Jäärada

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Jäärada

Postitus Postitas BUUMER123 »

Tere, kui ilmad edaspidi külmad on siis tekkis selline mõte et võiks jäärada sõitma minna.. On siin keegi kes järvamaal sõita tahaks ise pakuks välja Tarbia järve asub paide lähedal.. Sellel järvel toimuvad ka võistlused kuid see aasta ei võta kindlasti osa..
Samas võiks minna peale võistlusi siis on rada ette sõidetud kuupäevadest ei oska midagi rääkida. Eks need sõltuvad ka ilmadest.
Inimesed kellel on huvi võiks siis oma arvamust avaldada.
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Võibolla lähen võistlema sinna. See aga eeldab kooskõlastusi.
E 39 535 1997.a.
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

kollerimees kirjutas:Võibolla lähen võistlema sinna. See aga eeldab kooskõlastusi.



On sul midagi kuupäevadest teada ?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Sõidab ikka, aga ennem ootaks jää ära .
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

BUUMER123 kirjutas:
kollerimees kirjutas:Võibolla lähen võistlema sinna. See aga eeldab kooskõlastusi.



On sul midagi kuupäevadest teada ?
Praeguse seisuga pole seda veel minuteada otsustatud. Poolekõrvaga saunajutt oli, et veebruari keskel.
Viimati muutis Karol, 06.01.2008 16:35 11, muudetud 1 kord kokku.
E 39 535 1997.a.
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

Cardo kirjutas:Sõidab ikka, aga ennem ootaks jää ära .



Teemat alustades kirjutasin kui edaspidi külmad ilmad on. Minuarust ongi jää tekkimiseks külma vaja..
Kasutaja avatar
antti22
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 15.11.2002 23:17 59

Postitus Postitas antti22 »

Kindlasti oleks huvitatud seal niisama sõitmisest kui ka võistlemisest kui võistlused tulevad. Nii, et kui mingid kuupäevad on ees siis võiks siin teemas välja karjuda.
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

antti22 kirjutas:Kindlasti oleks huvitatud seal niisama sõitmisest kui ka võistlemisest kui võistlused tulevad. Nii, et kui mingid kuupäevad on ees siis võiks siin teemas välja karjuda.


Ma arvan et suht mõttekas oleks sedasi teha, et ma ise elan 20km sellest järves kaugel.. Et käin vaatan kas vahepeal sõidetakse peal noh praegu muidugi vara ja siis kirjutan foorumis, et sõidetakse juba peal järelikult kannatab meil ka sõita ja siis lepiks aja kokku. Ise ma autoga küll sinna lampi peale ei roni katsetama kas kannatab.
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Ja sellest võivad tekkida tõsised probleemid kohaliku keskonnateenistusega. Politseid tegi ka siinkandis trahvi LE§17 alusel.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

kollerimees kirjutas:Ja sellest võivad tekkida tõsised probleemid kohaliku keskonnateenistusega. Politseid tegi ka siinkandis trahvi LE§17 alusel.
kohaliku keskkonnateenistusega tasub eelnevalt ühendustvõtta ja samuti ka järve omanikuga (on siis era või kohalik OV)!

Reeglina hobikorras jääl sõitmine ei tekita keskkonnale mingit kahju. Samas tahab inspektor teada kes seal sõidab juhul kui siiski juhtub, et nt mahlad pärast jääl, et kelle poole pöörduda!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

Tauri kirjutas:
kollerimees kirjutas:Ja sellest võivad tekkida tõsised probleemid kohaliku keskonnateenistusega. Politseid tegi ka siinkandis trahvi LE§17 alusel.
kohaliku keskkonnateenistusega tasub eelnevalt ühendustvõtta ja samuti ka järve omanikuga (on siis era või kohalik OV)!

Reeglina hobikorras jääl sõitmine ei tekita keskkonnale mingit kahju. Samas tahab inspektor teada kes seal sõidab juhul kui siiski juhtub, et nt mahlad pärast jääl, et kelle poole pöörduda!



Varsti tuleks sealkadis asju ajada siis kui jää juba kannatama hakkab. Tuleks asjad korda ajada foorumisse nimekiri panna kes sõitmisest huvitavad on. Siis saab nimed ära õelda, et pärast mingit jama poleks
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Keskonnateenistust ei huvita nimed vaid hoopis vastutav isik. Veelparem kui juriidiline. Lisaks tahavad nad kasutamisaega teada.
E 39 535 1997.a.
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

kollerimees kirjutas:Keskonnateenistust ei huvita nimed vaid hoopis vastutav isik. Veelparem kui juriidiline. Lisaks tahavad nad kasutamisaega teada.



Eks see aeg sõltub ikka ilmast ja ajast seda ei oska veel õelda.
On siin foorumis hetkel kedagi kes on ürituste korraldamisega tegellenud ja sooviks juhtimise enda kätte võtta. Ise suht kogenamatu sel teemal.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

no tee omal käsi valgeks :)

just õige- huvitab neid eeskätt vastutav isik!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

Tauri kirjutas:no tee omal käsi valgeks :)

just õige- huvitab neid eeskätt vastutav isik!


Oleksin nõus vastutama ja korraldama nii kuidas oskan aga sellega selline teema et ma usun et selleks peab täisealine olema mul aga sellest mõned kuud puudu :oops:
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

BUUMER123 kirjutas:
Tauri kirjutas:no tee omal käsi valgeks :)

just õige- huvitab neid eeskätt vastutav isik!


Oleksin nõus vastutama ja korraldama nii kuidas oskan aga sellega selline teema et ma usun et selleks peab täisealine olema mul aga sellest mõned kuud puudu :oops:


Kas seoses vanusega vajub teema ära? Üritus oleks iseenesest tore ju vb keegi asjalikum võtaks selle vastutuse enda peale või on mingisuguseid ideid?
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Ega see korraldamine ka nii lihtne pole. Teil seal oli mingisugune MTÜ kes korraldas. Proovi parem nendega kontakt luua. Praegu ei meenu selle nimi aga sa uuri ise see välja. Kui inimesed tulevad juba kaugemalt kohale siis nad tahavad ka seda, et sul oleks seal midagi neile pakkuda ka. Platse ja jääd on mujalgi. Korralikke ja legaalseid radu aga napib.
E 39 535 1997.a.
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

kollerimees kirjutas:Ega see korraldamine ka nii lihtne pole. Teil seal oli mingisugune MTÜ kes korraldas. Proovi parem nendega kontakt luua. Praegu ei meenu selle nimi aga sa uuri ise see välja. Kui inimesed tulevad juba kaugemalt kohale siis nad tahavad ka seda, et sul oleks seal midagi neile pakkuda ka. Platse ja jääd on mujalgi. Korralikke ja legaalseid radu aga napib.


Aga mingi aeg on seal jäärada avatud siis tohib seal vist niisama sõita ei tohiks midagi ebaseaduslikku olla. Aga ma ei tea kas see on avatud siis ainult võistlusteks või saab sinna harjutama ka minna..
Äkki sa tead sellest asjast midagi ?
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Ma ei tea sellest midagi. Tavaliselt on seal silt, et jäärada on avalikuks kasutamiseks. Võid helistada kohalikku vallavalitsusse ja uurida sealt, et kes seda haldab. Ma elan põlvamaal ja suhteliselt raske on seda teadasaada. Lihtsalt mõned tuttavad "sõitjad" on rääkinud. Ülemöödunud aastal oli seal ka võistlus. Võistlusi korraldas seal Paide Autospordiklubi.
KONTAKT / INFO


Aadress: Kevade 4-7 Paide 72713

Faks: (038) 52165

email: askpaide@hot.ee

Mobiil: 50 12288 Vahur Vaarma
E 39 535 1997.a.
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

Jää juba kannab, järgi proovitud pea 2.5t registrimassiga maasturiga. Jääl paksust ca 15 cm, sõiduauto jaoks piisavalt. Minu teada peaks L-Virumaal Kamariku karjääris ka rada avatud olema. Eks neid hakkab nüüd lähimate päevade jooksul mujalegi tekkima.
Aga ei propageeri veel jääle minekut!!!
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Head uudised ka Männikult, ise peal ei käinud, kuid 5 autot tegid rõõmsaid tiire. Nädal veel ja mina julgeks juba sõita.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

ka mina käisin peal männiku saarega tiigil , suht ära ehmatasid need krõmpsud seal . Pime ka ja sõbraga 2 kesi siis ei hakanud mingit nalja tegema . Oleks veel mingi mansaft kohal olnud ca 10 autot veel siis oleks ehk julgenud isegi midagi teha seal:D
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1766
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Roland325 »

Saaks ka lihtsamalt asja teha(kui muidugi loa saaks kuhugi):
Klubist tuleks niipalju jäärajahuvilisi kokku, kui tuleb ja teeks omavahel väikse võistluse. Peaks olema mingi rada, osalejate nimed kirjas kuskil tabelis ja keegi võtaks aega(nt. kohapealt start ja 2 ringi ning stopper kinni). Nii saaks lihtsalt teada kes ja mis auto on kõige kiiremad. Oleneb, kui palju osavõtjaid oleks, saaks arvestada, mitu vooru saaks teha.
Enda tuttavate ja sõpradega oleme paar talve nii teinud ja see on väga lõbus ja huvitav ajaviide ning saab ka sõidukogemusi juurde.
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

Roland325 kirjutas:Saaks ka lihtsamalt asja teha(kui muidugi loa saaks kuhugi):
Klubist tuleks niipalju jäärajahuvilisi kokku, kui tuleb ja teeks omavahel väikse võistluse. Peaks olema mingi rada, osalejate nimed kirjas kuskil tabelis ja keegi võtaks aega(nt. kohapealt start ja 2 ringi ning stopper kinni). Nii saaks lihtsalt teada kes ja mis auto on kõige kiiremad. Oleneb, kui palju osavõtjaid oleks, saaks arvestada, mitu vooru saaks teha.
Enda tuttavate ja sõpradega oleme paar talve nii teinud ja see on väga lõbus ja huvitav ajaviide ning saab ka sõidukogemusi juurde.


Kus seda korraldada kavatsed ma tahaks seda Tarbia järve asja uurida kui keegi veel oleks selle poolt siis võiks seal midagi korraldada. Ma oleks muiduki kindel viimane aga harjutada saaks siiski hetkel kogemusi vähe.
Kasutaja avatar
Roland325
Huviline
Postitusi: 1766
Liitunud: 10.12.2006 13:44 30
Peamine sõiduk: BMW 650
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Roland325 »

Ei ole õelnud, et tahan korraldada(sõpradega võistleme niikuinii).
Pakkusin lihtsalt lihtsa variandi välja, mis ei nõua erilsi kulutusi ja kõrget organiseerimisoskust!
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

No kas see saab siis teoks või mitte? Meiekandis tuleb kindlasti võistlus ja ei pea olema just bmw sõiduk. Mina oma E39-ga jäärajale ei kipu. Liiga kallis auto minujaoks, et sellega jäärada pidi anda. Mul on selle ürituse jaoks Ford.
E 39 535 1997.a.
Bronco
Huviline
Postitusi: 290
Liitunud: 12.06.2003 15:58 34
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

kollerimees kirjutas:No kas see saab siis teoks või mitte? Meiekandis tuleb kindlasti võistlus ja ei pea olema just bmw sõiduk. Mina oma E39-ga jäärajale ei kipu. Liiga kallis auto minujaoks, et sellega jäärada pidi anda. Mul on selle ürituse jaoks Ford.
See ndlvahetus toimub midagi?
Bmw 318i '82, VW Multivan '07, VW Golf '13
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

Roland325 kirjutas:Ei ole õelnud, et tahan korraldada(sõpradega võistleme niikuinii).
Pakkusin lihtsalt lihtsa variandi välja, mis ei nõua erilsi kulutusi ja kõrget organiseerimisoskust!

Ka mina ei taha suuri kulutusi. Minu ettekujutus oli asjast selline, et arvasin et jäärada võib kasutada ilma kuskile teatamata et seal sõita kui see avatud. Ja, et korraldaks seal siis niisama midagi alguses ajaks niisama juttu siis harjutaks teeks omavahel väikesed võistlused ja hullaks niisama veits.. Aga tuleb välja et see asi on palju keerulisem ja proovin asja ajada..
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

BUUMER123 kirjutas:Ka mina ei taha suuri kulutusi. Minu ettekujutus oli asjast selline, et arvasin et jäärada võib kasutada ilma kuskile teatamata et seal sõita kui see avatud. Ja, et korraldaks seal siis niisama midagi alguses ajaks niisama juttu siis harjutaks teeks omavahel väikesed võistlused ja hullaks niisama veits.. Aga tuleb välja et see asi on palju keerulisem ja proovin asja ajada..
Mõne aasta tagune kogemus Tarbjal oli selline, et kuigi oli rada sees (ja eelmisel päeval võistlused toimunud,) siis politsei ajas seal niisama sõitjad laiali. Võisid jääda need, kellel omavalitsusest, siis Paide vallast, vastav luba võetud.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
BUUMER123
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 17.07.2007 21:55 34

Postitus Postitas BUUMER123 »

ruut kirjutas:
BUUMER123 kirjutas:Ka mina ei taha suuri kulutusi. Minu ettekujutus oli asjast selline, et arvasin et jäärada võib kasutada ilma kuskile teatamata et seal sõita kui see avatud. Ja, et korraldaks seal siis niisama midagi alguses ajaks niisama juttu siis harjutaks teeks omavahel väikesed võistlused ja hullaks niisama veits.. Aga tuleb välja et see asi on palju keerulisem ja proovin asja ajada..
Mõne aasta tagune kogemus Tarbjal oli selline, et kuigi oli rada sees (ja eelmisel päeval võistlused toimunud,) siis politsei ajas seal niisama sõitjad laiali. Võisid jääda need, kellel omavalitsusest, siis Paide vallast, vastav luba võetud.


Mis selle loa hankimeseks vaja ? Oskad õelda ?
Vasta