"Sõidurõõm" III suvi 2008 järelkaja

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Hehee, viimaselt kohalt esimesele kohale nii lähedale perutada on ütlemata tore saavutus. :lol: Mina olen küll jube rahul. :cool: Loodan, et suudame ka edaspidi konkurentsivõimelised olla.

Kuna rebimine nii tihe, siis täitsa lahe oleks vaadata ka individuaalsete punktide ajatabelit.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Raitz kirjutas:Kuna rebimine nii tihe, siis täitsa lahe oleks vaadata ka individuaalsete punktide ajatabelit.
Vaatan mis teha õnnestub. Nii esialgse info põhjal käisite teie lõpus ujumas u 8 minutit ja võitjad 3 minutit. Auto jätsite te jätelikult seisma u 5 minuti varem ;)
Seega konkreetne näide, et võitjat ei otsusta selles mängus mitte autoga sõitmise kiirus vaid punktide leidmise kiirus.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Perutajad peavad nime muutma Jokutajateks :D

Ja , et mina tegin nalja, et nad võidavad...... teinekord ma ei andesta :D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Illustreerimaks mängu rõõmu pakun ka teile pilgu minu ja Aini vahelisest messamisest :D Paremat enam ei saa olla !!

http://www.hot.ee/cardo1000/supinoku.JPG
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5624
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Postitus Postitas eero »

Jap, ja see et kuu-uurijad olid finišis kolmandana ja järgmised jõudsid alles poole tunni pärast ei lugenud ka halligi :) Ikka viimased :P

Rahul igatahes, sest mäng oli lahe :cool:
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Cardo kirjutas:Illustreerimaks mängu rõõmu pakun ka teile pilgu minu ja Aini vahelisest messamisest :D Paremat enam ei saa olla !!

http://www.hot.ee/cardo1000/supinoku.JPG
peksa saad :lol: :lol: :lol: :lol:

Ps! Juhiks tähelepanud Cardo desktopi tagataustale :lol:
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Hei hei hei...mis toimub siin? :lol:

Aga noh, need saavad alati peksa, kes vahetult enne finišit juba hõiskama hakkavad. Andke kuuma :lol:
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Oioi, Naxiralli juba nii kannul meil. Järgmine kord tuleb ämbrid heaga maha jätta :P
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Aegasid kokku lüües on Potsatajad ka kolm etappi kokku kõige kiiremini läbinud, niiet au ja kiitus neile.

Järgmisel korral siis vaja Starteril piisavalt palju punkte teiste ees võtta, et kolme hulka tagasi jõuaks.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Tundub, et järgmine kord nõutakse meilt tulemuste LIVE's projektoriga bussiseinale kuvamist :D

jJanno
exTouring
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Raitz kirjutas:Kuna rebimine nii tihe, siis täitsa lahe oleks vaadata ka individuaalsete punktide ajatabelit.
Panin esimesse postitusse lingi tulemustele.

jJanno
exTouring
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Täitsa kreisi :D
Vaadates vihjete küsimisi, siis tundub, et esimene punkt oligi kõige raskem :D
Aga see vist oligi see, mida Cardo hoiatas, et natuke teistmoodi ja võib tekitada segadust :):)
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Kusjuures, meie panime selle punktiga puusse, esimeses versioonis oli ka esimesel küsimusel lisaks see mis sai teise vihjesse, et kauneim linn on eestis .... . tahtsime, et te koha hakkaks Tartu poole ajama.Lootsin, et kõik ikka teavad kus asub mnt nr 2 ja kus neid Baure üles lüüakse. Tänu sellele, et mõni tiim vel pool tunnikest peale starti Assakul ringsõite tegi, pidime me kohalikus bensukas kohvitama ja kukalt sügama, tahtsime ju kohe minna laagrit püsti lööma ennem pimedat. Aga alati on nii, et see mis tundub meile endile lihtne ei pruugi Teile nii olla.
Imeks paneb ka see, et kõik üli rahul olite. Mäng sai sedasi lihtsalt maha pandud, eelmin mäng mis oli ülejõu käiv üritasime nii hästi teha kui jaksasime ja näed, kukkus peaaegu, et läbi.
Kui uus mäng üldse tuleb :D , siis teeme selle kah sedasi üle tü.... :P ja kõik on rahul :P

Kas te Lätti tahate siis ikkagi minna :D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Cardo kirjutas:Kui uus mäng üldse tuleb :D
See "KUI" ei ole üldse variant :D
Cardo kirjutas:, siis teeme selle kah sedasi üle tü.... :P ja kõik on rahul :P
Ei tundunud küll, et oleks nii muuseas tehtud - eelmine kord lihtsalt vedas meid osalt tehnika alt, osalt ilm segas, osalt olid vihjed natuke rasked.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Cardo kirjutas: Kui uus mäng üldse tuleb :D , siis teeme selle kah sedasi üle tü.... :P ja kõik on rahul :P

Kas te Lätti tahate siis ikkagi minna :D
Kas või Lätti :lol: :lol:

...aga seda eelnevat juttu ei taha kuulda ka. Kõik oli nagu väga super seekord! Mängu sisu ja kogu tehnilise poole üleehitus. Suured tänud Jannole veelkord ja samas ka kogu teamile. Cardo võiks muidugi natuke varem mainida, et BTR'iga oleks kõige lihtsam neid radu läbida :lol: Mõnigi vihje oleks kasuks tulnud :lol:
Kasutaja avatar
Marger
Huviline
Postitusi: 480
Liitunud: 17.10.2002 09:20 24
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Marger »

Hea, et te kõik jälle rahul olete :) Järgmine kord siis algus Tallinnas ja lõpp näiteks Riia vanalinnas :P.
Minupoolt oli se vist viimane tehtud rõõm, järgmisest olen ma eemal teatud põhjustel.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Marger kirjutas:Hea, et te kõik jälle rahul olete :) Järgmine kord siis algus Tallinnas ja lõpp näiteks Riia vanalinnas :P.
Minupoolt oli se vist viimane tehtud rõõm, järgmisest olen ma eemal teatud põhjustel.
Nuu aga paras sulle ka... topelt rõõm :D Ausõna järgi teha ei taha :lol:


meeldis jaaaaa see sõidurõõm väga ja siga rahul! ;) :cool:

Tänud tänud tänud !
Kasutaja avatar
iaanek
Huviline
Postitusi: 976
Liitunud: 02.05.2007 18:02 50
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas iaanek »

Oli järjekordne väga hea mäng. Super hea korraldus, palju vaeva nähtud.

Tänud korraldajatele :!:

Mõned mõtted...
..Mulle tundub, et koduabilistel pole erilist mõtet. Parim variant on kui autos on 2 sõltumatut ja toimivat netti. Ja kompass.
..Kui vihje küsid, unusta hea koht tabelis ära
..Madalduste omanikel oli jälle hea meel :)
..Hea et staabi vahet ei pidanud töllerdama
.. Mäng on paha. Tekitab sõltuvust :)
.. Arvutiprogramm toimis laitmatult, väga mugav kasutada
jjanno kirjutas: Tundub, et järgmine kord nõutakse meilt tulemuste LIVE's projektoriga bussiseinale kuvamist :D
Meile paluks tuuleklaasile. Roosas kirjas :D
Cardo kirjutas:...Kui uus mäng üldse tuleb :D ...
Et kas jonnimine peale igat mängu on traditsiooniks saamas? :D Kui järgmist mängu ei tule,
hakkavad 30-40 hangudega relvastatud ja verist vahtu suust välja ajavat mängusõltlast mässama.Ja ostavad endale tajevood
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

iaanek kirjutas: Mõned mõtted...
..Mulle tundub, et koduabilistel pole erilist mõtet. Parim variant on kui autos on 2 sõltumatut ja toimivat netti. Ja kompass.
Koduabilisest seekord oli jah natuke vähem kasu kui varem. Kuid siiski natuke oli. Mina ei raatsinud oma EMT internetiga ralli legendi avada - selle maksumus oleks olnud mulle ca 200 eeku :D. Tehnika vajadus on igakord sama olnud.
iaanek kirjutas:..Kui vihje küsid, unusta hea koht tabelis ära.
Nii ja naa. Meie oleme oma neljanda kohaga suhteliselt rahul (arvestades eelmist mängu) ja küsisime ka tervelt 2 vihjet.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Marger kirjutas: Minupoolt oli se vist viimane tehtud rõõm, järgmisest olen ma eemal teatud põhjustel.
Mis mis :D Võtad nad kaasa ja hakkad juba maast-madalast tutvustama bmw'de ja klubi maailma :P
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Ain kirjutas:
Marger kirjutas: Minupoolt oli se vist viimane tehtud rõõm, järgmisest olen ma eemal teatud põhjustel.
Mis mis :D Võtad nad kaasa ja hakkad juba maast-madalast tutvustama bmw'de ja klubi maailma :P

Täpselt Ain ja taipohh kui võsukeste esimene sõna pole BMW ja tahaks kaksikute Bmw klubi hümni ka kuulda :D
Järgmisel Rõõmuni veel aega ka seega ei taha kuuldagi vastupidiseid väiteid. :cool:
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

naXiralli tänab korraldus meeskonda. Lahe oli.
Esimene punkt oli minu ja Priidu jaoks lihtne, Hans kukkus taga pingi peal jonnima, et sõidame Võrru vä? Ja tehke talle selgeks kes on "sõbrad" :D Jonnis seni kuni keerasin otsa ringi ja sõitsin UMi, et Hansul seal sõbrad. Logish, et seal miksit polnud...Hans saab muidugi tänase päeva puhul andeks...

Edasi sujus üritus nagu lepase reega, ainuke häda oli, et sattusime punktidesse samal ajal kui ülejäänud meeskonnad. Eero pani mõnusalt pidurit kenal kruusateel kus oleks soov olnud oluliselt kiiremini liikuda... Veehoidal juurde suutsime siiski enne teisi jõuda vist ja sealt läksid hädad lahti...BMW logo leitud ja hurraaga vette, mingi hetk Jaan küsib, et kus sul telefon on? Katsun, taskus *****. A iksi võtmed? Teises taskus :D Kood käes autosse ja tuld, järgmise oletatava sihtmärgi juures taipasin, et olin vees oma varba pooleks lõikunud millegi otsas. Sel ajal kui Hans kuskil puu otsas ronis lappisin varba peaaegu kokku ja viskasin läbi vettinud püksid pagassi...Hansu puu otsa ronimine oli puhta kasutu tegevus, sest kood oli vale mille ta vaatas :? Tondilossis andis meie sidetehnika saba, leidisn vahepeal enda pealt veel roomamas ühe asjalikult suure puugi lõime käega sellele punktile. Sõitsime lihtsalt edasi, et küll side tööle hakkab. Side ei toiminud ja meie asukoht oli määramata - mingisugune valge hobusemägi oli koht millest mööda tuiskasime. Järgmisel hetkel kuskil padrikus üritas suur põder iksile küljepealt sisse joosta - hans pingutas tagasitmel turvavööd ja luges meie isa palveid samalajal. Mingi hetk sai side uuesti pildi ette ja siis oli lõpuni juba lihtne tulla.
Kasutaja avatar
Raitz
Huviline
Postitusi: 366
Liitunud: 06.06.2006 14:53 39
Asukoht: Tallinn + Rakvere

Postitus Postitas Raitz »

Enne esimest punkti tulid meile tee peal päris mitu tiimi vastu. Samas see fraas vihjes, jätka oma teed, pani tagasipööramises kahtlema. Arvasime, et ju osa suunati siis teist marsruuti pidi. Need esimeste punktide vahed olid päris pikad ja ütlesin umbes paar kilti enne teist punkti, et kui nüüd viie kilomeetri pärast ei tule, siis lendame põrguväljale (põrgus ju müristab...irw) tagasi. Õnneks tuli silt kõue ja sealt läksid näod naerule. Kuidas me seda kaardil ei näinud? :lol: Hea õppetund. Neid atskoo märke oli tegelikult vähemalt kolm - üks kohe alguses teelahul teises sõidusuunas (siis oli kohe tunne, et ahaa ära tabasime), teine kanalite juures ning kolmas elektriposti ees. Kõigis nendes kohtades suutsime meie kolmharke näha :lol: Tondilossi juures enda arvates kaotasime rämedalt aega (päris pikalt üritasin seal rahva häältes lauluridu leida :lol:), aga nagu tulemustest näha, siis mõnel läks veel kurvemalt. Päris keeruline ja otsustav punkt oli, seal koordinaatidest poleks olnud ka essugi kasu. Nagu vihjeid uuesti üle vaadates ka seekord selgus, siis nad olid vägagi täpsed (v.a. eelmises mängus - tagasi linnud tagasi vastus, mille otsimisel lasime telefoni teel endale kunksmoorist mitu lehekülge ette vuristada :D).

:cool: eest :!:
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Valdek kirjutas: Sel ajal kui Hans kuskil puu otsas ronis lappisin varba peaaegu kokku ja viskasin läbi vettinud püksid pagassi...Hansu puu otsa ronimine oli puhta kasutu tegevus, sest kood oli vale mille ta vaatas :?
See teie Hans ei roninud mitte puu otsa vaid tegi Iisakule "pätti" ja ootas kuni ma koodi ette lugesin. Siis aga astus lihtsalt alt ära ja Iisak tuli mööda puud alla nagu algajast elektrik laternaposti otsast. Särk lõua all rullis ja kõht kriimuline.... :mad: :mad: :mad:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Irw @ IIsak...
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

iisak kirjutas:
Valdek kirjutas: Sel ajal kui Hans kuskil puu otsas ronis lappisin varba peaaegu kokku ja viskasin läbi vettinud püksid pagassi...Hansu puu otsa ronimine oli puhta kasutu tegevus, sest kood oli vale mille ta vaatas :?
See teie Hans ei roninud mitte puu otsa vaid tegi Iisakule "pätti" ja ootas kuni ma koodi ette lugesin. Siis aga astus lihtsalt alt ära ja Iisak tuli mööda puud alla nagu algajast elektrik laternaposti otsast. Särk lõua all rullis ja kõht kriimuline.... :mad: :mad: :mad:
Tegelikult on sellega nii, et lugege reeglid uuesti läbi, nagunii te vist seda teinud ei ole. Kas kutsume komisioni kokku ja arutame antud olukorda :D

näiteks punkt 17 !! Kui keegi esitab protesti, peame me seda rakendama :(
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Cardo kirjutas: Tegelikult on sellega nii, et lugege reeglid uuesti läbi, nagunii te vist seda teinud ei ole. Kas kutsume komisioni kokku ja arutame antud olukorda :D

näiteks punkt 17 !! Kui keegi esitab protesti, peame me seda rakendama :(
Meie kindlasti ei protesti :cool:
Nagu ma aru sain on tulemused juba lõplikud seega kisub igasugune "ümbervaatamine" peale kaklust rusikatega vehkimiseks....
Pealegi näiteks. Kui mõlemast tiimist 2 liiget näiteks sama puu all seisavad ja märki vahivad siis mis vahet on kes kellele õla alla paneb?
Nii,et Peace poisid!

Iisak@ Mägihotellis kusagil Saksamaal hommikukohvi kõrvale foorumit piilumas :D
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Selle puu märgiga sai ikka nalja. Kertjan tegi mulle pätti, aga mida lugeda ei näe, see on kood :D Karjusime siis kõigest kõrist Tarmot, et see taskulambi tooks. Ootame ja karjume, Kertjanil juba õlad lömmis, aga Tarmot pole. Tema üritas hoopis iksiga mäkke ronida, arvas vist, et me ei jaksa jala käia :D
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Aga vaata kui ilusti ronis ;) ;) :D

Ja lõpuks saite ju selle koodi ka sealt kätte. :lol:
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Helis
Huviline
Postitusi: 1583
Liitunud: 10.06.2006 17:35 58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Helis »

Super üritus... ma alles nüüd olen lõplikult ära kuivanud :lol:
Sai ikka päris korralikult müdistatud!!

Helis ootab juba uut! :P ;)
Vasta