Soovitus modedele

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Soovitus modedele

Postitus Postitas Provokaator »

Kodanikud modede! Võtke nüüd vähe tagasi. Kohati pingutate oma targutamise ja vägisi maailma parimate ja õigemate kodanikena üle. Ma ei tea kes on foorumi omanik, aga soovituslikult oleks siiski tark enne vaadata kuulata kellele anda õigusi sõnavõtuks. Kitsa silmaringi ja ülimalt sallimatu suhumisega emme-issi lapsi ei peks siiski laskma kaugemale kui värav :lol:
Ilusat jõulu!
Viimati muutis Provokaator, 25.12.2007 17:26 32, muudetud 1 kord kokku.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Tegelt on ju neil enamaltjaolt õigus ju !
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

Nähtavasti on siinpoolt tegu totaalse demokraadiga. Õigus on välja ütelda seisukohti, õigust ei ole sundida kedagi vaikima või kellegi "õigusega" kohustuslikult kaasa kiikuma.
heigosan
Huviline
Postitusi: 495
Liitunud: 16.11.2003 23:45 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heigosan »

Sesmõttes et kas jõulude ajal pole tõesti midagi muud teha kui siin mingit jama ajada??? :?
E34 M5
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

Just, lähtugem kehtivatest seadustest ja arvamusliidrite seisukohtadest :lol:
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Kle , ma ei tunne neist kedagi isiklikult !
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Provokaator kirjutas:Just, lähtugem kehtivatest seadustest ja arvamusliidrite seisukohtadest :lol:
kellelgi on tõesti väga igav ja seda kõike isegi jõulude ajal...
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Mina panin teema lukku jah ja minu poolt ka lukku jääb. Võid mu peale rahus kaevata ... kaineid jõule :)
Indrek
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Ei ole ju lukus? Rahulikke jõule!
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Vaadake asi on nimelt selles, et antud juhul kaldun foorumijumalate poolepeale. Olen ise ka adminn 3. teises foorumis ja see on ikka väga tänamatu amet. Sinnani on kõik OK kuni kleepse antakse, aga kui asi läbuks läheb on kohe kuri karjas.
E 39 535 1997.a.
Ilmar_H
Huviline
Postitusi: 72
Liitunud: 02.11.2007 17:33 32
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas Ilmar_H »

mingil määral nõustun provokaatoriga siin. teemasid ikka lukustatakse liiga kergelt, sellest saan aru lukustamise puhul, kui teema kordub pidevalt ja ei kasutata otsingut. kuid pingutavad minu arvates moded veidi üle siin foorumis oma ülima korralikkusega. tihtipeale mõnes teemas päris huvitav jutuajamine, vaidlemine, aga siis jälle mingi mode kohal ja paneb teema lukku ära.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8259
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Sõnavabaduse ja sõnakohustuse tabamatust vahekorrast Eestis kirjutas Eesti Päevalehes väga hästi Rein Taagapera. Tasub lugeda!
http://www.epl.ee/arvamus/391285

Aga muidu: rahulikku jõuluaega!
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Seigo »

mingi tühjatähja pärast selline suur karauul ja veel jõulude ajal...nu kamoon :S
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Korra piilusin veel jõuluajal ka foorumisse ja mis jama peab jälle lugema,mehed lõpetage see igavuse-ila ära siin,minge võtke kinke vastu/kinkige ise kellelegi midagi,olge rahulikud ja ärge plõksige foorumis nagu eilased,kui on midagi tähtsat öelda,siis helistage inimesele,kes n.ö. liiga on teinud ja rääkige asi sirgeks,see siin kaebamine ei anna mitte midagi...

Ja veel viimast korda täna siin ütleks,et HÄID JÕULE!!!

Ja ärge näägutage siin...
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Lugege SEE teema läbi ja võtke rahulikult.
Kasutaja avatar
Mardo
Huviline
Postitusi: 1238
Liitunud: 05.10.2005 22:25 01
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Mardo »

kui kõik järgiksid reegleid, poleks modesid üldse vaja aga kui poleks reegleid, oleks see foorum selline!!!
Kasutaja avatar
Genne
Huviline
Postitusi: 767
Liitunud: 10.06.2007 02:27 33
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas Genne »

Tsitaat lukustaja postist:
Eile õhtune minu juhtum: maja ees mingi Opel Vectraga tüüp alustuseks sõitis prügikasti ümber ... seejärel ronis autost välja - püsti ei püsinud, konkreetselt täis. Sai prügikasti püsti, sõitis selle veel korra ümber ... rihtis peaaegu minu auto ära, napilt pääses veel üks auto. Kutsusin politsei. Poole tunni pärast tuli politsei kohale, öeldi, et midagi teha ei saa - prügikast on ju terve ja juht kükitab majatrepi peal mitte roolis. Politsei kohal olles loomulikult ta rooli ei istunud ka. Lubati ainsa lahendusena ümbruses patseerida mõnda aega. 15 minuti pärast oli Opel läinud linna peale lapsi alla ajama - kedagi ei kottinud.

Ehk siis mida rohkem järelvalvet seda parem. Kui keegi rikkumisega vahele jääb siis tore. Enamustele ei tule mõistus enne pähe kui korralikult rahakoti kallal käidud on või saanud veidi aega rahulikult arestikambris veeta. Pole mõtet niutsuda, et politsei on paha.

Teema lukku.
tsitaadi lõpp.


Ei saa aru, miks kohe lukku? Kas sellepärast, et lugedes sellist posti tekib igal normaalsel inimesel küsimus, et kuhu jäi kodanuku julgus ja ettevõtlikus? Miks sa ei takistanud purjus idiooti linnapeale minemast?

noh, pange jah jälle lukku :)
Räägi tõtt või vähemalt ära valeta.;
E34 94a. 2,5 TDSA Touring
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

diislijoodik kirjutas:jutt oli võmmidest laiadel tänavatel öösiti föönitamas
Mis selles nii halba on, et kohe on vaja teistele kurta? Kui sa liikluseeskirja järgid, siis on föönimehed sulle täiesti ohutud. Ja siis on täiesti savi, kus nad on, või mis nad teevad.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Teema algata oli kas väga purjus kui ta selle teema tegi või siis on tema eesti keele oskus tõesti naeruväärne. Võiks ikka oma postituse läbi ka lugeda enne kui selle teistele lugemiseks üles paned, nii palju kirjavigu annab ikka tekitada :evil:
X3 3,0D E83 & 123c E82
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Pole ime, et teemad lukku pannakse, kui asi läheb näägutamiseks ja tähenärimiseks üle.

Iga paari kuu tagant tehakse teema a'la "miks teema lukku pandi" või "**** moded - diktaatorid".

Enamik neist teemadest on "Foorumist" sektsioonis olemas ja sealt saab lugeda neid - sisu neil kõigil praktiliselt sama.

Ja siia teemasse taas kord standardne vastus: Kui normaalselt inimesed ei käitu, siis sellised teemad ongi lukustamisele määratud.

PS! Ennetades vihapurskeid minu vastu, siis sõnade "näägutamine" ja tähenärimine" kasutamine ei ole suunatud ühegi konkreetse kasutaja vastu vaid hõlmab kogu antud teemat tervikuna.
ivan
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 03.04.2006 15:17 14
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas ivan »

Ma vaatasin eesti-vene v6i siis vene BMW foorumit, ma arvan v2hemalt, et bmwhouse seda on ja oh imet, seal saab kysida ka BMW-sse mittepuutuvat v6i pakkuda m6nda sorti kraami myygiks-vahetuseks-infoks, mis pole otseselt BMW-ga seotud. Siin aga lajatatakse lukku. Mulle tundus see bmwhouse seel2bi ikka oluliselt liberaalsem, kui siinne keskkond.

Teine t2helepanek oleks see, et miks luuakse ainult mingile kindlale BMW seeriale veebilehti-foorumeid, kas sellep2rast, et kuidagi ebamugav on neid teemasid teha-lahata-müüa tykke-misiganes siin v6i? Miks ei v6iks mugavamaks seda, et ei peaks infot niimoodi killustama? Eks need "2rakolimised" on ka ikkagi millestki tingitud olnud, ma ei usu, et keegi kodus ko"o"gis va"ga tahaks neid veebiservereid mu"hisemas na"ha.

U"he ettepaneku teen ka, miks ei v~oiks siis t"aielikku Muu/Sodi teemat teha u"ldist, las seal olla siis sodi ja disclaimer juures, et "Selle alateema eest ei vastuta keegi" jne.?

Teise ettepanekuna pakun, et a"kki oleks v~oimalik UP-imise asemel saata inimesele meil, kus mingile *&^*^SF*&D URLi peale klikkides saad seda teemat ka automaatselt UPida, enne na"dalat ei saaks. Ning seel"abi oleks v~oimalik UP ainult esimesse kirja, kus saaks mainida, mis myygis-ostus on muutunud. Nende teemade lukkulajatamine tundub küll sellise liivakastim2nguna veidi.

Ei hakka ette-taha vabandama, kui keegi tunneb puudutatuna, ei tulnud siia kellelegi meeldima, vaid pakkuma ka midagi v2lja.

Vabandan küll "2" ja "6" ja "y" ja veel m6ne ta"he p2rast, aga hetke seis on nii kahjuks, kuid nii ei j22 :) Lihtsalt sellised m6tted tulid.
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

Teemasse, -eks moded ja adminnid ise teavad milliseks nad oma foorumi vorbivad.

Teemavälisesse, hr.diislijoodik, kuna sinu kõnepruuk ja tähe, (ning mitte ainult tähe)närimine on "one of the kind", siis ma ei saa aru miks sul oli tarvis uus kasutajanimi luua.... Oleks ka piisanud ka selgitusest, minul K... T....... leidus üleliiigset aega ja mina arvan nii:..........

p.s.Eesti on väike, me ei tunne isiklikult.

No offence :)
`93 525i M50
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

diislijoodik kirjutas:Kuki te tähenärimsiest kirjutate, siis vaadake ikka hoolega, kes seda esimesena tegi. Miskipärast kipub vingumine minema selle kraesse, kes täheneärimsie kohatuse kohta märkuse tegi. Miks küll? Aga olgu, näha on, et siin foorumis elutervet mõistust napib.
Ei tea miks just pikematel pühadel sellised teemad üldse jutuks tulevad ning kiputakse rutakaid üldistusi tegema.

Ja mis on eluterve mõistus? Suudab keegi seda üldse üheselt mõitsetavalt lahti seletada. Ning mis mõttes seda napib?


Tuletan kõigile meelde tõsiasja, et tegemist on EBK foorumiga, need kelle nime all on kiri "huviline" võiksid rohkem lugupidamist üles näidata EBK ees või siis leida omale muu väljund. Kui kellelegi ei meeldi EBK poliitika siis huvilisel on võimalus astuda klubi liikmeks ja vastavalt põhikirjale seda siis muuta omale vastuvõetavamaks.
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

diislijoodik kirjutas:Muutke siis oma list kinniseks ja pole probleemi...või võiksite 1 suure kleepsu panna, et huvilised, see siin on ikkagi bõmmadivee klubi leht ja teie ärge oma triviaalse lobaga siia ronige. On kohe selgem.

No offence.
Kellel nüüd mille peale valus sai ?
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

diislijoodik kirjutas:Muutke siis oma list kinniseks ja pole probleemi...või võiksite 1 suure kleepsu panna, et huvilised, see siin on ikkagi bõmmadivee klubi leht ja teie ärge oma triviaalse lobaga siia ronige. On kohe selgem.

No offence.
Jumalapärast, kes Sind sunnib seda lehte lugema. Hoia arvutist kaugemale, äkki seal solvatakse sinu ego. Mina olen siit saanud hulga kasulikke teadmisi ja olen püüdnud samuti teisi jõudumööda aidata. Ma ei saa aru miks on vaja iriseda üleüldse adminnide kallal. Nad teevad seda tööd entusiasmist. Ja kui neid poleks siis oleks asi hulga hullem.
Head vanaaasta lõppu!
E 39 535 1997.a.
regaja1
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 29.08.2005 21:40 10
Asukoht: Ah?ja!

Postitus Postitas regaja1 »

Tere häid jõule kõigile

Lisaks üldisele ja tehnilisele oleks vaja teha ka sõimlemise alafoorum--nõudlus on ilmselgelt olemas kui seda teemat vaadata.
Ise üritan tüli mitte norida sest alati on võimalus et võin kaotajaks jääda
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

Kunagi üritasin siia üles riputada teemat just neile, kes soovivad eneseväljenduses kasutada solvanguid ja muud sellist kraami, aga teema läks üsna kiirelt lukku. Nüüd siis valgub see sapp mööda temasi laiali ja saastab joonepidamist. Siiski võiks olla teema lahti, kus ärritunud saavad enesest kogu solgi välja valada. Ka arutus kisas on iva!
Juhiti tähelepanu lohakale suhtumisele kirjapildis. Igati nõus kriitikaga. IRC-u stiil ja pimesi kirjutamine riivab silma tõesti.
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

diislijoodik! Privaatvestlust pole vist kõige ilusam avalikult taasesitada. Naistele on nõmetsemine lubatud, soo iseärasused :cool: Meie, mehed lihtsalt oleme suuremeelsemad ja ei nõmetse.
Kui juba teema avalikult välja tõsteti, siis meid on igasuguseid. Mind ei häiri kellegi nimi ja kui häirib, siis tuututan avalikult ja siiski on iga tegelase nick täiesti isiklik asi.
:lol: :lol: :lol: moded ei maga :lol: :lol: :lol:
diislijoodik! sa pole modede sõber ? :lol: :lol: :lol:
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

Vot ,naiste kohta polnud sul seda küll vaja öelda (isegi kui sul on õigus) , heaga see sulle ei lõpe :D
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Kunagi üritasin siia üles riputada teemat just neile, kes soovivad eneseväljenduses kasutada solvanguid ja muud sellist kraami, aga teema läks üsna kiirelt lukku. Nüüd siis valgub see sapp mööda temasi laiali ja saastab joonepidamist.
Minul isiklikult ei ole küll vajadust elada ennast välja küberkeskkonnas võõraste inimeste seas. Ja miks peaksid teised foorumikasutajad tahtma lugeda roppustest nõretavat teksti,millel puudub igasugune informatiivne sisu.
Viimati muutis Maiks, 26.12.2007 16:59 40, muudetud 1 kord kokku.
525 TDS´a EXECUTIVE
Suletud