"Lõuna-Eesti Tuur 2008" JÄRELKAJA

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

"Lõuna-Eesti Tuur 2008" JÄRELKAJA

Postitus Postitas Viljar »

Viimati muutis Viljar, 02.06.2008 23:06 33, muudetud 4 korda kokku.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Eks jah seda materjali on k6vasti tulemas ma arvan :D
ma ei tea kuidas teistega aga ma olin nagu kraps viis yleval ja uni l2inud :D asjad pakitud ja nüüd linna rahvast peale korjama. :D





Tere hommikust!
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

loodan et sama hästi kukub välja nagu eelmine aasta!
Purplehaze
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 05.05.2008 14:02 03

Postitus Postitas Purplehaze »

Ilus hunnik masinaid jäi silma 12 ajal Elva Arbimäe konsumi parklas... tundub , et asi liikuma saadud :lol:
Kasutaja avatar
Kriisa H
Klubiliige - admin
Postitusi: 1775
Liitunud: 30.08.2006 16:35 05
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Kriisa H »

Hommik algas mul nii, et mingi 8.30-9.00 sõitsin tlna kükita vahelisel lõigul teile vastu :D
nii mingi 12ks oli tlnast tagasi, nägin teid elvas, helistasin Viljarile, sain teada et Savioja Kõrtsus, lendasind sinna :D
Kuid kahjuks polnud mul Bmw :oops:
Rõngus ootasin teid huviga, tegin ristil klõpse, käisn ka seal varemete juures klõpsutamas natuke, kuid aega nappis mul :(
Muidugi , seda et olen siin Rõngus kohalik :D
Kuid autod, masinad olid ilusad ;)
Kasutaja avatar
Marger
Huviline
Postitusi: 480
Liitunud: 17.10.2002 09:20 24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Marger »

Esimene pool üritusest läbi, kohe algab lõkke põletamine jne. toimingud.
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2400
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

noniih. ürituse esimese päeva kohustuslik kava edukalt lõpule viidud ;) hetkel vabakava täies hoos :D
meil, kes me parajasti siia Lüllemäe Spordi- ja Tervisekeskusesse lõkke äärde oleme kogunenud, tervitame kõiki foorumlasi palavalt ja meil on ääretult kahju, et te meiega parajasti pole .. te jääte paljust ilma :P
ühesõnaga meil on tore :D

... to be continued ;)
V8
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

No õnneks saan teid kõiki pühapäeval näha. Kui mitte varem siis maantee muuseumist alates. Kade ma pole ja ilusat ööd grillijatele siis. Näeme!
Parimatega....

PS! Palju siis rahvast ja autosi on? Pilte äkki juba...
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
Kriisa H
Klubiliige - admin
Postitusi: 1775
Liitunud: 30.08.2006 16:35 05
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Kriisa H »

Nii alju kui mina neid nägin, koos olin- siis oli ikka parasjagu autosi, kui ka autosi ;)
Siin mõni vähestest klõpsudest minu poolt olemas....Lõuna-Eesti
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Postitus Postitas Alvar_S »

Tjah ma nägin ka seal kõrtsu juures suurt hulka bemme ja pärast rõngus kah kui pöörasite vasakule ja kõik lehvitasite mulle. :P :P :P
Ou Vööthüään!!!
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Postitus Postitas foxy007 »

Niih mina Põhja Eestis tagasi ...Antsalast peale autopesu pidin ära tulema, kuid üritus oli väga hea ..hiljem pidid siis ! :P
Mercedes- Benz V250 - 2016
jx
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: 03.03.2008 18:59 38
Peamine sõiduk: Volvo
Telefon: 5200738
Asukoht: võrumaa

Postitus Postitas jx »

sai ka käidud ja nähtud ilusaid autosi antsla kandis... järgmisel üritusel plaaniks platsis olla...
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Mina ka kahjuks peale Anslat kodu poole-peale viperustega autoga ka kodus!
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

3.0 170kW +2 paksu :D:

distants: 648,7km
keskmine kiirus: 63,9km/h
keskmine kütusekulu: 8,8l

Ühesõnaga minul läks põhimõtteliselt üks paagitäis kogu tripi peale ja arvestades sõidustiili, möödasõite, seismisi jms olen üpris rahul :)


Nagu arvasin juba ette olen üritusega väga rahul aga poleks uskunud et nii fun on, seltskond oli ikka väga super, igav ei hakanud hetkekski ja nalja sai rohkem kui kopika eest! :lol:
Isiklikult mõistsin nüüd, et pole ma midagi nii pedant... ma ei ole suuremat autop€de näinud kui petzz :lol: seda võib küll tõeliseks armastuseks oma auto ja BMW vastu nimetada, müts maha!! :)

Nüüd ootame videot ja pilte-pilte! :)
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

tervitusi ka teile hetkel kurgjärvelt :lol: tallinnasse veel jõuame mingi aeg aga see on juba hoopis teine jutt
mis ma tegelikult tahtsin rääkida oli see kui tubli töö inno ja maiu on see aasta jälle ära teinud. Tuhat tänu neile ja ka kogu seltskonnale toreda koosviibimise eest.

ootame pilte veel...

terv
erich
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

Kuna sisuliselt kõik pildid on Janely fotokas ja tema alles üritab koju jõuda, siis õrritamiseks ainult üks foto:
Pilt

Aga kõigile teadmiseks, et sellelt tuurilt sai ikka OI KUI PALJU megasheffe pilte!!
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

ullult seff üritus oli :) ilmaga vedas ka ikka hullu moodi
tänu Riivole saab veidi pikema ja põnevama video ka :cool: materjali ikka jagub
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4690
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Postitus Postitas Fred »

Ka õnnelikult kodus, sai ka pesulast läbi käidud, mingi 2 cm liiva oli üle auto :D

Väga vinge tripp, nagu ka eelmine. Väga meeldis observatoorium ja maanteemuuseum. Sai meelde jäetud palju uut ja huvitavat infot. Savikojakõrtsiteenindus muidugi oli nagu ta oli :D
Tegelt ööbimiskoht oleks võinud ka olla selline, et poleks tekkinud erinevaid punte ning kõik oleks koos olnud, aga sai ka nii hakkama.

Ja muidugi seltskond nagu alati, vinge. Sai palju uusi nägusid ja tutvusi.
Ja need filmimised ja pildistamised... ja ilm... KÕIK SUJUS. :)

Täname korraldajaid.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
virx1
Huviline
Postitusi: 390
Liitunud: 23.12.2006 16:51 33

Postitus Postitas virx1 »

Mina ka lõpuks kodus. Tänan korraldajaid ja kõiki osalejaid suurepärase ürituse eest! Ilm oli ka super, just kui tellitud :cool:
E36 325i
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Postitus Postitas milo »

Algatuseks suur suuur aitäh korraldajatele. Väga laheda nädalavahetuse tegite. Midagi konkreetset esile tuua või maha laita on raske. Mina jään ootama uusi üritusi millest osa võtta :)

Pilte tuleb tõenäoliselt palju. Mõned pildid ka siitpoolt. Kõik loomulikult üles ei läinud. 300 klõpsust sai enda arust paremad välja võetud.
Kasutaja avatar
janayza
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 24.02.2007 12:01 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas janayza »

No nii, mina ka siis lõpuks kodus.
Teekonna kruiisisn Aini kõrvalistmel, tegin vahest piltte ja "föönitasin" juukseid :D
Üritus oli mega lahe, samas nüüd olen juba nats väss ka. Rahvas oli lahe ja ilmad megad... Kõik sujus nagu plaanipäraselt :cool:
Uusi nägusid sai nähtud ja tuttavaid juurde :D
Kananahk tuli peale kui seda autoderivi katuseluugist väljas olles vaatasin, vaade oli suht hea :D
Ööbimine oli ka suht OK! Kiidaks siis oma toakaaslasi Aini, Markot ja Zippi kes suutsid magada ilma norskamiseta :D :D
Tänaks korraldajaid ja tänaks kõiki kohal olijaid.. Te olete Fantast mõnusad :D :D
Janayza ja Tieego
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

Mina ka kodus lõpuks :P Üritus oli väga meeldiv ja seltskond parim mida soovida! Ilmad olid ka meie poolt ja päikest sai küllaga.. vaikselt shokolaadistun :P Lõpugrilli kaasa ei teinud vaid suundusime 7-me autoga tagasi Tallinna poole... 235km sõitsime peaaegu 5 h :lol: Kõigil olid lällarid kaasas ja nalja sai kogu teekonna jooksul rohkem kui rubla eest! Muidugi peatusi oli tänu tootsile ka ikka meeletult, ple ime siis et me niikaua tagasi sõitsime... :lol: siiamaani valutavad kõhulihased naermisest!!! :P
Minu kaunitar muidugi juhtis kogu seda rivi ja nüüd on täielik kaos auto ninapeal...täielik surnuaed:)
Aga vähemalt ülejäänud 6-s autot jäid puhtaks;)

Väga Super Oli :P
Tänud korraldajatele ;)
Kasutaja avatar
Luuk
Huviline
Postitusi: 275
Liitunud: 19.12.2007 20:36 19
Peamine sõiduk: BMW 320i
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Kontakt:

Postitus Postitas Luuk »

Luuk elusalt kodus. Vahepeal mõtlesin, et ega vist ei jõua küll elusalt tagasi... kohati olid need möödasõidud tagasiteel ikka liiga napikad, kaks päeva kogutud pas* kippus kiirendatud korras väljapääsuteed leidma. Enivei, mina sedasi ei kihuta. Elu on armas.
Kui välja arvata mõningad väga nilbed(IMHO) allapoolevööd naljad soliidsete vanemate inimeste juuresolekul(ööbimiskohas lõkke ääres) ja hommikune olematu soe vesi duširuumis, siis oli nii vahva, et ei mäletagi, millal viimati nii tore oli.

Pilte on kokku 105, seega nende üleslaadimine võtab aega... pisut kannatust.

Terv,
e32 kaasreisija.

EDIT: Pildid

EDIT: Video
Viimati muutis Luuk, 02.06.2008 12:47 03, muudetud 2 korda kokku.
Naine roolis, auto kraavis!
BMW 320i e30 90.a.
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

Meie ka nüüd juba kodus, peale Tartus Statoili autopesu!
Täname osalejaid meeldiva seltskonna eest .


Foorumi kasutaja jx kui ta on sama kes meie rivilõpus sõitis Antslast kaasa valge E28. oleks võinud tulla ligi ja ka ülejäänud seltskonnaga ühineda. Arvan (minu arvamus) , et me poleks teda minema ajand ja ära söönud :lol: .(ka Palojärve ääres oleks võinud ühineda)
Ander
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 2422
Liitunud: 03.04.2007 12:20 51
Peamine sõiduk: E70 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ander »

Me ka ilusti E38 masuudipressiga kodus tagasi.
Päris väsitav nädalavahetus oli aga üle ootuste huvitav ;)
Mind võib nüüd kindlasti ka edaspidi üritustel kohata aga klubisse te ei suutnud veel mind värvata :D
Mingid pildid siis ka meie poolt millalgi,peab uurima,kumb meist need ülesse paneb kuhugi.
Lällari laenajat unustasin ka tänada,järgmiseks korraks proovin endale selle ära osta,ilma selleta oleks paljust ilma jäänud
E70 4.8i /// E93 335i
Kasutaja avatar
Marita
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 25.06.2007 14:23 10
Asukoht: Tallinn/Õismäe

Postitus Postitas Marita »

Et siis lõpuks ka kodus :) Mega väsinud, aga hea tunne, et selline tore üritus jälle seljataga. Kahju ainult, et tervis ei lasknud seda kõike ehk nautida täielrinnal, aga pole hullu :)

Tänud Innole ja Maiule järjekordse tubli korralduse eest ja muidugi kõikidele osalejatele :D ;)
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

Oih :oops: unustasin Riivo emale veelkord SUUR ÄITÄH kringli eest!
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Postitus Postitas Rain. »

Tagasi ka mina. Sai siis kogu tee kaasa sõidetud Martin_S-i seitsmeka tagaistmel ja vahelduseks oli väga mõnus mitte roolis olla :D
Aga üritus oli super, siinkohal tänud korraldajatele Innole ja Maiule. Lisaks vedas ka ilmaga, täpselt nagu eelmine aastagi.

Aga kui aus olla, siis viimases peatuspunktis maanteemuuseumis tekkis selline väsimus, et mitte ei suutnud giidi juttu enam kuulata :oops:
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Ma ka siis otsapidi kodus.Ma veetsin siis tartusse sõidu TarmoV12 limusiini tagaistmel,osa tuurist olin ma erikredi autojuht ja tagasiteel jälle limusiini diivanil lebos :cool:
Ega ma vaatan,et siin vist kõik juba ära öeldud,aga ega siis toplet ei kärise :)
Üritus oli super,kuigi jah ega minagi ei saanud seda täielrinnal nautida,kuid proovisin võtta niipalju kui annab.Nagu eelmisest aastast teada (kes käisid) siis ega see aasta lahjem ei olnud.Kõik sujus ilusti,Innol ja Maiul on hea läbisaamine ilmataadiga (ei tea palju ta selle eest võttist :P ),seltskond (ma arvan et ei vaja erilisi kommentaare) :D
Igatahes omaltpoolt tänan siis korraldajaid (Inno ja Maiu) kes sai ka vastavalt sellele premeeritud :cool: ning kõiki osavõtjaid kes suutsid mind välja kannatada :D
Kuna hetkel veel viibin haiguselehel ja unepoiss pole kallale tulnud,tegelen piltidega.Seniks teistele väsinud parankakeerajatele ja nende abidele ööd ja usun,et tuleb magus uni :cool:
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Niih mis siin siis ikka teeks ka pisikese kokkuvõtte asjast, homme kirjutan asjast ka lähemalt. Väga mõnus üritus metsikult hea ilmaga. Tänud Innole ja Maiule suurepärase korralduse eest. Väga super oli. Ma loodan et särgid sobisid kõigile selga ja läksid õigesse kohta!

igatahes piltidega tegelen kunagi hiljem kuna Tallinnasse peale grilli sõitmine väsitas päris ära!
Vasta