Huvitavad BMW müügikuulutused

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
v1llu1
Huviline
Postitusi: 1928
Liitunud: 30.08.2010 11:34 56
Peamine sõiduk: Audi A8 D3
Telefon: 56238240
Asukoht: Põltsamaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas v1llu1 »

Head asjad kaua müügis ei püsi :)
Igapäevased: Audi Q7 // Audi A8 D3
Projektid: Audi A4 B5 2,2T AAN // Chevy van G20 // Audi S6 C4 v8
Kasutaja avatar
raudsic
Huviline
Postitusi: 1383
Liitunud: 24.02.2009 22:17 53
Peamine sõiduk: BMW E28 528i

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas raudsic »

Milline ta värskelt peale värvimist ja poleerimist oli.

Pilt
Galerii avaneb klikkides pildile
Praegu allkiri puudub.
mkb
Huviline
Postitusi: 344
Liitunud: 07.12.2008 13:55 35

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas mkb »

Lappasin mingi eelmise omaniku 17lk teemat kiiruga läbi ja mitte ühtegi pilti salongist polnud. Vaevalt enne midagi väga ilusat seal oli, kui praeguse kuulutuse piltidel räbal seest.
Lihtsalt üks suvaline 530.
Kasutaja avatar
raudsic
Huviline
Postitusi: 1383
Liitunud: 24.02.2009 22:17 53
Peamine sõiduk: BMW E28 528i

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas raudsic »

Kolm-neli aastat tagasi see sisu kohe kindlasti räbal polnud, sii oli ilus, sile ja korralikult hooldatud.
Praegu allkiri puudub.
Kasutaja avatar
entropiK
Huviline
Postitusi: 801
Liitunud: 07.12.2008 17:56 24
Asukoht: Tallinn Marja. GSM: 58171997

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas entropiK »

mkb kirjutas:Lappasin mingi eelmise omaniku 17lk teemat kiiruga läbi ja bla bla. Vaevalt enne midagi väga ilusat seal oli, lihtsalt üks suvaline 530 bla bla bla
Pilte ei olnud sisust kuna auto ei seisnud garaazis ega ka valvega parklas.

Algselt oli sees uue väärne (180k sõitnud, hooldatud nahk) Ja mina vahetasin esimesed istmed "sport" variandi vastu, millel oli juhi nurk õrnalt kuluma hakanud, käisin iga 4 kuu tagant Kunderi tänaval nahka "hooldamas". Plaanis oli üldse esimesed istmed ja armatuur üle nahatada aga sinna see jäi.

Näiteks olid autol isegi tagumise istme alla käivad vahe paneelid alles mis katsid akut, mina pole siiani näinud ühtegi E34 millel need oleks alles olnud.

Edit: Don't feed the troll...
So much throb in the trunk got the CD player skippin
oja87
Huviline
Postitusi: 2818
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas oja87 »

midagi e32 fännidele :D

http://www.nettiauto.com/bmw/730/7699422" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas JanekEnde »

v1llu1, sinu põhjalappimine oli küll seal päris ägedalt tehtud. :lol:
aga külksi tõmbas hästi ning hääled vägevad.
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas toivoku »

JanekEnde kirjutas:v1llu1, sinu põhjalappimine oli küll seal päris ägedalt tehtud. :lol:
aga külksi tõmbas hästi ning hääled vägevad.
oojaa see põhjakeevitus oli kaunis :D .
Hetkel pillil all ühemassilinehooratas, 4labaga sidur, SRe Korv, Bc coilid, täisring polypukse , korralik hüdrokässar. poly mootoripadjad ja kastipadjad. Krt kindlasti oli veel midagi mis meelest ära läinud, aa 5 käiguline kast on ka 6 käigulsie asemel, sest 6 käigulisel oli kas 2 või 3manda sünkro läbi. SImonsi lõpupütiga välja lase, ülejäänud sirge. Kui omanik veel jaksab ja tahab siis minghetk on ka turbo seal kapoti all :) 17 tolli erilaiused rondellid on all.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
mall0c
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 17.09.2007 23:24 43
Asukoht: [tallinn]
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas mall0c »

Poolel teel Fast&Furious-ni

http://www.okidoki.ee/item/4669304/
Pilt
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Anti_K »

agentzero kirjutas:Leidsin üle-eelmise teema ka veel üles: viewtopic.php?f=4&t=145941&p=14703815
Velg veljeks, aga kahtlen, et sellise hinnaga eriti asjalikku E34 tänasel päeval enam saab või kui saab siis on see kohe müüdud ka. Tundub, et E39 sisu ka sisse väänatud, aga no see mõne jaoks vb pluss hoopis.
Käisin kõnealust autot Keilas vaatamas, oli isegi plaan auto ära osta, lihtsalt talviseks hullamiseks! Piisavalt kotlet, et kui näpust läheb pole eriti kahju. Telefoni teel praeguse omaniku/haldajaga suheldes, et mida peaks autoga head korda saatma, et see sõiduvõimeline oleks, sain vastuseks, et võiks sõita. Kohapeal seis nii roosiline ei olnud. Esimese asjana teatas kodanik, et kui ta unustas esti telefonis mainida, et autol on rooliloks, siis räägib sellest nüüd. Oligi, ja üsna korralik! Samuti jagus roostet absoluutselt igale keredetalile, kuid jällegi, kuna ma soovisin winterbangerit, oli sellestki üsnagist poogen!
Asi väljus kontrolli alt sellega, et kuna ma suhtlesin eelmise omanikuga, kes on siinne foorumipoiss ja liiatigi veel Haapsalust, sain ma teada ligilähedase hinna, mis temale maksti. Samuti sain teada, et auto lahkus Haapsalust, kaasas set R17 velgi, mida müüja mulle autoga kaasa panna ei plaaninud. Auto hind aga oli võrreldes eelmise omanikuga kerkinud ca kahekordseks. Kummaline, kasum teenitakse mingi väärtuse loomise arvelt, antud juhul aga, seda väärtust hoopis kraabiti vähemaks ja mitte millegi eest küsiti plekki juurde! :mrgreen: Kindlasti tuleb nüüd keegi siia säutsuma, ou mida sa mölised, see ongi ÄRI! Vot ei ole.
Kui teatasin praegusele omanikule, et suhtlesin veidi eelmise omanikuga ja nüüd hakkame hinda painutama, tegin omapoolse pakkumise 600 eurot. Uskuge mind, midagi enamat pakkuda oleks priiskamine. Sellepeale teatas mulle praegune omanik, et siis meil pikka juttu pole ja sõitis minema.
Arvasin, et oleks õiglane, et keegi teine libareklaami peale kohale ei tormaks, proovisin postitada müügikuulutsse kommentaari nähtud vaatepildist. Kogemata saatsin selle aga talle postkasti. Vot ei terroriseeri igapäev auto24 inimesi ja kogemustest jäi vajaka. Sellepeale sain üpriski frustreerunud telefonikõne praeguselt omanikult. Kuna tollel hetkel ma veel viibisin Keilas, andsin viimase võimaluse teha mõistlik diil, auto mulle, raha talle! Härra aga teatas kui paari päeva jooksul ära ei lähe, siis arutame hinda. Ja nii see diil jäigi.
Muidugi väärib mainimist fatk, et kodaniku näol on tegemist autode varuosadega hangeldajaga. Auto ostiski varuosadeks, kuid siis leidis, et äkki võiks see masin veel maanteed mõõta. Positiivse poole pealt, eelmine omanik oli autole paigaldanud terve ringi uusi amorte, visco oli vahetatud ja metallist labadega veepump. Kuna aga kodanikul on praktiliselt terve nädal olnud aega auto küljest head ja paremat manti maha kraapida, mida asendada suvaliste kärakatega, kardan, et seal pole sedagi head enam alles.Heast küljest vääriks ära mainida mootori suurepärane seisukord. Ma pole ennem kuulnud ühtki R6 BMW mootorit nii vaikselt ja siidiselt käimas kui kõnealusel E34. Siiski, paar tilka mett tõrvapotis ei muuda üldist pilti.

Loo moraal: ahnus ajab upakile. Praegu võiks kõnealune pill lustakalt külg ees sõita mööda maanteid, omanik oleks saanud raha, küll mitte nii palju kui illusioonides seda ette kujutas, kuid parem pool muna kui tühi koor. Vaevalt, et keegi nüüd väga leili selle masina pihta läheb! :mrgreen:

EDIT: Autol on märtsis lõppemas ülevaatus ja eelmise omaniku (foorumlane poust) kirjavhetusest lugesin välja tema arvamuse, et ehk ei täida tagumised pidurid etteantud norme. Võib nii olla, aga ei pruugi, potentsiaalne lisakulutus. Samuti kuulutuses maha märgitud korralikud naastrehvid ei ole reaalis üldsegi nii korralikud, üsna närakad tundusivad. Igatahes, ennem maksta mõnisada eurot rohkem ja saada palju korralikum ja asisem sõiduvahend, kui hakata laiba sisse uusi juppe pookima lootuses, ehk saab šitast sepikut. Saabki, aga pulmatorti sellest ikka ei tule :lol:
Päikest!
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Donkey_mike
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 22.07.2012 21:03 54

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Donkey_mike »

Ei saa su jutu mõttest aru. Sama raha eest on tõesti valikut palju aga miks minna siis just antud isendid maha tegema ja hetkelisele omanikule halbe mainet kujundama ? Ei mõista mina miks peaks kujundama auto hinda see millega ennem müüdi ja millega nüüd müüakse ? Loll pole ju mitte see kes hinna teeb vaid see kes ostab.
Ega äri ongi selles et ostad müüd ja vahetad, kuna ise majandad siis ise ka määrad hinna ja kui tehakse suht koht labane pakkumine siis pole ka ime miks kauem ei tahetud rääkida.

Häiriv käitumine, käid kohapeal autot vaatamas , teed nina ees maha , kaupled pea pool hinnast alla , üritad internetis autot maha laimata , milleks seda vaja ? et ehk enda frustreerunud olekut välja elada teisele halba müüki soovides ? Kahtlane ja kummaline käitumismaneer ja kui peaks keegi minu autot niivisi vaatama tulema ja hakkama mingit kelpa pajaani ajama siis ma saadaks maakeeli lihtsalt P***i.
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Anti_K »

Ja piisab mul korraks panna lihtotsingus auto24 E34'd ja ma ei suuda imestada, mis **** küll toimub praegu müügiturul? inimesed puhta soodaks kätte ära keeranud?
http://www.auto24.ee/used/2162630

Pilt

Enda eksirännakutel teel unelmate printsessini ristus minu tee korraks ka kõnealuse autoga. Sai eelmise omanikuga suheldud ja dating kokku lepitud. Mõni hetk hiljem sain telefoni kõne eelmiselt omanikult, et kuskilt huipoimjošš ilmus välja veel üks huvline kes ilma toodet nägemata on valmis maksma kõnealuse auto eest 50 eurot rohkem kui kuulutuses märgitud hind (950 eurot). Nii lükatigi mind sujuvalt kõrvale ja mindi teise rahajõmmiga kurameerima ja kosja sobitama. Mina jäin nö ootele, et kui kaubaks ei lähe, siis annab märku. Telefonile eelmine omanik, Saaremaa noormees Marius ei vastanud. Saatsin sms'i, et kuidas on, kas läks kaubaks, sain säänse vastuse: Auto läks ära jah.
Viisakas ja heatahtlik inimene nagu ma olen, soovisin õnne ning tundsin huvi, kas kodanik Marius sai ikka oma soovitud summa? Marius vastas: "Tänan, jah sain, ostja oli väga rahul, oli ammu otsinud sellist autot. Kahjuks jälle nüüd ilma"
Ja vähem kui nädal peale müüki on auto taas müügis, eeldusel, et kodanik Marius sai soovitud 1000 eurot on hinnale juurde küpsetatud juurde 500! Öelge mulle, MILLE EEST? Uus omanik, kes oma täit identiteeti ei soovi avalikustada, pugedes varjunimi K alla, pole isegi suvatsenud kõiki uusi pilte autost teha, osad vanast müügikuulutusest näpatud.
Mind juba tõsiselt ajab närvi see autoturu solkimine ja wannabe ärikad, kes 10ga saavad ja 100ga loodavad müüa, pitlikult öeldes. Jah, kuulutses on märgitud õli ja filtrite vahetus kuid seegi pole hinnakasvu väärt!

Ainuke rõõm mis antud hetkel on jäänud, ongi mängida m**ni siin autofoorumis ja nendele muiduleivasööjatele käru keerata! :mrgreen:
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Anti_K »

Donkey_mike kirjutas:Ei saa su jutu mõttest aru. Sama raha eest on tõesti valikut palju aga miks minna siis just antud isendid maha tegema ja hetkelisele omanikule halbe mainet kujundama ? Ei mõista mina miks peaks kujundama auto hinda see millega ennem müüdi ja millega nüüd müüakse ? Loll pole ju mitte see kes hinna teeb vaid see kes ostab.
Ega äri ongi selles et ostad müüd ja vahetad, kuna ise majandad siis ise ka määrad hinna ja kui tehakse suht koht labane pakkumine siis pole ka ime miks kauem ei tahetud rääkida.

Häiriv käitumine, käid kohapeal autot vaatamas , teed nina ees maha , kaupled pea pool hinnast alla , üritad internetis autot maha laimata , milleks seda vaja ? et ehk enda frustreerunud olekut välja elada teisele halba müüki soovides ? Kahtlane ja kummaline käitumismaneer ja kui peaks keegi minu autot niivisi vaatama tulema ja hakkama mingit kelpa pajaani ajama siis ma saadaks maakeeli lihtsalt P***i.

Minu jutu mõte on see, et aeg on raha, raha on vähe. Kodanik keeras nii minu kui ka mu sõbra, kes mind transportis autot vaatama, vaba päeva sõna otseses mõttes sinna kuhu päike mitte kunagi paistma ei hakka. Teadlikult varjas minu küsimusele telefonitsi auto puudusi (ca 30 kraadine rooliloks ja oluliselt suuremal määral roostet kui kuulutuses märgitud oli).
Lihtsalt juba sellepärast, et keegi teine ei hakkaks tühja sõitu ette võtma ja aega raiskama.
Ja kui sa hoolega vaatad siin teemas ringi, leiad palju sarnase sisuga postitusi, kus inimesed, kes reaalselt on käinud masinaid vaatamas ja on pidanud pettuma, et teised samasugust eksirännakut ei peaks läbi tegema ja seaksid oma sammud mõne muu masina juurde.
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Kasutaja avatar
Hannes
Huviline
Postitusi: 3573
Liitunud: 21.08.2005 20:28 38
Peamine sõiduk: E91 325d
Asukoht: Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Hannes »

Sorri Anti, aga Poust müüs selle 520 tõesti väga odavalt maha. Ja mina keevitaks ka sinna otsa julgelt 500e. Ning päris kindlasti müüja saab ka selle raha. E34 ja rooliloks on nagu vein ja juust- need käivad käsikäes :mrgreen: Üldjuhul kannatab veidi peale keerata.. Muidugi style 32 oleks võind selle hinna eest kaasa saada :cool:
(OO==[][]==OO)
Alvar_S
Huviline
Postitusi: 1291
Liitunud: 28.03.2006 12:29 46
Asukoht: Star Trek
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Alvar_S »

Aga kogu elu ongi selline,et ostetakse odavalt ja müüakse kallimalt edasi.
Kulla Anti võibolla peaksid oopis pandimajad ette võtma mitte nn ise hakanud autoärikad.
Ostavad ju täitsa muidu asju ja müüakse mitmesaja protsendise kasumiga.
Autoaedadega sama lugu.Ostavad välismaalt hästi odavalt ja siin küsivad sinu käest 10x rohkem.Kuigi peaksid sama hinnaga sulle edasi müüma,et sa foorumis prõõkama ei hakkaks.
Muudest kasumit teenuvatest ettevõtetest ega inimestest pole mõtet siin enam üldse rääkida kuna need on puhta lurjused ja kaabakad.
Jube elu ikka küll mõnel. :lol:
Ou Vööthüään!!!
Kasutaja avatar
750iM
Huviline
Postitusi: 984
Liitunud: 14.02.2006 21:33 25
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas 750iM »

Alvar_S kirjutas:Aga kogu elu ongi selline,et ostetakse odavalt ja müüakse kallimalt edasi.
Kulla Anti võibolla peaksid oopis pandimajad ette võtma mitte nn ise hakanud autoärikad.
Ostavad ju täitsa muidu asju ja müüakse mitmesaja protsendise kasumiga.
Autoaedadega sama lugu.Ostavad välismaalt hästi odavalt ja siin küsivad sinu käest 10x rohkem.Kuigi peaksid sama hinnaga sulle edasi müüma,et sa foorumis prõõkama ei hakkaks.
Muudest kasumit teenuvatest ettevõtetest ega inimestest pole mõtet siin enam üldse rääkida kuna need on puhta lurjused ja kaabakad.
Jube elu ikka küll mõnel. :lol:
+1
Kõik kenasti kokku võetud, uskumatu et selliseid imbetsille veel leidub :) Kui ma saan 500 euroga kena Bemmi millel varustustki peal, loomulikult võtan nii palju kui soovin sealt juppe küljest ja müün nii kallilt kui soovin ka edasi. Iga ajudega inimene teeb nii ja need kellel ajusid pole, nende pealt tehksegi raha.
Mõni veel lihtsalt nõuka ajas kinni, mängib "ühiskondlikut" ja koinib tavalise inimese väikseid tegemisi...

Anti_K hammas riigipalgal olevatele p*rsevestidele peale ei hakka jah?
Kasutaja avatar
Anti_K
Huviline
Postitusi: 1631
Liitunud: 08.05.2010 01:51 34
Peamine sõiduk: E92 330d
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Anti_K »

Noh, tundub, et mind vilistati maha. Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Tõesti, ega loll pole see kes küsib, loll on see kes maksab. Järelikult ma pole siis loll kui ma polnud nõus asja eest, mis kaugeltki oma hinda väärt pole sellist summat välja käima. Mingil kummalisel põhjusel on see auto siiani müügis ja ilmselt jääb mõneks ajaks veel, kas siis tänu minu "koinimisele" või siis ikkagi tänu sellele, et toode ja hinnasuhe on nihkes!

Kummalisel kombel vilistatakse siin foorumis üksmeelselt maha kõikvõimalikud autoaiad kus rimakaid masinaid müüakse, aga niipea kui mõnele isehakanud ärimehe suunas vaba voli oma sõnadega annad ei saada enam asja mõttest aru. Väga nagu vahet pole, kes see valge juut on, kes nahka üle kõrvade püüab tõmmata, kas pole?
E34 520ia - E39 528i - Volvo S60 d5 - E39 530da m-pack - E36 IS - E39 525d - VW Passat B6 - E92 330d
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Madis. »

Kas need tublid isehakanud ärimehed tulumaksu ka maksavad huvitav? Müüakse autot mitme ostumüügi lepinguga ja tuntakse end tõelise ettevõtjana.
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas prelude20 »

Oot kui ma tds müüki peaksin panema siis pean tõesti plekkveljed otsima ja kaasa andma kuna ise sain? Muidu olen kui kriminaal :lol: ??
Kasutaja avatar
m6nu
Huviline
Postitusi: 501
Liitunud: 12.12.2008 14:31 19
Peamine sõiduk: E39 520d
Asukoht: Viljandi

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas m6nu »

teemast veidi kõrvale ei kaldu siin rahvas juba? See siin ju huvitavate kuulutuste teema, mitte nutumüür.. ütleks lühidalt, et kui miski ei meeldi, ära osta... Või üritab keegi kellelegi vägisi siin autot müüa?
Rahaga ei saa osta õnne, kuid siiski on mugavan nutta BMW's kui Opelis
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas toivoku »

mida kuradit saab oodata 700 eurosest autost? puhtalt ülevaatuse läbiomist? Ilma roosteta kere ja loksuta roolikarpi? Hetkel tundub,et oled solvunud ,sest ei antud hinnas piisavalt alla.
Kui ostan homme 100 euroga e60 omale, siis ma pean selle edasi müüma 100euroga mitte näiteks 5k euriga? wtf :D
Mis autoturu solkimine :D
Sama hästi solgib siis säästumarket toiduainete turgu, et ta myyb kirde saia 20 senti odavamalt kui prisma, kuigi nad mõlemad said selle tootja käest sama hinnaga. :D mida **** :D
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Henri. »

Läheme müügikuulutustega edasi. Thnx.
Kasutaja avatar
BMWE34Mell
Huviline
Postitusi: 955
Liitunud: 03.05.2010 09:39 52
Asukoht: Tartu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas BMWE34Mell »

http://www.auto24.ee/2068962" onclick="window.open(this.href);return false;

Kuulutuses endas pole midagi huvitavat, küll aga müüja suhtumine on imelik, kui auto kohta lisainfot küsisin. Esimese asjana märkasin piltidel, et juhipoolne tagumine uks pahupidi käinud. Küsisin siis selle kohta, vastas, et lammaris maksab uks 50€. Uurisin siis edasi, et kas muid vigu ka esineba ja palju reaalne kütusekulu linnas on. Vastus oli järgmine: Las jääda! Ära väsita.

Nagu kammoon:D Ise kirjutab lisainfosse, et: Rohkem infot telefonis või e-maili teel.
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas MartenL »

Kütust võtab kõik ära, mis paaki paned ;)
Kasutaja avatar
VerineVelg
Huviline
Postitusi: 208
Liitunud: 04.09.2013 18:36 29
Peamine sõiduk: BmW

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas VerineVelg »

Ulme hind auto kohta millel pole ei nahksisu, suurt ekraaani ning ukse peal on mingi eriti hull mõlk.
Bayerische Motoren Werke.
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas JanekEnde »

Küll see eestlane jõuab ikka viriseda :D
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
oja87
Huviline
Postitusi: 2818
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas oja87 »

VerineVelg kirjutas:Ulme hind auto kohta millel pole ei nahksisu, suurt ekraaani ning ukse peal on mingi eriti hull mõlk.
Kui ülejäänud kere korralik siis hind ju normaalne.Alacantara kõvasti parem kui nahk.
ivarm
Huviline
Postitusi: 131
Liitunud: 06.10.2007 18:38 50
Asukoht: Harjumaa

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas ivarm »

Milles nahksisu headus seisneb, peale selle et ilus välja näeb?
10+ aastat vana 300000+ km sõitnud auto puhul üldiselt ei ole ka seda eelist enam.
Omale meenub vaid: talvel külm, suvel palav, krigiseb ja nagiseb kui istmel ennast liigutada :).
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas ooDDoo »

headus seisneb ainult puhastuses.. tekstiil imeb kõik pasa tolmu ja haisu endasse.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
agentzero
Huviline
Postitusi: 2329
Liitunud: 21.07.2008 01:27 44
Peamine sõiduk: IS250
Asukoht: Tartu

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas agentzero »

ivarm kirjutas:Omale meenub vaid: talvel külm, suvel palav..
Selle jaoks on istmete soojendus ja jahutus ;)
E61-l polnud jahutusi, ka must sisu, must auto, aga nii hullu palavust ei tundnud.
Vasta