Foorumi kodukorra täpsustused

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Henri. »

Kasutajate listi vaadates pakub asukohaks : asukoht / koduleht. Reeglid seda nüüdsest ei luba? :roll:

Pilt
Pilt

edit:
Küsiks siis kohe ka seda, et
NB! Signatuur ei tohi sisaldada mitte mingit reklaami.
- kas siin on peetud silmas ärilist reklaami, a la http://www.carmasters.ee või ka foorumikasutajate varuosade ja multimeedia / muu tehnika/ velgede-rehvide müüki?
Viimati muutis Henri., 08.12.2010 13:00 58, muudetud 6 korda kokku.
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas coley »

:roll:
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Madis. »

akibo kirjutas:Küsiks siis kohe ka seda, et
NB! Signatuur ei tohi sisaldada mitte mingit reklaami.
- kas siin on peetud silmas ärilist reklaami, a la http://www.carmasters.ee või ka foorumikasutajate varuosade ja multimeedia / muu tehnika/ velgede-rehvide müüki?
Igasugune reklaam.
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas vahur_s »

Kui nii, siis tekib küsimus, miks selline keeld hea on, adekvaatne põhjendus.

Ma saaks aru kui on keelatud reklaam ärilistel eesmärkidel. Aga kui tavaline foorumi kasutaja signatuuris on link tema poolt müüdavale varuosale (müüb kaupa, mis on seisma jäänud, ei vaja enam jne, ei teeni müügist igapäevast sissetulekut), siis mis saab selles halba olla.
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Madis. »

Varuosade alafoorumid ongi eraisikute jaoks kaupade müümiseks. Ärilisel eesmärgil tegutsetakse Teenuste alafoorumis.
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas coley »

Aga milleks see signatuuri piiramine vajalik on?
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas vahur_s »

Ma tean kes mida ja kus kuulutavad.
Küsimus oli,et mis põhjusel keelatakse reklaam signatuuris.
Kas on mingi mõistlik põhjus sellisel keelul või mitte.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas iisak »

vahur_s kirjutas:Ma tean kes mida ja kus kuulutavad.
Küsimus oli,et mis põhjusel keelatakse reklaam signatuuris.
Kas on mingi mõistlik põhjus sellisel keelul või mitte.
Väidetavalt olid need hädakisa tõstnud,kellel "Teenused" all tasulised kuulutused on. Et miks nemad maksma peavad kui kõik võivad oma signatuuris oma teenuseid reklaamida.
Suht veider keeld on küll minu arust...
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas hanno »

akibo kirjutas:Kasutajate listi vaadates pakub asukohaks : asukoht / koduleht. Reeglid seda nüüdsest ei luba? :roll:

http://www.upload.ee/image/971549/koduleht.png
http://www.upload.ee/image/971550/asukoht.png
Kodulehe väljale jätkuvalt tohib kodulehte kirjutada.
Küll aga ei tohi asukoha väljale kirjutada reklaami, mingit veebiaadressi, firma nime ja andmeid. Asukoht on mõeldud nii nagu nimetus ütleb, asukoha kirjeldamiseks. On see riigi, maakonna, linna või küla tasemel, jääb kasutaja otsustada.
akibo kirjutas:Küsiks siis kohe ka seda, et
NB! Signatuur ei tohi sisaldada mitte mingit reklaami.
- kas siin on peetud silmas ärilist reklaami, a la http://www.carmasters.ee või ka foorumikasutajate varuosade ja multimeedia / muu tehnika/ velgede-rehvide müüki?
Signatuur ei tohi sisaldada mitte mingisugust reklaami, on see siis äritegevus või kellegi seismajäänud automakk või kellegi enda firma reklaam.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas hanno »

vahur_s kirjutas:Ma tean kes mida ja kus kuulutavad.
Küsimus oli,et mis põhjusel keelatakse reklaam signatuuris.
Kas on mingi mõistlik põhjus sellisel keelul või mitte.
Nagu Madis_M kirjutas, siis tõesti, eraisikutele on mõeldud Ost-Müük sektsioon, kus oma üksikuid asju osta-müüa saab ja äritegevuse jaoks on kas Teenused alamfoorum või siis juba bännerid.
Kuna signatuuris kasutati palju ka erinevate muude ettevõtmiste reklaami, siis see ei ole sobilik koht reklaamimaks liimpuitu, küünalde valmistamist või muud sellist. Lisaks on ilma sellise (kas eraisiku või firma) reklaamita lihtsam teemasid lugeda (see on puhtalt minu seisukoht).
Ühest küljest aitab see kaasa sellele, et foorumis olev info on võimalikult loogiliselt paigutatud - ost-müük-reklaam on neile ettenähtud kohtades.
Teiseks aitab see vältida EBK foorumisse mittesobiva sisu eemalehoidmist
Kolmandaks välistab see postituste tegemise just nimelt ärilisel eesmärgil (reklaam läbi signatuuri suurendades postituste arvu).
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas iisak »

hanno kirjutas: Ühest küljest aitab see kaasa sellele, et foorumis olev info on võimalikult loogiliselt paigutatud - ost-müük-reklaam on neile ettenähtud kohtades.
Teiseks aitab see vältida EBK foorumisse mittesobiva sisu eemalehoidmist
Kolmandaks välistab see postituste tegemise just nimelt ärilisel eesmärgil (reklaam läbi signatuuri suurendades postituste arvu).
Kas te natuke liiga paranoiliseks ei muutu juba?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas coley »

Vähe sellest, et meie uus LS on naeruväärelt ülereguleeritud, toimub sama ka siin foorumis :roll:
hanno kirjutas:välistab see postituste tegemise just nimelt ärilisel eesmärgil (reklaam läbi signatuuri suurendades postituste arvu)
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Madis. »

Kas me oleme kohustatud igal sammul reklaami vaatama?
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas iisak »

Madis_M kirjutas:Kas me oleme kohustatud igal sammul reklaami vaatama?
Äkki täpsustaksid oma mõttekäiku?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Madis. »

Enda eelmist postitust kirjutades leidsin võimaluse Nokia osta ning Saabi remontida
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas iisak »

Madis_M kirjutas:Enda eelmist postitust kirjutades leidsin võimaluse Nokia osta ning Saabi remontida
On sul kohustus klikkida seal signatuuri peal?
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Madis. »

Oli sul kohustus klubist välja astuda, millega sa kaotasid võimaluse hääletada signatuuri teemadel?
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5622
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas eero »

Ma küsiksin esmalt, misasi on signatuur? Mõelge selle peale enne tiba kui edasi loete. Mis asi see on?


Ma ütleks et see on see asi kirja lõpus, kust kirja saaja saab lugeda, mis on kirja saatja nimi, positsioon, firma ja sageli lisatakse telefoninumber ka sinna. Muidugi ei pea vormistama foorumi kirja nii ametlikult, aga mis informatsiooni see signatuur siis peaks või võiks veel edasi kanda?

EBK kliendid (ma nimetaks neid nii), kes ostavad EBK-lt reklaami peaks olema aktsepteeritud kuna ei müü voodipesu ega liimpuitu. See kui signatuuri on kirjutatud see autondusega ja ju lausa BMW-ga seotud reake, mis neil seal üldjuhul on annab lugejale informatsiooni inimese enda kohta.

Ühesõnaga
Ka minu meelest ei ole see õige ega vajalik lähenemine tõmmata kõigilt see õigus maha.

1. Aitab see kaasa info loogilisele paigutusele? See näib selle reguleerimisega ülepingutamisena juba. Signatuuris nagu öeldud peakski sisalduma oluline info autori kohta.
2. Aitab see hoida ära ebasobiva sisu sattumise foorumisse? Aitab, aga maksvad kliendid eksponeerivad seal täiesti teemasse sisu.
3. Ja no kui levinud see siis on, et tehakse postutusi enda signatuuri eksponeerimiseks? Olematu ju!

Seega mina palun see veelkord üle mõelda, kas on mõtet peavalu ravimiseks kohe pohhuilt pea maha lõigata või annab seda kuidagi ikka ravida.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas vahur_s »

Kuna mõistliku põhjendust ei suudeta anda, siis jääb mulje, et tänu mõne isiku kadedusele, karistatakse kõiki ülejäänud foorumi kasutajaid.

hanno kirjutas: 5.2. Foorumi moderaatorid
* Tarmo
* Rain530
* Indrek_M
* Raivo
* Mart_L
* Ain
See list on puudulik!
Kui klikime Juhtkond ja Üldmoderaatorid ja võrdleme nimekirjasid, selgub et osad nimed on puudu.

Selguse huvides küsin, et kas igal moderaatoril on mingi kindel territoorium, kus patrullitakse või tegutsetakse foorumi üleselt.

hanno kirjutas:5.3. IT
* Siim (woosh@weblab.ee)
Aga samas võime kasutajate andmebaasist leida rytter nimelise tegelase kes nagu selgub on administraator. Mis asjapulk ta on.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Annely »

Reklaami eemaldamise allkirjast otsustas Eesti BMW Klubi üldkoosolek ehk need klubiliikmed, kes koosolekul osalesid.

Reeglite loomisel saavad kaasa rääkida need, kes on eelnevalt võtnud mõne kohustuse või ennast moraalselt sidunud, antud juhul astunud Eesti BMW Klubi liikmeks.
Kõigil neil, kes pole rahul hetkel kehtiva kodukorraga, on võimalus esitata avaldus klubisse astumiseks ja vastuvõtmise korral hääletada murettekitavate küsimuste üle järgmisel üldkoosolekul.

---
Reklaam keelati allkirjas seetõttu, et klubi ei suuda garanteerida kasutajate õiglast kohtlemist, st et reklaam võib olla ainult nendel kasutajatel, kes reklaami eest maksavad. See eeldaks pidevat kontrolli ja järelvalvet kõikide kasutajate allkirjade üle (kõik maksmata reklaam tuleks ära kustutada), mis on paraku liiga suuremahuline töö ja pole lihtsalt võimalik.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Ain »

Ei ole üldse vahet kus keegi modereerib või kas see list on piisavalt lahti kirjutatud.

Foorumi kasutajatele on selline nimekiri teatavaks tehtud ja sellest peaks piisama, et murede puhul kellegi poole pöörduda.

5.2. Foorumi moderaatorid
* Tarmo
* Rain530
* Indrek_M
* Raivo
* Mart_L
* Ain
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5622
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas eero »

Annely kirjutas:Reklaam keelati allkirjas seetõttu, et klubi ei suuda garanteerida kasutajate õiglast kohtlemist, st et reklaam võib olla ainult nendel kasutajatel, kes reklaami eest maksavad. See eeldaks pidevat kontrolli ja järelvalvet kõikide kasutajate allkirjade üle (kõik maksmata reklaam tuleks ära kustutada), mis on paraku liiga suuremahuline töö ja pole lihtsalt võimalik.
Mis see tegelik põhjus siis oli, see või need mis hanno ennist välja tõi? Keda siis tõsiselt peaks võtma?
Ausalt öeldes tundub selle peale, et kõigepealt tuli kiirustades tehtud otsus ja siis imeti välja põhjendused.

Nagu ma juba varem ütlesin eraviisiliselt, siis otsus tehti ilma et oleks ühegi (või piisava hulga) kliendiga nõu peetud, mis nende huvid on. Mis vahet seal on, kas nad on klubi liikmed või mitte?? Oleks pidand siis kutsuma kokku ja aru pidama juhatuse või kellegiga enne.
Nüüd otsustasid tegelased kellel on suva ja kes teemat ei valda. Otsus tehti lihtne - "ei ja kõik" a'la pole inimest pole probleemi kiiresti et küsimus kaelast ära saada ja edasi (või minema) saada.
Edu.ee

Foorum on EBK omand ja selle reeglite üle saab juhatus ka otsustada kui koosolek mingi jaburdusega on hakkama saanud ja reguleerida ringi vajadusel.

EDIT: Ma olen üldiselt rahulik inimene (teate küll mind juba 8 aastat), aga mõtlematus ja ajuvabadus ajab isegi mind närvi.
Ausalt öeldes ma kutsun üles reklaamiostjaid lõpetama igasugused soodustused klubiliikmetele. Mille eest?
Kui klubi meie huvidega ei arvesta, siis miks peaks selliste klubiliikmete huvidele vastu tulema?
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas hanno »

eero kirjutas:Ma küsiksin esmalt, misasi on signatuur? Mõelge selle peale enne tiba kui edasi loete. Mis asi see on?


Ma ütleks et see on see asi kirja lõpus, kust kirja saaja saab lugeda, mis on kirja saatja nimi, positsioon, firma ja sageli lisatakse telefoninumber ka sinna. Muidugi ei pea vormistama foorumi kirja nii ametlikult, aga mis informatsiooni see signatuur siis peaks või võiks veel edasi kanda?
Eero, minu jaoks on signatuur nö mugavusvidin, "nice to have" asi.
Oluline info, mida foorumikasutaja kohta teada vaja, on kasutajakirjelduses asukoht. Mõnel juhul mängib rolli ka liitumise kuupäev.
Oluline info ei ole kasutaja töökoht ja positsioon. See on üldjuhul kõrvaline info.
Aga see, mis on oluline ja mis mitte, on kindlasti sellise massi juures vaieldav.
eero kirjutas: EBK kliendid (ma nimetaks neid nii), kes ostavad EBK-lt reklaami peaks olema aktsepteeritud kuna ei müü voodipesu ega liimpuitu. See kui signatuuri on kirjutatud see autondusega ja ju lausa BMW-ga seotud reake, mis neil seal üldjuhul on annab lugejale informatsiooni inimese enda kohta.

Ühesõnaga
Ka minu meelest ei ole see õige ega vajalik lähenemine tõmmata kõigilt see õigus maha.
Ka selle peale sai mõeldud. Makstud reklaami jätsime siiski ühte kohta, kus seda on võimalik hallata.
Signatuuris täiendavalt makstud reklaami, isikliku reklaami, ärilise maksmata reklaami ja siia foorumisse mittesobiva reklaami haldamine on väga suur töö ja selle ettevõtmine ei ole täna mõeldav.
eero kirjutas: 1. Aitab see kaasa info loogilisele paigutusele? See näib selle reguleerimisega ülepingutamisena juba. Signatuuris nagu öeldud peakski sisalduma oluline info autori kohta.
2. Aitab see hoida ära ebasobiva sisu sattumise foorumisse? Aitab, aga maksvad kliendid eksponeerivad seal täiesti teemasse sisu.
3. Ja no kui levinud see siis on, et tehakse postutusi enda signatuuri eksponeerimiseks? Olematu ju!
Täna on foorum tõesti reguleeritud, kuid mitte piisavalt. Vaadates foorumi sisu, siis ülereguleerimisest pole siin haisugi.
Ja tegelikult postituste tegemine reklaami eesmärgil on viimasel ajal ka sagenenud niiet ka see on siiski üks reaalsetest põhjustest.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas hanno »

vahur_s kirjutas:
hanno kirjutas: 5.2. Foorumi moderaatorid
-//-
See list on puudulik!
Kui klikime Juhtkond ja Üldmoderaatorid ja võrdleme nimekirjasid, selgub et osad nimed on puudu.
Kodukorras asuv moderaatorite list on täna kehtiv. Parandame lähiajal ka sinu toodud linkidel asuvad listid ära.
vahur_s kirjutas: Selguse huvides küsin, et kas igal moderaatoril on mingi kindel territoorium, kus patrullitakse või tegutsetakse foorumi üleselt.
Täna on see veel nii ja naa. Igal moderaatoril saab olema õigus modereerida kõiki alamfoorumeid.
vahur_s kirjutas: Aga samas võime kasutajate andmebaasist leida rytter nimelise tegelase kes nagu selgub on administraator. Mis asjapulk ta on.
Enam pole. Rahul?
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas hanno »

eero kirjutas:Mis see tegelik põhjus siis oli, see või need mis hanno ennist välja tõi? Keda siis tõsiselt peaks võtma?
Ausalt öeldes tundub selle peale, et kõigepealt tuli kiirustades tehtud otsus ja siis imeti välja põhjendused.
Kõik põhjused on õiged ja tegelikud. Ka Annely poolt välja toodud. Kuid mitte arvata, et reklaamimaksjate rahulolematus oli peamine põhjus.
eero kirjutas:Foorum on EBK omand ja selle reeglite üle saab juhatus ka otsustada kui koosolek mingi jaburdusega on hakkama saanud ja reguleerida ringi vajadusel.
Jah, juhatusel on voli teha erinevaid otsuseid, kuid hetkel on juhatus selle otsusega päri.

Kui mingi punkt tekitab segadust, siis kindlasti üritame seda põhjendada. Kuid ülekeevatele emotsioonidele ja rünnakutele vastama ei hakka.
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5622
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas eero »

Mina ei taha rünnata vaid leida lahendusi, sest see on liialdusega tehtud otsus. Ja vastaspoole kõrk jäikus jääb mulle arusaamatuks.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas hanno »

Eero, ma ei mõelnudki tegelikult sinu postitust rünnakuna, vaid ennetasin foorumis tavaks saanud reaktsiooni.

Ja ma ei ütleks, et meie (ärme vastanda selliste sõnadega nagu "vastaspool" :)) oleme kõrgilt jäigad.
Samas ei ole ma saanud sinu seisukohast täpselt aru - kas peavalu valmistab see, et sina ei saa oma ettevõtmist signatuuri abil teistega jagada või on põhjuseks midagi muud.
Kasutaja avatar
Edson520
Huviline
Postitusi: 4664
Liitunud: 17.09.2008 07:28 12
Peamine sõiduk: 535d
Kontakt:

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Edson520 »

Kui foorum - klubi tahab neid asju reguleerida, siis peab sellega targalt tegutsema. Saan aru, et kõige lihtsam viis, reklaami allkirjas keeldumine, on signaturi kustutamine kõikidel, kui keegi ei taha normaalselt neid asju reguleerida(alati ja igapäevaselt kontrollida kasutajate allkirjasid) siis see on selge asi, kui keegi tahab foorumi korda edasi vedada, siis peab igapäevaselt kontrollida kes saab, kes ei saa reklaamida oma asju või äri allkirjas.

Miks see mulle nii vajalik on? Selleks, et kui foorumi inimene ei taha mu lehes surfida, siis ta ei näe mu pakkumised ja kampaaniad, mis võiksid olla kasulikkud, samuti allkiri, parim variant kui tavaline teema, sest ühe tunniga see kaob paljudes teemades ära ja pole mingit kasu makstud reklaamist.

Peace
+372 5 100 607
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5622
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas eero »

Hanno,
Signatuur on olemas ja kes kasutab, kes ei kasuta on igaühe oma asi. Igaühel ei olegi oluline sinna midagi lisada, sest paljudel polegi sinna midagi huvitavat kirjutada. Aga minu jaoks on oluline seal näidata ja foorumikasutajatel hea näha mis tegelane ma olen. See ongi allkirja mõte ju! Sama vast teistega, kes BMW asjadega tegelevad.

Ma olen nõus, et seda signatuuri võimalust kasutatakse laialt igasuguse prügi pakkumiseks, mis ei haaku BMW-ga ja see on läinud märkamatult vohama ja olen nõus et see on ebasobiv.

Aga ma usun, et te teate peast neid ja neid ei ole mingi hull mass, kellel on makstud reklaam ja tõesti ei tundu keeruline seda korda hoida. Mitte midagi hullu ei juhtu ka kui keegi suva hunt ükshetk ka paneb sellise signatuuri ja teda kohe päevapealt kinni ei püüta. Kogu aeg tehakse jooksvalt märkuseid kasutajatele kes upitavad oma teemat liiga tihti või juhitakse muul moel tähelepanu foorumireeglitele. Küll see asi reguleerub ise ka ilma hullult reguleerimata. Ma võin ise näpuga näidata siis kui vaja on. Küll ma näen :)

Et ma veelkord palun mõelda selle üle järgi, kas maksvatel klientidel see võimalus säilitada ühel real enda tutvustus sinna jätta. Näiteks nagu mul, nagu Carmastersil, nagu MobileSPA-l jt. Ja jääme ikka sõpradeks edasi.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi kodukorra täpsustused

Postitus Postitas Annely »

eero kirjutas:Foorum on EBK omand ja selle reeglite üle saab juhatus ka otsustada kui koosolek mingi jaburdusega on hakkama saanud ja reguleerida ringi vajadusel.
Mittetulundusühingute seadus
4. peatükk JUHTIMINE
§ 18. Üldkoosolek
(1) Mittetulundusühingu kõrgeimaks organiks on selle liikmete üldkoosolek.
§ 19. Üldkoosoleku pädevus
2) juhatuse liikmete määramine ja tagasikutsumine;

Ehk selgituseks neile, kes ei ole kursis seadusega: juhatusel ei ole seaduslikku õigust eirata üldkoosoleku otsuseid.
Vasta