e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Nõuanded sõiduki soetamisel
Kasutaja avatar
siim990
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 26.03.2010 18:48 27
Kontakt:

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas siim990 »

Mis asja Te kisute siin nüüd?

Ei ole midagi üle paisutatud. Siin on tegemist, kas müüja lohakuse või ei adu müüja päris täpselt isegi, mida ta müüb. Keegi ei ole ju soovinud saada tehaseuut autot 2 paari velgedega 4k eest, vastupidi mõni tehniline aps või välisdefekt on andestatav, kuid siin on asja uba juba selles, et müüja müütab autot, mis ei vasta kuulutuses kirjeldatule.
Siis ei ole vaja kirjutada kuulutusse ja kinnitada telefonis, et visuaalselt väga heas korras sõiduk, kui tegelikkuses on juba iluvigu omajagu (seejuures jäägu see igaühe enda otsustada, kui hull asi on).

Ma saan aru, kui jätad mainimata tehnilise seisukorra kohta midagi, mida ostja ei oska küsida või suuda tuvastada, aga iluvead tulevad nii kui nii koha peal vaadates välja. Nagu eelpool kirjutati, et öelnud siis kohe telefoni, et ukse alused mullitavad, lakk koorub jne, seljuhul jätnuks inimene tulemata ja siia kirjutamata.

Ja olen enam kui kindel, et pildid ei peegelda praegugi veel 100% tõde, kuna pildistamise nurk ja valgus ei näita kõike välja (pildista suunaga alt üles). Aga see pole enam minu asi.
Nii, et kokkuvõtteks müüjale - ole mees ja räägi nii nagu asjad on.
Kasutaja avatar
Erkki1209
Huviline
Postitusi: 1485
Liitunud: 26.05.2008 17:25 07
Peamine sõiduk: ´02 530d M-Pakett
Telefon: 53626062
Asukoht: Otepää

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Erkki1209 »

Enne kui tulete siin kedagi lolliks tembeldama võiksite ise koha peal ära käia ja auto oma silmaga üle vaadata, mina võiks sellest autost hoopis teistsugused pildid teha. Siin on maru kavalalt pildistatud ülevalt alla, kus midagi peale ei jää. Ka see on rooste, mis toimub tiiva ääres, aasta pärast mädanevad need tiivad nii, et ka selliselt pildilt on kõik näha kui temaga kohe keretöödesse ei jookse. Sama uste alumiste äärtega, see rooste on kõik seal kummiliistu taga. Tungi kohad on kõik põhja alt roostega. Esistangel ei mõelnud üldse seda täket, vaid lakki koorus suuremalt jaolt. Juhipoolne külg ja esistane on üle värvitud ja üsna kehva kvaliteediga, juhiuks käib mingi klõpsuga kinni avarii tagajärjest. Need **** mullid värvi all ei paista pildilt üldse välja. Minu põhimõte oli see, et siin ei ole tegemist ainult ühe roosteplekiga suurusega 1.5 cm x 1.5 cm. Kes tahab endale autot pooleks aastaks andku minna, jah, saab veel eemalt vaadates hea asja, mina tahan autot pikemaks ajaks ja lähima paari aasta jooksul ei taha mõeldagi mitte keretöödele ja seega mulle see auto ei sobi. Muidugi inimesi on erinevaid, olen siin viimase poole aastaga mitte ainult endale uut autot otsinud vaid ka onule ja vaatamas on käidud juba väga palju audisid ja bemme, enamuste jaoks ongi rooste see kui juba auk plekist läbi on, see kui kere mullitab igalt poolt, tundub, et ei loetagi roosteks jah. Kui nii hea on minge ostke ära, hind ju M paketi ja varustuse kohta maru hea!
Daavi
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 18.07.2015 22:22 53
Peamine sõiduk: Baur

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Daavi »

Selge
Viimati muutis Daavi, 19.07.2015 05:13 09, muudetud 1 kord kokku.
kaspunnl
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: 14.03.2014 11:47 12

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas kaspunnl »

Erkki kuule kui sul midagi öelda või teha on siis helista mulle ja saame kokku. Sa oled kõige hullem **** keda ma auto ostul kohanud olen. See on lihtsalt kurb kui masendav saab üks eesti inimene olla.

+1 Daavi
Viimati muutis Henri., 19.07.2015 08:56 31, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: +1 Daavi tõepoolest: Foorumi Kodukord punkt 1.5. Foorumis on keelatud teiste kasutajate ründamine, mõnitamine, solvamine, halvustamine ja alandamine. Reegli rikkujaid karistatakse foorumist eemaldamisega määratud või määramata ajaks.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Henri. »

Tuletan siin teistele kasutajatele ka Foorumi Kodukorda meelde:
.....
Foorumi Kodukord punkt 1.5. Foorumis on keelatud teiste kasutajate ründamine, mõnitamine, solvamine, halvustamine ja alandamine. Reegli rikkujaid karistatakse foorumist eemaldamisega määratud või määramata ajaks.
.....

Saan aru, et teinekord keevad emotsioonid üle pea, aga isiklikuks minna ei ole siin keskkonnas lubatud. Daavi ja kaspunnl peavad nüüd kahjuks 2 nädalat suvepuhkust võtma ja õues värsket õhku nautima.
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Alvar_S »

No aus olla siis enamus müügis olevatest e39st on hulka hullemad.
Piltidelt vaadates pole vaja sellel isegi tagumisi tiivakaari vahetama hakata. :mrgreen:
Ou Vööthüään!!!
Kasutaja avatar
750iM
Huviline
Postitusi: 984
Liitunud: 14.02.2006 21:33 25
Asukoht: Tallinn

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas 750iM »

Erki on meil siin ikka eriline de*iil kre*iin, isegi elus autosi piisavalt müünud ja selliseid v*rde ikka on tulnud kahjuks ette. Eriti juhtub neid olema Bmw klubis ( üldse erinevates foorumites ), kus korralik auto tehakse nii maha, et võid müügi ära unustada.
Enamus debiilikuid tunneb muidugi telefoni jutus juba ära ja saab auto vaatamise kohe ära jätta

Erki tahad korraliku e39? Kahekordista summa ja mine Saksamaale, ma pakun et isegi kahekordse summa eest võid saada puudustega masina

4000 euri eest orig m-paketiga e39 otsida, mis oleks täiesti sile... uskumatu lihtsalt :roll:

Minu pärast eemaldage mind sellest foorumist, teen uue kasutaja :) aga kui keegi on de*iilik, siis tuleb see ikka teatavaks teha :lol:
Viimati muutis Henri., 19.07.2015 14:43 48, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Henry Stahl, sinust oleks väärikamat käitumist oodanud. Saad foorumisse tagasi kui teised lapsed kooli lähevad. Kodukorra punkti 1.5. teadlik ja pahatahtlik rikkumine. Foorumis on keelatud teiste kasutajate ründamine, mõnitamine, solvamine, halvustamine
Kasutaja avatar
siim990
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 26.03.2010 18:48 27
Kontakt:

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas siim990 »

750iM kirjutas:aga kui keegi on de*iilik, siis tuleb see ikka teatavaks teha :lol:
Miks Sa isiklikuks lähed?

Alvar, see, et enamus turul olevatest on hullemad ei tähenda automaatselt seda, et see annab müüjale õiguse oma müüdavat kaupa presenteerida paremana kui ta on.

Näitena tuues, siis teisipidi küsides siinsete lahmijate käest, siis kas Sina oleksid nõus ostma sama hinnaga autot, mis on aasta vanune, kuulutuses märgitud läbisõiduga 30 000 km, kuid kohal ülevaadates avastad läbisõiduks 300 000 km?

Või veel äärmusesse minnes, kas Sina oleksid valmis huvilisele kompenseerima kohaletuleku peale raisatud pileteid ja kütust, kuna telefonis rääkisid üht, kuid kohapeal selgus teist?

Ma olen täiesti nõus, et auto võib olla tehniliselt korralik ja tema kere on vaatamata oma aastakäigule üpris heas seisukorras (?), kuid see ei anna põhjust müüjal ostjale valetada. Saage nüüd, lahmijad, aru, et keegi ei olegi rääkinud varustuse ja hinna suhtest, vaid kogu tants käib ümber müüja suhtumise. Ütlen veelkord, et kogu komejant oleks olemata, kui müüja oleks telefonis ausalt ära rääkinud - jah - ukseääred mullitavad jne.

Tüüpiline maakate sündroom, kus rusikat rinnale tagudes antakse mõista, et kaup on aus ja proovi sa parem leida sellise hinnaga. Ostja oma asi, kas ta tahab sellist autot või ei. Fakt on see, et vead on olemas, millest ei räägitud ja see ei anna ühelegi teisele inimesele põhjust väljarääkija vastu isiklikuks minna.
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas MartenL »

Tilganäppija jääb tilganäppijaks, olen neid paari-kolme aasta vanuste autode müügil näinud küll. Kui esiklaasis ja kapotil on kivitäke või stangel kriim on väga halvasti. Uue jaoks aga raha ei ole. Parim variant on see, kui auto läbib margiesinduse kontrolli, öeldakse et mingi aeg piduriklotsid+esimesed puksid ning ostjal nutt lahti.
Kõige hullem on see variant kui seesama tilganäppija sult auto ära ostab :mrgreen: Seda hala mis pärast tuleb ei jõua ära kuulata: miks ma ei saa telefoni ühendada, tagauksel oli täke mida varem ei näinud jne.

Samas müüja pool ei pea kiitma oma kaupa kui ta sellest ülevaadet ei oma. Eriti oluline on see et sa ei märgiks müügikuulutusse lisasid mida ei pruugi autol olla, näiteks alarm. Vastasel korral hakkad peale tehingut seda paigaldama.
oja87
Huviline
Postitusi: 2818
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas oja87 »

Siin ei olnud juttu tilganäppijast vaid sellest,et auto ei ole selline nagu müüja väidab.
Oleks ma ilma autota Soomest Tartusse läinud ja kohale jõudnud,auto igaltpoolt roostes mitte väga heas korras ,nagu müüja väitis.Ma poleks seda autot ostnud ja kohe oleksin tilganäppija,sest auto ei vastanud müüja kirjeldustele?
Mind näiteks ei häiri kivitäkked ja iluvead autodel,sest need pole salongist välja sõitnud autod.
Puhkus oleks otseses mõttes pe.ses olnud ilma autota!
.
oja87
Huviline
Postitusi: 2818
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas oja87 »

750iM kirjutas:Erki on meil siin ikka eriline de*iil kre*iin, isegi elus autosi piisavalt müünud ja selliseid v*rde ikka on tulnud kahjuks ette. Eriti juhtub neid olema Bmw klubis ( üldse erinevates foorumites ), kus korralik auto tehakse nii maha, et võid müügi ära unustada.
Enamus debiilikuid tunneb muidugi telefoni jutus juba ära ja saab auto vaatamise kohe ära jätta

Erki tahad korraliku e39? Kahekordista summa ja mine Saksamaale, ma pakun et isegi kahekordse summa eest võid saada puudustega masina

4000 euri eest orig m-paketiga e39 otsida, mis oleks täiesti sile... uskumatu lihtsalt :roll:

Minu pärast eemaldage mind sellest foorumist, teen uue kasutaja :) aga kui keegi on de*iilik, siis tuleb see ikka teatavaks teha :lol:
Sa oled samasugune müügimees kes peseb minutiga roostes ukselt rooste maha ja kui ostaja seda ära ei osta siia ta kohe debiilik ja tilganäppija?
Käisime ühte e klassi mesat vaatamas 04a ja müüja pani need kered ei roosteta kunagi.leidsin ukse alt roostet ja küsisin"mis see siin siis on?"
See on rooste vesi,pesen selle minutiga maha! :lol
Sinna see auto ostu teema jäi,sest juba ta ajas pa.ka ja nüüd olen ma tilkur?
Teise mesaga oli samamoodi.04a c klass
Kuulutuses,väga heas korras midagi vahetamist ei vaja.
Läksin vaatama,temp andur -40,brake visited workshop vms sellist veateade oli ees.
mulle tundus,et 95ga sõites püsikaga pöörded kõikusid tahoka järgi 100-150rpmi.
Et ma seda autot ka ei ostnud kuna ei vastanud kuulutusele kirjutatule,olen ma ka nüüd tilganäppija?
Kasutaja avatar
siim990
Huviline
Postitusi: 162
Liitunud: 26.03.2010 18:48 27
Kontakt:

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas siim990 »

Siin on veel probleem selles, et suurem osa siinsetest kommenteerijatest ei saa aru, et inimene otsib autot kauemaks kui aasta või kaks.
Fakt on see, et kui nende roostealgetega juba lähitulevikus ei tegele, siis pärast ühte-kahte sopast talve on see auto väljanägemiselt samasugune roigas nagu need kilosed E39-d. Aga seda juba teatud kontigent ei mõista, kuna auto on enamat kui tarbeese ja hiljemalt poole aasta pärast aeg uus ligi võtta.

Kellel oskused ja võimalused värvimiseks olemas selle jaoks võib olla hea diil. Kui pead teenuse sisse ostma, siis läheb auto ostuhind põhjendamatult kõrgeks.
new BMW user
Huviline
Postitusi: 584
Liitunud: 22.07.2014 22:02 01
Peamine sõiduk: Audi A8 FL 3.7 191kw
Asukoht: Pärnu

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas new BMW user »

Samas kui ostad auto, ja seda enda jaoks ideaalseks tegema hakkad, siis ei mängi raha rolli..
Audi A8 3.7 FL! Bmw 523i 2.8 142kw projekt - R.I.P/Audi V8 3.6 184kw projekt :)
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=158647" onclick="window.open(this.href);return false;
Intellex
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 23.02.2013 11:48 42
Peamine sõiduk: e36 325tds touring
Asukoht: Tartu

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Intellex »

siim990 kirjutas:Siin on veel probleem selles, et suurem osa siinsetest kommenteerijatest ei saa aru, et inimene otsib autot kauemaks kui aasta või kaks.
Fakt on see, et kui nende roostealgetega juba lähitulevikus ei tegele, siis pärast ühte-kahte sopast talve on see auto väljanägemiselt samasugune roigas nagu need kilosed E39-d. Aga seda juba teatud kontigent ei mõista, kuna auto on enamat kui tarbeese ja hiljemalt poole aasta pärast aeg uus ligi võtta.
Pigem on asi selles, et antud summa eest loodetakse saada uut autot. Sellise raha eest roostevaba FL 3.0d orig. m-paketi ja korralike lisadega masinat väga ei leia mis? Kui soov sellist pilli leida, siis tuleb turu kallimaid isendeid vaadata. Saad seda mille eest maksad.
Kasutaja avatar
because
Huviline
Postitusi: 635
Liitunud: 03.03.2013 16:26 22
Peamine sõiduk: E36 328i M-pakett
Asukoht: Tallinn

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas because »

Eestis väga vahet pole kas ostad endale täiesti roostevaba auto või mitte, nagunii peale ühte talve pead hakkama roostet likvideerima, kuna siin käib selline soolaralli et muud võimalust pole!

Ühtegi autot ei tasu hakata müügikuulutuse järgi ostma, oma silm on kuningas, käid vaatad üle ja kui sobib siis sobib ja kui ei sobi siis ei sobi. Kui sa juba ei raatsi selle peale kulutada et omale korralik auto välja valida, siis mida sa enam siin kulutad..
BMW E61 3,0D - BMW E91 2,0D - BMW E92 3,0D - BMW E60 3,5D - BMW F01 4,0D - BMW F11 3,0D - BMW E92 3,5D - BMW E91 2,0D - BMW E60 3,0D - BMW X6 3,5D - BMW F10 3,0D - BMW F10 3,0D
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Henri. »

Intellex kirjutas:
siim990 kirjutas:Siin on veel probleem selles, et suurem osa siinsetest kommenteerijatest ei saa aru, et inimene otsib autot kauemaks kui aasta või kaks.
Pigem on asi selles, et antud summa eest loodetakse saada uut autot.
No ei ole ju, kas sa esimese lehekülje kommentaare üldse ei lugenud?

Väga selgelt kirjas, et otsib ülikorralikku ja selle kriteeriumi puudumisel ei paku huvi. Milleks rääkida, et roostet üks pisike täpp kui see tegelikult nii ei ole. Ma saan aru, et auto24 ei pane kõiki murekohti kirja, aga kui telefonis küsitakse, et mis tegelik seis on, siis ei ole ju mõtet maha varjata või jäädi lootma, et ostja viskab kohe sulli letti, et 'siin ainult üks roostetäpp müüja sõnul, käib kah!'
Erkki1209 kirjutas:Vb oli veel midagi, ei viitsinud rohkem süveneda ja oma aega raisata, omaniku sõnul oli telefonitsi roostet ainult kundepoolse tagatiiva servas.
Erkki1209 kirjutas:Oleks telefonis andnud mulle ausa vastuse, poleks seda arutelu praegu siin, ma lihtsalt ei oleks kohale tulnud. Jah, otsin väga heas seisukorras autot, ei viitsi mingit raibet elusatama hakata.
Ja mis puudutab turu kallimaid isendeid, siis Erkki vaatab suht selle lähedalasuvaid isendeid ju. Auto24-s (ühe €6000 ja ühe €900 erandiga) on 530d E39 hinnad €1900-€5000. Antud sõiduk, millest siin jutt, on kuulutuses hind €5000 / soodushind €4000.
Intellex kirjutas:Kui soov sellist pilli leida, siis tuleb turu kallimaid isendeid vaadata. Saad seda mille eest maksad.
Kasutaja avatar
Erkki1209
Huviline
Postitusi: 1485
Liitunud: 26.05.2008 17:25 07
Peamine sõiduk: ´02 530d M-Pakett
Telefon: 53626062
Asukoht: Otepää

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Erkki1209 »

Intellex kirjutas:Kui soov sellist pilli leida, siis tuleb turu kallimaid isendeid vaadata. Saad seda mille eest maksad.
Oleks see siis vaid nii, anna mulle üks selline ja võtan ära, nagu eelpool mainisin, pole probleem, tuleb lõppkokkuvõttes odavam kui mingit pilli üle hakata värvima ja mine tea, äkki ka kere sirgestama? Vaadatud on ka 7+ kilost e38-t ja 6,5 kilost e39-t, see hõbedane oli neist kõvasti etem. Siiski tahan autot mil kere hea, mõned üksikud roostealged kerel annan andeks, aga kui ikka iga detail vaikselt kusagilt ussi viskab, sellisest huvitatud pole, seda pidama ei saa. Originaalvärvi all olev kere, tehes talle iga sügisel dinitrol ML ralli ja pesta autot regulaarselt ei ussita sul elusees talvega ära. Oma kunagine hõbedane, mis oli Eestis 9 aastat, sellest 7 minu käes sai selle aja jooksul vaid üksikud mullid mõningatesse detailinurkadesse, sama teema oli Martti_V valge e36-ga, mille talt ostsin. Isa praeguse A6 c5-ga sama lugu, avariivaba ja tehase värvi all olev masin, 8 aastat Eestis juba ja alles nüüd möödunud aastal hakkas mingit mulli looma esimeste tiiva äärte sisemistele rantidele, välja ei paista midagi. Mujalt nagu uus.

Kuidas te aru ei saa, et keegi ei räägigi siin mingist hinna ja varustuse suhtest, vaid omaniku suhtumisest ja valetamisest.

Mida rohkem ma neid vaatamas olen käinud, seda vähem ma üldse loodan järgmist autot vaatama minnes, et seal üldse midagi vaadata on, aga nagu eelpool mainisin, siis häid pakkumisi on ja vahel võib leida hea auto ka soodsa hinnaga, oma sinist otsisin, siis käisin samuti kõik turu kallimad läbi, võtta polnud neist midagi...
Olen avaldanud soovi ka kahele autoärikale, kes saksast autosid sisse toovad, üks neist mu enda sõber, tema ütles kohe, et korralikku M-paketti väga raske leida, esiteks on need diislid pm. kõik juba milli läbi uhanud, teiseks tahavad seda M-paketti ka kõik teised maalased ja et sattuda korraliku auto peale on väga väike tõenäosus, kuna need veetakse kiirelt minema peale müüki tulekut, aga samamoodi, võib vedada ja komistada hea auto otsa. E38 730d sama lugu, neid pole ka enam midagi head võtta, küll aga andis lootust leida tavalist e39-t. Andsin meestele ka hinnapiiri ja tulevane auto läheb mulle maksma ühe prefacelift e60/e61 hinna, seega ei otsi siin mingi 4 kilo eest prillikivi. Ja nagu eespool keegi mainis, et kui autot enda jaoks heaks hakkad ehitama pole rahast kahju, kui mu eelmisi teemasid loete, vast saate aru, et mul ei olegi kunagi kahju olnud. Eelmisesse sinisesse läks pooleteise aasta jooksul 3.5 tonni sisse, selle sees ei ole mingeid keretöid, ostsin ta täiesti turuhinnaga, 4500 € ja oli korralik auto, aga hakkad arutama ja nokitsema ja nii see raha läheb. Teiste oma masinate kohta arvestust ei pidanud. Sama lugu oleks ükskõik millise teise e39-ga, aga hakka siis veel iga paari aasta tagant keretöid ka tegema, milliseks need numbrid siis veel lähevad... Seega ei näe mõtet endale osta uppuvat laeva!

Lõppu veel korra ka selle lause, kellele jutt veel arusaamatuks jäi:

... et keegi ei räägigi siin mingist hinna ja varustuse suhtest, vaid omaniku suhtumisest ja teadlikust valetamisest.

Rohkem mina seda teemat ei puuduta, minu pärast loopige mind pori või millega tahes, ei muuda see minu suhtumist ega pane ostma ühtegi sellist käru!

Edu kõigile auto müümisel ja ostmisel!
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Alvar_S »

Võibolla tasub siis mõni tavaline võtta mis ei roosteta ja vajadusel siis see m pakett sinna ise juurde tekitada.
Ja keretöid tehakse väga erineva kvaliteediga.
Kehvasti tehtud siis jah 2 talve ja kõik ussitab.
Samas endal kogemus olemas,et ka peale 5 aastat keretöid on kõik tip top korras ja kuskilt ei ussita.
Ou Vööthüään!!!
Kasutaja avatar
Rist0
Huviline
Postitusi: 1091
Liitunud: 04.05.2006 18:49 31
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Tallinn,Keila

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Rist0 »

Krt naljamehed nagu ferrarit ostaks, see on tavaline vana bmw millelt mingeid kriipse kraapse otsida no ausõna,minge ostke poest Kia endale see ehk läigib aastakese saate uhkust tunda vms....
Kasutaja avatar
Mihkel
Huviline
Postitusi: 1383
Liitunud: 30.10.2005 05:02 12
Asukoht: Tallinn/Rapla

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Mihkel »

rustisan kirjutas:Krt naljamehed nagu ferrarit ostaks, see on tavaline vana bmw millelt mingeid kriipse kraapse otsida no ausõna,minge ostke poest Kia endale see ehk läigib aastakese saate uhkust tunda vms....

+1 ;)
BMW 520iA Touring 1994.a. ex, BMW 730d 1999.a. ex, BMW 330cd 2003.a. ex, BMW 730d E65 2006.a. ex, BMW 530d F10 2014.a. ex, BMW 530d G30 2018.a.
nullviis
Huviline
Postitusi: 184
Liitunud: 11.03.2009 10:23 05

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas nullviis »

Mihkel kirjutas:
rustisan kirjutas:Krt naljamehed nagu ferrarit ostaks, see on tavaline vana bmw millelt mingeid kriipse kraapse otsida no ausõna,minge ostke poest Kia endale see ehk läigib aastakese saate uhkust tunda vms....

+1 ;)
-1 no inimene ju püüab EESTI KEELES , puust ja punaseks tehes selgitada teile mis selle asja juures valesti oli!!?
Lihtsalt teksti lugedes natukene aru saada sõnade tähendusest.
oja87
Huviline
Postitusi: 2818
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas oja87 »

rustisan kirjutas:Krt naljamehed nagu ferrarit ostaks, see on tavaline vana bmw millelt mingeid kriipse kraapse otsida no ausõna,minge ostke poest Kia endale see ehk läigib aastakese saate uhkust tunda vms....
Loe enne kõik korralikult läbi kui siin klähvima hakkad
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Tauri_J »

Milleks üldse seda vana e39-t taga ajada kui raha võimaldab rohkemat? Sellise raha eest saaks juba midagi paremat.

iga vana auto roostetab, see on fakt. Kui ta just üle värvitud ei ole :lol:
Kasutaja avatar
Günther
Huviline
Postitusi: 3481
Liitunud: 01.04.2007 13:27 25
Peamine sõiduk: Bmw e39 M5
Asukoht: Haapsalu

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Günther »

rustisan kirjutas:Krt naljamehed nagu ferrarit ostaks, see on tavaline vana bmw millelt mingeid kriipse kraapse otsida no ausõna,minge ostke poest Kia endale see ehk läigib aastakese saate uhkust tunda vms....
Võtsid mul sõnad suust. Ulme teema ikka.
* e39 M5 http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=282508
* f10 530d 2011 Xdrive 190kw
Kasutaja avatar
RaikoK
Huviline
Postitusi: 1334
Liitunud: 14.05.2011 18:18 58
Peamine sõiduk: F80 M3 Competition

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas RaikoK »

Võin uhkusega öelda,et mul hetkel 15a vana bmw ja roostet 0 :D
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas prelude20 »

Isegi hetkel võib ju ilus olla aga mis on näiteks 6 kuud hiljem?. Ehe näide mu sõba e46 2003 aasta. Oktoobis ostis ja libe - puhas. Sügisel kui tööga rahulikum siis hakkame uusi uksi otsima. Nii,et ka hetkeline libe asi võib olla üllatus missugune.
Igastahes oleme aru saanud ,et teemas olev e39 on roostene ja tahab tegemist :D Kuna peale OT vist miskit pole siis võib vist kinni ära panna?
oja87
Huviline
Postitusi: 2818
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas oja87 »

Tauri_J kirjutas:Milleks üldse seda vana e39-t taga ajada kui raha võimaldab rohkemat? Sellise raha eest saaks juba midagi paremat.

iga vana auto roostetab, see on fakt. Kui ta just üle värvitud ei ole :lol:
Mulle näiteks meeldib 39 rohkem kui 90,91 või 60,61
Hammas f10 peale ei hakka.
Paljud ei saa ikka aru,keegi ei tahagi uut autot.
Lihsalt miks müüjad valetad müügikuulutustes :roll:
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: e39 530dAT M pakett 01a 824TKT Tartu

Postitus Postitas Henri. »

prelude20 kirjutas:Kuna peale OT vist miskit pole siis võib vist kinni ära panna?
Just. Nõus.
Suletud