahti, natukene einestame, siis välja elukest nautima, juttu puhuma, pildistama jne, õhtul kella 5-6 paiku söömine, siis sauna, grilli jne. Pühapäeva hommikul üles, söömine, kellel jaksu see võib millegiga tegeleda ja kõige lõpuks kahjuks lahkumine.
Kohale kavatsen orgunnida väikese tasu eest pildistaja, kes klõpsab ilusad pildid autodest.
Saun, 3 söögikorda ja kõik muu ei muutu, hind jääb ka samaks 860.- , seepasin omanikult niigi kamba pealt 3000.- alla, kuna ei tahtnud kokkusaamist ära jätte nende pärast kes suure suuga algul lubavad tulla ja siis ühtäkki enam ei vasta isegi ps-ile :evil: , seega pidin tegema natukene meie olemise ajaliselt lühema, kuid korraldan see eest sisukama :!: ;) seega kohaletulemist keegi ei kahetse!!!


Vabandades ja lootes, et kellegi otsus kohale tulmise suhtes ei muutu, Oleg!
V8
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Kas kohale lähme kõik koos või igaüks ise??? kui kõik koos, siis peab mõtlema mingi koha kus kogunema hakkame.
Linn vast kõigile Tallinn?..või mis?
V8
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Mulle sobib see variant isegi paremini, siis ei pea reedel laeva pealt kohe jooksma hakkama :lol: . Ja kui ausalt siis tegelt mida väiksem seltskond seda ubasem olek, sellinne suur kogunemine lõhestab natukene seltskonda. Nii, et aina paremaks läheb :lol:

Ma ise arvan et koguneda võiks ikka jah Tallinnas ja 10-ne paiku oleks paras.

Nägudeni siis!!!
E32 750i 220kW :)
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Kuna teekond suundub pärnu mnt.kaudu,siis oleks vast mõistlik kogunemise koht Laagri Maksimarketi plats?
Sealt saavad siis unupead (üks olen mina) ka veel vajadusel midagi kaasa osta.
Ideaalis võiks ju sinna minnes juba korraliku E32 rongi moodustada :P

Terv ,Ergo
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Ergo730 kirjutas:Kuna teekond suundub pärnu mnt.kaudu,siis oleks vast mõistlik kogunemise koht Laagri Maksimarketi plats?
Sealt saavad siis unupead (üks olen mina) ka veel vajadusel midagi kaasa osta.
Ideaalis võiks ju sinna minnes juba korraliku E32 rongi moodustada :P

Terv ,Ergo
jep jep :) diil
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Ergo730 kirjutas:Kuna teekond suundub pärnu mnt.kaudu,siis oleks vast mõistlik kogunemise koht Laagri Maksimarketi plats?
Sealt saavad siis unupead (üks olen mina) ka veel vajadusel midagi kaasa osta.
Ideaalis võiks ju sinna minnes juba korraliku E32 rongi moodustada :P

Terv ,Ergo
Laagri maksimarket päris hea mõte jah, seal saab kõik ostetud mis eelnevalt unustatud.
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
Mart
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 27.02.2004 18:56 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mart »

parbmw- kirjutas: Linn vast kõigile Tallinn?..või mis?
Mina tulen Tartust. Keegi veel siit või L-Eestist?
sass 750
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 05.11.2006 10:12 07
Asukoht: Tartumaa/Lähte

Postitus Postitas sass 750 »

Mina lähen.
Eks lepib tulevikus stardipaiga kokku.
E32 750 91a.
E36 325 tds.96a.
R1100S 99a.
Metsavaht
Huviline
Postitusi: 171
Liitunud: 07.03.2006 15:01 33

Postitus Postitas Metsavaht »

kes pärnust tulevad? Mul on autos muidu 3 vaba kohta ka kui keegi tahab tulla. kus on pärnust stardipaik?
TEL: 5130792
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Ma ise kahjuks teiega Tallinnas ühineda ei saa, kuna pean hommikul vara juba seal kohapeal toimetama, aga tulen enne 12 teile teepeale vastu ja juhatan teid majani! Seega proovige siis kuskil 15-20 min. enne 12 kohal olla.
Kui Kullamaa poole tulete, siis teepeal jääb silt Kullamaa 20km ja keerab vasakule kruusa teele, siis ärge te jumala eest mööda seda teed minge(ise oleks peaaegu sealt läinud), sõidate koguaeg otse ja jõuate ka õigesse kohta, küll natuke pikem tee, kuid see eest hea asfalt tee!

Ja ärge unustage jalg- või võrkpalle kaasa haarata või muud sellist ;)
V8
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Enda eest maksin just ära....kaaslas(t)e suhtes vaja veel pisut kannatust.

Terv,Ergo
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Ergo730 kirjutas:Enda eest maksin just ära....kaaslas(t)e suhtes vaja veel pisut kannatust.

Terv,Ergo
Tänud ;) Panen su maksnute hulka kirja :!:
V8
sass 750
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 05.11.2006 10:12 07
Asukoht: Tartumaa/Lähte

Postitus Postitas sass 750 »

Kava on hetkel selline:
Reede 20.00 jõuame jahilossi

oot,kas reede õhtul võib kohale tulla?
E32 750 91a.
E36 325 tds.96a.
R1100S 99a.
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Sorry, unustasin esimesel lehel kava natukene muuta :oops:
Laupäeval kella 12-ks peaksime kõik kohal olema Kullamaal, kuna rahvast ei saanud niipalju kokku kui vaja, siis kahjuks piirdub meie kokkusaamine vaid ühe ööbimisega...
Nüüd võiksite juba vaikselt mõtlema hakata mis kell te kust kohast startima hakkate, et kella 12 kohale jõuaksite!..kui Tallinnast 10.30 hakkaksite liikuma, siis peaksite umbes 12 kohal olema ;)
V8
Vasta