Avaleht nagu biker.ee

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
gorg
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 19.12.2012 14:32 26
Peamine sõiduk: BMW 530d M

Avaleht nagu biker.ee

Postitus Postitas gorg »

Kas foorumi avalehel ei võiks olla rohkem kajastatud foorumi sisu, uued teemad, kuulutused ja kasutajate lisa.
Toon naitena biker.ee avalehe, kuhu kiikan mõned korrad päevas ja avalehelt on kohe näha mida on foorumis käsitletud voi lisatud.

Vaata üleval on veel ka ajajaotus, kus saab valida viimase 6h-48h postituse muudatuste osas.

Miks peaks käima alajaotuste sees otsimas, kas keegi on midagi kirjutanud...
Kasutaja avatar
hs_
Huviline
Postitusi: 448
Liitunud: 18.05.2011 19:21 31
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Avaleht nagu biker.ee

Postitus Postitas hs_ »

Biker.ee foorumi avaleht on ju üsna sarnane kui BMW klubi foorumi avaleht, ehk siuke nagu igal teiselgi foorumil. http://biker.ee/phpbb/" onclick="window.open(this.href);return false; vs http://foorum.bmwclub.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;

Võib-olla ma teen BMW klubile liiga, aga ma usun, et enamus kasutajaid tulevadki otse foorumisse, mitte ei käi klubi avalehel uudiseid lugemas ning seejärel lisaklikiga foorumisse tulevad. Juhul kui paljud siiski ka avalehte külastavad ning antud soovitust ka reaalselt kaalutakse, siis kõige lihtsam ehk oleks sinna juba kuvatavatele värskematele foorumiteemadele mõned lisaks kuvada. Nt 10-15 värskemat vms.

Arvestama peab muidugi ka sellega, et siin foorumis postitatakse tunduvalt rohkem kui bikeris, ning samasugust süsteemi siia rakendades veniks see ülevaate leht päris pikaks.
'93 318is | '06 C180K | '95 316i | '15 Golf GTI | '17 Golf R | '18 A4
gorg
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 19.12.2012 14:32 26
Peamine sõiduk: BMW 530d M

Re: Avaleht nagu biker.ee

Postitus Postitas gorg »

Räägin avalehest, mitte foorumist. Praegu näeb avalegel kolme viimast kasitletud-lisatud teemat foorumis. Sellel teemal ei ole vaja hakata demagoogiat pidama milleks foorumi külastaja foorumisse tuleb.
Väga mugav on kiigata avalehele ja hoida ennast kursis viimaste postitustega, silmaring avaneb laiemalt ja olen tänu sellele leidnud lahendusi ka oma muredele.

Kui keeruline oleks teha avalehele sarnane uuendus?

Tihti olen tulnud foorumisse ja vaadanud oma teemat ja avastades, et peale kahe uue postituse ei ole muudatusi ja olen lihtsalt foorumist ära läinud.

Usu mind see teeks asja palju mugavamaks ja kes tahab kasutab foorumit samamoodi edasi nagu siiani!
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Avaleht nagu biker.ee

Postitus Postitas MargusA »

Mis Sa seal avalehel teed :roll: Mul on nii tehtud et lähed foorumi viimased postitused ja need pandud brauseri järjehoidjatesse.Mugav,istud arvuti taha klikk ja viimased postitused kohe ees....
gorg
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 19.12.2012 14:32 26
Peamine sõiduk: BMW 530d M

Re: Avaleht nagu biker.ee

Postitus Postitas gorg »

Ok, see ka uks võimalus näha viimast liikumist. Lihtsalt olen avastanud, et teist foorumit olen hakanud tihedalt kasutama selle informatiivse avalehe pärast, kus foorumi viimane liikumine valjatoodud. Aga nagu alati mottekaaslaseid raskem leida kui neid, kes utlevad, et muidugi peaks asja muutma :)

Tegin nagu margusa soovitas aga siis tekkis ikka tahtmine, et oleks mingil viisil lahterdatud. Kui ikka tehniline pool ei paku huvi ja soov on pigem ärifoorumi liikumist näha, siis muidugi lisan selle jarjehoidja.

Minu idee on, et selliselt oleks foorum atraktiivsem kõigile kasutajatele.

Sama nagu uritasin seletada auto varuosa müüjale, et kui sisse login voks olla oma soidukid salvestatud, mitte ei hakka iga kord margi mudeli aasta jne järgi otsima. Muidugi on salvestatud jarjehoidjatena aga jallegi uks müüja suudab sellise keskkonna teha teine ei pea kasutusmugavust oluliseks.

Autos ka ju sa tead kus see salongituli põlema käib, milleks ta peab automaatselt polema minema...
speedycom
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 06.03.2016 13:00 20
Peamine sõiduk: BMW 335i

Re: Avaleht nagu biker.ee

Postitus Postitas speedycom »

Kasutaja gorg ei mõtle uudiseid avalehel, vaid et avaleht täidaks midagi enamat, kui staatilist lehte vaid oleks sisustatud viimaste muudatustega foorumis ja sellega saab biker.ee avaleht (ma ei räägi foorumi avalehest!!!) päris hästi hakkama. Lisaks seal veel mootorispordiga seotud uudised.

vaatan, et praegu on avaleht küll selline niru, kuhu vast keegi ka reklaami ei tahaks osta, kuna kes seda ikka vaatab :roll: isegi 3 viimast foorumi teemat on välja toodud, miks ei võiks olla rohkem ja sellega saab bikeri avaleht väga ilusti hakkama! võiks ju snitti võtta!
hs_ kirjutas:Biker.ee foorumi avaleht on ju üsna sarnane kui BMW klubi foorumi avaleht, ehk siuke nagu igal teiselgi foorumil. http://biker.ee/phpbb/" onclick="window.open(this.href);return false; vs http://foorum.bmwclub.ee/" onclick="window.open(this.href);return false;

Võib-olla ma teen BMW klubile liiga, aga ma usun, et enamus kasutajaid tulevadki otse foorumisse, mitte ei käi klubi avalehel uudiseid lugemas ning seejärel lisaklikiga foorumisse tulevad. Juhul kui paljud siiski ka avalehte külastavad ning antud soovitust ka reaalselt kaalutakse, siis kõige lihtsam ehk oleks sinna juba kuvatavatele värskematele foorumiteemadele mõned lisaks kuvada. Nt 10-15 värskemat vms.

Arvestama peab muidugi ka sellega, et siin foorumis postitatakse tunduvalt rohkem kui bikeris, ning samasugust süsteemi siia rakendades veniks see ülevaate leht päris pikaks.
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Avaleht nagu biker.ee

Postitus Postitas porku »

See tegelikult lihtne teostada, disaini poole pealt ma kõva käsi ei ole, aga SQL-i võin küll kirjutada :lol:

või noh korra googlisse õige asi sisse lüüa ja juba infot tuleb.

https://wiki.phpbb.com/Practical.Displa ... rnal_pages" onclick="window.open(this.href);return false;

E: Mingil määral on isegi olemas ma praegu avastasin.
ehk siis Teemad foorumis ;).

kolme viimast teemat sealt isegi paistab.
Vasta