F01 —> mis tüüpvead neil on?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

Pole öelnud, et ei saa. Saab loomulikult hämada ja tunnen seda maailma vägagi hästi, et tänasega juba puusalt tulistada milliste akudega ning kuidas enamuses sellised BEM kodeerimised on haigelt valed. Kõvad kodeerijad on muidugi sisse söödetud tulemusega ise pimesi õnnelikud adumata, et kodeerimata jätmisega teeksid nad süsteemile oluliselt suurema positiivse teene kui valede manipuleeritud andmete sisestamisega.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ooDDoo »

.
Viimati muutis ooDDoo, 26.11.2018 16:37 49, muudetud 2 korda kokku.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

Mida ma ei tea non-uds või uds kodeerimisest või mõne vana Q7 haigeks kodeerimisest? Üllatage mind. ;)
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ooDDoo »

.
Viimati muutis ooDDoo, 26.11.2018 16:38 39, muudetud 1 kord kokku.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

Sul on seal pigem haige kui kolmas postitus lihtsalt tuuma kõrval plõksid. Kõvatajad kõik reas kuni nende metoodika on alasti võetud.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ooDDoo »

.
Viimati muutis ooDDoo, 26.11.2018 16:40 41, muudetud 1 kord kokku.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

See ei päde. Süsteem õpib selle ise mahtuvuse kontrolliga. Probleem on pardaseadmed; kliima jne. Kodeerimata jätmise kõrval on suurim viga ainult vale kodeering ja see info on nüüd küll lihtsalt kontrollitav.
Audi teema algas kõik Mollist. Pealegi BMW, Audi, MB jpt viimase aja energiajuhtimise lähtekohad on suuresti samas ruudus.
ooDDoo kirjutas:Kui sa ei tea, siis palun lepi sellega. Kodeerimata jätmine ikka veel hullem . Laadimisvool jääb jube väike.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ooDDoo »

.
Viimati muutis ooDDoo, 26.11.2018 16:42 05, muudetud 1 kord kokku.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
WhoIsTheMaster
Huviline
Postitusi: 330
Liitunud: 23.09.2014 15:22 56
Peamine sõiduk: E61 535d/530xd
Telefon: 53917831
Asukoht: Keila/Tallinn
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas WhoIsTheMaster »

ttsys kirjutas:Ma vastan. Aga vastan 1 tingimusel.
Ma nüüd ei tea, kas sa vastasid või see ei olnud siiski vastus, mida sa minule postitasid.
Võin lasta mõõta oma IQ-SQ'd kui sa nii väga soovid. Aga kindlasti mitte enda raha eest. Teed välja?
Tööl tõesti ei käi, kuid laene ka pole(ei järelmaksu, ei liisingut), ning ei ärka igal hommikul enesevihkamisega.

Aga mis puutub sinu tegevus laboriahvidega ja minu IQ vahel kokku? Lihtsam oleks lihtsalt vastata, miks sa siin tsirkuses veel klouni mängid? Sportlik huvi? Ainus võimalus ennast välja elada? Võimalus ennast kõikvõimsana tunnetada? Kas ma tunnetan siin Napoleoni sündroomi mõistusesisest vastu võitlust?

Väike huvitav tähelepanek selle audi aku teemal.
ttsys kirjutas: kodeerimata jätmisega teeksid nad süsteemile oluliselt suurema positiivse teene kui valede manipuleeritud andmete sisestamisega
Kas mitte vana aku kodeeringu mitte kustutamine ei võrdu valede manipuleeritud andmete sisestamisega?
Kuna uus ja vana aku on tihtipeale ülimalt erinevad(ma eeldan et süsteem õpib pidevalt vana aku datat- jääkmahutavust jms), siis hoobilt uue aku peale panemisega on järsku info vale ning laetakse uut akut vana aku andmetega ja üldse kogu süsteemi voolu andmed on niivõrd võsas lihtsalt, et paha hakkab.

Kahjuks ma kaldun arvama, et uus aku pisut ebatäpsete kodeerimisandmetega on ohutum, kui uus aku vana kodeeringuga.
Süda on BMW.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ooDDoo »

Vastavad numbrid et õige mahutavusega aku peale saada on vabalt internetist leitavad
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

Mida oligi ennustada. Need leitavad numbrid, et süsteemiga manipuleerida ongi just see kõige suurem kurjajuur, mis olla saab. BEM koodi maatriksit tundmata äsatakse võrrandisse väärtused, mille kasutusväljast, ajalisest lähtekombinatsioonist ning mõjust ei teata mitte mütsigi.
Banneril on selle kohta öelda ja see katab ka vanema mudeli Q7.
http://lang.bannerbatterien.com/banner/ ... ik_GB3.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ooDDoo »

.
Viimati muutis ooDDoo, 26.11.2018 16:41 07, muudetud 1 kord kokku.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

Vot-vot just. Loe mitu korda ja kasuta ka tõlke abi enne, kui kellegi auto kallale tulevikus tahad head ja tarka minna tegema.
Kasutaja avatar
WhoIsTheMaster
Huviline
Postitusi: 330
Liitunud: 23.09.2014 15:22 56
Peamine sõiduk: E61 535d/530xd
Telefon: 53917831
Asukoht: Keila/Tallinn
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas WhoIsTheMaster »

Mina ei näe, kus oleks kirjas, et MITTE OEM aku lisamisel ning mingi kalkulaatori abil genereeritud BEM koodiga tehakse autole rohkem kahju, kui lihtsalt aku peale lajatamisel.
Ja nagu viidatud dokument kirjutab, siis auto õpib uue aku ka ise mingi aja jooksul selgeks.
Ühesõnaga, mingi õhust võetud väide järjekordselt.
Praegu jääb mulje, et sama tehnoloogijaga, sama mahutavuse ja OE aku lisamisel kasutatud BEM koodi puhul nagu lõhutaks auto ära, samal ajal, kui täiesti erinev aku keemia, aku mahutavus jms. on auto jaoks ohutud ilma BEMi sisestamata. Ei kõla nagu üldsegi mitte loogiliselt :D


Aga sa ei ole endiselt minu küsimusele vastanud. Mis tsirkust sa siin ahvide vahel teed?
Süda on BMW.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ooDDoo »

.
Viimati muutis ooDDoo, 26.11.2018 16:41 35, muudetud 1 kord kokku.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

Huumor järjekordne. Mida ma ei tea? Seda, et lihtsameelsed kopeerivad internetis teiste lihtsameelsete üles riputatud koode? Või mida?
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

Kodanik. Õpi lugema. Otsi töökoht ja tegele oma probleemidega. Sellega on ka su tsirkust puudutavale küsimusele vastatud. Otsi abi.
WhoIsTheMaster kirjutas:Mina ei näe, kus oleks kirjas, et MITTE OEM aku lisamisel ning mingi kalkulaatori abil genereeritud BEM koodiga tehakse autole rohkem kahju, kui lihtsalt aku peale lajatamisel.
Ja nagu viidatud dokument kirjutab, siis auto õpib uue aku ka ise mingi aja jooksul selgeks.
Ühesõnaga, mingi õhust võetud väide järjekordselt.
Praegu jääb mulje, et sama tehnoloogijaga, sama mahutavuse ja OE aku lisamisel kasutatud BEM koodi puhul nagu lõhutaks auto ära, samal ajal, kui täiesti erinev aku keemia, aku mahutavus jms. on auto jaoks ohutud ilma BEMi sisestamata. Ei kõla nagu üldsegi mitte loogiliselt :D


Aga sa ei ole endiselt minu küsimusele vastanud. Mis tsirkust sa siin ahvide vahel teed?
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ooDDoo »

.
Viimati muutis ooDDoo, 26.11.2018 16:37 26, muudetud 1 kord kokku.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

Jätka jah huumorit. 15 koodi. Paistab küll, et kuu faas on selles teemas väga omal kohal, aga heakene küll - tutvusta siis kust need koodid saadakse ja mida need tähendavad? Või on asjad seal imedemaal juba nii kaugele arenenud, et minek Prismasse, võtab aku ja interneti imedemaalt saadakse sellele BEM? Linkide lisamine ei olevat teab mis suur raskus nagu 1 P. ütles.
Kasutaja avatar
bemarifan
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 11.04.2004 12:58 18

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas bemarifan »

Aku teema aku teemaks aga kojameestest jutt oli siis selliseid asjad mingi 90 euri eest küll esindusse jooksma ei pane, ise kasutan Boschi kojamehi ja ise olen küll rahul nendega
v-501
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 10.09.2014 11:41 53

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas v-501 »

ttsys kirjutas:Kodanik. Õpi lugema. Otsi töökoht ...
Korduvalt olen mõelnud, mis tööd sa ttsys ise igapäevaselt teed? Mingi lihttöö kõrvalt poleks aega nii pühendunult foorumis tilka näppida. Oma iseloomu tõttu mõne suurema ettevõtte juht ka sa olla ei saa. Pakuks et mingi täpselt defineerimata tööülesannetega, mõne vähemtähtsa osakonna juht kuskil suurettevõttes? :D
Kasutaja avatar
WhoIsTheMaster
Huviline
Postitusi: 330
Liitunud: 23.09.2014 15:22 56
Peamine sõiduk: E61 535d/530xd
Telefon: 53917831
Asukoht: Keila/Tallinn
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas WhoIsTheMaster »

viskab ainult õhku väiteid, nagu ma ei oska lugeda, aga samas ei too välja, millest ma valesti aru olen saanud.
Kui sa esitad seisukoha, peaksid olema suuteline seda ka kaitsma.
Miks ma pean tööle minema? Tööl käimine ja töö tegemine on kas täiesti erinevat asja. Teie ilmselt käite tööl, sest miks muidu teil niipalju aega ahvidega tsirkuses jändamiseks on.

Kahjuks ma ei näinud, mida oodddoo kirjutas, ei oska täiendavaid seisukohta akude tutvustamisel rohkem võtta.
v-501 kirjutas:Korduvalt olen mõelnud, mis tööd sa ttsys ise igapäevaselt teed?
Tundub et istub kuskil autoremondi ettevõttes. Varajasemast OE/OEM teemast käis läbi, et ainult originaal pidurisupportid kõlbavad autole külge panna, samas kui klient tuli mingite muude junnidega, siis hädapärast käisid need kah ja siis olid fotod, kus supporti kinnitusel olid avad vales kohas. Väidetavalt kliendi toodud asjad.
Vaevalt mõni suur ettevõte olenemata valdkonnast vabal ajal autosid remondib...
Mitte et mul luksepade vastu midagi oleks, aga lihtsalt meil on selline "eriline" maasikas siin.
Samas vaevalt lukkseppi kuskil TTÜst otsitakse. Sest nagu ta ise väitis, siis käisivad sealt kuskilt "materjali" otsimas.

Mida iganes ta tegelikult ka ei teeks, siis vaevalt tal alluvaid on, sest niivõrd üleoleva ja manipuleerivalt käituva tegelase all keegi kaua vastu ei pea. Omal juhus täitsa olemas üleeelmisest töökohast, kus enne mind olid mitmed ja mitmed inimesed lahkunud ja mina olin see, kes juhtkonnale peale lahkumisavalduse esitamist põhjaliku analüüsi juhi kohta tegi. Peale seda lükati tegelane täiesti omaette ruumi, kust aasta hiljem to päevapealt vallandati.
Süda on BMW.
Volum
Huviline
Postitusi: 3949
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas Volum »

ooDDoo kirjutas:EI kesta see esindusest ostetud aku kauem kui suvaline bosch agm aku.
Mitte, et just esinduse aku, aga originaal aku kestab kauem kui suvaline poest ostetud. Seda ütleb kogemus ja on puhtalt minu enda arvamus.
Buumer Auto / 53302262
paradiisivares
Huviline
Postitusi: 409
Liitunud: 06.05.2008 18:21 46
Peamine sõiduk: GMC Yukon Denali

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas paradiisivares »

Aga teemasse ka, millised on 740 bensuka tüüpvead selle kere peal? Lisaks tilkuvatele pihustitele.
there is no replacement for displacement
yanek
Huviline
Postitusi: 53
Liitunud: 25.05.2013 13:25 08
Peamine sõiduk: F01 730d

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas yanek »

Nii ootamatu vastukaja nüüd sellele akuteemale :)
Aga minu jaoks asi selge
Kuna kavatsen selle autoga veel sõita vähemalt umbes 10a, siis aku tuleb ka esindusest
Aga huvi pärast, kas sarnase varustusega 530d, millele läheb ju ilmselt sama aku, maksab ka sama palju?

Aga kui nüüd see akuteema siin niipalju vastukaja tekitas ja arvestades oma viimase aja juhtumisi, siis hakkasin mõtlema juba, et kas rehvid peaks ka ainult esindusest ostma või need võib ikka rehvikompaniist osta?
Seni olid runflatid, sinna ikka võib tavarehvi peale panna või uued veljed ka siis?
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ttsys »

1. Aku ostad VIN-i järgi ning BMW koodi kohase. Kellelt ostad on vaba valik ehk orika BMW tüki saab väga paljudest kohtadest-müüjatelt mitte ainult esindus.
2. Kui 10 aasta kava siis, miks mitte veljed koos rehvidega BMW-st ning kasvõi koos finantseeringuga.
Runflat on selle jaoks, et kui kuskil inimtühjas kohas, baanil või kõrbes elad ning autoga vaja nu-i-neljaks kuhugi inimasulasse välja jõuda. Kuna autol on rehvitühjenemise andurid siis reeglina saab vähemalt NL ajal sündinud inimene ka oma kõige madalama ettevõtlikusega hakkama. Selle jaoks varub pagasiruumi kompressori ning leiab rehviparandaja reeglina ka kõige suuremas kolkas. Seda muidugi Eestis. Kui armastad mugavust ja hoitud olla siis osta runflat ning BMW soovituskaardi järgi mitte järelturult pelgalt mõõtude ja raskusindeksi järgi.
Pea meeles, et mitte runflat rehvid on reeglina sama raha eest kiiremad, vaiksemad, võimekamad.
Varuratast võib ka hirmuga kaasas kanda ning abi siis eeldusel, et 4-st vaid 1 järgi andis.
3. Jällegi, kui 10 aasta peale laotada siis mugav, kui mõlema hooaja jaoks on rehvid eraldi veljedel. Uute veljede peale lähevad ikka uued rehvid ja 10 aastat on niigi pikk periood, et kellegi vanu tahta.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5349
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas ooDDoo »

Isklikult valiksin tavarehvi.. autotootjal on odavam osta runflat rehvid kui panna varutattakomplekt autosse.. Kui raha on, siis ikka tavarehv ja tagavararatas. Runflat on sõites juba jäigem.. ja rehvi on vahetajal oluliselt parem paigaldada.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Volum
Huviline
Postitusi: 3949
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas Volum »

paradiisivares kirjutas:Aga teemasse ka, millised on 740 bensuka tüüpvead selle kere peal? Lisaks tilkuvatele pihustitele.
Turbode vaakumsolenoidid, pihustid, KSP. N55'l on olnud ka lagisevad wastegate klapid, aga konkreetsel mootoril (N55B30) pole veel kohanud.
Runflat on jäigem, mõjutab sõidumugavust ja undab rohkem.
Buumer Auto / 53302262
Kasutaja avatar
fedja
Huviline
Postitusi: 3632
Liitunud: 06.06.2009 01:30 04
Peamine sõiduk: MB W447
Asukoht: räpina

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas fedja »

Kellelgi ehk kokkupuude f01 kui ka mb w221 mudeliga,kuidas need masinad omavahel võrreldes on?
Pean just silmas sõidumugavust jne,probleeme jagub niikuinii mõlemil:D
Volum
Huviline
Postitusi: 3949
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: F01 —> mis tüüpvead neil on?

Postitus Postitas Volum »

Mõlemad on mugavad.
Buumer Auto / 53302262
Vasta