Kesk-Eesti kogunemine

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Tuleb siis ka seda teemat uuesti alustada. Õnneks on nüüdseks kujunenud Kesk-Eesti kogunemisest juba traditsioon ning kõik huvilised teavad niigi millega tegemist on. Tuletaks küll siinkohal meelde natuke vanu aegu. Meie eelviimane, ka kõige osalejaterohkem kogunemine toimus 19. detsembril ja selle kogunemise pilte saab vaadata järgnevalt lingilt Aastalõpu kogunemine. Kuna see mainiti ära ka kohalikus meedias, siis ma võtan vaevaks ja refereerin ka selle siia uuesti ümber.
Vali Uudised kirjutas: Senist arvamust, et BMW ja rullnokad on lahutamatud kaaslased, hakkasid kummutama aktiivsed autoomanikud ka Põltsamaal, kes korraldavad aeg-ajalt kogunemisi. Ühise hängimise mõtteks on lisaks omavahelisele suhtlemisele propageerida ka viisakat liikluskultuuri.
Tegevuse eestvedaja põltsamaalane Mikk Mägi rääkis, et kahjuks on teatud grupp inimesi oma ülbe käitumisega liikluses BMW margi n-ö täitsa täis teinud ning kujundanud rahva seas arvamuse, nagu oleksid kõik juhid nimetatud auto roolis rullnokad. Tegelikult on sõiduriist väga hea ega vääri inetut suhtumist.
"Seda, et mitte igaüks pole antud marki autos ülbik, näitab meie huviliste ja klubiliikmete igapäevane tegevus liikluses. Oleme seda meelt ja nii ka käitume, et sõita tuleb korralikult ja olla teedel viisakas. Me ei kihuta ja anname alati jalakäijatele teed," tõi Mägi näite. Tema sõnade kohaselt on koos hängitud nii Põtsamaal, Jõgeval kui ka Viljandis. Taoliste kogunemiste eesmärkiks on lisaks suhtlemisele vahetada infot näiteks varuosade kauplemiskohtadest, arutada muigvel sui maailmaasju või kas või kutsuda mõni enda seast korrale.
"Üks meie seast oli küll selline, kellele meeldis nn kummi vilistada, kuid viimasel kogunemisel panime ta kolonni ees juhtima. Sõitsime kõik läbi Põltsamaa linna ja ta oli liikluses väga korralik. Ju ta nägi, mida tähendab vastutus ja korralik sõitmine. Trikkide tegemiseks on teised kohad, Mitte linnatänavad ja suured teed," näitas Mägi koosviibimiste õpetlikku poolt.
Põltsamaal käidi esimest korda koos 11. juulil 2009. aastal Tartus ja Tallinnas tegutsevate BMW omanike eeskujul. Viimasel kogunemisel oli koos 23 autot ja autoomanike vanuseks on päris noortest kuni lausa kuldse keskeani välja. Autoomanike seas leidub ka üksikuid naisi, kellele lisaks võtavad ühistegevusest osa ka BMW omanike kaasad.
2009. aasta viimane kooskäimine toimus 19. detsembril, Põltsamaal. Siis sõideti kolonnis läbi linna, kohvitati koos, juteldi ja lasti lõpetuseks kultuurikeskuse ees ilutulestikku.
Ja nüüd siis päris viimasest hängist ka. Hoolimata sellest, et foorum oli maas, korraldasime ikkagi ühe vahva ürituse eelmisel laupäeval. Kohal oli 12 autot. Ma usun, et oleks tulnud rohkemgi, kuid info lihtsalt ei jõudnud soovijateni. Aga sellegipoolest oli tore. Sai käidud Põltsamaa ligidal jäärajal, kus kõik soovijad said oma oskused proovile panna. Pilte antud tegemiste kohta saab näha siit: Põltsamaa häng ja jäärada 16.01.2010

Nüüd siis jääme ootama ilma pehmenemist, et koguneda uuesti ja taas midagi toredat ette võtta. Nüüd kui foorum ja teema taas avatud loodan, et järgmisel hängil ummistame taas ringi parkla ära :P .
Viimati muutis Mikk__M, 27.01.2011 11:09 38, muudetud 10 korda kokku.
Tel: 58348320
Jürjo

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Jürjo »

Juhtusin ka laupäeval Põltsamaalt läbi sõitma ja vaatasin,et damn,foorum maas aga bemmid koos,et kuidas teistele kokkutulekust teavitati aga see selleks,kuna ise sõitsin ühe teise auto margiga,siis ei saanud punti hüpata.Endale alles soetasin bmw ja sellel hetkel puuduvad nii kindlustus kui teh.üv. aga kevadel üritan kohal olla :)
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Jürjo kirjutas:et kuidas teistele kokkutulekust teavitati
Telefoni teel... ;)
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas kercc1 »

Kas see nädalavahetus ka midagi toimub ?
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

kercc1 kirjutas:Kas see nädalavahetus ka midagi toimub ?
Vot nüüd ei teagi. Herr McPeet võttis küll minuga ühendust ja avaldas ka soovi, miskit korraldada. Aga mul endal pole hetkel ühtki head mõtet. Pealegi murrab haigus pisut. Aga ma kontakteerun täna kindlasti Tõnisega (McPeet) ja vaatame, mis temal mõtteis mõlgub.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas kercc1 »

Ära ei ütleks jälle jäärajast :)
Jürjo

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Jürjo »

kercc1 kirjutas:Ära ei ütleks jälle jäärajast :)
Kas see oli Piiroja rada kus eelmine kord käisite või on Põltsamaa ümbruses veel mõni rada? :oops:
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas kercc1 »

Ei olnud Piiroja, oli kellegi tehtud (kahjuks mina teda ei tea), väga hea rada oli :P
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Jürjo kirjutas: Kas see oli Piiroja rada kus eelmine kord käisite või on Põltsamaa ümbruses veel mõni rada? :oops:
Nagu kercc1 juba mainis, ei olnud tegemist Piirojaga. Käisime Kalana ja Pisisaare vahel, Danel Ivaski rajal. Rada oli ja on siiani tõesti väga hea.
Ma kardan, et sel nädalal ei tule kogunemisest miskit suurt välja. Natuke hiljaks oleme jäänud. Aga see ei tähenda, et me ei võiks hakata plaanima 6. veebruari kogunemist. Siis on inimestel aega ka planeerida ja ehk saame jälle suurema massi kokku. Just praegu käis herr McPeet välja üsnagi huvitava idee aga see vajab veel läbimõtlemist ja kooskõlastamist. Idee ise seisneb selles, et ehitada Põltsamaa lastele lumelinnak või lihtsalt skulptuure. Kuna lasteaiad on omale juba lumelinnakud ehitanud, siis tuleks teha see üldkasutatav ja kuskile linna territooriumile. Aga nüüd küsimus, kas oleks sellele üritusele üldse huvilisi? Kui inimesed on huvitatud siis võime ju üritada. Ma ootan selle idee pooldajatelt kisakoori nädala lõpuni, kui huvilisi on piisavalt, siis anname idee käiku, kui ei siis tuleb midagi muud ette võtta. Ja selle "miski muu" kohta siis ootaks ka ideid.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
põltsukas
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 05.08.2009 21:53 31
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas põltsukas »

äkki saaks teha 7vebruar sest 6ndal mul eksam :p
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Ka kuupäev pole veel kindlaks ju määratud. Vaatame kuis enamus arvab.
Tel: 58348320
Quakey
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 16.07.2008 18:55 38

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas Quakey »

Lumelinna ehitamise vastu pole minul midagi :)
Kui kuupäeva ja kellaaja ka paika saaks, siis oleks väga hea, mul terve järgmine nädalavahetus vaba, mulle sobib iga aeg :D
Kasutaja avatar
Raido328
Huviline
Postitusi: 349
Liitunud: 31.10.2006 17:44 39
Asukoht: Avinurme

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas Raido328 »

Siis äkki mina ka sõjaväest kodus, tuleks lööks ka käe külge.
Mustvees pidi aga samal ajal jääralli olema aga kui see ei toimu siis kindel käsi :D
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas Mikk__M »

Raido328 kirjutas:Siis äkki mina ka sõjaväest kodus, tuleks lööks ka käe külge.
Mustvees pidi aga samal ajal jääralli olema aga kui see ei toimu siis kindel käsi :D
Ma juba tean sellest rallist. Ja seepärast jääbki võimaluseks 7 veebruar.
Aga kuidagi lahja on see huvi. Noh aega on ju veel ka. Pühapäeva õhtul saab otsustatud, kas tuleb selline üritus või mitte. Ma ei saa kahjuks rohkem aega anda, sest kui üritus toimub, siis on mul sebimist kui palju. Linnavalitsusega tuleb rääkida, traktorit on vaja sebida, mis lume hunnikutesse lükkaks. Päästeametiga oleks ka hea kokkuleppele saada, et nad pärast kõik skulptuurid jms. üle kastaksid, et ehitised ja kunstiteosed ikka püsiksid ka. Kõigele lisaks tuleks sellest kõigest ka linnarahvale teada anda, seda siis kohaliku meedia abil. Ja seda kõike tuleb saada tasuta, sponsorluse korras.
Oeh... plaanid on suured. Iseasi kas ka siinne seltskond on huvitatud või mitte. Ma loodan, et ilm vähemalt normaalne on.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas Onu Tom »

Mikk__M kirjutas: jääbki võimaluseks 7 veebruar.
Aga kuidagi lahja on see huvi.
Heameelega lööks kaasa,kuid kahjuks minu sõiduriist keeldub siiani tööle hakkamast...ehk õnnestub järgmise nädala jooksul asja harutamise algust teha...siiani lihtsalt asi sooja garaazi taga,mis pühapäeval ehk juba paistab... ;)

Mikk__M kirjutas:Kõigele lisaks tuleks sellest kõigest ka linnarahvale teada anda, seda siis kohaliku meedia abil. .
Aga miks mitte,sellest toredast üritusest teada anda,tervele eestile,meedia abil :?:
Võin ju proovida,kui asi kindel... :roll:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
raitojas
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 05.11.2009 19:53 35
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas raitojas »

Loodan enda loomale kah selleks ajaks elu sisse saada, tundub tore üritus :)
E34 535i 88a. manuaal.

e34klubi astuge e34 klubisse
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas kercc1 »

Aga siis ju võiks Tallinnast, Tartust ja igaltpoolt rahvast tulla. Et teeks üle-eestilise kogunemise Põltsamaal ja ehitaks lumelinna ? Et teeks Reporteris või kuskil mingi väikese reklaami ka, et need kes seda foorumit ei külasta, et need ka ikka tuleks. :)
Edit: Just mõtlesin, et siis ju võiks asja hoopis sinna 14.Veebruari kanti lükata, siis oleks nagu väike sõbrapäeva üritus ja lumelinna ehitamine koos ja jääks natukene aega rohkem ka orgunnimise peale. Et kui asi nagu "suure kella" külge panna, siis võib see 13-14.Veebr vähe paremini sobida.
Viimati muutis kercc1, 31.01.2010 00:55 43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
soots05
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2009 18:03 35
Asukoht: Viljandimaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas soots05 »

Ma oleksin kidnel käpp ja olen kindel et ka McPeet on tulija. Kui just kahe autoga ei tule siis tuleme ühega ikka. :)
Kasutaja avatar
McPeet
Huviline
Postitusi: 193
Liitunud: 15.11.2009 20:32 32
Asukoht: Vantaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas McPeet »

Oleks, poleks, pahad poisid, kahjuks vist seekord pean vahele jätma, kuna veega kahjuks masin ei liigu :( aga kui midagi muutub, olen kindlalt kohal.
Tahmik
Kasutaja avatar
seka82
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 03.01.2010 16:21 55
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas seka82 »

Teeme ära olen käsi! Loodan, et onu tom ka oma aparaadi pöördesse saab. :D
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas kercc1 »

kercc1 kirjutas:Aga siis ju võiks Tallinnast, Tartust ja igaltpoolt rahvast tulla. Et teeks üle-eestilise kogunemise Põltsamaal ja ehitaks lumelinna ? Et teeks Reporteris või kuskil mingi väikese reklaami ka, et need kes seda foorumit ei külasta, et need ka ikka tuleks. :)
Edit: Just mõtlesin, et siis ju võiks asja hoopis sinna 14.Veebruari kanti lükata, siis oleks nagu väike sõbrapäeva üritus ja lumelinna ehitamine koos ja jääks natukene aega rohkem ka orgunnimise peale. Et kui asi nagu "suure kella" külge panna, siis võib see 13-14.Veebr vähe paremini sobida.
Mis keegi sellest arvab ?
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn?)

Postitus Postitas Mikk__M »

Ongi märkamatult esmaspäev kätte jõudnud. Lumelinna plaan on ju tore, kuid kahjuks peab vähemalt tulevaks nädalavahetuseks selle plaani maha kandma. Huvilisi jääb liialt väheks. Kui ma ka toetun kõige optimistlikumatele prognoosidele, siis saan ma tulijaid autosid kokku ehk 13-15. Seda aga on siiski vähe. Alla 20 auto ma seda üritust tegema ei hakka. Esiteks tuleb lähtuda sellest, et alati on neid kes alt ära hüppavad. Ja teiseks on selles plaanis nii palju teisi osapooli, firmad, linnavalitsus jne. Ma ei taha endale vett peale tõmmata, sest et osalejaid napib.
Kerdo(Kercc1) plaan on ju mõeldav. Ainult et ma näen selles plaanis ka miinuseid. Kui tõepoolest anda nüüd sellest üritusest kogu eesti rahvale teada ja huvilisi just BMW omanike hulgast jääb ikka väheks? Kui tuleb samamoodi heal juhul kokku 12,13 autot, mis siis? Olgu, ma jätan teema pealkirja muutmata ja lisan sinna kuupäeva. Siis on jällegi nii, et hiljemalt nädala lõpuks, peab mul olema osalejate soov kindlasti siin kirjas. Ja , kui nii suurelt hakata ette võtma, siis on mul kindlasti ka abi vaja. Mind on ainult üks ja ma ei suuda kõigega tegeleda. Mul on vaja, et keegi võtaks osad asjad enda peale. Millised, saab kokku leppida siis, kui ma saan vastuse, kes mind üldse aidata tahaks.

Nüüd aga selle nädala kogunemisest. Kuna eelnevalt nimetatud üritusest sel nädalal suurt miskit välja ei tule, kuid huvilisi kogunemisele siiski on, siis peab tegema miskit muud. Ma proovin tänase päeva jooksul välja selgitada jääraja võimalused ja äkitsi teeme siis veelkord väikese libedasõidu? Muidugi kutsun endiselt üles ka teisi huvilisi oma ideedest märku andma. Ma usun, et teil kõigil on vahvaid ideid. Andke neist siia teada ja viime need ellu!
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas kercc1 »

Kas Kamaris ei saa see nv midagi teha ? Tuleks panna küsitlus üles, et kes oleksid tulijad järgmine (13-14.Veebr) tegema siia lumelinna ja aega oleks vastata kuni 7.Veebruarini kell 23.59 vms. Siis saaks üldse mõtlema hakata, kas midagi korraldada või ei.
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Mikk__M »

Nii. Küsitlus on nüüd olemas. Vaatame, mis sest asjast tuleb. Loomulikult palun neil, kes esimese vastuse variandi valivad, endast ka teemasse märk jätta, muidu ei saa ikka arvestada.
Kamarisse kahjuks mõtet minna ei ole. Jäärada ikka veel netu. Muidugi võiks sel nädalavahetusel miskit teha. Mida? Sellele ma tõesti ei oska vastata. Mul on praegu nii palju erinevaid toimetusi käsil, et ma ei jõua kahjuks kõige peale mõelda. Aga teema on avatud ja kel on ideid, pange üles ja teeme ära. Kui ei, siis ma kardan, et ei tule sel nädalavahetusel ka midagi, sest nagu juba öeldud. Ma lihtsalt ei jõua kõigega tegeleda.
Tel: 58348320
Quakey
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 16.07.2008 18:55 38

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Quakey »

14.02 olen kohal ja lumes müttamas :)
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas kercc1 »

Olen käpp :)
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas kercc1 »

Kas tõesti nii vähesed tunnevad huvi asja vastu ?
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Mikk__M »

kercc1 kirjutas:Kas tõesti nii vähesed tunnevad huvi asja vastu ?
Kahjuks näib see nii olevat. Ja ma ei usu, et midagi drastiliselt nädalalõpuks muutub. Vaatame tõele näkku. Mõnel on masu, mõni ei viitsi ja üleüldiselt on talvel inimeste aktiivsus väiksem. Noh muretseda pole vaja. Eks suve poole tuleb jälle miskit. Aga praegu peame leppima nende 3'e autoga, mis ikka nädalavahetustel koos käivad. Ma panen siia õhtul üles, kuna võiks nädalavahetusel kohvitada ja niisama mõne sõna juttu puhuda. Eks tulevad need, kes tahavad ja saavad.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas Onu Tom »

kercc1 kirjutas:Kas tõesti nii vähesed tunnevad huvi asja vastu ?
Heameelega kilkaks kaasa ja samuti ka lööks kaasa aga liinibussiga pole just BMWlik kohale ilmuda... :mrgreen:
Huvi on suur ja ise kaasa arvas,et lööb kahe käe ja jalaga kaasa,kui selline üritus toimub,võtaks ise ehk osa orgunnist ka enda peale,kuid jala on asjaajamine päris keerukas... :?
Mikk__M kirjutas: Aga praegu peame leppima nende 3'e autoga, mis ikka nädalavahetustel koos käivad. Ma panen siia õhtul üles, kuna võiks nädalavahetusel kohvitada ja niisama mõne sõna juttu puhuda. Eks tulevad need, kes tahavad ja saavad.
Heameelega,jällegi,tooks vabalt enda auto,koos endaga,neljandaks aga paraku,mida siiani ei ole,on töökorras auto... :?
Krt,pole elus nagu sellise asja taha midagi nagu jäänud...tavaliselt muud põhjused,enamjaolt nagu teistel alati sõidukitega miskit häda... :mrgreen: :evil:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine (Põltsamaale lumelinn 14.02 ? )

Postitus Postitas kercc1 »

Sai väheke mõeldud ja aru peetud ning äkki inimeste huvi on nii väike sest, et vale kuupäev on, et teha veel üks (kui on võimalik) küsitlus, et kas inimesed tahaksid 13.02 või 14.02 seda üritust teha. Ma arvan, et mõned tahavad sõpradega aega veeta vms.
Vasta