Eesti Haininade kokkutulek 2007 - nüüd ka PILDID

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Eesti Haininade kokkutulek 2007 - nüüd ka PILDID

Postitus Postitas sysi »

2007 aasta Eesti haininade kokkutulek toimub Võrumaal, Rõuge lähedal Kiidi turismitalus (http://www.kiidi.ee/) kuupäevadel 04.08-05.08. Ruumi on seal piisavalt, et kogu seltskond mahub katusealla magama, samuti on piisavalt ruumi, et halva ilma korral siseruumides olla.

Kokkutulekule on oodatud kõik vanade BMW’de fännid, ka need, kel _veel_ vanakooli BMW’d ei ole :)

Kavas:
  • 1. Välja anda karikas “Hainina 2007” Punktiarvestus toimub kolmel alal: väntvõllivise, viktoriin ja autode iludusvõistlus.
    2. Väntvõlli visata ja viktoriini täita saavad ka mitte-hailised
    3. Lohutusauhind parima mitte-haiga tulnule :)
    4. Palju muud huvitavat. Lärmakaid ettevõtmisi, nagu kiirendusvõistlus või karaoke me ei korralda, küll aga saab tutvuda autodega ning sirvida asjakohast kirjandust
Korraldaja poolt on ette nähtud kolm söögikorda:
* laupäeval peale saabumist supp
* laupäeva õhtul grill, lisandid, magusat. Lisaks piisavas koguses lahjat alkoholi.
* pühapäeva hommikul hommikusöök

Meie käsutada on soome saun ja tavaline saun, 700m kaugusel on liivarannaga järv.
Ühesõnaga kogu värk, midagi ise kaasa võtma ei pea. Isegi voodipesu on maja poolt.

Kogu selle lõbu hinnaks tuleb 600 krooni/inimene (täiskasvanu).
Osavõtusoovist anda märku PS’ga või sysi@e21.ee

Hetkel on tulemas:
* nuga + kaaslane (e21 320 Baur)
* siim528 + kaaslane (e28 528e US-spec)
* pr117 (e21 316 Baur)
* tõnis + kaaslane
* ervin911 + kaaslane (e24 635 CSi)
* Priit Peljo + kaaslane + 2 last (e12 520)
* ravic + kaaslane (e24 635 CSi)
* bronco + kaaslane (e21 318i)
* sysi + kaaslane (e21 323i)
* tomi + kaaslane (e12 520i)
* kustas
Viimati muutis sysi, 06.08.2007 13:35 43, muudetud 2 korda kokku.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Väga kahju, et ei saa tulla.
Soome BMW Klubi lehelt juba tutvusin plaanidega, kuid ise sellel ajal just Soomes.
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Küsiks siis uuesti - kas keegi on huvitatud tulemisest? :)

Kuna asjaga hakkab kiireks minema, siis paluks vastuseid nii kiiresti kui võimalik.

Väike teaser eelmisest aastast:

Pilt
Foto: Priit ja Kadri
nuga
Klubiliige EKBK
Postitusi: 417
Liitunud: 13.09.2003 23:32 51
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Samuti kutsuks osalema inimesi, kes on kunagi omanud hainina ja nüüd sooviksid taas hainina soetada. Seekord hobiautoks.
Antud üritus on ideaalne võimalus aastaid asjas sees olnute käest nõuandeid kuulda, oma näpuga autosid katsuda ja kindlasti saab isegi ülevaate turusituatsioonist.
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Heihei, kas peale Hanno ei tulegi ühtegi vastust? :)

Nädalavahetuseks lubas ilusat ilma! ;)
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Oleks ise ka kindlasti tahtnud kohale tulla, aga kordan Hanno sõnu. Kimmo, Hanno ja mina sel hetkel Soomes :?
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Kokkutulekule on oodatud kõik vanade BMW’de fännid, ka need, kel _veel_ vanakooli BMW’d ei ole
kiidan avatust :cool:

kahjuks ise sinna Võru kanti ei jõua :cry:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

Priit Peljo kirjutas:Minul jääb tulemata. :cry: :cry:

Kui keegi maksmata siis võib tasaarvelduse teha, kuna mul 1200.- eeki makstud.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Oleks tahtnud kindlasti tulla, aga töögraafik on selline, et ei kannata :(

Head pidu ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Priit Peljo
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 30.05.2003 16:36 32
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit

Postitus Postitas Priit Peljo »

e21.ee st:
Priit Peljo kirjutas:Minul jääb tulemata. :cry: :cry:

Kui keegi maksmata siis võib tasaarvelduse teha, kuna mul 1200.- eeki makstud.
tanele28 siis tasaarvelduse teeb ;)
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Olgu, sõbrad, mina hakkan liikuma.

Asukoha kohta: http://www.kiidi.ee/?page=kuh&lang=est (kes veel ei tea)

Kui keegi veel tulla tahab, siis ... tulge kindlasti, küll midagi välja mõtleme.

Igaks juhuks - 5204261 saab mulle helistada :)
alando
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 17.01.2007 07:49 56
Asukoht: Saaremaa/Muhu

Postitus Postitas alando »

Me tuleme homme lõunaks Muhust kohale! :)
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Valdeku suurem hainina sai siis Võru poole keeratud, ehk jõuame öösel ka kohale.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

koht on ilus- meenub, et olen selles kohas aega veetnud. loodetavasti siis ilusat pildimaterjali tulemas!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Kokkutulek 2007.

Reedene kogunemine oli aeganõudev - varasemad saabujad jõudsid kohale kell 17 ja viimased peale kella kolme laupäeva hommikul. Kuna reedeõhtu oli tempokas, siis viimaste saabujate ajaks olid esimesed juba aidapeale looja läinud. Enamik saabujatest ekslesid enne õigesse kohta jõudmist mööda kohalikke taluhoove, saades tervituste osalisteks nii koertelt, lehmadelt kui lammastelt. Siim (hall 528e), eksinuna, küsinud teed: "Ega te siin vanasid BMW'sid näinud pole?" sai kõige siirama vastuse - "Ei, SEE on kõige vanem BMW mida ma kunagi näinud olen!". Reedeõhtused meeleoluloojad olid kaasavõetud söögid-joogid ja parastavad väljendid Tõnise kohta, kes hai asemel saabus veokaga.

Laupäevahommikul külastasime Hinni kanjonit, sõites vaikselt mööda kohalikke kruusateid ning nautides Eestimaa suve - hea, et see sattus sel aastal just meie kokkutuleku päevadele! Loomulikult ei puudunud laupäevahommikust ka siirad kommentaarid Tõnise ja Kustase veoautode kohta. Viimasega kolisimegi ühest majast teise omad varutud toidud ning asusime päevaprogrammi juurde. Perenaine valmistas lõunat, peremees valmistas ette autopesuvõimalusi ning hainina omanikud tögasid veokamehi Tõnist ja Kustast. Enne lõunat saime autodki pestud ja need kenasti rivisse seatud. Kõhud täis asusime viktoriini kallalale, mille sel aastal koostas Baur TC (Christoph) - mees, kelle kontakt BMW'ga ulatub ka Saksamaale BMW Mobile Traditionisse! Viktoriin oli kräbe!!! Mõtlikud pilgud puurisid laiali jaotatud paberkandjaid ning muutusid hetk-hetkelt järjest tõsisemaks. Viktoriini kräbedust ilmestas ka lõppskoor - Vaid üks vastanutest sai üle 50% vastustest täppi. Jaaaaaaaaah, see olin mina!

Söödud-joodud ja viktoriingi tehtud siirdusime päeva teise ala juurde -> Väntvõllivise! Eelnevatel aastatel suuri numbreid näidanud Nuga ja Ruut sel aastal esimeste kohtade pärast ei heidelnud. Nugal vedas alt närvikava (2 üleastutud katset 3'st) ja ei vedanud koguni niipalju, et ta ei saanud üldse tulla! Väntvõlliviske (M20), esimese vooru tulemused olid suhteliselt tasavägised, jäädes 3.7 ja 4.7 meetri vahele. Hassole (Must 635CSi) tekkinud tagasihoidlikud tulemused ei meeldinud, ning tema lajatas väntvõlli julgelt üle 6 meetri. Ja seda ka teisel katsel. Ja seda ka kolmandal katsel. Naispere lõbustas end senikaua kolviviskega - tabada tuli hooratast!

Pärast väntvõlliviske edukat läbiviimist asusime oma lemmikala juurde - TRIKOOVOOR! ... ehk autode hindamine. Sel aastal oli hindamine ma arvan, et kõigi jaoks palju raskem kui kunagi varem. Autosid oli küll vähem kui eelmisel aastal ent tase oli märksa ühtlasem.
Trikoovooru tulemused postitab Nuga kindlasti eraldi siia juurde!

Pärast tulemuste kokkuarvestamist (viktoriin, väntvõllivise, trikoovoor) oli aeg välja anda parima osaleja karikas, sel aastal võitis selle Siim ja mees oli võidust nii vaimustuses, et valmistas grillmeistrina kogu seltskonnale õhtusöögi, assistentideks olid Liivi ja Merili.

Õhtune vabakava möödus hai-juttu ajades, saunas käies ja ajakohase kirjandusega tutvudes. Ja noh, Siimule valmistas muret see, et meil pole midagi peale Aramise - tahaks ju midagi kangemat, see ajab jubedalt põiele ja palju ja seda ikka juua jaksad. Siim jaksas 3.

Pühapäevahommik, tõusjaid oli varemaid ja hilisemaid ent kõik olid kenasti vormis. Ka Siim "3 Aramist" puhus alkomeetrinäidu kenasti nulli. Peale hommikusööki hakkas karavan liikuma, käisime Suurel Munamäel (vabandage mu ignorantsust, kui suurte tähtede kasutamine on vale), nautisime tempoka sõiduga Haanja-kandi teid (ja Valdek kuuldavasti ka Hansu manitsevaid kommentaare). Käisime Vana-Vastseliina linnusevaremetes, käisime Pühajärvel... ilm oli mega, tuju oli mega, rahvas oli mega ja ... autod olid megad!!! :cool:
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Ahjaa, ka terve pühapäeva viskasime ikka nalja Tõnise ja Kustase veoautode kohta. Seda said küll endale lubada vaid need, kelle liikumisvabadust ei piiranud fakt, et Rõuge tankla pühapäeviti kliente ei oota :)
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas ImreR »

:oops: :cry: Järgmine aasta tulen kasvõi võrriga, eelmine aasta oli juba lahe ning jutu järgi tundub, et see aasta oli veel vägevam. Kuigi mul oli mõjuv põhjus, miks ma ei tulnud, siiski närib see mu hinge millegipärast. Igatahes on nüüd teil jällegi üks üritus tehtud, millest muljetada järeltulevale põlvele :D Te ju teate, et ma olin siiski hinges teiega ;)
EBK Kossutiim
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Järgmine aasta tule ikka e23'ga!

Varsti paneme ka parema pildivaliku sellest aastast galeriisse üles :D
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

Pilt
siim528
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 05.03.2004 01:07 35
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas siim528 »

Sysi: sa tead väga hästi et kuskil oli üks stroh peidus, minu eest vist.
Aga pilte ootama me kõik suure huviga.
525 iA e28; 524 tdA e28; 730 iA e32
528eA e28; 525e M-tech e28; 518i e28
nuga
Klubiliige EKBK
Postitusi: 417
Liitunud: 13.09.2003 23:32 51
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Pildid hakkavad vaikselt siia tilkuma: http://www.e21.ee/galerii/kokkutulek_2007
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Hei korraldajad, te ise ka aru saite mis te korda saatsite.
Väga tugev üritus mis päädis stiilis: eile nägin ma Eestimaad - Eestimaa nägi eile autosi.

Rõuge ürgorus
Pilt

Rogosi mõisa juures
Pilt

Vanal Riia-Pihkva maanteel
Pilt

Pluss veel ports pilte.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

oh, kui ilusad pildid. Lausa ohkama paneb :cool:
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Jah, kohe kurvaks teeb... Jube tore on kõigile sportlikus vaimus varba peale astuda - üksikute eranditega on haininasid fännav seltskond nii oma suhtumise, vaimsuse kui ka autode poolest nagu üks BMW klubi olema peab - ülejäänu on lasteaed (ise kaasa arvatud). Jõudu jaksu ja retsept :-)
nuga
Klubiliige EKBK
Postitusi: 417
Liitunud: 13.09.2003 23:32 51
Asukoht: Estland
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

sysi kirjutas:Kõhud täis asusime viktoriini kallalale, mille sel aastal koostas Baur TC (Christoph) - mees, kelle kontakt BMW'ga ulatub ka Saksamaale BMW Mobile Traditionisse! Viktoriin oli kräbe!!! Mõtlikud pilgud puurisid laiali jaotatud paberkandjaid ning muutusid hetk-hetkelt järjest tõsisemaks. Viktoriini kräbedust ilmestas ka lõppskoor - Vaid üks vastanutest sai üle 50% vastustest täppi. Jaaaaaaaaah, see olin mina!
Kes nüüd viktoriini heldimusega meenutada või siis uuesti lahendada soovib, siis palun väga:
http://www.e21.ee/bmwtest4/
:D
alando
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 17.01.2007 07:49 56
Asukoht: Saaremaa/Muhu

Postitus Postitas alando »

Üritus oli hea, kahju et nii vähe aega saime kohal olla!
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas ImreR »

Sain testi tulemuseks 12-st 30-nest. :oops:
EBK Kossutiim
alando
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 17.01.2007 07:49 56
Asukoht: Saaremaa/Muhu

Postitus Postitas alando »

ImreR kirjutas:Sain testi tulemuseks 12-st 30-nest. :oops:
Igati normaalne tulemus, ma sain kohapeal 9 punkti! :)
Vasta