Lõuna-Eesti Foorumi kasutajad ÜHINEGE!

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

minu jaoks kahjuks igapäevane. samas väga hea rahulik koht elamiseks. ja tartusse töölesõit võtab 15 min.
kui digika tagasi saan, siis käin ilusamad kohad läbi ja pildistan konkreetseid kohti. et ikka suud märjaks läheksid ;)
jaaHah
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Minu lemmik koht on puhkuseks Kooraste kõverjärve ääres. Viimasepeal privaatne ja ilus koht.
E 39 535 1997.a.
jx
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: 03.03.2008 18:59 38
Peamine sõiduk: Volvo
Telefon: 5200738
Asukoht: võrumaa

Postitus Postitas jx »

ühtin samuti viimase postitusega... seal võiks küll midagi korraldada...
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

kus on kõverjärv?
jaaHah
jx
Huviline
Postitusi: 435
Liitunud: 03.03.2008 18:59 38
Peamine sõiduk: Volvo
Telefon: 5200738
Asukoht: võrumaa

Postitus Postitas jx »

asub kooraste külas põlva maakonnas kanepi vallas...
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

olgem ausad, kogu lõuna-eesti on ilusaid kohti täis, pole mingi ime, et tallinna rahval ila tilgub :mrgreen:
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

Toots kirjutas:Jah,peaks sama olema jah,metsikult ilus koht tundus ja arvan,et lähen sinna see suvi kindlasti tagasi... ja kui planeerite mingi ürituse ka veel seal,siis oleks täis-pakett.
Toots, juba sel nädalavahetusel toimub Elvas sealsamas Verevi kaldal RANNA AVAMISPIDU, üles astuvad Supernova ja Gerli Padar & Glive. Sul on võimalus osaleda :cool:
OT: ainult purjus alaealisi on rämedalt palju :?
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

ja kas tohib küsida kust neiu Annely teab purjus alaealistest? kas kohalik???
jaaHah
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Annely kirjutas:
Toots kirjutas:Jah,peaks sama olema jah,metsikult ilus koht tundus ja arvan,et lähen sinna see suvi kindlasti tagasi... ja kui planeerite mingi ürituse ka veel seal,siis oleks täis-pakett.
Toots, juba sel nädalavahetusel toimub Elvas sealsamas Verevi kaldal RANNA AVAMISPIDU, üles astuvad Supernova ja Gerli Padar & Glive. Sul on võimalus osaleda :cool:
OT: ainult purjus alaealisi on rämedalt palju :?
Mõtlen selle peale.
Siis tuleks Elvas mingi majutus ka sebida...
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Postitus Postitas foxy007 »

Mis sa ikka majutad...väljas suvi ja soe ..telk püsti kuhugile ilusasse kohta! :P
Mercedes- Benz V250 - 2016
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

[quote="Toots"]Inno,mis rand see oli,kus me tuuri ajal mingis asulas mööda sõitsime (asulat ei mäleta) inimesi oli palju ja koht väga ilus.quote]

Kuidas siis Põhja-Eesti rahvas ei tea sellist linna nagu Elva :D

Rannapeol olen isegi käinud, kui noorem olin :D Eelmisel aastal korra sai ka läbi käidud. Olen vist välja kasvanud sealt. Ülejoonud tatikaid iga aastaga rohkem.


Lõuna-Eesti inimesed võiks tõesti rohkem kokku hoida. Ei tunnegi eriti kedagi siit foorumist :)
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Postitus Postitas foxy007 »

mina kolisingi Tartust selleprst ära Tallinna, et siin üritusi rohkem :lol: ...kui midagi toimuma hakkab ka sealpool siis kolin vb tagasi :lol:
Mercedes- Benz V250 - 2016
Kasutaja avatar
janayza
Huviline
Postitusi: 619
Liitunud: 24.02.2007 12:01 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas janayza »

Aga mina olen igastahes 13-15 juuni Võrus... Rõuges, et kui sealtkandst keegi miskit teeb, siis andge märkku ;)
Janayza ja Tieego
Kasutaja avatar
FiLV
Huviline
Postitusi: 387
Liitunud: 17.04.2004 10:40 20
Asukoht: Lõuna Eesti

Postitus Postitas FiLV »

Oleks huvi ikka :D
Mul maja ees suur garaaz, u 4 autole (kui kellelgi midagi katki läheb) :P
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

meelis k kirjutas:
Toots kirjutas:Inno,mis rand see oli,kus me tuuri ajal mingis asulas mööda sõitsime (asulat ei mäleta) inimesi oli palju ja koht väga ilus.quote]

Kuidas siis Põhja-Eesti rahvas ei tea sellist linna nagu Elva :D

Rannapeol olen isegi käinud, kui noorem olin :D Eelmisel aastal korra sai ka läbi käidud. Olen vist välja kasvanud sealt. Ülejoonud tatikaid iga aastaga rohkem.


Lõuna-Eesti inimesed võiks tõesti rohkem kokku hoida. Ei tunnegi eriti kedagi siit foorumist :)



enne aastavahetust orgunnisin rullikatele mingi kogunemise. lubasid tulla paljud aga lõpuks oli 3 autot. 1 pärnust, teine tõrvast ja mina siis nagu kohalik :D sõitsime paar tiiru linnas ja põletasime raadil kummi :?

võiks pikkade pühade ajal mingi väikese kogunemise teha näiteks. väike chill ja siis grill. saab näod ja plekid üle vaadata. pakkuge aga kohta ja endale sobivat aega. kuidas oleks pühapäev, 22. juuni???

p.s. rannapeost niipalju, et minu meelest totaalselt tühi üritus. olen 2 peol käinud, kui noorem oli ja ei pakkunud pinget mingid ülemeigitud alaealised ja ülejoonud keskealised, kes lava ääres piidlesid. ei ole minu jaoks.

majutuskohti elvas 4. Waide motell(rannast mingi 3 km), Verevi motell(paarsada meetrit), Elva Külalitsemaja(u 2 km) ja siis see jahilasketiiru kämpingud(ka mingi 3 km)jne. vaadake www.elva.ee
jaaHah
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Seigo »

milleks minna motelli majutama end, kui väljas on ilusad ilmad ja kannatab täitsa telkida??? kui ikka mingi järve ääres chill teha, siis ikka telkides, vähemalt mina arvan nii ? aga mis on saanud palojärvest? elva on tõesti selline koht, et seal on ropult raffast, ei väidagi et palokal on sama teema...aga palokal on telkimisvõimalused paremad ja seal lõkkekohad puud jne.... eks pakkuge ise midagi välja, järgmine nädalavahetus võiks midagi korraldada 13-15juuni , kas nüüd 3 päeva aga 1 päev olekski tore :) kes pole veel käinud siis nendega võiks kalpsata läbi talurahva muuseumist ja siis kah maanteemuuseumist, kuna need jäävad sama vana Võru-Tartu mnt peale!
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

SpikeBMW kirjutas:ja kas tohib küsida kust neiu Annely teab purjus alaealistest? kas kohalik???
Jap, kohalik. Ja kui päris aus olla, siis minu meelest pole üheski Eesti linnas ühe elaniku kohta nii palju alkasse ja alkot üleliia tarbivaid noori kui Elvas :? Seepärast ka see rannapidu täielikult ära devalveerunud. Aga kellele meeldib Supernova või Gerli Padar, siis neid võib ikka kuulama tulla.
Ise lähen ainult seetõttu, et olen ju kohalik ja meil sõpradega pole vahet, kas istume kellegi juures koos või lähme vaatame randa. Aga ausalt, kui selline üritus toimuks 10km eemal, siis ma ei läheks. Selles suhtes mõttetu üritus, et kui kellelgi on plaanis Lõuna-Eestisse puhkama tulla, siis ärge see laupäev Elvasse tulge... see võib traumaga lõppeda.

Muul ajal võiks minna näiteks lasketiiru jahipüssist taldrikuid laskma :cool: ja Vaiksesse metsajärve ujuma.
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

Annely kirjutas:
SpikeBMW kirjutas:ja kas tohib küsida kust neiu Annely teab purjus alaealistest? kas kohalik???
Jap, kohalik.


no näed. hädapärast juba seda lõuna-eestlaste kogunemist vaja. isegi kodulinna rahvast ei tea. avatari järgi arvan, et sõidad roheka e39-ga?
Annely - Sul on alati võimalus võtta sõbrad ja minna 10 km eemale. Kiigemäele näiteks. mina valin selle variandi, et ma ei lähe rannakale.

Olge tublid
jaaHah
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Seigo »

Annely kirjutas:
Muul ajal võiks minna näiteks lasketiiru jahipüssist taldrikuid laskma :cool: ja Vaiksesse metsajärve ujuma.

valgjärv väga ilus koht, metsasees jne... põlvamaal


aga mis saab siis kui palju tulijaid oleks näiteks järgmisel nädalavahetusel see on siis 13-15 juuni, ei pea kõik 3 päeva olema
võib teha ka laup pühap
Kasutaja avatar
Raul_A
Huviline
Postitusi: 927
Liitunud: 02.12.2007 22:26 37
Peamine sõiduk: BMW 735iA
Telefon: 358406813770
Asukoht: Tartu - Elva - Helsinki - Espoo

Postitus Postitas Raul_A »

seix kirjutas:
Annely kirjutas:
Muul ajal võiks minna näiteks lasketiiru jahipüssist taldrikuid laskma :cool: ja Vaiksesse metsajärve ujuma.

valgjärv väga ilus koht, metsasees jne... põlvamaal


aga mis saab siis kui palju tulijaid oleks näiteks järgmisel nädalavahetusel see on siis 13-15 juuni, ei pea kõik 3 päeva olema
võib teha ka laup pühap



ise kahjuks põdraland samal ajal. muidu oleks tulija. minu kuupäevaline pakkumine jäi ülespoole :D

RaulA
jaaHah
Kasutaja avatar
Janek_A
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 17.08.2007 13:42 56
Asukoht: Põltsamaa

Postitus Postitas Janek_A »

Põltsamaa on üks parimaid välikardiradasid....siin saaks ka mingi meeldejääva ürituse(võistluse) korraldada!
Kasutaja avatar
djarx
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 01.05.2006 13:42 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas djarx »

kui elvas rahvast on siis enamus on ikka kõik verevi ääres..a elva ligidal pangodi järve ääres on kah üks päris hea koht kus on suur korralik plats
E39 530D
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

No aga paneme siis kuupäeva paika kas 13, 14, 15 see kuu ja mingi järve äärte alustuseks, et omavahel tutvuda. (kasutaja nime ja näo ning auto kokkuviimiseks) Kas või ühe õhtu, kes tahab võib ka kauemaks jääda!
Kasutaja avatar
mirx26
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 23.04.2008 16:21 21
Asukoht: Lõuna-Eesti

Postitus Postitas mirx26 »

13. kuupäev saaks tulla küll ja 14. hommik
kahjuks teistel neil kuupäevadel ei saa tulla, tööl kahjuks
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Kas see peab üldse sellel kuul olema? Nüüd on ju niigi palju üritusi. Äkki teha hoopis juuli keskel. Kes tahavad lihtsalt tutvuda ja autosi võrrelda/vaadata, võiks teha mingi lihtsa kokkusaamise Tartus. Selline on minu väike mõte.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
djarx
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 01.05.2006 13:42 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas djarx »

mul ükskõik kuna :)
E39 530D
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Postitus Postitas milo »

Ohin ka kaasa, et 13, 14 ja 15 ei saa nüüd mitte kuna 14 klassi kokkutulek. 10 aastat lennu lõpetamisest, et kui siis 15 aga kollerimehe plaan on parem, et juulikuusse asi planeerida. See kuu lihtsalt on lõpetamised, jaanipäevad ja kelle veel mida.

P.S nüüd kui LE tuuril käidud oskan linnavahel ka kasutajate autosi rohkem tähele panna ;) Calimari nägin Jõgeval neljapäeval ja lausa 2 korda :P Sai tervitatud. Ja Annely jäi eile st reedel Riia tänava raudtee silla all ette ;) Teda ei tervitanud igaksjuhuks kuna tundmatu mees oli roolis ja Annely kõrval :oops: Pärast mees mõtleb, et mingi lambivennad viipavad
Kasutaja avatar
ReMo
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 27.09.2007 21:01 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ReMo »

kollerimees kirjutas:Kas see peab üldse sellel kuul olema? Nüüd on ju niigi palju üritusi. Äkki teha hoopis juuli keskel. Kes tahavad lihtsalt tutvuda ja autosi võrrelda/vaadata, võiks teha mingi lihtsa kokkusaamise Tartus. Selline on minu väike mõte.
Pooldan sama mõtet.
Kusagil vaikses kohas, kus ei sega kaasliiklejaid ja liiklust(Tartus).

13-15 juuni: oleks mulle järjekordne ''kokkusaamine'' kuhu tänu oma üritusele ei saa tulla.
Kasutaja avatar
mirx26
Huviline
Postitusi: 56
Liitunud: 23.04.2008 16:21 21
Asukoht: Lõuna-Eesti

Postitus Postitas mirx26 »

Pangodi järve ääres vähe ruumi küll, aga ega meid palju vist ei tuleks ka, see oleks küll hea koht ja Elvast ja Tartust ja igalt poolt vähe maad ka ei tea kuidas seal reedel 13. rahvast oleks, vast mahuksime ära väikest grilli tegema. Kes soovib võib ju terveks nädalavahetuseks grillima jääda. Seal grilli platsid olemas ja ujuda saab ka.
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

mirx26 kirjutas:Pangodi järve ääres vähe ruumi küll, aga ega meid palju vist ei tuleks ka, see oleks küll hea koht ja Elvast ja Tartust ja igalt poolt vähe maad ka ei tea kuidas seal reedel 13. rahvast oleks, vast mahuksime ära väikest grilli tegema. Kes soovib võib ju terveks nädalavahetuseks grillima jääda. Seal grilli platsid olemas ja ujuda saab ka.
minumeelest on ka pangodi ääres hea koht ja mugav ligipääseda ja (ilmselt) kõigile hästi teada ka :P sinna tulemise peale täitsa mõtleks :cool:
Vasta