Foorumi vaikne hääbumine

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4282
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas darkie »

Väga vähe lisandub foorumisse uusi postitusi. Kas BMW või siis autode teemadest kirjutamine kaotab populaarsust või portaal ise pole enam huvilistele vastuvõetav? :roll:
Kasutaja avatar
Artur_L
Huviline
Postitusi: 4677
Liitunud: 10.10.2007 18:04 41
Peamine sõiduk: Bnw
Asukoht: Narva

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Artur_L »

Kõik jälgivad vaikselt, keegi ei taha avalikult majandada, kuna lendab kohe 100 idiooti peale mingit jama ajama.
Eks Coupé / e38 730d/ Eks Nelikümmend kuus / e46 330dT man/ e60 530d/ Eks 92/ F10/F48 Lci/G20 320d/e60 530d G30 520d M-pack/f11 520d xDrive
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas TiitR »

Või siis on inimesed eriolukorraga seoses "paisu tagant" lõpuks pääsenud ja hakkavad kaotatut tagasi tegema (midaiganes see siis ka poleks)....+ autod kõigil vastu pidanud ja suuri muresi, millest kirjutada lihtsalt pole :D
Lisaks üle ootuste kuumalaine (vähemalt meil L-Eestis) ja ollakse rohkem vees, kui arvutis.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas KnX »

Foorumid kaotavad populaarsust kõvasti igal pool juba viimased 5a. Mingil määral on kolitud Facebooki, aga seegi on pigem ära vajumas.
Kokku on 7 kasutajat foorumil: 4 registreeritud ja 3 varjatut (põhineb viimase 2 minuti aktiivsetel kasutajatel)
Kõige rohkem kasutajaid oli korraga foorumil 31 Mär 2008 19:26, kui neid oli 253.
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3532
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Tauri_J »

Passatid ja Škodad moodu läinud.
kurikristjan
Huviline
Postitusi: 425
Liitunud: 16.02.2014 19:36 35
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 53858447
Asukoht: mandri keskel

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas kurikristjan »

Kurb, et foorumid surevad.
Asjalike foorumiteemade asemel on meil nüüd instagrammerid ja youtuberid, kahjuks on sisu tihti vähekvaliteetne või väga pinnapealne.
Tallis: E39 525d Touring, E30 325e, E38 750i, E39 530d 35d, E30 318is
siim320
Huviline
Postitusi: 1155
Liitunud: 20.08.2013 15:50 02
Peamine sõiduk: BMW 320

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas siim320 »

Üks kindel põhjus miks need foorumid surevad, on kasutaja mugavus. Kasvõi krdima pildi lisamine. Igalpool mujal käib asi ühe klikiga ja pilt hetkega üleval, aga siin näe ennem tükk vaeva kui asi üleval. Lisaks kohati naljakad reeglid jne.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas AARE540 »

Ma ei arva, et pildi lisamise keerukus või naljakad reeglid oleks hääbumise põhjuseks, vaadates eelpool välja toodud 2008. aasta foorumi külastajate arvuks öeldud 253 kasutajat. 253 üheaegselt! :shock:
See on ikkagi mingi aja märk, kuid tõesti, viimasel ajal on seis ikka väga trööstitu :(
karmo
Huviline
Postitusi: 1340
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas karmo »

Oma autodest postitada enam tõesti ei viitsi,ei vaheta velgi ja tulesid vms nii tihti,et sellel mõtet oleks ja ausalt öelda ei viitsi ka.

Nõu küsin vahel ikka ja varuosapäringuid teen ka foorumi kaudu,kui vajadus tuleb.

Loen rohkem,kui postitan.
Kasutaja avatar
Otter
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 31.10.2017 16:27 31

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Otter »

Ütleks ka, et kohati pildi lisamine on veits nõme arvestades, et mõni portaal kaotab pildid ära :evil: .
Samuti puudub suurem garaaž, et võtta miski hobiauto. Nii mõnigi mida tahaks on ka jällegi rõveda hinnaga.
Daily on lisaks nii tavaline, et pidevamalt postitada. Mõni inimene vaatab ja naerab. Nagu Artur ütles, siis ka heitereid on isuga. Nii mõnigi '' foorumi legend '' on tahtnud selle pärast oma teema lukku panna :cry: . Olen nii mõnelegi öelnud, et sealt on inspiratsiooni saadud ja kohati mõne mehe autod on ikka maasikad.
If something's hard to do, then it's not worth doing! - Homer Simpson
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4282
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas darkie »

No ise ka juba kuu aega mõtlen, et teema lukku panna või üleüldse kustudada lasta. Mina ei ole muidugi mingi legend.
Kasutaja avatar
Otter
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 31.10.2017 16:27 31

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Otter »

Mis sa seletad. Sinu semjorka on samuti alati huvitav jälgida olnud :)
If something's hard to do, then it's not worth doing! - Homer Simpson
siim320
Huviline
Postitusi: 1155
Liitunud: 20.08.2013 15:50 02
Peamine sõiduk: BMW 320

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas siim320 »

AARE540 kirjutas: 20.06.2020 20:54 22 Ma ei arva, et pildi lisamise keerukus või naljakad reeglid oleks hääbumise põhjuseks
Kus otsast siis ei ole. Mina isiklikult kasutan küll seda vähe tänu sellele. Müün varuosi, ja kui iga jupi pildi panekuks kulub tükk aega, siis miks ma peaksin kasutama seda, kui mul lihtsam fb-s ühe klikiga pilt ülesse laadida.
See 2008 aasta väljavõte mis siin esile toodi, siis loomulikult kasutas seda foorumi palju inimesi, polnud toona selliseid valiku võimalusi nagu praegult. Ning mis põhiline siis ajaga igalpool kasutaja mugavus on paremaks muutunud aga foorum tammub ikka ühes paigas.
Muidugi on tore käia lugemas ja imetlemas siin kasutajate teemasid, aga juba praegult suht paljud teemad muutunud siin teema autori enda monoloogiks.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8259
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas priitv8 »

Piltide lisamise jama on konkreetselt selle BMW foorumi probleem, mitte foorumite probleem üleüldiselt. Isegi sama phpBB mootoriga foorumites on pildi lisamise funktsioon kohe postituse tegemise ajal olemas:
Pilt
Ilmselt on küsimus kettaruumis, mida siinse foorumi pidajad saavad endale/meile lubada.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
siml
Huviline
Postitusi: 1203
Liitunud: 12.05.2011 10:18 45
Asukoht: Tartu

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas siml »

darkie kirjutas: 20.06.2020 22:14 56 No ise ka juba kuu aega mõtlen, et teema lukku panna või üleüldse kustudada lasta. Mina ei ole muidugi mingi legend.
Mul täpselt sama mõte peas läbi käinud. Monoloogi on igav pidada, vähesed mõtlevad kaasa ja ütlevad mis arvavad. Ja siis on muidugi need kelle arust on kõik mõttetu ja tõmbavad kiunu :D
Instagramis jõuab rohkemate inimesteni, kuid kahjuks seal vestlus väga ei toimu.
Kasutaja avatar
ladammm
Huviline
Postitusi: 697
Liitunud: 13.03.2011 12:18 34
Peamine sõiduk: 5er
Telefon: 53586029
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas ladammm »

Pigem on just asisemate teemade juures põhjalikum vaagimine postitaja peas, kas pakkuda oma 5 senti või mitte, kuid sageli on juba selleks ajaks õiged vastused ära öeldud ning range foorumikorra järgi korduvpostitusi stiilis "+1" või "jah mina arvan ka nii" ei taheta postitada.
E34 520i & E39 525d & E60 530D & E60 550i (daily) & E85 2.5i ja kõik käsisegukastid
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8446
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Tarmo »

Vaatasin seda lugu siin ja mõtlesin, et räägin ka kaasa.

Mina ei leia et põhjus võiks olla piltide panemise keerukuse pärast. Vb kui me räägime varuosamüügist, siis jah, aga autoteemades kindlasti mitte.
MIna panen oma pildid juba aastaid planet.ee-sse üles ja sedasi saan ka kindel olla, et minu pildid on alles, mitte nagu siin pooltes teemades on need olnud kuskil x serveris mis on olnud TASUTA ja nüüdseks oma tegevuse lõpetanud ja teemades tühjad kastid, mitte pildid.

Ilmselt karmid reeglid häirivad meie nooremat generatsiooni, sest jällegi vanema olijana ma saan nende vajalikkusest aru. Muidu oleks siin korralik laulupidu ja ei saaks keegi enam mitte millegist aru, mis on mis või kes on kes.

Aga miks ei postitata oma autodest või millestki muust ? Ilmselt võib põhjust otsida just sellest samast heiterite kambast kes siin foorumis lugemas käivad ja hiljem kuskil mujal tõmmatakse korralikult mingit saagi erinevatel teemadel. Ma isegi mõtlesin kas ma teen G11 ja ka cabriost teema. Igaljuhul läbi aegade on see, et mul nn. remondipäevik foorumis olnud, aidanud mul oma autod kõik lihtsa vaevaga maha müüa, sest inimesed on näinud ja lugenud, et autod on hoitud ja hoolitsetud olnud. Ja eks endalgi on tagantjärgi hea vahest vaadata ja lugeda mis aegade jooksul on tehtud ja korda saadetud nende erinevate autodega.

Aga samas las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi.

Eks see foorumi aktiivsus on meie enda teha, kes loeb, kes julgeb see ka postitab.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
mikuuu
Huviline
Postitusi: 924
Liitunud: 18.03.2007 21:16 12
Peamine sõiduk: BMW 530d '03
Asukoht: Tartumaa

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas mikuuu »

Siia oleks nüüd paras lisada, et kõigil kellel autost teema lisab midagi "remondipäevikusse" või lihtsalt uue pildi oma liikurist. Saavad heiterid kommenteerida kui kole auto on ja teised imetleda :D
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off!
TUUR
Huviline
Postitusi: 182
Liitunud: 23.08.2012 20:30 51
Peamine sõiduk: See, mis veel sõidab.

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas TUUR »

Jep. Kokkuvõtteks selgubki, et probleem on mitmetasandiline.
Esiteks on noored peale kasvanud ja vanemad olijad on endid pere- ja töö-ellu ära uputanud, vms.
Sama ajaga on teedel liikuvad ja keskmisele isikule kättesaadavad autod läinud kordades keerukamateks ja lihtsamad autod on tihti metallihundi kõhust läbi käinud.
Selleks, et tänapäevasest autost üldse aru saada on vaja enamaid tööriistu, kui kaks kruvikeerajat, neli lehtvõtit ja üks haamer.
Ja lisaks on vaja rohkemaid teadmisi.
Nende puudumisel pole võimalik head "sisu" luua. Vaja läheb aega õppimiseks ja raha eripäraste riistade jaoks.
Seega on lihtsaim tegevus, mida autoga teha, pildistamine.
Piltide jaoks sobivad FB ja IG tõesti paremini.
Seal piisab tunnustuse saamiseks ühest vajutusest "like". "Vanasti" seda võimalust pigem polnud, tunnustuse avaldamiseks pidi kasutama rohkemaid näpu-liigutusi. Seega on uutel põlvkondadel kirjutamis-võime selgelt hääbuv.
(Sealne süsteem näib ka tähelepanuvõimet halvav. Jääb mulje, nagu moodsamates neti-keskkondades kasvanud isikud oleks natuke vähem-võimekad foorumi pikka juttu keskenduma. (Ühes postituses esinenud mitmele (lihtsale)küsimusele antaks vastus ainult ühele. Ei leita pikast müügikuulutusest olulist infot.))
Foorumis, nagu nimetuski ütleb, oleks aga mõistlik oma arvamust avaldada, kirjalikult.
Olles keskendumisvõimetu, siis selgub kiiresti, et autodega tegelemine käib üle jõu ja ka informatiivse teksi loomine.
Seega leitakse muud, omale sobivad, tegevused.

Piltide linkimine foorumisse võib olla tüütu, aga sellelgi on taust-süsteem, mida mõistes peaks saama ka FB pilte foorumisse (juhul, kui nad on sinna loodud kõigile nähtavana). "Copy Image Location" ja [img] kastid ümber.
Google Drive-st on ka äkki lihtne pilte linkida (Lubab valida sadu pilte korraga ja sheerimise alt jätab kõigi valitute lingid clipboardi.)? Kardaks, et sinna nad jäävad alles ka pikaks ajaks.

Heitereid ka ei ole vaja karta, heiteritelgi on eneseväljendusega raskusi, aga nad vähemalt üritavad anda oma panust foorumitel hinge sees hoidmisele.

"ladammm" postituse jätkuks võib öelda ka seda, et mõnikord on lugejal liiga sügavasse teemasse, oma elu kõrvalt, raske süveneda.
Ja ka varasema mõtte - autodes uueneva tehnoloogiaga kaasas-käimine - tagajärg on see, et (isegi siinses suures) foorumis võibki pesitseda ainult kaks asjateadjat antud teemal.

Murele (-dele) lahendust ei ole kuskilt võtta.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas AARE540 »

TUUR, ma arvan, et sa tabasid üleüldiselt foorumite hääbumise üsna hästi ära- noorem põlvkond lihtsalt EI VIITSI kirjutada. Mis iseenesest on kummaline- nagunii käib üks lõputu nuhvli toksimine, kuid ma arvan, et selle vahega, et kõrvalseisja jaoks täiesti arusaamatu tekstiga.
Foorumis peaks ikka korrektselt kirjutama, kuid nagu sa ütlesid, on ka see võime hääbuv. Ja see Like-värk- see on ju igav ja tegelikult ei väljenda mitte mingit emotsiooni, see on lihtsalt üks järjekordne suva näpuga toksimine.

Nagu Tarmogi mainis, et praegu tundub nii mõnelegi, et foorum on räigelt range jne, kuid tõesti on need olnud suht samasugused olnud viimased 15 aastat, mis mina selle foorumi kasutaja olen olnud ning mingi meelest on need reeglid kõik täiesti mõistlikud.

Mis piltidesse puutub, siis tõesti, lugeja autode teemas näiteks ei tohiks mõne pildi eraldi ülespanemine üle jõu käiv olla, rohkemate piltide jaoks on tänapäeval igasugu erinevaid võimalusi.

Aga kokkuvõttes- inimesed lihtsalt ei viitsi, nagu eelnevates postitust eksi öeldud. Ja see on nukker tegelt, vähemalt minu meelest.
Kasvõi seetõttu, et näiteks mina olen siit foorumist saanud väga palju häid tuttavaid, kellega on omajagu lahedaid üritusi ja ka lihtsalt kokkusaamisi olnud.

Muidugi läheb elu edasi, tekivad pered, lapsed jne, kuid ma vahin küll kogu aeg ringi, kas mõni tuttav auto kuskil ringi töllerdab. Ma olen täitsa kindel, et homme näen jälle mõnda, mille olemasolust mul ilma foorumita aimugi poleks.
KnX
Huviline
Postitusi: 695
Liitunud: 03.10.2007 00:52 25

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas KnX »

AARE540 kirjutas: 23.06.2020 00:03 07 Nagu Tarmogi mainis, et praegu tundub nii mõnelegi, et foorum on räigelt range jne, kuid tõesti on need olnud suht samasugused olnud viimased 15 aastat, mis mina selle foorumi kasutaja olen olnud ning mingi meelest on need reeglid kõik täiesti mõistlikud.
Minu mäletamist mööda keelati u 5a tagasi selline päris "vaba teema" ära ja sealt see külastajate arvu langus algas.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas AARE540 »

Aga see oleks ju ka veits tobe, kui BMW foorumi külastatavus püsiks vaid tänu mölanurgale, kus räägitakse lammaste pügamisest või moodsal ajal sellest, milline geel hästi pähe istub :mrgreen:
Ma usun, et oleks ka see mölanurk olemas, kuid elu on näidanud, et see on vaid väga lühikese aja küsimus, kui seal hakkab keegi kellelegi "ära panema" ja isegi vabast teemast mööda panema.
karmo
Huviline
Postitusi: 1340
Liitunud: 19.12.2008 16:59 40
Peamine sõiduk: BMW 328i e46,BMW 320iT 46

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas karmo »

Minul on kahju, et huumori teema ära kaotati,sealt sai päris korraliku kõhutäie naerda kunagi :D
Cryptopsy
Huviline
Postitusi: 450
Liitunud: 02.05.2020 18:59 48
Peamine sõiduk: E46 320d 2003
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Cryptopsy »

Olen ise siin foorumis üpris uus nägu, ei ole veel kõigega kursis.
Tekkis seda lugedes siin küsimus, et mis värk nende piltide lisamisega on?
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Henri. »

Kuna me ise MTÜ-na piltide majutamise võimalust ei paku, siis tuleb pildid laadida 3nda osapoolte serverisse, a la upload.ee
https://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php ... #p15374895

Aegamööda on erinevad pildimajutusserverid aga hingusele läinud (viimati nt. Tinypic) ning siis on tekkinud olukordi kus paljud teemad korraga kõikidest oma piltidest ilma jäävad.
Raivo
Huviline
Postitusi: 3605
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Raivo »

Ilmselt on siin tegemist mitme erineva koosmõjuga.

Esiteks klubi ja foorumi entusiastide grupp kes algselt klubisele tegevusele elu sisse puhusid, on saanud vanemaks ning selline õhinapõhine "putitamine" on otsa lõppenud või märgavalt vähenenud.. Tekkinud on pered, lapsed ning autodki juba sellised mis igapäevast "mutrivõtit" enam ei vaja :) Ja ilmselt ka paljudel paraku propelleri märki kandvat autot polegi (nagu siinkirjutajal :( ).
Aga see ei tähenda et asjaosalised ja huvilised päriselt kadunud oleksid, küllap enamuses neist on endiselt alles aga veidi vähem aktiivselt.

Tore on näha et ka nö vana generatsiooni (sorry Tarmo :D) esindajad hoiavad lippu kõrgel ja postitavad/jagavad oma autode teemasid siin endiselt, ja aktiivselt :)

Klubilise tegevuse üks laiem eesmärk võiks ju ka olla uute liikmete "taastootmine", keskkonna üleval hoidmine, kuhu noorentusiastid pöörduda saaksid ning kus nad oma teemasid lahata saaksid. See kui aktiivselt siin foorumis või BMW huviliste seas mingeid üritusi, kokkusaamisi jm tehakse - on ju puhtalt meie kõige enda kätes. Kui keegi leiab et "miskit võiks toimuda", siis tuleb ise käed külge panna ning üritus ellu kutsuda :)

Mina küll usun ja loodan, et vaikset hääbumist ei tule ning ei ole see meie ühiskond midagi nii "lumehelbekesi" täis nagu ajaleheveergudelt lugeda võib.
530d
krisoks1
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 22.06.2018 23:32 38
Peamine sõiduk: BMW 535D

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas krisoks1 »

Pole siin küll " vana tegija", kuid mina usun jälle, et see BMW Foorum tõuseb taas. Praegu on osati süüdi Instagram ja Feisbuuk. Enamikud hobiauto fanatid on seal. On tekkinud uued klubid, garaazid, miitingud jne.
Bmw foorumi osakaal tõuseb, sest ka need noored vananevad. Feisbuuki gruppides enamik aeg sa abi ei leia, vaid saad puid alla, sest julgesid üldse küsida.
Mina isiklikult olen saanud siit väga väärt abi. Leidnud kontaktid,peab ära mainima Imemees Patriku jpt!
Hetkel olen ise täheldanud seda, et praegune aeg on selline, kus iga 19 aastane tüdruk, kes alles load saanud, ostab endale mõne kaheukselise kolmese ja hakkab IG-s ennast sedasi poseerima. Tehakse autodele lausa kontod. See on hetkemoment, mis ilmselt varsti liigub mõnes teises suunas edasi.
Ja ometi pole foorum täiesti tühjaks jooksnud. Kasutajaid tuleb, esialgu lugema, hiljem teemasi avama.
Cryptopsy
Huviline
Postitusi: 450
Liitunud: 02.05.2020 18:59 48
Peamine sõiduk: E46 320d 2003
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Cryptopsy »

Facebookis ei kannata mitte midagi postitada või kirjutada, kõik kohad on täis inimesi kes sekunditega su tegevuse ja vaeva maatasa röstivad ja naeruvääristavad.

Olgu see piltide lisamine nii nagu ta on aga BMW Foorum on ikka etem koht. :D
Cryptopsy
Huviline
Postitusi: 450
Liitunud: 02.05.2020 18:59 48
Peamine sõiduk: E46 320d 2003
Asukoht: Ida-Virumaa

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Cryptopsy »

Kui kedagi huvitab minu arvamus, siis BMW Foorum vajab oma Facebooki lehte, rohkem kogunemisi ja natukene ka reklaami, et uued tulijad saaksid sellest foorumist teada.
(Ise sain teada BMW Foorumist teada alles eelmine aasta täieliku juhuse läbi...)

Kuigi Facebook on jama koht teatud tegevusteks, siis inimesi ühendada ja selle koha tegevustest märku anda on Facebook suurepärane, tasuks kaaluda seda.

Ja võibolla ka midagi mis annab teada, et see on ka klubi, mitte ainult foorum, näiteks liikmeks astumine vms.
Kasutaja avatar
Otter
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 31.10.2017 16:27 31

Re: Foorumi vaikne hääbumine

Postitus Postitas Otter »

Mul pole isegi lõustaraamatut :D.
Ehk siis see üks ainukesi kohti, mida külastan iga päev korduvalt.
Pigem on väga palju selliseid noori kes tahavad ainult sõita.
Pill rondiks ja turgu :evil:
Viimati muutis Otter, 25.06.2020 21:49 44, muudetud 1 kord kokku.
If something's hard to do, then it's not worth doing! - Homer Simpson
Vasta