E91, Miks suur menüü ei näita kõrvalistuja poolset sooja reg. võimalust

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
comoon
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 05.05.2011 12:56 09
Asukoht: Tartu

E91, Miks suur menüü ei näita kõrvalistuja poolset sooja reg. võimalust

Postitus Postitas comoon »

Bmw E91, 330xd, 2005a. Kõrvalistuja poole ei tule sooja mitte üks gramm. Suures menüüs saab käsitsi reguleerida üles, keskele, alla õhuhulka, seda ainult juhi poole. Menüüs puudub võimalus valida kõrvalistuja poolt. Kas keegi võib olla midagi ära näppinud et menüü pole saadaval või teda ei peagi minu autol olema. Ometi leidsin youtubest video kus mees reguleerib nii juhi kui kõrvalistuja sooja eraldi, üritan pildi panna sellest menüü kohast mis minu autol puudu on. Mina saan reguleerida ainult vasakpoolset kolme riba. Sõna "paccasir" tähendab vene keeles kõrvalreisija, mul menüü sellist teksti ega võimalust ei paku. On kellelgi sama auto ja saab vaadata. Samuti läheb mul kogu õhujaotus paigast ära kui automaat nuppu vajutan. Võib olla mul on automaatseadistus ära kinnitatud mingile kindlale õhu ja sooja jaotusele.


Pilt
zaruljom
Huviline
Postitusi: 621
Liitunud: 25.01.2007 08:47 21

Re: E91, Miks suur menüü ei näita kõrvalistuja poolset sooja reg. võimalust

Postitus Postitas zaruljom »

Kas auto kasutusjuhendiga muidu oled tutvund juba?
comoon
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 05.05.2011 12:56 09
Asukoht: Tartu

Re: E91, Miks suur menüü ei näita kõrvalistuja poolset sooja reg. võimalust

Postitus Postitas comoon »

zaruljom kirjutas: 03.01.2024 09:20 38 Kas auto kasutusjuhendiga muidu oled tutvund juba?
Kas see on köögikombain millel kasutusjuhend kaasas või pane ennast minu asmele ja anna vihjeid?:)
zaruljom
Huviline
Postitusi: 621
Liitunud: 25.01.2007 08:47 21

Re: E91, Miks suur menüü ei näita kõrvalistuja poolset sooja reg. võimalust

Postitus Postitas zaruljom »

Tegin Googlet. Ainult juht saab ülemist sättida, reisijale vaid keskmised ja jalad:
https://www.2addicts.com/forums/showthr ... ?t=1579311

Muidu oleks nii, et juht hoiab enda poole udust vaba ja reisija "udutab" kõrval :)

edit.
Lugesin nüüd algset probleemi uuesti. Sul on mureks, et nagu ühetsooniline on see asi praegu vaid?
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4349
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: E91, Miks suur menüü ei näita kõrvalistuja poolset sooja reg. võimalust

Postitus Postitas PeeterA »

On sel autol tehasest üldse 2-tsooni kliimaseade? Kui mitte, siis mingid "torujürid" vahetanud pliidinuppudega paneeli vale variandi vastu.
tel. 51 949 859
comoon
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 05.05.2011 12:56 09
Asukoht: Tartu

Re: E91, Miks suur menüü ei näita kõrvalistuja poolset sooja reg. võimalust

Postitus Postitas comoon »

PeeterA kirjutas: 06.01.2024 12:57 38 On sel autol tehasest üldse 2-tsooni kliimaseade? Kui mitte, siis mingid "torujürid" vahetanud pliidinuppudega paneeli vale variandi vastu.
Ma arvan et mul on ühetsooniline kliimaseade sest tsirkulatsioonipump on ka ainult sisse ja välja, mingit klappi tsirkulatsioonipumbal ei ole.

Auto on otse Sveitsist ja ma kahtlen kas seal keegi millegi sellisega tegeleb. Win koodi järgi vaadates on S534 Automatic air conditioning minu autol olemas. Ehk siis ei ole pliidinuppudega paneel.

Pilt

https://bimmer.work/vin/k566e9ec266ad03 ... 81/images/
Vasta