Lõuna-Eesti tuur 2-3 juuni järelkaja.

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Lõuna-Eesti tuur 2-3 juuni järelkaja.

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Kõigepealt suured tänud ja sügav kummardus korraldajatele, kelle eesotsas hr. Kõrs. Väga hästi organiseeritud üritus. Oli mida vaadata ja ilm oli ka parim, mis üldse olla sai.
Indrekule tänud, et oli nõus mind reisikaaslaseks võtma.
Tänud energiajookide leiutajatele. Ilmselt suuresti tänu neile algas tänane hommik võrdlemisi reipalt.
Ja loomulikult suured tänud kõigile osalejatele. Äärmiselt mõnus seltskond oli.

Kui ma kunagi pildid üles saan, siis loodan, et keegi nende pärast väga ei pahanda. Endale küll ei meenu, et oleks mingeid väga siivutuid pilte teinud, aga inimeste arvamused on erinead ja kui keegi ennest mõne pildi pärast ebamugavalt tunneb, siis andke mulle sellest märku, võtan need pildid maha.
Kasutaja avatar
daavy
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 29.10.2006 12:05 52
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas daavy »

Tõepoolest, ainult ülivõrded! Müts maha korraldajate ees. Parim seltskond jne. SUPER!!
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Ennem läks meelest mainida, et särkide idee oli väga bro. Foorumit lugedes on nüüd võimalik nimi ja nägu kokku viia.
Kasutaja avatar
Kalev_K
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 10.12.2006 22:08 27
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas Kalev_K »

Tõesti, üritus oli väga bro :cool: suured tänud minu ja anna poolt korraldajatele ja ka teistele bmw meestele! järgmiste ürituste puhul me isegi ei mõtle kas tulla, vaid tuleme kindlasti ;) !!
E39 520. 98.a Ise olen rahul!
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

Jõudsin kah lõplikult koju ja kuskile pole nõus enam minema. Kui sain vaevalt pambud maha panna, oli vaja üks naisjalgpallur Käärikule laagrisse viia.

Suur tänu kõigile, kes tuurist osa võtsid ja kannatasid selle raske retke ära. Eriline tänu neile, kes pidasid lõpuni vastu. Eesti on ju nii väike, sellepärast me jõudsimegi Teile juba ringiga vastu.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Viimased Tallinna inimesed jõudsid ka nüüd napilt enne keskkööd ikka Tallinnasse :D

Üritus oli super, eriti seff oli muidugi lällarite idee, kuna selle tõttu oli kogu sõit väga lõbus ja sujus kuidagi väga kiiresti. Korraldamise eest muidugi suured tänud kõrs'ile ja tema naisele ja jaksu uute ürituste ette võtmisel.

Minu poolt veel tänud Viltsile ja Hens'ile kes mind oma kaasareisijaks olid lahkelt nõus võtma ;)

ouver and aut !!! :D
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Niisiis jah...tiba enne poolt kahtteist said vist tõesti viimased 4 tuuril osalenud autot Ülemiste parklas kõrvuti korraks aetud...oli näha väsimust aga samas ka rahulolu ja optimismi.

Üritus oli bro, esimene vasikas ei läinud aia taha ja tundus et asja eestvedaja(d) tundsid oma kodukanti piisavalt ning suutsid välja sorteerida koorekihi põhjaosariiklastele demonstreerimiseks :D ...nimekiri kohtadest tundus küll veidi pikavõitu kui sellest foorumis lugeda sai, kuid lõppkokkuvõttes said kõik kohad viimseni läbi käidud. Rahvas...paremat kontingenti ei oska soovidagi kui seal kaasas oli...rõõmustav oli vaadata 21 sõidukit liikumas asfaldil ilusasti rivis. Lällarid olid nii asja eest kui ka sügavaks meelelahutuseks :lol: :lol: ilma nendeta oleks vist tükk lõbu olemata olnud, samas olid nad ka teel toimuva info edastamisel väga asja eest. Sellega seoses oleks mõttekas tuua välja idee, et iga suurem üritus milles on mõni pikem sõit, võtaks rahvas kaasa kellel võimalik...kui kahte pole vaja saab anda ühe neile kel ei ole...kes ei tea siis oli tegemist Cobra walkie-talkiedega...kuigi erinevad mudelid aga omavahel sobisid ilusti, väikseid sahinaid oli vahel aga kõik jutud said räägitud.

Tunnen ühtlasi kaasa neile kes erinevatel põhjustel kampa lüüa ei saanud sest näiteks mina poleks tahtnud kohe kindlasti sellest eemale jääda...

Kuhi foto- ja videomaterjali tuleb mõninga aja pärast kuna lihtsalt füüsiliselt ei ole jõudu sellega kohe tegelema hakata.

10-4
:lol:
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Jõudsin ka lõpuks koju pikalt ristiretkelt :)

Suured tänud korraldajatele (müts maha) ja ka kõikidele osavõtjatele.Üritus oli väga viimasepeal ja kõik sujus nagu pidi :)

Kui ma oma tuhat pilti sorteeritud saan,viskan ka ülesse.Ja kui kellelgi miskit muret piltidega,siis andke mullegi märku.

Seniks kaunist und teile :)
siim528
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 05.03.2004 01:07 35
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas siim528 »

Üritus 100% korda läinud, mis siin ikka pikalt lobiseda! Jääb loota vaid, et järgmisel üritusel on rohkem vana-auto huvilisi ;)
525 iA e28; 524 tdA e28; 730 iA e32
528eA e28; 525e M-tech e28; 518i e28
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

siim528 kirjutas:Üritus 100% korda läinud, mis siin ikka pikalt lobiseda! Jääb loota vaid, et järgmisel üritusel on rohkem vana-auto huvilisi ;)
Kusjuures me tükk aega mõistatasime su fooruminime veel :D kuni siiani täit selgust ei olnud...kanapealisus annab tunda vahel :D
´17 4Drive
raimo_r
Huviline
Postitusi: 2108
Liitunud: 05.04.2005 16:05 41
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas raimo_r »

mina olen ka peale põlva-pärnu-tallinn teed lõpuks koju jõudnud :)
vahepeal nägi auto selline välja
http://img356.imageshack.us/my.php?imag ... 117yy8.jpg
a hetkel on tükk maad hullem :lol:

Suured tänud korraldajatele ;)
E30 325iX '86 (müüdud) || E53 X5 4.6is '02 (müüdud) ||
E30 M3 '88 || E39 530d M-Technik || E60 550iA '06 ||
Kasutaja avatar
Henro
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 24.04.2007 10:07 22
Peamine sõiduk: BMW 530d M 2000a.
Asukoht: Tallinn/Kakumäe

Postitus Postitas Henro »

Suured tänud korraldajatele .Üritus minu arust olu super ja seltskond parim.
Walkie-talkide idee oli super.Tore oli näha 22 BMW rivis.

Fotomaterjali on ka olemas ja eks üritan need üless panna.


Teadmiseks foorumis nimi muudetud, särgi peal Hens. Õige nimi nii foorumis kui päriselt Henro :D
E39 530d 2000a.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Üritus oli super, seltskond suurepärane, ilmaga ei anna rohkem vedada, peale pooleteisetunnist Jazzis jäätise söömist läikis ka auto seest ja väljast jälle nagu pühademuna.
Viskan mõned pildid ka üles - üldiselt väga palju pilte ei teinud kuna pildimasinaid oli üritusel lausa virnades - üks vihasem kui teine, ei hakanud oma seepi väga ärevaks ajama.
Indrek
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Tahaks ka korraldajaid tänada selle meeldiva reisi eest ning kedagi veel, et ilm nii hea oli ;)

Kõik olid väga lahked ja sõbralikud, ainult positiivsed sõnad kõigile. Vaatan millalgi oma pildimaterjali üle, ehk saab miskit avalikustada ka ;)
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
RaigoS
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 26.12.2006 07:29 28
Asukoht: Pärnumaa

Postitus Postitas RaigoS »

Üritus oli hästi korraldatud, samuti tänud, jäime rahule üritusega :D järgmine kordki tuleme hea meelega :D pildid peagi üleval, kust siis meie kaadreid võimalik näha ;)
Raigo Siitam
raigo@proled.ee
http://www.proled.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Väga mega üritus :)
Suured tänud korraldusmeeskonnnale ja samuti rahvale kes kohal olid.

Tagasi jõutsin eile 21-00 ja kilomeetreid sai läbitud 670, kütust kulus ca 40 liitrit.

Minu pildidmaterjal peaks ka tänase päeva jooksul kodukalt kätte saadav olema. (peale sortimist ca 350 pilti)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Mega suured tänud korraldajatele! Igatahes meeletult hea ja korras üritus oli. ma juba pikemat aega tahtsin Lõuna-Eestit külastada aga koguaeg oli midagi ees ja viimane põhjalik külastus oli mul 11a tagasi seega väike mäluvärskendus tegi head.
Polnud ammu juba linnast korralikult välja saanud paariks päevaks.
igatahes üritus läks täielikult asjaette seltskond kõige parem ja tuuri
sihtpunktid ka väga hästi valitud.
Ootan juba järgmist üritust.

pilte panen nõks hiljem õhtul ehk ;)

ja veelkord tänud kõigile kes me elu heaks tegid
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

Teate...ma ei ole tõesti üle pika pika aja nii hästi aega veetnud. Ilm oli super....Seltskonda oli tõesti ikka väga väga positiivne ja lõbus. Naerda sai väga palju ja wakie-talki... no see idee oli ikka väha hea...ja tänud Hensile, tänu kellele sai vahepeal patakaid laadida ;)

Lõuna-Eesti loodus ja vaatamisväärsused olid ikka tõeliselt ilusad... Pikk rivi kaunitare oli ikka väga kaunis vaatepilt... usun, et jäime Lõuna-Eesti inimestele väga positiivselt meelde :P

Rogosi mõisa valik oli ka väga hea... Korraldajad Teile veelkord suured suured tänud ;) Mina kes polnud seal kandis üldse käinud, sain ikka väga korraliku ülevaate kodumaast :cool:

Mida siis veel öelda... et kahju et see nädalavahetuse nii kiirelt läbi sai :D
Kasutaja avatar
cristall
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 29.10.2006 16:13 53
Asukoht: väike linn...

Postitus Postitas cristall »

ok. minugi pildid on siis üles riputatud, paljud neist küll sõidupealt ja läbi tolmuse aknaklaasi tehtud, kuid siiski... :roll:

PILDILINK


ja veel, loomulikult ülimad tänud korraldajatele! üritust meenutan vaid ülivõrdes, äärmiselt meeldiv seltskond ja kogu värk :roll:

ainus kahetsus tõesti see, et kõik nii kähku läbi sai ;)
naine roolis :P
Kasutaja avatar
LonelyWolf
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 15.03.2007 13:01 43
Asukoht: Elva Linn

Postitus Postitas LonelyWolf »

Niih hetkel jälle suhteliselt kiire, lobisema ei hakka panen ainult oma pildi lingi üles ;)
Pilt

Meie tehtud pildid leiad siit
:arrow: http://www.connect.ee/users/LonelyWolf/photo/40754695/

:!: Galerii lõpus ka kaks Panoraam-võtet: Taevaskojast ja teisel päeval peale põrguhauda olevast tornist.
Pilt
Pilt
Viimati muutis LonelyWolf, 05.06.2007 14:11 59, muudetud 2 korda kokku.
Reegel nr. 1: Ära näpi mis töötab.
Reegel nr. 2: Tahad teada, uuri foorumeid ja kui ei usu, siis tuleta meelde reegel nr. 1
Head lammutamist ;)
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5625
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Vaatamata sellele et oli ette arvata väga head üritust said ootused ületatud kümnekordselt. Igas suhtes. Heas loomulikult :)

Eriti meeldis organisatoorne pool. Igal pool osati meid oodata, kiididelt sai palju uusi huvitavaid fakte teada ka nendes kohtades kus enne käidud. Mõningased pikemad ja lühemad seisakud, mille mõte jäi kohati kaugeks :) - aga kokkuvõttes oli hästi chill. Keskmine tempo oli mõnus. Parem nii kui tohutu hooga traavimine.

Loodetavasti korraldajad ka ise rahule jäid ja ennast liialt rakkes ei tundnud - viimast ma siiski kaldun nats kahtlema :)

Seda vennikest, kes särkide idee välja pakkus tänan ka kättpidi ja kaua aega. Esiteks jäi lahe suveniir, teiseks oli ikka hea küll nägusid nimedega kokku viia.
Seda peaks kindlasti edaspidigi viljelema :idea:





Minu käputäie pilte leiab siit.
Pilktnikke oli nii palju ja eriti konkureerima ei hakanud nendega :). Aga loodetavasti suutsin mõne originaalse kaadri ka tabada.

Üks oinavideo kah :P
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
janayza
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 24.02.2007 12:01 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas janayza »

Appi kui kurb ma olen, et kaasa ei saand tulla :( (pidin ma haigeks jääma) , vaatasin just piltte ja kui nägin, et sõit oli läbi Rõuge ja Ööbikoru siis tuli kül kadedus, sest ma olen Rõugest pärit, seal sündind ja kasvand... minu eelmine kodu ikkagi :D
Oleks tahtnud ka ikka seal olla... ja paistab, et tuur oli viimase peal, sest kõik aint kiidavad ja pildimaterjal toob värinad peale.... nagu liiga lahe :lol:
Janayza ja Tieego
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

eero kirjutas: Seda vennikest, kes särkide idee välja pakkus tänan ka kättpidi ja kaua aega. Esiteks jäi lahe suveniir, teiseks oli ikka hea küll nägusid nimedega kokku viia.
Seda peaks kindlasti edaspidigi viljelema
Väga positiivne kuulda et särgid meeldisid
tegelt see idee tuli juhuslikult kui Marko_S ja Riivo ja mina siis mõtesime et kunagi pole tuuri särki olnud.. et teeks ära ja viskaks kondi rahvale. Kui keegi rohkem peale meie poleks tahtnud siis oleks ma arvan endale ikka teinud... õnneks läksid särgid nagu soojad sepikud.
kuigi jah paar pisikest näpukat tuli ikka kusagilt sisse, pisikesed aga siiski :oops:
Ja selle edaspidise viljelemisega olen täitsa ühte meelt.
Kasutaja avatar
Maris
Huviline
Postitusi: 478
Liitunud: 18.01.2007 16:12 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Maris »

Fred22 kirjutas:Tahaks ka korraldajaid tänada selle meeldiva reisi eest ning kedagi veel, et ilm nii hea oli ;)
Ilma koha pealt võid siis mind tänada :D ja nuh ilmataati ka veidike..
Kuna ma need kuupäevad välja pakkusingi!

Aga mis mul siin rohkem lisada olekski, väga super ;)
Sellised üritused on väga oodatud teinekordki! Ja korraldajaid ei jõua lihtsalt ära kiita ja muidugi ka osalejaid :D
Kasutaja avatar
Lauri_L
Klubiliige
Postitusi: 961
Liitunud: 24.01.2003 19:43 33
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Lauri_L »

Minugi poolt ainult head sõnad. Eriti super-hyper tänud peakorraldajatele Maiule ja Innole suurepärase korralduse eest. Üllatav, et ei tekkinud suuri seisakuid ning oldi enam-vähem ajakavas. Muidugi ka kõigile tänud hea tuju eest.
Kindlasti tasub ära märkimist inimesed, kes olid kaasa võtnud saatjad ning olid neid nõus lahkesti ka teistega jagama. Loodan, et nii mõnigi värske BMW huviline ning esmakordne sellisest seltskondlikust üritusest osavõtja sai positiivse kogemuse ning liitub meiega ka järgmisel korral.
Rubic
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 23.04.2004 16:16 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rubic »

niih...nüüd jõudsin mina tallinna:D....üritus väga super ja hea ning kummardus korraldajatele ;).....mõned pildid ehk hiljem minu poolt ka kuhugi saavad ülesse....
Rubic BMW Team :)
Kasutaja avatar
Kalmer K.
Huviline
Postitusi: 1095
Liitunud: 10.03.2004 22:54 18
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas Kalmer K. »

Minupoolt ainult positiivsed elamused :cool:
E90 325I LCI´10 M-Tech
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

Kõigepealt suuured tänud korraldajatele kes selle asja ette võtsid. Ja olid kogu tuuri vältel hakkamist täis. Seltskond oli igati lahe. Võib teine kordki mööda eestit sõitma minna.

Särkide idee oli kah väga hea.

Järgmine kord ma endale ainult ei andesta kui ma ennast kuskile maha unustan :lol:
Kui oma seebikarbist mõne pärli leian eks riputan teilegi üles vaatamiseks.

terv
erich
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

erikred kirjutas:
Järgmine kord ma endale ainult ei andesta kui ma ennast kuskile maha unustan :lol:
Kui oma seebikarbist mõne pärli leian eks riputan teilegi üles vaatamiseks.

terv
erich
Huvitav mis tunne oli ärgates, kas võõrustaja käis äratamas? :roll:
Katsume seda viga parandada järgmine kord!
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

Võõrustaja ilmselt oli jah. Igatahes ütles et talle helistatud et keegi vist jäi maha.
Alguses mõtlesin et keegi meie omadest aga kui ütles et teised kõik juba ammu läinud siis tõmbas plaks kaineks :lol:

Kusjuures enne kui jõudsin ära sõita siis tulid mingid kohalikud parmud seletama et ärge noormees ikka autoga parki sõitke. Ju neil ei olnud sellest aimugi mis seal eelmine õhtu ja öösel toimus.

Oma seebikarpi sirvides tekib tunne et ma ikka ei oska pildistada.

terv
erich
Vasta