1. leht 1-st

E39 kellad lähevad nulli

Postitatud: 18.11.2007 12:01 48
Postitas dantee
Mure selline, kui käivitan masina, armatuur töötab ja mõne hetke möödudes jääb põlema vaid armatuuri valgustus. Lülitan süüte välja ja käivitan uuesti, kõik töötab ja parema õnne puhul jääb tööle. Kust viga otsida, saan aru et mingi ühendus võib olla pidune, kuid milline? Kõik muu töötab laitmatult.
Autoks e39, 528, 96.a.

Postitatud: 02.03.2008 20:46 15
Postitas laurts
sama viga autol,samuti peale uut käivitamist töötasid kellad normaalselt,kuid mootor puterdas ja vibra oli sees,ning siis ka mootor ära kustus ja enam käima ei läinud.kust peaks viga otsima?

Postitatud: 02.03.2008 20:49 06
Postitas priitv8
Süüteluku põhi?

Postitatud: 02.03.2008 23:05 47
Postitas velvo6
laurts kirjutas:sama viga autol,samuti peale uut käivitamist töötasid kellad normaalselt,kuid mootor puterdas ja vibra oli sees,ning siis ka mootor ära kustus ja enam käima ei läinud.kust peaks viga otsima?
Sama mis mul!!!! aga mul ei tööta siis aknad ka! Peale uut käivitamist kõik nagu uus! :D

Postitatud: 04.03.2008 08:27 51
Postitas dantee
Olin selle teema juba ise unustanud, kuna peale keneka puhastamist sinna kogunenud prahist, harjade puhastamist ja mähiste otsade üle pressimist, kadus viga ja pole enam ennast ilmutanud. Samas olen aru saanud, et ohtralt selliseid anomaalseid vigu elektrisüsteemis ilmneb, kui aku pool nätske. Laed aku statsionaarse laadijaga 1x kahe kuu tagant täis ja probleeme jälle vähem! :idea: :|

Postitatud: 04.03.2008 11:53 35
Postitas velvo6
akus võib küll asi olla sest sõita saab ainult linnas ja väikseid otsi! vähemalt minul:)

Postitatud: 04.03.2008 13:10 53
Postitas laurts
velvo6 kirjutas:akus võib küll asi olla sest sõita saab ainult linnas ja väikseid otsi! vähemalt minul:)
minu probleem ka lahendatud ja veaks samuti lühikesed otsad,mis sai kolimise käigus tehtud(300m otsad).selle tagajärjel tõmbas mootori millegi pärast täis.kui auto käima sai,tegin ca 10km otsa ja kõik toimib nii nagu enne.