TARTU liitumisüritus 12 aprill kell 12.00

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
canony
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 08.02.2006 16:12 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas canony »

Tänud siis Tallinna inimestele, et võtsid vaevaks nii kaugele tulla :) Ja tänud ka Kollerimehele, siinpoolse asjaajamise eest. Esimene kord üritusel käia ja mulje väga OK. Vaatamata mitte eriti heale ilmale. Nii kauaks kuni Tallinna tegelastelt pilte laekub, paneme omaltpoolt ka miskit üles :)

Pildid said vähe suured :)

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

oli tore rivi, lennukid olid ägedad ja vorstid viisid keele alla. sai üle pika aja jälle taaralinna näha ;)
..TarmoV12 & Martin_S kimavad linna poole tagasi, kohe järgmine üritus :D
V8
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

Kui mina kohale jõudsin, olid kõik juba ära läinud :(
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

Annely kirjutas:Kui mina kohale jõudsin, olid kõik juba ära läinud :(
ˇ...et kuhu nimelt sa kohale jõudsid siis? :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4690
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Esimene grill see aasta tehtud siis :)
Sry, et hiljaks jäin veits :D
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
virx1
Huviline
Postitusi: 390
Liitunud: 23.12.2006 16:51 33

Postitus Postitas virx1 »

Sain ka lõpuks koju. Üritus ja seltskond oli meeldiv. Ilm oli jah jube külm. Lõpus hakkas vihma ka sadama. Rakvere kandis on ilus ilm :D
Jääme siis järgmist üritust ootama ;)
E36 325i
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Ma vist jõudsin kõige viimasena, kui pool rahvast oli lahkunud. Pildide pealt vähemalt võimalus näha, kes kohal käis :)



Kelle oma see suure veljega 942TGE on? Suht iga päev sõidan mõõda ja mõtlen kuidas ta selle veljega need tänavad läbitud saab :) Igatahes velg annab palju juurde.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
Marita
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 25.06.2007 14:23 10
Asukoht: Tallinn/Õismäe

Postitus Postitas Marita »

Rõõmsalt tagasi kodus ja mõnusalt väsind. Aga lahe üritus oli, lennundusmuuseum oli täitsa tore ja grill katuse all kui tegelt sadas kõvasti vihma oli päris hea... kuigi lõpuks oli olemine suht sinine :) Aga tänud korraldajatele ja kohale tulijatele ;)
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

TiitR kirjutas:...et kuhu nimelt sa kohale jõudsid siis?
Helistasin Viljarile 15:30 ja küsisin juhiseid Kiirusmäele, kuna sõita oli jupp maad ja poest pidi ju grillimaterjali ka võtma, siis jõudsin kohale 17:25... tühjus :( Küsisin veel helistades, et kaua grillimas ollakse, öeldi, et "just alustasime", nii et ma ei tulnud selle pealegi, et minu kohale jõudes plats tühi on...
Noh jah, eks pean siis järgmist aastat ootama või kunasiganes uus liitumisüritus toimub.
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Mina helistasin 15:06 ning võtsin veel hääletaja peale ning jokutasin suht. Aga jõudsin veel mõned foorumlased ära näha.

Maru kiirelt hakkasid nad siis pakkima. Mina tulin kuskil 16:55 ära. Päris palju autosid jäi veel sinna peale minu ära tulekut. Fred sõitis minu ees ning mingi hetk veel taipas, et ta unustas midagi maha sinna :D Nii, et tema oli küll seal veel vähemalt 17:05 ajal. Kas sulle siis vastu ei sõitnud tuttavaid masinaid? (Või kust suunast sa tulid üldse)
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

Tegelikult lendavad kõik Rootsi lendurid maantee kaartide järgi :lol: Nii mõnusalt jahe oli aga teine kord võiks veidike külmem isegi olla......Appppiii ma olen siiani üleni sinine külamast. Jõudsime ka Tallinna tagasi peale 34 metsapeatust mida Toots nõudis :lol: :lol: Ja üritus ise möödus lahedasti võib isegi öelda , et toredasti. Uute nägudeni... :cool:
53 036 056 Jan
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Annely kirjutas:
TiitR kirjutas:...et kuhu nimelt sa kohale jõudsid siis?
Helistasin Viljarile 15:30 ja küsisin juhiseid Kiirusmäele, kuna sõita oli jupp maad ja poest pidi ju grillimaterjali ka võtma, siis jõudsin kohale 17:25... tühjus :( Küsisin veel helistades, et kaua grillimas ollakse, öeldi, et "just alustasime", nii et ma ei tulnud selle pealegi, et minu kohale jõudes plats tühi on...
Noh jah, eks pean siis järgmist aastat ootama või kunasiganes uus liitumisüritus toimub.
Sinu helistamisest oli u tund aega möödas,kui ära hakkasime minema,vihma juba jubedalt "tilkus" ja natuke jahe oli ka,et tahan öelda seda,et meie pole süüdi,et nii hilja laekusid ;)
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Jan_K kirjutas:Tegelikult lendavad kõik Rootsi lendurid maantee kaartide järgi :lol: Nii mõnusalt jahe oli aga teine kord võiks veidike külmem isegi olla......Appppiii ma olen siiani üleni sinine külamast. Jõudsime ka Tallinna tagasi peale 34 metsapeatust mida Toots nõudis :lol: :lol: Ja üritus ise möödus lahedasti võib isegi öelda , et toredasti. Uute nägudeni... :cool:
Ma ise mäletan,et 32 peatust :oops: :lol:
Viimati muutis Toots, 12.04.2008 23:16 27, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ma praegu mõtlen, et me lahkusime umbes 17.12 mingi selline number lihtsalt jäi meelde.
Aga igaljuhul kahju, et Annely kohale ei jõudnud :( , ära muretse ei pea järgmist aastat ootama, suvel tuleb neid üritusi riburada pidi ja lähim peaks olema Lõuna-Eesti tuur.

Aga üritusest niipalju, et jällegi olen väga rahul ja suured-suured tänud osalejatele, kui poleks teid, siis ju poleks ka head üritust ;)

Vaikselt juba nokitsen piltide kallal, nii et varsti www.viltsikas.pri.ee (max 1 tunni pärast)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Et mis siin ikka,imelik küll natuke on neid postitusi järjest teha aga onu Vilts,tegelege seal rohkem piltide monteerimisega,kui...
Tervita kaasmaalast ka,kes su kõrval :lol: (peaks olema kõrval)


Rohkem ei risusta...
Kasutaja avatar
Marita
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 25.06.2007 14:23 10
Asukoht: Tallinn/Õismäe

Postitus Postitas Marita »

Kuna Riivo kappas Sõidurõõmule, siis edastan pildid mis sai täna tehtud tema poolt ;)

http://mcricco.planet.ee/pics/EBK%20Tar ... index.html
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Igaljuhul, pildid olemas ;) ja muidugi endiselt www.viltsikas.pri.ee
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Kriisa H
Klubiliige - admin
Postitusi: 1775
Liitunud: 30.08.2006 16:35 05
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Kriisa H »

Nii, mina küll grillima ei jõudnud, kuid alles nüüd jõudsin koju ;)
sai vahepeal ühte tuttavat abistatud ja civic tlnast ära toodud :P

Kuid jah esimest korda olin üldse sellisel kogunemisel, kuid hea mulje jäi ;)

Nii, minu klõpsatud kuvad siin Üritus

Hetkel 1 pilt seal, kuid tiksub neid juurde siin tasapisi, hommikuks kõik vast olemas ;)
ReinoT
Huviline
Postitusi: 505
Liitunud: 31.10.2007 09:26 54
Peamine sõiduk: BMW e39 530d
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReinoT »

meelis k kirjutas:Kelle oma see suure veljega 942TGE on? Suht iga päev sõidan mõõda ja mõtlen kuidas ta selle veljega need tänavad läbitud saab :) Igatahes velg annab palju juurde.
Eheh, eks tänavate läbimine omamoodi kunst ole jah. Tihtipeale ropendan omaette autos. :D
Aga üritus oli lahe. Ilm oli minu jaoks kohutav, sest suht haige ka ja ega siis ju jopet polnud vaja kaasa võtta. :roll: Rohkem külma ei talunud. Aga sai vähemalt kolonniga muuseumini sõidetud. :)
Kasutaja avatar
alziz
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 25.03.2004 20:41 09
Peamine sõiduk: X5

Postitus Postitas alziz »

Mul kahjuks ka tööasjad ei lubanud pikalt kaasa teha... Aga lahe oli korra ikkagi ära näha ja kolonnis uhkusega kaasas sõita. Inimesed olid toredad, sõbralikud...
BMW X5 2005 (Nacht-blau)
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Oeh...saan ka mina siis sõna sekka öelda...pildilink anti juba ära, suslik siuke :D:D ...muidu oli lõbus päev, lõpus ilmaga oleks võinud rohkem vedada aga see selleks...osavõtt oli hämmastavalt aktiivne, eelmisel aastal Lõuna-Eesti tuuril oli samapalju masinaid rivis :) ...oli tore näha vanu tuttavaid nägusid ja tutvuda uutega....nüüd hakkab edaspidi nii mõnegi mehe puhul nime ja nägu kokku viima :D
Lennundusmuuseum jättis sügava mulje, sinna mul on plaan ise tagasi minna ükskord :D...muide, kes kuulis kuidas käis jutt lennukist Lockheed Martin F35 siis väike tutvustav video.
Mina olen üritusega rahul, kino sai omajagu (sumpsimees Vilts ;) ) ja külm grillides ka päris ära ei võtnud, nii et omasoodu kordaläind päev...ainuke kadu oli mul juhipoolne kojamees, mis otsustas poegima hakata tagasisõidul kõige jubedama vihmaga, õnneks enne Tartut, Lõunakeskusest sain õnneks uue...

Järgmiste kohtumisteni Tartu rahvas! :)
´17 4Drive
Vasta