Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4677
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Artur_L »

Mis ma ikka selle katkise peegliga teen ?
Omanikul jooksmist ja järgmine kord on lihtsalt targem.

Aga ärge niimoodi tehke :lol:
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri »

hea lugemisvara ja mis siin salata ka naljakas. Peaks mainima, et ega kõik ei ole korras ka kodanikel, kes filmivad möödasõitvat 7er bemmi ja nimetavad seda ajukääbuseks või ka kodanikke, kes ilmselgete maailmaparenduseesmärkidega soovitavad x6-tel peegleid kaasa haarata.

... arvestades, et tihti ka need filmijad ja maailmaparandajad on bemmi mehed/naised siis ega sellest maine parendamisest ka midagi välja ei tule
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Dreamon
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 11.07.2007 19:40 00

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Dreamon »

Ei oskanud mujale postitada nigunii kustutatakse kohe ära.
5 päeva tagasi sai sõidetud tallinnast õhtul koju.(ise kulgesin ka bmw ga)
Kesklinna poolt kada teel. Tuttav sõitis avensisega ees ja mina tal järgi olime ületanud kadaka ristmiku.
Järsult nägin kui tuli paremalt poolt reast Out of nowere tuled. Juhtus see,et tema oleks tekitanud avarii pmst 3 autot korraga. See oli kahjuks bmw, lendas paremalt reast ja ta lihtsalt tuli vahele( minu taga oli tühi), esiteks tema kiirus oli nii suur et ta oleks avensisele tagant sisse sõit pluss pidin mina paremale vastasuunda keerama ennem vaatasin, et kedagi vastu ei tule ja kuidagi ta sinna vahele sai läbi õnne oleks võind tal lihtsalt sodiks sõita!
Milleks oli selline asi vajalik et tekitada nii ohtlik olukord ? Täiesti ajudeta Inimene. Oleks siis asi sellega piirdunud. Saime kadaka ristist üle ja tähetorni mäest üles pani ta avensisest juba ilma suunatuleta mööda paremalt poolt. Lõpuks kui üle rautee keeras ta samamoodi üle 2 rea autodele ette vasakusse ritta terve kolonn pidurdas, sealt keeras ta ära Revii ära !

AUTO OLI MUST BMW E36 325TDA REG MÄRK 369MFJ taga tumedad led tuled

Kui liiklus sellistest puhas oleks siis oleks ka bmw maine parem just sellised seda rikuvadki! Ehtne rullnokk! Kui näete seda autot siis tehke noomitus või midagi! Loodan, et see auto pole siit foorumist. Midagi teema kohalist kah muidu kustutatakse ära jälle see postitus!
Kasutaja avatar
Mario
Huviline
Postitusi: 320
Liitunud: 26.01.2009 23:37 47
Asukoht: Tartu-Särevere

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Mario »

ehh.. nagunii kustutakse ära.. ma siin pidevalt kirusin klubiliikmeid, kes Tallinnas ja Tartus sigadusi tegid (kleepsud autode küljes, raske arvata), ka need postid kadusid kohe :D :D
ega jah, täna oleksin ma Tartus saanud ka otse nosusse, kuna üks E39 omanik ei tunne liikluseeskirja. Hää oli, et jõudsin seisupidurit sikutada ja kiirelt vasakule tõmmata, oleks ta küljepealt sisse tulnud.
Vanuse poolest oleks juhile pakkunud ehk max. 20, kanada klubi liikme tunnus andis selleks põhjust.
Aga kahjuks ei näe autokoolis kellegi peakolu sisse, et kas inimene on tulevikus korralik või mitte. :D
Mina olen inimene, kes talle usaldatud asju hoiab, samas teine inimene suudab selle usalduse kohe ära hävitada :D
ma arvan, et kui bmw hakkab nüüd esiveolisi tootma, siis kaovad rullad lõplikult :D

siiski, ei väsi kordamast, et maine on üldiselt hea. Parem, kui Audimeestel, kindlasti.
GSM 56 314 705
Kasutaja avatar
Dreamon
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 11.07.2007 19:40 00

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Dreamon »

Samas ise ka väikseid sigadusi teind aga kunagi midagi sellist mis võiks põhjustada raske avarii :mad:
Kasutaja avatar
rauno110
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 30.07.2008 14:27 03

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas rauno110 »

Suvel Rocca katusel e39 Mpakett (bensiinikas) ilusti invakoha peal, poest tuli mingi laps veel noorema lapsega käevangus, ronisid sisse ja sõitsid minema. (jäi meelde, kuna oli ilus auto tglt)
Viimati Rocca katuseparklas jälle e38 invakoha peal
Eile Keila Selveri parklas sama lugu (e38 taas).

Ei salli ise seda rubriiki, mis kunagi lehes oli a-la "pildista valesti parkijat" a no ku te võtate näiteks ratastooliga inimeselt ta parkimiskoha ära, sis olete paras ..... ikka
my girl, my country, my M-style 5---aga alati mitte sellises järjestuses
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jõmmu4 »

Ajuinvaliid on ka invaliid ju.Kus juures see on veel ravimatu haigus.
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
tavka0007
Huviline
Postitusi: 173
Liitunud: 15.09.2009 11:09 59
Peamine sõiduk: BMW 318i Touring

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas tavka0007 »

rauno110 kirjutas: Viimati Rocca katuseparklas jälle e38 invakoha peal
Eile Keila Selveri parklas sama lugu (e38 taas).

Ei salli ise seda rubriiki, mis kunagi lehes oli a-la "pildista valesti parkijat" a no ku te võtate näiteks ratastooliga inimeselt ta parkimiskoha ära, sis olete paras ..... ikka
Kas sa käisid vaatamas ka, kas autodel oli invaliidi parkimiskaart või lihtsalt vaatasid kaugelt, et auto pargib invaliidi parkimiskohal? Teadmiseks, et invakohal parkimiseks ei pea olema juht invaliid vaid see tähendab, et veetakse inimest, kel on puue. Loomulikult, kui autol puudub vastav invamärk, siis on tegu nö "ajuinvaliidiga". Minule on viimasel ajal jäänud tunne, et kõik BMW-d, mis seisavad invaliidikohal, pargivad seal ebaseaduslikult, kuid kui hoolikamalt vaadata, siis päris tihti omavad need autod ka invamärki. Seega ei maksa teha ennatlikke järeldusi ;)
Kasutaja avatar
rauno110
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 30.07.2008 14:27 03

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas rauno110 »

tavka0007 kirjutas: Kas sa käisid vaatamas ka, kas autodel oli invaliidi parkimiskaart või lihtsalt vaatasid kaugelt, et auto pargib invaliidi parkimiskohal? Seega ei maksa teha ennatlikke järeldusi ;)
Käisin küll vaatamas nii märgi olemasolu, kui ka selle sinise e39 sisu, niiet
tavka0007 kirjutas:Seega ei maksa teha ennatlikke järeldusi ;)
my girl, my country, my M-style 5---aga alati mitte sellises järjestuses
Kasutaja avatar
Risto.
Huviline
Postitusi: 569
Liitunud: 13.09.2010 17:17 06
Asukoht: Viimsi

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Risto. »

Masendav on lugeda neid kirjeldusi ja pealkirju :( :cry:
http://www.reporter.ee/index.php?s=bmw
Volum
Huviline
Postitusi: 3949
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Volum »

Masendav on näha neid E39 liikureid Tartus kes ei suuda mitte üheski ristmikul suuna näidata :mad: 684BBS nr. märk.
Buumer Auto / 53302262
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Volum kirjutas:Masendav on näha neid E39 liikureid Tartus kes ei suuda mitte üheski ristmikul suuna näidata :mad: 684BBS nr. märk.
Ehk on keegi "ettevõtlik" tal juba kangi küljest murdnud? ;) Kunagi oli üks teema, kus naturaalselt asi ära tehti. :)
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

Ei salli ise seda rubriiki, mis kunagi lehes oli a-la "pildista valesti parkijat" a no ku te võtate näiteks ratastooliga inimeselt ta parkimiskoha ära, sis olete paras ..... ikka[/quote]

Ise olen täheldanud, et isegi tavakohale parkides on sageli kõrval olevad autod joontest nii mööda pannud, et lausa hirmus. Sokutad enda auto ka olemasolevale kohale, käid poes ja tagasi tulles ümbert autod kadunud ja BMW mees saab mööda päid jalgu. Oleks mingi suvaline Ford või Lada seal siis ei huvitaks kedagi.
When it doesn´t blow it sucks
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

http://www.upload.ee/image/1165140/DSC00076.JPG
See auto oli kui koha peale needitud ligi kaheks tunniks. :?: Ei saa ju väita, et parkimisjooned pole nähtavad! :evil:
Kasutaja avatar
Randofer
Huviline
Postitusi: 1191
Liitunud: 21.07.2009 09:41 38
Asukoht: Tartu/Põltsamaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Randofer »

Seda nüüd küll. Aga siin võib olla teine kala. Äkki andis otsad, hakkas ära minema ja auto minestas ära. :lol:
When it doesn´t blow it sucks
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Randofer kirjutas:Seda nüüd küll. Aga siin võib olla teine kala. Äkki andis otsad, hakkas ära minema ja auto minestas ära. :lol:
Välistatud! :)
Volum
Huviline
Postitusi: 3949
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Volum »

joffe kirjutas:
Volum kirjutas:Masendav on näha neid E39 liikureid Tartus kes ei suuda mitte üheski ristmikul suuna näidata :mad: 684BBS nr. märk.
Ehk on keegi "ettevõtlik" tal juba kangi küljest murdnud? ;) Kunagi oli üks teema, kus naturaalselt asi ära tehti. :)
Kuidas siis kaugtulesi sisse paned? :D
Buumer Auto / 53302262
Kasutaja avatar
bumps
Huviline
Postitusi: 672
Liitunud: 14.12.2008 21:03 08
Peamine sõiduk: Saab 9-5 2.0t 141kw

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas bumps »

joffe kirjutas:http://www.upload.ee/image/1165140/DSC00076.JPG
See auto oli kui koha peale needitud ligi kaheks tunniks. :?: Ei saa ju väita, et parkimisjooned pole nähtavad! :evil:

OT aga uudishimust. Kas istusid 2 tundi auto kõrval? :)
joffe
Huviline
Postitusi: 1987
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas joffe »

Ei istunud, kuid sõitsin mitu korda mööda, samas ka käisin mitu korda mööda, nägin, kui kraami autosse laaditi ja sealjuures lihtsalt vesteldi- kuule, selle aja peale oleks igaüks kasvõi rikkis auto korral palunud abi, et auto normaalselt paigaldada-igal juhul totaalne hoolimatus, väida sina mis tahes! :|
Kasutaja avatar
bumps
Huviline
Postitusi: 672
Liitunud: 14.12.2008 21:03 08
Peamine sõiduk: Saab 9-5 2.0t 141kw

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas bumps »

Ei väida Ma midagi. Siililegi selge, et selline parkimine on idiootsus, kes väidab vastupidist on järelikult antud parkijaga sarnane.
Endal 2 korda olnud juhus, kus tulen poest, istun autosse ja vaatan, et keegi tuleb. Keerab nina parkimiskohale ja jääb seisma. Tuleb välja ja nagu öigemees kunagi, jalutab poodi, keda see huvitab, et auto on max 1 meeter parkimiskohal ja ülejäänud per*e sõidutee peal.
Kasutaja avatar
olkapolka
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 04.03.2008 18:13 50
Asukoht: Valga.

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas olkapolka »

joffe kirjutas:http://www.upload.ee/image/1165140/DSC00076.JPG
See auto oli kui koha peale needitud ligi kaheks tunniks. :?: Ei saa ju väita, et parkimisjooned pole nähtavad! :evil:
Kahjuks on see suht sage pilt selle poe parklas :( .
530d 135kw. touring 04.99a.
Selleks,et omletti teha,ei pea kana olema.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Aga siiski võib täiesti tahtmatult juhtuda nii, et tõesti näed välja parklas nagu totakas. Tean seda omast käest. Eelmisel suvel tulin koju, kõik parkimiskohad on täis autosid. Üks mersu oli parkinud end viltu üle kahe koha ja osaliselt üle muru eraldava äärekivi. Imepisike ruum oli seal ühel parkimiskohal neist. Kuna mujale panna polnud, siis pressisin end sinna kõrvale. Siis paistis kõik ok, sest oli näha, et üks pargib valesti ja teine püüdis omale kohta leida. No ja tund aega hiljem avanes aknast mulle selline vaatepilt - kõrval mersu oli kadunud ja ka mõned teised parkimiskohad olid vabanenud. Ja nii ma siis parksin seal nagu viimane totakas. Parkisin siva end uuesti ära, korralikult. :lol: Möödakäijad võisid tõesti mõelda, et ma olen "parkimisgeenius". Ma muidu ei harrasta sellist parkimist.
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kustas »

prelude20 kirjutas:tulge rootsi ja vaadake palju näete suunatuld. bmw liikluskultuur on siin ekstraklass. kiirteel 60nega, asulas 20nega, suunda ei tunta aga see siin tavaline.
Sama on ka Michiganis. Eestis näidatakse ikka väga palju suunda siinsega võrreldes. See on täiesti tavaline, kui sinu ees sõitev auto kuhugi kõrvaltänavasse pöörab ilma suunata. Või kui keegi liigub mööda peateed, ning sina tuled kõrvaltänavalt ning peatud, et talle teed anda, aga ta siis hoopis pöörab ilma suunata samasse tänavasse kust sina tulid. Algul ajas veits närvi, kuid nüüdseks on juba suht savi, täitsa ära harjunud.


:D @ Pille parkimise pilt
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas captjones1 »

mis sul seal viga kustas, tänavad on vabsee laiad nagu pavements of bronx & paar (miljonit) rednecki käib asja juurde :)
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Kustas »

captjones1 kirjutas:mis sul seal viga kustas, tänavad on vabsee laiad nagu pavements of bronx & paar (miljonit) rednecki käib asja juurde :)
Tõsi, teed on siin laiad, aga autosid on ka selle võrra rohkem, st alati ei ole võimalust rida vahetada, kui mõni mitte-nii-tähelepanelik sinu ees endale aru andmata sigatseb.

End of OT.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas vull »

hahaha
tublid moded on mu posti ära kustutanud ja neljast lehest hämast on saanud 10 lehekülge häma?
õige, nii peabki !(y)
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas hanno »

Millest sa räägid? Millal on sinu postitus ära kustutatud?
Täna, eile, eelmine aasta?
Sinu postitus ei anna teemale midagi juurde ning samas ei saa ka aru, millega sa täpselt rahul pole.
ramman
Huviline
Postitusi: 99
Liitunud: 06.02.2011 23:07 14

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ramman »

Vastumeelne teema mulle, aga siiski ütlen oma arvamuse selle kohta.
BMW maine on oluliselt parem kui Audil. Isegi volkkari maine ei kannata enam kriitikat. Liikluses paistab silma idioote igasuguste autode roolis, rääkimata valesti parkijatest. Päris mitmeid kordi olen tööautoga(kaubik) pressinud kuskile kahe valesti joonte peale parkija vahele nii, et keegi ei saa autosse sisse ega sealt välja. Tursa näoga kõnnin juurest minema. Ühekorra tuli üks pahandama ka. Ütles,et külmetas poolteist tundi auto kõrval enne kui mina jõudsin ja ta oma autosse sai. Ma ütlesin vastu, et pole minu probleem, kui ei suuda oma autot kahe valge joone vahele mahutada. Oleks auto korrektselt parkinud, oleks sa vennike juba kodus ja kõhtgi täis söödud. Ja kusjuures tegu oli A4-ga.
Üldsusel läheb ikka kaua aega enne, kui BMW külge haagitud halb maine taanduma hakkab. Samas võin ka seda väita, et väga palju BMW juhte on siiski ehtsad rullnokad ja teevad kõik selleks, et hoida madalal muidu soliidse ja väga hinnatud margi mainet. Vaadake ringi maailmas, heaoluriikides. Bmw on üks prestiizemaid ja hinnatumaid marke üldse.
Suvel - Chevrolet Camaro Z28 5.7 V8; Iga päev - Grand Voyager 3.8 AWD
Uunikum - ZAZ; Tööl - MB Sprinter
maksr
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 11.02.2009 16:09 19
Peamine sõiduk: 328i Coupe
Asukoht: Tallinn/Sillamäe

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas maksr »

ramman kirjutas:Päris mitmeid kordi olen tööautoga(kaubik) pressinud kuskile kahe valesti joonte peale parkija vahele nii, et keegi ei saa autosse sisse ega sealt välja. Tursa näoga kõnnin juurest minema.
Kas sa enda autost said tagaluugi kaudu välja? :shock:
E36///Sõidurõõm
ramman
Huviline
Postitusi: 99
Liitunud: 06.02.2011 23:07 14

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ramman »

maksr kirjutas:
ramman kirjutas:Päris mitmeid kordi olen tööautoga(kaubik) pressinud kuskile kahe valesti joonte peale parkija vahele nii, et keegi ei saa autosse sisse ega sealt välja. Tursa näoga kõnnin juurest minema.
Kas sa enda autost said tagaluugi kaudu välja? :shock:
Minu tööauto on tavasõiduautodest nii palju pikem, et kui tagurpidi kahe auto vahele pargin, siis jääb uks lahti käima.

E: kirjavead
Suvel - Chevrolet Camaro Z28 5.7 V8; Iga päev - Grand Voyager 3.8 AWD
Uunikum - ZAZ; Tööl - MB Sprinter
Vasta