Huvitavad BMW müügikuulutused

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
Marko
Huviline
Postitusi: 1431
Liitunud: 18.06.2006 22:43 37
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Marko »

Marko kirjutas:BMW 318i cabrio E30

https://www.osta.ee/bmw-318i-cabrio-e30 ... rc=listing" onclick="window.open(this.href);return false;

Ostas oli ka üleval :)
Kui sul pole 3.0 liitrist BMW-ed, siis sa pole mitte mingi mees (nali)
E32 740iA
Kasutaja avatar
agentzero
Huviline
Postitusi: 2330
Liitunud: 21.07.2008 01:27 44
Peamine sõiduk: IS250
Asukoht: Tartu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas agentzero »

http://www.auto24.ee/used/2159763

Pilt

Kunagi oli ikka tunduvalt libedam pill: viewtopic.php?f=4&t=179220
Nüüd saab 8 sotiga kätte.
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas JanekEnde »

Ja müüja sai viiesotiga :)
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
Kasutaja avatar
Pedak
Huviline
Postitusi: 1980
Liitunud: 13.07.2009 14:13 45
Peamine sõiduk: BMW 330D
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Pedak »

agentzero kirjutas:http://www.auto24.ee/used/2159763


Kunagi oli ikka tunduvalt libedam pill: viewtopic.php?f=4&t=179220
Nüüd saab 8 sotiga kätte.
Pane ainult style 32 alla ja ongi sama "libe" pill ju.
Kasutaja avatar
agentzero
Huviline
Postitusi: 2330
Liitunud: 21.07.2008 01:27 44
Peamine sõiduk: IS250
Asukoht: Tartu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas agentzero »

Leidsin üle-eelmise teema ka veel üles: viewtopic.php?f=4&t=145941&p=14703815
Velg veljeks, aga kahtlen, et sellise hinnaga eriti asjalikku E34 tänasel päeval enam saab või kui saab siis on see kohe müüdud ka. Tundub, et E39 sisu ka sisse väänatud, aga no see mõne jaoks vb pluss hoopis.
Jaanssn
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 10.08.2015 13:59 19
Peamine sõiduk: E92 325i
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Jaanssn »

Venemaa turul ka V4-d liikvel.
Aga taguots küll kena
http://www.auto24.ee/used/2164662
Kasutaja avatar
RaikoK
Huviline
Postitusi: 1334
Liitunud: 14.05.2011 18:18 58
Peamine sõiduk: F80 M3 Competition

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas RaikoK »

Keegi venemaalt autosi toonud ka ? Hinnad on küll seal ulme odavad, aga lisandub vist km+tollimaks otsa muidugi?
Supriim
Huviline
Postitusi: 318
Liitunud: 24.07.2010 23:56 54
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Supriim »

Venemaal kokku pandud ka. Sellist jama küll keegi ei taha. :lol:
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas darklight »

Supriim kirjutas:Venemaal kokku pandud ka. Sellist jama küll keegi ei taha. :lol:
vahet seal on millise riigi territooriumil robot neid kokku laob?
Kasutaja avatar
koodari
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 20.01.2011 15:42 13
Peamine sõiduk: BMW F10 535iX

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas koodari »

Jaanssn kirjutas:Venemaa turul ka V4-d liikvel.
Aga taguots küll kena
http://www.auto24.ee/used/2164662
Välimuselt nagu M3 pmst aga 1.6 100kw
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas kaspar »

LINK - AUTO24


Pilt


Kas keegi ostab ka reaalselt selliste summade eest selliseid autosid? Saan aru, et E34 540 Getrag 420G kastiga (kui juba tehasest nii väljus) on suht haruldane auto aga no cammoooooon, see näeb ju välja nagu peldik.
mall0c
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 17.09.2007 23:24 43
Asukoht: [tallinn]
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas mall0c »

Too konkreetne isend on suht räsitud ning 900€ coilide paigaldamine väga hinda ei tõsta.

Küll aga originaalkorras e34 540manuaal on tulevane klassik, niiet "rikkumata" isendid ilmselt võivad ligilähedast hinda saada küll. Sellise rahanumbri jaoks peab küll ilmselt tegu olema ka väga korraliku varustusega masinaga.
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Henri. »

Njaa, sellest ajast kui Chris (entropik) selle üle värvida lasi on küll ainult helge mälestus alles:
viewtopic.php?p=14609914#p14609914" onclick="window.open(this.href);return false;

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
skit
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 22.04.2011 13:41 24

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas skit »

Sellise masina eest nagu Henri mainitud entropik oma oli isegi keegi oleks nõus maksma 6000euri.
Kasutaja avatar
loffa
Huviline
Postitusi: 2695
Liitunud: 02.03.2008 15:23 50
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas loffa »

See on sama auto ju :lol:
Põssadipõssadipõssadipõssadi-põsspõss
Kasutaja avatar
v1llu1
Huviline
Postitusi: 1928
Liitunud: 30.08.2010 11:34 56
Peamine sõiduk: Audi A8 D3
Telefon: 56238240
Asukoht: Põltsamaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas v1llu1 »

See auto oli ilus seni kuni ees ja taga olid originaal tuled, liistud olid originaal kroomid ning klaasid toonimatta. Ees olid originaal oranzid suunad ning salongist puudus see jube hüdro käsipidur. All oli LSD differ ning kapoti alt puudus koonusfilter.
Uus omanik suutis auto välimuse vähem kui kuu ajaga muuta saraseks nagu iga teine tänaval vastu sõitev 520 on.
Tõsi ka minukätte jõudes ei olnud see auto teab mis maasikas. Põhjas augud sees ning summuti oli 20 jupist kokku keevitatud kuid väliselt oli väga sile pill. Põhjaalt lappisin kuidagi augud ära ning üritasin masinat niipalju korras hoida kuis sel hetkel vahendid lubasid.

Ilmselt aasta pärast auto juba kuskil drifti võistlustel betooni paitamas.

Pilt
Pilt
Pilt
Igapäevased: Audi Q7 // Audi A8 D3
Projektid: Audi A4 B5 2,2T AAN // Chevy van G20 // Audi S6 C4 v8
Kasutaja avatar
Hannes
Huviline
Postitusi: 3573
Liitunud: 21.08.2005 20:28 38
Peamine sõiduk: E91 325d
Asukoht: Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Hannes »

Minuarust nagu roim nüüd küll seal A24-s see välja ei näe. Lihtsalt kehvad pildid. Seest saab ka alati puhtaks teha. Ja minge pildistage oma auto salongi välguga, siis näete ka, et polegi nii puhas kui tundub.
6k muidugi ei maksaks selle eest, pigem oleks 7k-ga neo-cortexi oma võtnud.
(OO==[][]==OO)
Kasutaja avatar
v1llu1
Huviline
Postitusi: 1928
Liitunud: 30.08.2010 11:34 56
Peamine sõiduk: Audi A8 D3
Telefon: 56238240
Asukoht: Põltsamaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas v1llu1 »

Head asjad kaua müügis ei püsi :)
Igapäevased: Audi Q7 // Audi A8 D3
Projektid: Audi A4 B5 2,2T AAN // Chevy van G20 // Audi S6 C4 v8
Kasutaja avatar
raudsic
Huviline
Postitusi: 1383
Liitunud: 24.02.2009 22:17 53
Peamine sõiduk: BMW E28 528i

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas raudsic »

Milline ta värskelt peale värvimist ja poleerimist oli.

Pilt
Galerii avaneb klikkides pildile
Praegu allkiri puudub.
mkb
Huviline
Postitusi: 345
Liitunud: 07.12.2008 13:55 35

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas mkb »

Lappasin mingi eelmise omaniku 17lk teemat kiiruga läbi ja mitte ühtegi pilti salongist polnud. Vaevalt enne midagi väga ilusat seal oli, kui praeguse kuulutuse piltidel räbal seest.
Lihtsalt üks suvaline 530.
Kasutaja avatar
raudsic
Huviline
Postitusi: 1383
Liitunud: 24.02.2009 22:17 53
Peamine sõiduk: BMW E28 528i

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas raudsic »

Kolm-neli aastat tagasi see sisu kohe kindlasti räbal polnud, sii oli ilus, sile ja korralikult hooldatud.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
entropiK
Huviline
Postitusi: 801
Liitunud: 07.12.2008 17:56 24
Asukoht: Tallinn Marja. GSM: 58171997

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas entropiK »

mkb kirjutas:Lappasin mingi eelmise omaniku 17lk teemat kiiruga läbi ja bla bla. Vaevalt enne midagi väga ilusat seal oli, lihtsalt üks suvaline 530 bla bla bla
Pilte ei olnud sisust kuna auto ei seisnud garaazis ega ka valvega parklas.

Algselt oli sees uue väärne (180k sõitnud, hooldatud nahk) Ja mina vahetasin esimesed istmed "sport" variandi vastu, millel oli juhi nurk õrnalt kuluma hakanud, käisin iga 4 kuu tagant Kunderi tänaval nahka "hooldamas". Plaanis oli üldse esimesed istmed ja armatuur üle nahatada aga sinna see jäi.

Näiteks olid autol isegi tagumise istme alla käivad vahe paneelid alles mis katsid akut, mina pole siiani näinud ühtegi E34 millel need oleks alles olnud.

Edit: Don't feed the troll...
So much throb in the trunk got the CD player skippin
oja87
Huviline
Postitusi: 2819
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas oja87 »

midagi e32 fännidele :D

http://www.nettiauto.com/bmw/730/7699422" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas JanekEnde »

v1llu1, sinu põhjalappimine oli küll seal päris ägedalt tehtud. :lol:
aga külksi tõmbas hästi ning hääled vägevad.
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas toivoku »

JanekEnde kirjutas:v1llu1, sinu põhjalappimine oli küll seal päris ägedalt tehtud. :lol:
aga külksi tõmbas hästi ning hääled vägevad.
oojaa see põhjakeevitus oli kaunis :D .
Hetkel pillil all ühemassilinehooratas, 4labaga sidur, SRe Korv, Bc coilid, täisring polypukse , korralik hüdrokässar. poly mootoripadjad ja kastipadjad. Krt kindlasti oli veel midagi mis meelest ära läinud, aa 5 käiguline kast on ka 6 käigulsie asemel, sest 6 käigulisel oli kas 2 või 3manda sünkro läbi. SImonsi lõpupütiga välja lase, ülejäänud sirge. Kui omanik veel jaksab ja tahab siis minghetk on ka turbo seal kapoti all :) 17 tolli erilaiused rondellid on all.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
mall0c
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 17.09.2007 23:24 43
Asukoht: [tallinn]
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas mall0c »

Poolel teel Fast&Furious-ni

http://www.okidoki.ee/item/4669304/
Pilt
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Anti_K »

agentzero kirjutas:Leidsin üle-eelmise teema ka veel üles: viewtopic.php?f=4&t=145941&p=14703815
Velg veljeks, aga kahtlen, et sellise hinnaga eriti asjalikku E34 tänasel päeval enam saab või kui saab siis on see kohe müüdud ka. Tundub, et E39 sisu ka sisse väänatud, aga no see mõne jaoks vb pluss hoopis.
Käisin kõnealust autot Keilas vaatamas, oli isegi plaan auto ära osta, lihtsalt talviseks hullamiseks! Piisavalt kotlet, et kui näpust läheb pole eriti kahju. Telefoni teel praeguse omaniku/haldajaga suheldes, et mida peaks autoga head korda saatma, et see sõiduvõimeline oleks, sain vastuseks, et võiks sõita. Kohapeal seis nii roosiline ei olnud. Esimese asjana teatas kodanik, et kui ta unustas esti telefonis mainida, et autol on rooliloks, siis räägib sellest nüüd. Oligi, ja üsna korralik! Samuti jagus roostet absoluutselt igale keredetalile, kuid jällegi, kuna ma soovisin winterbangerit, oli sellestki üsnagist poogen!
Asi väljus kontrolli alt sellega, et kuna ma suhtlesin eelmise omanikuga, kes on siinne foorumipoiss ja liiatigi veel Haapsalust, sain ma teada ligilähedase hinna, mis temale maksti. Samuti sain teada, et auto lahkus Haapsalust, kaasas set R17 velgi, mida müüja mulle autoga kaasa panna ei plaaninud. Auto hind aga oli võrreldes eelmise omanikuga kerkinud ca kahekordseks. Kummaline, kasum teenitakse mingi väärtuse loomise arvelt, antud juhul aga, seda väärtust hoopis kraabiti vähemaks ja mitte millegi eest küsiti plekki juurde! :mrgreen: Kindlasti tuleb nüüd keegi siia säutsuma, ou mida sa mölised, see ongi ÄRI! Vot ei ole.
Kui teatasin praegusele omanikule, et suhtlesin veidi eelmise omanikuga ja nüüd hakkame hinda painutama, tegin omapoolse pakkumise 600 eurot. Uskuge mind, midagi enamat pakkuda oleks priiskamine. Sellepeale teatas mulle praegune omanik, et siis meil pikka juttu pole ja sõitis minema.
Arvasin, et oleks õiglane, et keegi teine libareklaami peale kohale ei tormaks, proovisin postitada müügikuulutsse kommentaari nähtud vaatepildist. Kogemata saatsin selle aga talle postkasti. Vot ei terroriseeri igapäev auto24 inimesi ja kogemustest jäi vajaka. Sellepeale sain üpriski frustreerunud telefonikõne praeguselt omanikult. Kuna tollel hetkel ma veel viibisin Keilas, andsin viimase võimaluse teha mõistlik diil, auto mulle, raha talle! Härra aga teatas kui paari päeva jooksul ära ei lähe, siis arutame hinda. Ja nii see diil jäigi.
Muidugi väärib mainimist fatk, et kodaniku näol on tegemist autode varuosadega hangeldajaga. Auto ostiski varuosadeks, kuid siis leidis, et äkki võiks see masin veel maanteed mõõta. Positiivse poole pealt, eelmine omanik oli autole paigaldanud terve ringi uusi amorte, visco oli vahetatud ja metallist labadega veepump. Kuna aga kodanikul on praktiliselt terve nädal olnud aega auto küljest head ja paremat manti maha kraapida, mida asendada suvaliste kärakatega, kardan, et seal pole sedagi head enam alles.Heast küljest vääriks ära mainida mootori suurepärane seisukord. Ma pole ennem kuulnud ühtki R6 BMW mootorit nii vaikselt ja siidiselt käimas kui kõnealusel E34. Siiski, paar tilka mett tõrvapotis ei muuda üldist pilti.

Loo moraal: ahnus ajab upakile. Praegu võiks kõnealune pill lustakalt külg ees sõita mööda maanteid, omanik oleks saanud raha, küll mitte nii palju kui illusioonides seda ette kujutas, kuid parem pool muna kui tühi koor. Vaevalt, et keegi nüüd väga leili selle masina pihta läheb! :mrgreen:

EDIT: Autol on märtsis lõppemas ülevaatus ja eelmise omaniku (foorumlane poust) kirjavhetusest lugesin välja tema arvamuse, et ehk ei täida tagumised pidurid etteantud norme. Võib nii olla, aga ei pruugi, potentsiaalne lisakulutus. Samuti kuulutuses maha märgitud korralikud naastrehvid ei ole reaalis üldsegi nii korralikud, üsna närakad tundusivad. Igatahes, ennem maksta mõnisada eurot rohkem ja saada palju korralikum ja asisem sõiduvahend, kui hakata laiba sisse uusi juppe pookima lootuses, ehk saab šitast sepikut. Saabki, aga pulmatorti sellest ikka ei tule :lol:
Päikest!
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Donkey_mike
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 22.07.2012 21:03 54

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Donkey_mike »

Ei saa su jutu mõttest aru. Sama raha eest on tõesti valikut palju aga miks minna siis just antud isendid maha tegema ja hetkelisele omanikule halbe mainet kujundama ? Ei mõista mina miks peaks kujundama auto hinda see millega ennem müüdi ja millega nüüd müüakse ? Loll pole ju mitte see kes hinna teeb vaid see kes ostab.
Ega äri ongi selles et ostad müüd ja vahetad, kuna ise majandad siis ise ka määrad hinna ja kui tehakse suht koht labane pakkumine siis pole ka ime miks kauem ei tahetud rääkida.

Häiriv käitumine, käid kohapeal autot vaatamas , teed nina ees maha , kaupled pea pool hinnast alla , üritad internetis autot maha laimata , milleks seda vaja ? et ehk enda frustreerunud olekut välja elada teisele halba müüki soovides ? Kahtlane ja kummaline käitumismaneer ja kui peaks keegi minu autot niivisi vaatama tulema ja hakkama mingit kelpa pajaani ajama siis ma saadaks maakeeli lihtsalt P***i.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Anti_K »

Ja piisab mul korraks panna lihtotsingus auto24 E34'd ja ma ei suuda imestada, mis **** küll toimub praegu müügiturul? inimesed puhta soodaks kätte ära keeranud?
http://www.auto24.ee/used/2162630

Pilt

Enda eksirännakutel teel unelmate printsessini ristus minu tee korraks ka kõnealuse autoga. Sai eelmise omanikuga suheldud ja dating kokku lepitud. Mõni hetk hiljem sain telefoni kõne eelmiselt omanikult, et kuskilt huipoimjošš ilmus välja veel üks huvline kes ilma toodet nägemata on valmis maksma kõnealuse auto eest 50 eurot rohkem kui kuulutuses märgitud hind (950 eurot). Nii lükatigi mind sujuvalt kõrvale ja mindi teise rahajõmmiga kurameerima ja kosja sobitama. Mina jäin nö ootele, et kui kaubaks ei lähe, siis annab märku. Telefonile eelmine omanik, Saaremaa noormees Marius ei vastanud. Saatsin sms'i, et kuidas on, kas läks kaubaks, sain säänse vastuse: Auto läks ära jah.
Viisakas ja heatahtlik inimene nagu ma olen, soovisin õnne ning tundsin huvi, kas kodanik Marius sai ikka oma soovitud summa? Marius vastas: "Tänan, jah sain, ostja oli väga rahul, oli ammu otsinud sellist autot. Kahjuks jälle nüüd ilma"
Ja vähem kui nädal peale müüki on auto taas müügis, eeldusel, et kodanik Marius sai soovitud 1000 eurot on hinnale juurde küpsetatud juurde 500! Öelge mulle, MILLE EEST? Uus omanik, kes oma täit identiteeti ei soovi avalikustada, pugedes varjunimi K alla, pole isegi suvatsenud kõiki uusi pilte autost teha, osad vanast müügikuulutusest näpatud.
Mind juba tõsiselt ajab närvi see autoturu solkimine ja wannabe ärikad, kes 10ga saavad ja 100ga loodavad müüa, pitlikult öeldes. Jah, kuulutses on märgitud õli ja filtrite vahetus kuid seegi pole hinnakasvu väärt!

Ainuke rõõm mis antud hetkel on jäänud, ongi mängida m**ni siin autofoorumis ja nendele muiduleivasööjatele käru keerata! :mrgreen:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Anti_K »

Donkey_mike kirjutas:Ei saa su jutu mõttest aru. Sama raha eest on tõesti valikut palju aga miks minna siis just antud isendid maha tegema ja hetkelisele omanikule halbe mainet kujundama ? Ei mõista mina miks peaks kujundama auto hinda see millega ennem müüdi ja millega nüüd müüakse ? Loll pole ju mitte see kes hinna teeb vaid see kes ostab.
Ega äri ongi selles et ostad müüd ja vahetad, kuna ise majandad siis ise ka määrad hinna ja kui tehakse suht koht labane pakkumine siis pole ka ime miks kauem ei tahetud rääkida.

Häiriv käitumine, käid kohapeal autot vaatamas , teed nina ees maha , kaupled pea pool hinnast alla , üritad internetis autot maha laimata , milleks seda vaja ? et ehk enda frustreerunud olekut välja elada teisele halba müüki soovides ? Kahtlane ja kummaline käitumismaneer ja kui peaks keegi minu autot niivisi vaatama tulema ja hakkama mingit kelpa pajaani ajama siis ma saadaks maakeeli lihtsalt P***i.

Minu jutu mõte on see, et aeg on raha, raha on vähe. Kodanik keeras nii minu kui ka mu sõbra, kes mind transportis autot vaatama, vaba päeva sõna otseses mõttes sinna kuhu päike mitte kunagi paistma ei hakka. Teadlikult varjas minu küsimusele telefonitsi auto puudusi (ca 30 kraadine rooliloks ja oluliselt suuremal määral roostet kui kuulutuses märgitud oli).
Lihtsalt juba sellepärast, et keegi teine ei hakkaks tühja sõitu ette võtma ja aega raiskama.
Ja kui sa hoolega vaatad siin teemas ringi, leiad palju sarnase sisuga postitusi, kus inimesed, kes reaalselt on käinud masinaid vaatamas ja on pidanud pettuma, et teised samasugust eksirännakut ei peaks läbi tegema ja seaksid oma sammud mõne muu masina juurde.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Vasta