K: E34 525 tdsa mure automaadiga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
mariusv
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 11.10.2017 08:22 13
Peamine sõiduk: E39 FL
Telefon: 55671994

Re: K: E34 525 tdsa mure automaadiga

Postitus Postitas mariusv »

9 aastat hiljem, 34 tdsid pole kuhugi kadunud, probleemid pole kuhugi kadunud.
Minu masinat kummitab sama probleem, maanteel iga väike tõus ja tõmbab käigualla. Katt tühi, kiirendus on väga normaalne tds automaadi kohta. kellelgi mingeid lahendusi peale diffri vahetuse ? Maanteel küttekulu tundub samuti olema päris kõrge, arvutuslik ~9-10 l sajale.
E34 TDS automaat LSD differ, ilmselt see kõige aeglasem.
Kasutaja avatar
buumritossutaja
Huviline
Postitusi: 130
Liitunud: 07.03.2009 20:34 44
Peamine sõiduk: BMW 325 tdsa Touring 1998
Telefon: 53739469
Asukoht: Võru

Re: K: E34 525 tdsa mure automaadiga

Postitus Postitas buumritossutaja »

Tere.

Pole küll "viiene" aga lugedes neid jutte siis e36 ´98 tds teeb samu asju minul. Pumbal pea vahetatud, dif peaks olema ikkagi originaal, aju ümberkirjutatud. Kütusekulu maanteel 7, linnas 10. Kasti õli vahetatud 2 aastat tagasi (ise). Siiamaani pole saanud lahendust sellele. Pöörded tasasel teel 2000 rpm. Kui kunagi tõstatasin seda teemat siis arvati, et mootor on nii läbi, sellest jõudu vähe.

https://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=38&t=280043 see teema sai lahenduse, kui aju ümber kirjutasin.
No ei ole paremat...
Kaupo_K
Huviline
Postitusi: 1074
Liitunud: 29.12.2009 18:25 45
Peamine sõiduk: 530D
Asukoht: Ravila

Re: K: E34 525 tdsa mure automaadiga

Postitus Postitas Kaupo_K »

Kunagi sai ka nende tdsidega jännatud. Mul oli lisaks samale murele ka jõupuuduse mure, ses suhtes et lahja oli see rajakas mu jaoks. Leho keevitas korraliku chipi vahele, keeras vähe pumpa ka peale ja turbo rõhku ka pikemalt ja rohkem ning peale seda läks ikka väga rajut tõusu tarvis, et turbiin luku lahti laseks ja käiku hakkaks vahetama.
Muidugi on nii vanal surmal ka variant et turbiin hakkab lõppema. Endal proovisin nii et tegin veits burni :lol: ja pauk käis ja otsas ta oligi. A sis peaks ka kohe sammud remonti ette võtma.
Vasta