Sõidurõõm VIII järelkaja

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6404
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas Rain. »

Helis kirjutas:Jah keegi tõesti helistas Tarmole Tiffri meeskonnast ja kurtis, et sisestasid valesti odomeetrinäidu!!! Palusin neil õige odomeetrinäidu üles kirjutada ja Cardole teada anda! Seega andke oma õige nr siis Cardole teada!!
Kahjuks tagantjärgi on suht raske mõistada, mis see tegelik näit seal Pelguranna punkti juures oli.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas hanno »

Mäng osutus üllatavalt huvitavaks. Esimese punktiga jändasime kokku tunni. Peamine põhjus oli kohalik Muuga elanik vist, kes otsustas koodi kabelikivi otsast minema heita. Aga pärast juba hakkas paremuse poole mäng minema.

Kui midagi välja tuua, siis mõne ülesande sõnastus, mis oli nii mitmeti mõistetav või siis lausa vigaselt kirja pandud.

Meie jaoks huvitav moment oli loomulikult meie endi punkt Koidu tänaval - Kristiine keskuse juures olime foori tagasi neljakesi - meie, Cardo, Ziil-Udus? (punane E46) ja iaanek? (hall E34 Touring). Kuna ei tahtnud teistele õiget asukohta ette näidata, pöörasime vasakule Tehnikasse ja läksime Koidu tänavale väikese ringiga. Nägime veel silmanurgast, et Ziil-Udus pööras Suur-Ameerikasse, mis meie jaoks oli muidugi meeldiv. Iaaneku teekonda rohkem ei näinud. Cardo, ega te ei pööranud koheselt Koidusse ja seejärle ka iaanek teie järgi?

Aga kokkuvõttes tore oli. Täiesti üllataval kombel jäi meil aega üle 2 tundi.
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Helis kirjutas:Jah keegi tõesti helistas Tarmole Tiffri meeskonnast ja kurtis, et sisestasid valesti odomeetrinäidu!!! Palusin neil õige odomeetrinäidu üles kirjutada ja Cardole teada anda! Seega andke oma õige nr siis Cardole teada!!
Küsin üle Tifferilt, kas olete selle näidu Cardole edaastanud? Ainult nii saame teha vajalikud parandused ning liikuda lähemale tulemuste avalikustamiseni.

jJanno
exTouring
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6404
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas Rain. »

jjanno kirjutas:Tere
Helis kirjutas:Jah keegi tõesti helistas Tarmole Tiffri meeskonnast ja kurtis, et sisestasid valesti odomeetrinäidu!!! Palusin neil õige odomeetrinäidu üles kirjutada ja Cardole teada anda! Seega andke oma õige nr siis Cardole teada!!
Küsin üle Tifferilt, kas olete selle näidu Cardole edaastanud? Ainult nii saame teha vajalikud parandused ning liikuda lähemale tulemuste avalikustamiseni.

jJanno
Kahjuks aega tagasi keerata ju ei saa. Seega võime ainult huupi pakkuda, mis see spido näit seal Aarne Niidu punktis oli. See ei tohiks ju mitte midagi mõjutada. Kui huupi pakutud näit sobib, siis kasutage seda, mis Riivo paar posti eespool välja tõi.
cyber
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 11.05.2009 11:35 35

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas cyber »

No mis kiun nende punktide arvuga?? Peale esimest ringi oli ju selge, mitu punkti tuleb. 3 punkti ja tagasi staapi. Heal juhul üks lisaks mõnel ringil.

Annan ka hääle seenetoidulistele..:) Kohati oli tõesti väga mitmetimõistetavaid sõnastusi, mis paraku väga erinevasse suunda viisid..:( Eks ma olen ise ka neid mänge teinud ja seda ämbrit kolistanud. Seega tegelikult väga nagu ei viriseks selle üle. Lihtsalt tulevikuks, kui kellelgi mõistatuste koostamine jälle pähe tuleb, siis mõistatusel peab olema üks vastus. Tegelikult peaks vältima ka oma peas tekkivate assotsatsioone mingi asja osas, kui see just tõesti väga-väga ilmne ei ole. Siia käib see betoontulp, mida niidirulliks oleks pidanud pidama..;) No ennemini tekib mul kaablirulliga assotsatsioon niidirulliga, kui täiesti teiste proportsioonidega betoonpostiga. Aga mõistatus ise oli kõva tegelikult. Ma pean hakkama põhikooli matemaatikat meelde tuletama nüüd, sest mul tekkis "brainfreeze" selle ruutvõrrandi peale..:D
See Pärnu ranna vihje oli ka pisut ülepingutatud. Ei saa eeldada, et inimene läheb "Pärnu" randa, vaid läheb randa, Tallinnas on neid vähemalt 3 ja mäng on Tallinnas... siit ei tee paraku mingit otsest järeldust ju Pärnu kohta. Lisaks tuli näiteks Stromkale sõitmiseks läbida Kristiine linnaosa, mille vapil on ka ristikheinaleht..;) Stromka vs Saue on ikka väga erinevad suunad...

See Viimsist Ädalasse sõit oli ka pisut liiast. No ma saan aru, et on vaja kesklinna poole tagasi saada rahvas, aga me võtsime vihje seal ainult selle pärast, et see distants tundus ebareaalselt pikk ja mõttetu. Lõpuks oli see lihtsalt 20 minutit sõitu ja 20 sekundit autost väljaronimist ja punkti võtmist.. Oleks ta kusagil kesklinnaski olnud (DoonoriFoorum näiteks), siis me poleks ilmselt vihjet võtnud. Samas, kell oli kolm läbi öösel ka ja ajud parasjagu pehmed..:)

Ärge võtke virisemisena, need vaid lihtsalt kommentaarid... Tegelikult oli hea mäng, loobuma ei pidanud ühestki punktist, kuigi vihjeid tuli pisut liiast.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas hanno »

cyber kirjutas: Tegelikult peaks vältima ka oma peas tekkivate assotsatsioone mingi asja osas, kui see just tõesti väga-väga ilmne ei ole. Siia käib see betoontulp, mida niidirulliks oleks pidanud pidama..;) No ennemini tekib mul kaablirulliga assotsatsioon niidirulliga, kui täiesti teiste proportsioonidega betoonpostiga. Aga mõistatus ise oli kõva tegelikult.
Minu hinnangul oli Paljassaare mõõk natuke otsitud vihje. Näiteks Katariinaga seoses tuli esimese mõttena pähe Kadriorg. Ja kui vaadata kaardilt Kadrioru lossi ja sealset parki, siis seal oli oluliselt selgem mõõk, kui seda oli Paljassaares. Ehk kui kasutada kaardil mingit visuaalset seost mingi esemega, siis see peab ikka olema arusaadav. Ristikhein oli arusaadav.
cyber kirjutas: Ma pean hakkama põhikooli matemaatikat meelde tuletama nüüd, sest mul tekkis "brainfreeze" selle ruutvõrrandi peale..:D
Ruutvõrrandi osas leidsime netist isegi lehe, kust see maha vorbitud oli :D Sealt oli hea ette võtta ka lahendus. Niiet internet on imeline.
cyber kirjutas: See Viimsist Ädalasse sõit oli ka pisut liiast. No ma saan aru, et on vaja kesklinna poole tagasi saada rahvas,
Mõistatused olid ju osalejate poolt koostatud ning ei saanudki tekkida loogilist piirkonna seost.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6404
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas Rain. »

Kusjuures selle ruutvõrrandi lahedasin kodus 5 minutiga, mängu ajal aga ei suutnudki seda õigesti lahendada ehk siis äraevus oli liiga suur :mrgreen:
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Rain530 kirjutas:Kahjuks aega tagasi keerata ju ei saa. Seega võime ainult huupi pakkuda, mis see spido näit seal Aarne Niidu punktis oli. See ei tohiks ju mitte midagi mõjutada. Kui huupi pakutud näit sobib, siis kasutage seda, mis Riivo paar posti eespool välja tõi.
Kasutame läbisõitu päris mitmes kontrollarvutuses. Aga eks siis loodame, et oli ikka Fair Play, eriti kuna te kohe helistasite korraldajale. Panin 77,5, kuna 76,x oleks natukene ebareaalne.

Mitte otseselt teile, vaid laiemale ringile, et Aus Mäng on selle mängu väga tähtis element. Loomulikult on 100 eerinevat võimalust meie petmiseks, kuid uskuge meid - 50% neist paistavad meile kohe ära. Näiteks see, kui mõndades punktides pole kohal käidud või linnas on väga olulisel määral kiirust ületatud.
Tahaks väga võistkondi usaldada ning mitte küsida tiimidelt GPS logi. Me oleme ju kõik ikkagi täiskasvanud inimesed.
Põhjus, miks läheb meil alati nii kaua tulemuste avalikustamisega on see, et me peame iga kord otsustama mis me nende rikkumistega teeme. Tehniliselt on võimalik tulemused ja punktitekstid avalikustada 1s pärast viimase tiimi lõpetamist. Loodan, et see viimane lõik on piisav vastus iaaneku küsimusele.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas priitv8 »

Cardo kirjutas:Kõige raskem C1 Hullumaja plank- ja 7 vihjet, Naxiralli punkt sai muudetud, kuigi nemad soovisid selle viia UM-i ette, ei läinud ringteed ületav tee mitte siis enam lääne suunas, pigem oli see Tabasalu suund mis läänega rohkem ühtis, seega mõistatus meiepoolt lõppes ringteega.
Cardo, see oli löök pehmetesse kudedesse otse allpool vööliini :evil:
Osa meie "ülemõtlemisest" seisnes ilmselt selles, et olime kindlad, et oma punkti me võtame niikuinii.
Cardo kirjutas:Kabelikivi- seal olid kohalikud usujüngrid ka punkti kivipealt alla visanud ja sinna mingi küünla süüdanud, selliseid asju ei oska mitte ette näha.
Kui meie seal punktis olime, oli märk veel kindlasti kivi otsas, aga küünlad juba põlesid!

PS Huvitav, omateada ma mata tundides palju ei maganud, aga ruutvõrrandit ei saanud ma kummalgi korral nendest edasi-tagasi sõitmise ülesannetest.
Mul tuli selline võrrandisüsteem:
t1=s/v1
t2=s/v2
t1+t2=4,15h
-> s*(v1+v2)=4,15*v1*v2 -> s=4,15*(v1*v2)/(v1+v2)
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4226
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Sõidurõõm VIII järelkaja

Postitus Postitas Cardo »

Kuna siit on kõik kadunud, siis paluks teha täpsustusi, kui ma millegiga eksin.


2009 a kokkuvõte

1 koht Naxiralli 236p
2 koht Starter 227p
3 kokt Perutajad 205p



"Sõidurõõm 8 "mängu paremik oli :

Naxiralli 57p
Starter 55p
Perutajad 51p

Paluks igal võistkonnal kirjutada oma liikmete nimed kes tahavad Diplomile kirja saada mulle ps.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta